Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeFeb 27th 2008
     permalink
    wlodeczek kurczę dążę do tego stanu:cool:
    •  
      CommentAuthormorkub
    • CommentTimeFeb 28th 2008
     permalink
    Tuli_pani - to już rozumiem, dlaczego moja zakupiona we wrześniu, po "uświadomieniu stanikowym" :wink: Samanta ma już za małe miseczki!
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeFeb 28th 2008
     permalink
    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeFeb 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Vicky może i możliwe, tylko ja się w życiu nie dopnę pod biustem jak chwycę za stanik 75. Chyba naprawdę muszę iść zrewidować swój rozmiar...
  1.  permalink
    Atis: Vicky może i możliwe, tylko ja się w życiu nie dopnę pod biustem jak chwycę za stanic 75.


    Wydaje Ci się ;) Zobacz, jak bardzo potrafią rozciągać się obwody biustonoszy:
    http://spreadsheets.google.com/pub?key=pxpi6szJEGjb8-r-aEKk9Hw&output=html
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    Atis, nie chodzi o to, żeby sie dopinać na najciaśniejsza, ale najluźniejszą haftkę, bo staniki się rozciągają, niktóre nawet po kilku założeniach
    --
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeFeb 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Najlepiej będzie jak po prostu wezmę kilka staników w sklepie i je przymierze. :bigsmile:
    Jakiś czas temu w na kanale TVN Style (nie wiem czy był to program "Jak dobrze wyglądać nago" czy "Triny i Susanah rozbierają... ") usłyszałam, że rozmiar stanika zmienia sie co pół roku i chyba coś w tym jest.

    Chciałabym w tym miesiącu kupić już sobie bieliznę pod syknie ślubną. Najpierw zaczęłam się rozglądać za gorsetem, ale nie mogłam znaleźć żadnego, który byłby cały usztywniony, a jedynie takie, które maja fiszbiny. :confused: A może śle szukałam...
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    No proszę, a mi się rozmiar nie zmienia od jakiegoś 15. roku życia, oczywiście abstrahując od ciąży.
    --
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    Atis tez myslalam o gorsecie, ale ze wsgledu na czerwiec rezygnuje - moze byc za goroca... chyba ze na sama noc poslubna :devil: Pomysle jeszcze... Tymczasem odwiedzilam dzis 2 sklepy z bielizna w centrum Katowic, min. Triumph. I oczywiscie totalny brak 70G. Ale przynajmniej pani nie byla zszokoqana tylko zmatwiona :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeFeb 29th 2008
     permalink
    triumph, którego uwielbiałam przez długi czas, jest totalnie niekompatybilny z prawidłowymi rozmiarami. To makabryczne rozciągliwce (ok. 15 cm nadmiaru ;P i za mała skala na miseczki).

    Naprawdę warto poszperać w firmach typu Freya
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Triumph w tym sezonie zapowiada kolekcję jak druga skóra. Chyba dobry kierunek.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    W koncu zamowilam przez siec z Gorsenii 70 G. CZekam na przesylke - bede relacjonowac :boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    Triumph ma słaby wybór wzorow :( ale jakościowo są super, jeszcze nigdy sie na nich nie przejechalam.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    rozciagliwce faktycznie okropne. kupowalam rok temu scisly na maxa a teraz luuzy.pomijam juz ze powinnam miec mniejszy obwod a duzo wieksze miski. ale w triumphie mozna zapomniec. dziś się dowiem czy moje staniczki (leza odlozone sobie z metkami w szafie) mozna oddać czy bede musiala sprzedac na allegro. chyba ze ktoras z Was by chciala kupić;):wink:
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Vicky wiesz moze, gdzie znajde biale bistonosze (na slub) z odpinanymi ramiaczkami, lekko usztywniane w rozmiarze 70G? :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    ja wiem! ja wiem! W UK ;P

    Też właśnie mam zamiar w końcu sobie zamówić :D
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorhimeko
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    nibriana, ja kupiłam biały (koronkowy) w rozmiarze 70 F - ramiączka z możliwością odpięcia (ale były też 70 G) w Bytomiu w Plejadzie - w Gorseterii (pani dała mi chyba z 10 rożnych do przymierzenia w tych dwóch rozmiarach i w różnych kolorach)
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Ja dziś poszłam do sklepu z bielizną i jak "wypaliłam" rozmiarem 80E to babki od razu mnie poinformowały, że będzie problem. Czegokolwiek w moim rozmiarze mogę się spodziewać pod koniec marca Suuuuper.... :neutral: Dobrze, że zaczęłam się rozglądać znacznie wcześniej.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    nibriana poszukaj w spisie sklepow na stanikomania.blox.pl
    tam sa sklepy internetowe polskie z rozmiarowka angielska.
    tez mam podobny rozmiar doCiebie, znam to wyzwanie:wink:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Atis od kiedy 80E to jakis problem? bez przesady ale do E,F mozna znalezc w normalnych sklepach ladne staniczki. w triumphie np.
    jestes pewna ze 80tka pod biustem? ile masz cm?
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    Vicky też mi się tak wydawało. Jednak moje zamysły okazały się błędne. Wczoraj Pani w Triumphie poinformowała mnie, że posiadają rozmiarówkę tylko do D
    Pod biustem mam 83 cm. Jak się mocniej ścisnę to 82 cm.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    u mnie w miescie w triumphie tez tylko do D, na zamowienie moga przywiezc E uwaga.... po uiszczeniu zaliczki!!!!
  2.  permalink
    Atis: Pod biustem mam 83 cm. Jak się mocniej ścisnę to 82 cm.


    To zapomnij o stanikach 80 ;) Pod biustem mierzysz się jak najściślej i na całkowitym wydechu, a otrzymany w ten sposób wynik zaokrąglasz w dół o co najmniej 5 cm. Czyli wychodzi Ci 75 najmarniej. A jeśli w biuście masz 100-102 cm mierzone luźno (to sugeruje 80E), to teraz powinnaś szukać albo polskiego 75G/H, albo brytyjskiego 75F (34F).

    A spis dobrych sklepów na blogu stanikowe-sklepy.blogspot.com :)
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Czyli powinnam się jednak o 75 pytać. To chyba już nic nie dostanę w normalnym sklepie :cry:
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Atis, w "normalnym" sklepie może być na prawdę ciężko. Może spróbuj przez neta, zawsze można oddać, wymienić i dopasować tak jak chcesz :bigsmile:
    ja postanowiłam skorzystać z tej metody, teraz tylko czekam na e-kartę :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Atis szukaj w netowych zalezy jakie miasto to na forum biusciastych jest spis topik ze spisem miast i sklepow w tych miastach z normalnymi biusciastymi sklepami.

    Desperate_Houswife ma rację masz identyczne prawie wymiary jak ja brytyjskie 75(34)F/FF
    może i nawet 70(32)G/GG :)

    co do Triumpha może Pani nie ma w swoim sklepie bo sam triumph ma juz sporo modeli w rozmiarach do F. niestety to tylko polskie F wiec mniejsze od angielskiego i ja np.sie nie mieściłam.
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    rok temu miescilam sie w F z Triumfa i teraz tez miski dobrze leza, ale juz nie koniecznie ramiaczka.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    bladykotku jesli ramiaczka sie wpijaja tzn jak zapewne wiesz ze masz za luzny obwod i byc moze zbyt male miseczki do tego. biust powinien sie przeciez trzymac na obwodzie.
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    To ja się pochwalę. :bigsmile: Kupiłam dziś stanik z firmy GAIA. Wybrałam rozmiar 75 F.
    Mam nadzieje, że będzie się dobrze nosił :)
    Teraz tylko majtki do kompletu trzeba dokupić ;)

    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Chciałam Wam na coś zwrócić uwagę: na początku w staniku wygląda się tak, że płakać się chce. Zwłaszcza, jeśli jest się przywiązanym do pięknych, krągłych, wylewających się buł i kreseczki.

    Dla pocieszenia trzeba ubrać golfik, w którym zawsze się wyglądało jak kawał pączka :D
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Kupiłaś go wysyłkowo czy już dotarł?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Ama kupiłam w sklepie :) Mam to szczęście, że na galerii pobliskiego hipermarketu jest sklep z bielizną, który ma w swej ofercie staniki firmy GAIA. Mogłam zatem iść przymierzyć i wybrać najlepszy. :wink:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Jakie wrażenia jak na razie z tego modelu?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    wlodeczek, nie rozumiem czemu plakac sie chce?
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Wiesz, wyglądałam hmmm... nie tak jak byłam przyzwyczajona. Nie mogłam uwierzyć, że stanik pasuje, to było coś w rodzaju ekhemm szoku.
    "Powiedzmy", że w starych, przymaławych push-upach miałam coś w rodzaju Stare

    A po "przemianie" coś w stylu
    Nowe

    Oczywiście - photoshop, te sprawy, no i figura nie ta, ale moje piersi "przyjęły" zupełnie inny kształt niż ten, do którego byłam przyzwyczajona nosząc 75C (a teraz 65G, więc różnica absurdalna, nie wiem jak się wciskałam w tamten stanik naprawdę...)
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 6th 2008 zmieniony
     permalink
    wlodeczek angielskie wonderbra ma serie z rozmiarowka do G.. wiec mozna i wygladac jak na 1szym foto:) tylko trzeba sie mocno naszukac. wiem bo ptrzymierzalam chociaz akurat mojego rozmiaru nie bylo;) bylo chyba F i piersi mi wypadaly. ale zbieralo cuuuudooooooooooownie:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 6th 2008 zmieniony
     permalink
    Ama o kilku godzinach noszenia nowego stanika mogę powiedzieć, ze jest super wygodny. Piersi wyglądają w nim tak jak na drugim zdjęciu wklejonym przez wlodeczek, a sam stanik bardzo dobrze przylega pomiędzy piersiami i dobrze je trzyma.
    Polecam ten model :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Jak ja mogłam chodzić w 80D?? :confused:
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Wiesz... Ja już nie chcę, żeby cokolwiek mi "zbierało"... To była bardziej kwestia ekhemm szoku kulturowego ;) Już się z niego wyleczyłam tak właściwie.
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 6th 2008 zmieniony
     permalink
    wlodeczek hehehe:wink:
    btw to Ty tworzyłaś topik o maryśce czy mi sie pomieszało?
    chodzilo mi o ten topik:
    http://forum.28dni.pl/discussion/528/marihuana-i-planowanie-dziecka/#Item_15
    ale juz doczytalam ze nie. po prostu tez masz nicka a la meskie imię:wink:
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Mierzylam dzis biustonosz Samanta Blanca E 75. Byl dobry. Super. Ale, zglupialam totalnie. Wczesniej 70 G z Gorsenii bylo male...Moze tu chodzi o fason?:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Różne firmy, różna rozmiarówka. Ja przedwczoraj podczas poszukiwań stanika mierzyłam najpierw 75F i był za duży, a potem przymierzyłam 75E i był za mały. Staniki były z tego samego modelu. I bądź tu mądry. :confused:
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    A zagarnialas wszystko porzadnie?
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Włodeczek, jeżeli pytanko było do mnie to tak. Zawsze przy przymierzaniu zagarniam piersi praktycznie spod pachy :wink:
    P.S.
    A słówko "Irja" do czego się odnosi? :wink: Moja psinka się tak wabi. Dostała to imię "na cześć" postaci z anime ;)
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    A ja mierzylam dwa staniki z samanty - oba 75 E. Jeden za maly, drugi ok. jeden byl push up - to ten za maly. Drugi niczego nie unosi, a raczej zakrywa - i jest ok :thumbup: Wreszcie nic mi nei wyskoczy !! A na slubie to raczej wazne :crazy: Tylko, ze to ecru pod biala suknie, ale nie mam wyjscia :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Nibri no to pewnie dlatego była ta różnica :) A Samanta ma w ogóle takie duże miseczki jak E? W ich sklepie internetowym znalazłam miski tylko do D. A sklep nie mógł Ci sprowadzić białego stanika w tym rozmiarze?
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Samanta ma nawet F. ich sklep firmowy:
    http://sklep.samanta.pl/

    dla mnie ich F jest zbyt małe.
    Atis. mozesz szukac po innych fasonach. moze byc tez tak ze masz rozmiar polowkowy w Anglii sa polowkowe.nawet jak nie ma ich rozmiarowka jest co ok.2,5cm gdzie polska skacze nawet co ok.5cm.
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Vicky dzięki. Faktycznie mają do F. Niestety nie z tych fasonów i kolorów, które by mi były teraz potrzebne. :sad:
    Najlepiej będzie podjeść do sklepiku firmowego i zapytać :wink:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Atis jak masz w biuscie 102-103 i pod ok.80 to serio pisze kup w sklepie internetowym lub poszukaj na forum biusciastych adresu sklepu w swoim miescie gdzie maja wieksze staniki.
    F Samanty chcesz kupic? 80F?
    dlaCiebie to raczej 75H polskiej marki. mierzyłam F. male jest na taki biust, bo ja mam 103-105 zaleznie czy mam okres czy nie i scisle 82cm pod.
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Do Samanty to chciałam się przejść w ogóle i zobaczyć co mają w sklepie, bo mam salon firmowy w mieście. Znalazłam na forum adresy tych sklepów i jutro się wybiorę na rozeznanie.
    Teraz to mi dałaś do myślenia czy w ogóle dobry stanik kupiłam. :confused: Cholerka no...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.