Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Hej Dziewczyny, Nie wiem gdzie zapytac, wiec trafilam do Was :)

    Znacie pediatre neurolog dziecieca Adranne Wilczek z Wroclawia?
    Szukalam jakiegos dobrego neurologa dzieciecego w Opolu, bo niedlugo bedziemy w Polsce. Ale nie znalazlam nikogo. Mozemy podjechac do Wrocka. Zastanawiam sie czy moze cos o tej Pani doktor slyszalyscie?
    Bede wdzieczna za kazda opinie :)
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    madziauk
    Osobiście nie znam takiego lekarza ale możesz panią doktor sprawdzić na znany lekarz.pl tam masz opinie pacjentów na temat lekarzy.:bigsmile:

    Treść doklejona: 22.05.13 12:13
    http://www.znanylekarz.pl/adrianna-wilczek2/neurolog-pediatra/wroclaw Tu są wyszukane już opinie możesz poczytać pozdrawiam :bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorMedea24
    • CommentTimeMay 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja byłam z synem u dr Wilczek kilka razy :)
    Cudowna lekarka :) ogromna wiedza i wspaniałe podejście do dzieci :)
    minusem może być cena wizyty......
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Medea24 - dzieki za opinie :) Duze sa kolejki do Pani Doktor? Pytam bo usg przezciemiaczkowe musze zrobic gdzie indziej, bo ona go nie wykonuje. I chyba narazie nie zapisze sie do niej na wizyte. Zobacze co wyjdzie na usg (lekarz chirurg dzieciecy mi je zrobi). Nie wiem czy wtedy uda mi sie w tydzien zapisac do dr. Wilczek. Moze lepsza opcja by bylo, wybrac termin, zarezerwowac i pozniej anulowac - choc tak nie lubie robic.
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMay 25th 2013 zmieniony
     permalink
    ja też byłam z Milenką u Pani doktor ogólnie b. fajna kobieta Milena się jej nie bała... czy mam polecać to nie wiem bo ja z Milką byłam z powodu ustawiana głowy na lewą str już przy tym jak siedziała i w sumie byłam u niej tylko raz...
    -
    a co się dzieje karolkowi?
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeMay 25th 2013
     permalink
    wpisy przeniesione z wątku "Wrocław - poznajmy się"
    •  
      CommentAuthorGaggataB
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    Ja tylko słyszałam o dr Wilczek jest ona jednym z 3 najlepszych neurologow dziecięcych we Wrocławiu. Synka zarejestrowalam do niej ale okazało sie ze wizyta jest zbędna. Czas oczekiwania to Maks pare dni.
    --
  1.  permalink
    Dziewczyny czy możecie mi kogoś polecić (neurolog). Obojętnie czy NFZ czy prywatnie. Potrzebuje jak najszybciej. Póki co terminy Na styczeń Na NFZ. Nie musi być Wrocław. Mogą być okolice.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeAug 31st 2015
     permalink
    cytrynko ja ze swoimi jeździłam do Ujmy Czapskiej - ona prywatnie na Baciarellego bodajże przyjmuje. Cudna kobieta , bardzo doświadczona i kompetentna. Zreszta wieloletni ordynator neurologii dziecięcej.
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthoryoanna_21
    • CommentTimeAug 31st 2015
     permalink
    Tylko do Ujmy czeka się prywatnie około 2 miesiące :/
    • CommentAuthorskapula
    • CommentTimeAug 31st 2015
     permalink
    a ja polecam dr Jędrzejczyk-Góral, super lekarz i świetne podejście do dzieci, przyjmuje w przychodni Maria
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeAug 31st 2015
     permalink
    Ja z Milka i z Wiki byłam u Adrianny Wilczek
    Byłam z niej Bardzo zadowolona ma dobre opinie
    Musisz sobie poczytać i wybrać kto Ci odpowiada
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJun 16th 2016
     permalink
    A my ostatnio trafiliśmy do Dr.Dołyk, przyjmuje na Ostrowskiego. Długo się czeka na wizyte, ale warto .
    Pierwszy raz byłam u lekarza gdzie wizyta trwała ponad godzine, wypytała nas o wszystko, dokładnie przebadała Marysie, potrafiła z nia nawiązać fajny kontakt a to nie jest latwe bo ona potrzebuje czasu na oswojenie.
    Bardzo analityczna i dokładna. wizyta kosztuje 120zł i jest naprawdę warta tych pieniędzy
    -- mama piątki :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.