Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKotkaPsotka
    • CommentTimeSep 6th 2013 zmieniony
     permalink
    Czesc dziewczyny.
    Jestem na tym forum juz od jakiegos czasu zarejestrowana, ale znalazlam tez inna stronke gdzie mozna zrobic ladny wykresik.
    Moje pytanie jest proste. Dlaczego 28 dni? Chce wykupic gdzies abonament ale nie moge sie zdecydowac czy tutaj czy na [wymoderowano]. To nie jest kryptoreklama. Chcialabym zebyscie mnie przekonaly, dlaczego powinnam zalozc konto tutaj a nie tam. Jakie sa plusy a jakie minusy?
    Z mojej strony napisze, ze tutaj moim zdaniem wykresy sa lepsze, lepsze w obsludze i bardziej czytelne. Natomiast mam problemy z forum ktore jest troche nieprzejzyste a do tego zostalam dosc niemilo potraktowana po tym jak osmielilam sie zwrocic uwage, ze nie podoba mi sie dzialanie forum (wrzucanie watkow do jednego tematu zbiorczego gdzie nikt potem takeigo posta nei zauwaza i zamiast 20 odpowiedzi na problem dostaje sie jedna jesli w ogole bo pytanie ginie w gaszczu innych). Z drugiej strony forum ma lepsza obsluge tzn mozna edytowac posty, pogrubiac i dodawac tematy do ulubionych czego nie ma na [wymoderowano] (chyba ze jeszcze tego nie odkrylam).
    Pomozcie mi zdecydowac :smile:

    Treść doklejona: 07.09.13 09:59
    No to chyba sie zdecydowalam :D
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 7th 2013
     permalink
    E? A dlaczego my mamy Ciebie przekonywać?
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 7th 2013
     permalink
    Dokładnie! Przecież to nie nam w kieszeń zapłacisz abonament :devil:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.