Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorEwaDy
    • CommentTimeSep 30th 2013
     permalink
    Witam się po raz pierwszy,

    Mam problem z 7 miesięczną córką, która mniej więcej raz w miesiącu dostaje skurczu, tak mi sie wydaje, przechyla główkę, raz w jedną, raz w drugą stronę, po czym tak jej ta główka zostaje i zaczyna płakać, łapie się wtedy mocno nas i zaciska cała, po paru minutach to przechodzi,ale wtedy Mała wymiotuje. Zdarzyło się to już ze 3 razy po tym jak jeździła w foteliku samochodowym, czasem po 2 h w foteliku, a czasem po 4 czy więcej. Generalne czasem przechyla główkę, ale skurczu nie ma.

    Byłam u pediatry, u neurologa, u ortopedy, robiłam usg główki i nic...a problem się powtarza, dlatego teraz szukam innego neurologa w Warszawie. Jutro zrobię córci pobranie krwi, może to niedobór, ja w ciąży miałam cukrzycę ciążową i Mała urodziła się przy pomocy vacuum.

    Bardzo dziękuje za pomoc.
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    Podbijam temat.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeNov 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Nas prowadzi dr Marzena Olszaniecka z CZD, prywatnie przyjmuje w przychodni "Maluch" w Wawrze. Bardzo rzeczowa, mówi co jest i wychwytuje nawet drobne problemy, mówiąc od razu co z tym robić. Małe są pod jej opieką już praktycznie od etapu "w brzuchu" jak było wiadomo, że z Amelką jest problem.
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    Dzięki za namiar.
    -- [/url]
    • CommentAuthorluminka
    • CommentTimeFeb 11th 2019 zmieniony
     permalink
    Sama ostatnio bylam z córką na kilku wizytach u neurologa w Balumedzie i bardzo polecam panią doktor Malinowską Krystynę. Doktorka z bardzo dobrym podejściem do maluchów oraz z dużą wiedzą. Na wizycie córka nie była spięta, a lekarzy sie niestety boi. Poza tym pani doktor podeszła z pełnym profesjonalizmem, zebrała dokładny wywiad oraz zleciła przeprowadzenie badań. Poza tym nie spieszy się z wizytą i poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu ile powinna poświęcić.
    <a href="http://balumed.pl/specjalizacje/neurolog-dzieciecy/">http://balumed.pl/specjalizacje/neurolog-dzieciecy/</a> - tutaj kontakt
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.