Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeDec 13th 2017
     permalink
    Elfika, kurde że to nie mój mąż . W sensie, który by marzył o tym ustrojstwie :p :devil:
    Ja ostatnio czytałam dużo dobrego o tym nowym xiaomi 2w1. I nowka ok. 1800 zł. Jednak cena irobota tego nowego mnie zabija.. tzn. Nasz budżet :p
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeDec 13th 2017
     permalink
    mam iroboty zakupiłam niedawno ( polecam allegro bo taniej niż przez ich strone a i raty rzeczywiście 0 % - co do grosza) i powiem Wam, ze już je kocham :)
    Mam 896 a mopujacego Braava 300 - sa genialne :) fakt trzeba im posciagac zabawki z drogi, ale radza sobie super
    długo się z tym nosiłam bo cena jest jaka jest - ale już wiem, ze głupia byłam. Genialny wynalazek
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeDec 13th 2017
     permalink
    Asiula, no dla mnie cena też zaporowa.

    mooniia: fakt trzeba im posciagac zabawki z drogi, ale radza sobie super

    błe, to gdzie to genialne :devil::wink::wink:
    a tak zupełnie serio, to mój chce bo mu się nie chce jeździć dysonem ani go opróżniać jakby roomba sama się czyściła :tongue: a u nas trzeba często bo wetka zapomniała dodać, że te zrzucanie sierści 2x do roku wypada od stycznia do czerwca i od lipca do grudnia :devil: Logan nam tyle kłaków zostawia [nienawidzi czesania a na kombinacje alpejskie nie mam czasu], że klękajcie narody. i jakby mi przyszło 3 razy dziennie robić porządek na podłodze by odkurzacz mógł sam latać to ja dziękuję. tym bardziej, że mam dywan w dużym, a u Bianki po całości wykładzina.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeDec 13th 2017
     permalink
    Elfiko ale jak będą zabawki to ci tylko roomba na nie wpadnie i ominie zaraz potem :wink: moja suka też się sierści przez cały rok i to głównie ze względu na psa się zdecydowałam na zakup. I tak jak Monia żałuję, że tyle zwlekałam. Nie jest idealny ale na prawdę w domu jest dużo czyściej na codzień. To mnie właśnie przekonało, że roomba jeździ codziennie i nie dopuszcza do zapuszczenia chaty:cool::cool: i już nie zbiera mi się psia sierść dookoła nóg od krzeseł :swingin: ja mam dwa dywany, chodnik na przedpokoju i dywanik łazienkowy, nigdzie nie mam Shaggy a wiem, że z tymi dywanami sobie iRoboty nie radzą.
    --
    •  
      CommentAuthorIwonkaLA
    • CommentTimeDec 14th 2017 zmieniony
     permalink
    Mam Zelmer Odyssey...i powiem tak.
    Dla mnie to odkurzacz dla niewidomych lub z bardzo silna wadą wzroku (przepraszam za czarny humor ale moje pokłady cierpliwości przez około 1,5 roku użytkowania wyczerpują się jak zapas karpia w Kaufie).
    Mąż czytał opinie, wszystkie super. Ale być może ja mam zbyt duże wymagania - wyssanie piasku, włosów itp itd
    Wcześniej mieliśmy odkurzacz Zelmer Syrius z elektroszczotka.
    Głupia byłam, ze się złościła o jakiś kabel, który zasilał ta elektroszczotke i płatał sie wokół rury...
    Ale przynajmniej podłoga była tak wysprzątana, aż u sąsiadów czuć było świeżość! :wink:
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeDec 14th 2017
     permalink
    Mam Zelmer Odyssey...


    ja też, 5 lat go posiadam, ale teraz służy do odkurzenia czegoś grubszego, jak się wysypało i wysysania smarków dzieciom :P a od 1,5 roku mam Philips Aqua Trio Pro jako główny odkurzacz-mop i jest super, jedyne co, to nie dociera do rogów.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeDec 14th 2017 zmieniony
     permalink
    elfika, ale właśnie ona wszystko omija, a my wieczorem jak Miłka znika w objęciach morfeusza to i tak zabawki wrzucamy do pudła itd. i wtedy puszczam odkurzacze ;)
    bananowiec: z tymi dywanami sobie iRoboty nie radzą


    ja mam jedeny dywanik ;) i z nim sobie radzi równie dobrze jak Kirby który tez posiadam już 12 lat. Ale jak pytałam wszystkich dookoła to rzeczywiście czesc moich pacjentów posiadających te podstawowe modele za 1000zł mówiła, ze z dywanami to one róznie. Nie nastawiałam się na generalne porządki przy uzyciu tych robotów - jedynie codzienne wieczorne ogarnianie po 5 dzieci i stadzie psów :) i w końcu mam czyste wizualnie podłogi a to mi wystarczy w zupełności :) o szczegóły się nie czepiam bo ich po prostu nie zauważam ;)
    tak teraz wygląda moje wieczorne sprzątanie :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthormazda__
    • CommentTimeDec 14th 2017
     permalink
    Mooniia a czemu od razu dwa iroboty?
    Pytam, bo właśnie stoję przed wyborem... mopujący czy roomba, bo ona chyba nie mopuje??:shamed:
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeDec 14th 2017
     permalink
    najpierw kupiłam mopujacego bo szczerze nienawidzę latac z mopem , ale po tygodniu stwierdziłam, ze skoro cos za mnie myje podłogi to niech tez cos za mnie odkurza :) i tak najpierw puszczam odkurzacz w kuchni, potem przenosi się do salonu a w kuchni puszczam mopujacy ;)
    wejdź na strony irobota - tam mam wszystko, cała specyfikacje itd
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthormazda__
    • CommentTimeDec 14th 2017
     permalink
    Dzięki Mooniia. Tak właśnie zrobię - tam poczytam.
    Ale ja taż myslałam o mopującym... bo chyba bardziej nie lubię mopa niż odkurzacza :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeDec 14th 2017
     permalink
    Monia czy mopujący robot zostawia mocno mokrą podłogę? Jak radzi sobie z zaschniętymi plamami na kaflach?
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeDec 14th 2017
     permalink
    podłoga jest jak po dobrze odcisnietym mopie - wilgotna, ale nie mokra. szybko schnie
    plamy - zależy jakie. Jak go puściłam pierwszy raz to miałam plamy kilkudniowe ;) zmniejszył je, ale nie domył do końca wszystkich. przetarłam szmatka i zlazły. teraz gdy chodzi dzisn w dzień jakoś sobie radzi bo plam po soczkach jogurtach i innych dzieciowych skarbach nie ma
    Na pewno nie ma efektu błyszczenia podłogi bo myje sama woda
    no i nie wiem jak się sprawuje model co psika woda przed siebie bo ja mam taki co nasacza szmatke od góry
    -- mama piątki :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.