Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeDec 15th 2013
     permalink
    Dziewczyny, czy używacie może stacji pary zamiast żelazka? Jak to działa? Warto kupić?
    --
  1.  permalink
    Dziewczyny no błagam...Czy każde urządzenie gospodarstwa domowego będzie opisywane w osobnych wątkach...?
    Może założyć jeden do wszystkich....?
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeDec 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Nie wiem, czemu miałoby to przeszkadzać. Zresztą, do tej pory mod nie zunifikował istniejących wątków (odkurzacze, sokowirówki itd.). Akurat "domowych" topików nie ma dużo, a łatwiej poszukiwać informacji przy sprofilowanym temacie. Trudno to porównywać do "czy jestem w ciąży" po raz 1000.
    Myślałam o zadaniu tego pytania na wątku budujemy-remontujemy-wyposażamy, ale tam rozmowa koncentruje się na problemach związanych z budową, oknach, tynkach itd. Inna skala:-)
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeDec 15th 2013
     permalink
    To ja odpowiem. Używam, z Lidla takiej, Tefal bodajże. Jest fajna ale brak.mi w niej spryskiwania wodą. Polecam stację przy dużej ilości prasowania - mój M. pracuje w koszulach więc u nas się sprawdza.
    --
    •  
      CommentAuthorYvoonne
    • CommentTimeDec 17th 2013
     permalink
    Ja uzywam Generator Pary Tefal Pro Express Turbo Anticalc Autoclean. Jestem mega zadowolona. Prasowanie jest o wiele łatwiejsze, szybsze dokładniejsze. Większość codziennych rzeczy prasuje tylko po jednej stronie, bo para przenika przez całe ubranie, w związku z czym nie wymaga przewracania na druga stronę. Bardzo polecam. :)))
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeDec 19th 2013
     permalink
    Zamierzamy zakupić takie żelazko parowe ,bo te ze stacja sa o wiele droższe ,ale czy takie samo żelazko parowe spełni ta funkcje prasowania pionowo . W solońie mam firanke, woal gładki na dl.ponad 4 m,wys.2,6 i nie wyobrażam sobie ja prasować na desce kawałek po kawałku . Moze któraś posiada takowe samo żelazko bez stacji ?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.