Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    Kochane Bielszczanki ! Pomyślałam sobie że możemy wymienić się informacjami na temat naszych lekarzy z okolicy, możemy pomóc sobie w znalezieniu specjalisty i w wielu innych lokalnych problemach:) Ja aktualnie poszukuję dobrego ginekologa bo moja Ginka rozłożyła już ręce i chce mnie po hsg odesłać do kliniki.... U mnie problemem jest to że od dwuch lat staram się o dzidziusia i jeszcze go nie ma mimo wszystkich możliwych badań moich i męża (prócz hsg na dniach).... Jeśli ktokolwiek się odezwie, będzie nam raźniej lokalnie:) ja z góry dziękuję za sugestie:)
    --
    • CommentAuthorcestmoi89
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    Kiciu, wiele doświadczeń z leczeniem ginekologicznym nie mam, ale mogę polecić doktora Piotra Dawida. Lekarz, z którym można porozmawiać na wszystkie tematy, jest specjalistą w usg, wszystko wytłumaczy, ma świetny kontakt z pacjentką, nie ma problemu w sytuacjach awaryjnych z kontaktem. Przyjmuje w Euroklinice. Za "moich" czasów były do niego spore kolejki, ale możesz zapytać prywatnie jak to wygląda. Jest również położnikiem na Wyspiańskiego.
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    Cestmoi dziękuję bardzo za odzew : ) na pewno sie zorientuje skoro to dobry lekarz :) a może ktoś słyszał o kimś kto umie znaleść problem tak gdzie inni rozkładają ręce bo przecież wszystko działa... Albo macie dziewczyny jakieś opinię o naszych klinikach, szpitalach itp dobrze jest porównywać informacje :)
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeJan 26th 2014 zmieniony
     permalink
    No dokladnie mało ale parę jest na forum "skąd jesteś" może dołącza :)
    ..
    Mandarynko, hormony są ok i u mnie i u męża, na tarczyce biorę leki i na prolaktyne bromka też, ale jest ok po monitoringu parę razy z rzędu - normalne owulacje pęcherzyki rosną pękają i tyle nasienie męża bardzo dobre lekarze są zachwyceni miesiącami reegularne, służy plodnego dużo wszyzstko działa wykresy dwufazowe prawie co miesiąc takie same... I to na tyle teraz będzie hsg i możliwości sie powoli skończą... :( a wszystko prponuje ją mniej więcej a opinię Pani doktor miała mega wspaniałe,.. ale może jak jest co leczyć a u mnie nie ma na razie problemu, poza brakiem dzidzi :(
    --
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeJan 28th 2014
     permalink
    ...hej, ja jeździłam do B-B do Pani doktor Olearczyk-Nycz,przyjmuje w bielsku na harcerskiej- jak dla mnie super specjalista-wielu parom pomogła w staraniu się o dzidziusia-mi również...jest cudownym lekarzem, z super podejściem do pacjenta...pozdrawiam:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeJan 28th 2014
     permalink
    Dzięki ruda każdy komentarz i podpowiedź na wagę złota!!:) A co sądzicie o Bielskich Klinikach??
    --
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeJan 28th 2014 zmieniony
     permalink
    Hej,

    Polecam dr Fendera.
    Niestety jestem po trzech ciążach biochemicznych, teraz leczę się w Provicie w Katowicach jednak gdy tylko nam się uda zajść ponownie i szczęśliwie w ciąże wracam do dr. Wspaniały specjalista.
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeJan 28th 2014
     permalink
    Cześć maxiulka, a zajmuje sie też ciężkimi przypadkami, albo przypadkami bez wyjaśnienia przyczyn niepłodności? czy po prostu do Katowic sie przeniosłaś do innego lekarza z innych powodów? :)
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeJan 29th 2014
     permalink
    No właśnie nie bo dalej @ i będzie w piątek rani dopiero, na pewno napisze wrażenia po wizycie ! Obiecują :) na razie mini stress :)
    --
  1.  permalink
    Cześć dziewczyny :) jestem z okolic Skoczowa, w sumie B-B i Cieszyn to też moje okolice :) Lecze się u Dr. Rutkowskiego w Cieszynie, sprawdził tylko progesteron, prolaktyne i nasienie męża, zlecił mi Clo bez monitoringu, na 3 cykle po wizycie kontrolnej na kolejne 3 cykle większą dawkę... Tak wiec szukam też lekarza, który będzie chciał nam pomóc, najlepiej w ramach NFZ, bo sytuacja finansowa marna :(
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeFeb 12th 2014
     permalink
    Kicia do Katowic przeniosłam się z powodu 3 wczesnych straconych ciąż... Były one na etapie ciąż biochemicznych więc leczenie zachaczało w pewien sposób o inmunologie, laparoskopię i inne ..
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeApr 24th 2014
     permalink
    Dziewczyny tak tylko rzucę jeszcze czy znacie lekarza Piotr Dawid ? Podobno wielki specjalista i przemiły człowiek wszędzie go ktoś poleca no i przyjmuje na Wyspiańskiego w szpitalu, w Supra-medzie i w Katowicach w klinice leczenia niepłodności ? Ktoś coś wie ? :D będę wdzięczna:)
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeApr 24th 2014
     permalink
    Cestmoi ahahahahahah :* ojezu ale ze mnie "ćwok" wiedziałam że ktoś o nim gdzieś pisał ale żeby do góry pod nosemnie spojrzeć hahahahhahahaha :):) a no to widzisz ale podobno już go nie ma w Euroklinice i jest w tym Supra Med a powiedz mi ile płaciłaś za wizytę? Mi do tej pory nikt niczego nie zdiagnozował bo wszystko wychodzi bardzo dobrze wiec szukam kogoś kto jest lekarzem od niepłodności:) mam też dużo aktualnych wyników badań , on każe wszystko powtarzać u siebie na miejscu czy posiłkuje się tym co już mam zbadane do tej pory? w sensie na przykład -moja drożność wyszła ok - to będzie kazał ją robić jeszcze raz ?? Dzięki za każdą odpowiedź:)
    --
    • CommentAuthorcestmoi89
    • CommentTimeApr 24th 2014
     permalink
    Ja do niego poszłam już w ciąży. Robiłam wszystkie badania sama, on za każdym razem pytał, czy chcę skierowanie do "ichniejszego" laboratorium, czy sama zrobię. Chodziłam na nfz. Nie było problemu z żadnym wynikiem, usg na miejscu, wszystko omówione, wszystkie wątpliwości wyjaśnione. Mimo, że zawsze było nas naście w kolejce, to zawsze się czułam jak stara znajoma w gabinecie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Moje kochane współmieszkanki a jest mi w stanie polecić któraś z was dobrego dentystę z bielska albo oklicy ? strasznie sie boję dentystów i szukam kogoś sensownego, najlepiej by było na nfz.... ale wiadomo:)
    --
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    kiciamiecia :)

    mąż chodzi do Jacka Malinowskiego jestesmy bardzo zadowoleni
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Dopiero teraz dojrzałam wątek, kicia - ja chodzę do p. dr Justyny Tokarz, póki co jestem zadowolona.
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeSep 30th 2014
     permalink
    Dzięki dziewczynki:) a teraz z innej beczki czy zna któraś kochana Bielszczanka Galenę i np doktora Szymalę ? muszę się wybrać i zbieram opinie :)
    --
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeOct 5th 2014
     permalink
    Oj ja nic nie słyszałam ...
    --
  2.  permalink
    Dziewczyny czy miałyście styczność z dr Hryniewicz? Czytałam dobre opinie o niej a potrzebuje zmienić gina :/
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeNov 6th 2014
     permalink
    Nic nie słyszałam :(
    --
  3.  permalink
    Ja ze swojej strony polecam dr Aleksandrę Muskała - Bylica.
    Delikatna przy badaniu, skrupulatna, porozmawia i odpowie na wszystkie pytania a do tego bardzo ciepła osoba. Ma dobrze wyposażony gabinet na Żywieckiej i można się do niej dostać z tygodnia na tydzień, a czasami nawet z dnia na dzień.

    http://www.znanylekarz.pl/aleksandra-muskala-bylica/ginekolog-polozna-poloznik/bielsko-biala
  4.  permalink
    No rzeczywiście, opinie ma bardzo dobre. Muszę spróbować się do niej zapisać. Na razie mam umówioną wizytę do dr Swakoń, ale ona chyba bardziej znana jest w Cieszynie niż w Bielsku.
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    http://www.psnnpr.com/191-aktualnopci/299-duszpasterstwo-malzenstw-bezdzietnych-w-bielsku-bialej jakby ktoś potrzebował z okolicy:) trochę o Creighton Model i naprotechnologi na spotkaniu po
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.