Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    Pierwsza sprawa to szepty w ramach dyskusji.
    To bardzo przyjemna forma przydatna w wielu sytuacjach. Generalnie jej istotą jest wypowiedz widoczna tylko dla określonej osoby, której login wpiszemy w pole "szepnij do".

    Pola do wpisywania postów uzbrojone zostało w przyciski formatujące tekst. Zaznaczamy myszą słówko i klikamy wybrany tag. Potestujcie.

    Statystyki, mówią same za siebie.

    Permalink, to link dokładnie do określonego posta w wątku.

    Jakieś pytanka?
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    podoba mi się wszystko:bigsmile:
    co prawda jeszcze nie wiem do kogo będę szeptac ale kit:) sie wymysli:)
    statystyki mnie zdziwiły nie wiedziałam ze taka jestem aktywna:cool:
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    no mnie tez sie zmiany podobaja:)
    pytan narazie brak :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    tak sobie mysle ze jesli mozesz Damazy to "uprzyjaźnij" napisy na przyciskach dla mnie tam rybka, ale tu mnóstwo nowicjuszy komputerowych i laików. a to dla ludzi ma być forum:cool:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    Szepty, możemy zmieniać, kasować itd. Widzi to tylko osoba, do której szept jest skierowany.
    Inna fajna sprawa to podpowiadacz loginów w polu szepty. Wpiszcie pierwszą literkę, a zobaczycie :)
  1.  permalink
    super,podoba mi sie!
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    Może powiadomienie o szepcie ze skierowaniem na temat? Odkryłam 1 szept do mnie - zupełnie przypadkiem.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    Na pewno nie odkryłaś go przypadkiem :)
    •  
      CommentAuthorPaula
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    powiem szczerze, że jak dla mnie ten tunnig spowodował tylko straszne spowolnienie forum, ledwo mi się udało załadować tą dyskusję.
    Zamiast szeptów, które są troszkę nie eleganckie (tak jak szeptanie w towarzystwie) mogłyby być wiadomości na priv.
    Poza tym uważam, że dużo przydatniejsza byłaby funkcja od dawna zgłaszana przez Zuzę - "oznacz wszystkie dyskusje jako przeczytane". Poza tym należałoby popracować nad cytatami.
    No sporo tego jest. To tak na początek.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    Dziś mieliśmy problemy z łącznością. Nie wiem, może to przez burze jakie przechodziły punktowo?
    Wiadomości na priv mamy przecież w samym 28.

    Oznacz jako przeczytane :)
    •  
      CommentAuthorPaula
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    Damazy czy sugerujesz, że istnieje na forum funkcja "Oznacz jako przeczytane"?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    Damazy a czemu nam zabrales nasze linijki - suwaczki???
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    AniaM szczerze to ja wole bez tych suwaczkow, zaklocaly przejrzystosc forum.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    ja też chciałabym mieć suwaka - tak cieszą oko te cyferki zmniejszające się no i nie trzeba "zaśmiecać" sobie głowy zmieniającymi się tak szybko tygodniami kilku kobietek ...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    Vicky moze i odkladajace na ten problem patrza inaczej ale ciazowki dzieki temu wiedzialy ktorej ile jeszcze zostalo i moim zdaniem bylo to baaaaaaaaaaardzo wygodne i przynajmniej nie trzeba bylo sie 100razy pytac "a w ktorym ty tygodniu jestes?"
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    "Poza tym uważam, że dużo przydatniejsza byłaby funkcja od dawna zgłaszana przez Zuzę - "oznacz wszystkie dyskusje jako przeczytane" Własnie Damazy ja Cie tyle proszę o to , czy to aż taki wielki problem ?
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJun 4th 2007
     permalink
    Zupełnie nie mam pojęcia gdzie wyparowały suwaczki. A wklejcie je sobie raz jeszcze.
    Nic nie blokowałem.

    Zuza, gdyby ta opcja mi problemu nie sprawiała to już dawno by działała :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 5th 2007
     permalink
    Damazy u mnie w profilu dalej jest link na suwaczek tyle ze on sie na forum nie pokazuje... cos nakrzaczyles ;)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 5th 2007
     permalink
    Może jakaś zmiana w formatowaniu?
    -- [/url]
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeJun 5th 2007
     permalink
    Musze sie oswoic z nowa wersja.
    A wczoraj faktycznie wejscie na forum bylo niemozliwe.
    Milo Damazy, ze o nas dbasz i nowosci wprowadzasz :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeJun 5th 2007
     permalink
    A przyciski dla mnie niezrozumiale :(
    Co to znaczy 'zamknij otwarte tagi' ???!!! Albo 'code', albo te: ul li :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJun 5th 2007
     permalink
    Suwaczki i oznacz jako przeczytane dziś uruchomię.
    Z tagami trzeba pokonminować, aby zrozumieć :) To proste.
    Zwykle w dyskusji żadko się używa ul i li. Code to czcioneczka, a zamknij otwarte tagi zamyka te które są niedomknięte.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 5th 2007 zmieniony
     permalink
    b pogrubienie

    i kursywa, pochylenie

    link - to jest link do strony np.do 28dni.pl

    b-quote
    to cytat np.wypowiedz albo tekstu z jakiejs strony


    del del to jest przekreslenie
    img - klika sie, najpierw sie wpisuje adres obrazka potem nazwe obrazka mozna wpisac i pojawia sie obrazek: obrazek avatara damazego

    ul to jest oznaczenie ze bedziemy robic liste wypunktowana li (ten znaczek musi byc na poczatku i koncu listy

    • wypunktowanie li

    • wypunktowanie li





        wciecie ol




    Bardzo wazne jest by zawsze zamykac otwarte "tagi" czyli jak klikniemy pogrubienie czyli B to potem jak chcemy skonczy je to klikamy je drugi raz
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJun 5th 2007
     permalink
    Koniec świata , czarna magia , i po co to komu, uszczęśliwianie na siłę opcjami które większość nie rozumie i nie będzie w ogóle używało :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeJun 5th 2007
     permalink
    uszczesliwianie na sile? wiele osob, ktore posiadly tajemna wiedze uzywalo do tej pory tych "opcji" i wiele osob, ktore nie mily o tajemnej wiedzy pojecia, pytalo jak to sie robi, np jak zrobic, zeby adres strony byl linkiem... teraz chyba wiadomo:)
    to udogodnienia, wcale nie takie trudne:) jak sie czyta to moze to niezrozumiale, ale jak sie sprobuje uzyc to wszystko sie jasne staje... :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 5th 2007
     permalink
    Eee tam, bez przesady, dla niektórych zwykła świadomość płodności to też wiedza tajemna.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorCynka
    • CommentTimeJun 5th 2007 zmieniony
     permalink
    prosze prosze, Damazy dales popis!! mi sie wszystko podoba!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 5th 2007
     permalink
    Damazy może Ja wszystkiego nie będę czytała co tu napisane ale wiesz co nie ukrywam, że może tiuning jest OK ale jedno nie jest OK to, że zabrałeś nam nasze suwaczki i teraz nie wiemy, która na kiedy ma mniej więcej termin i w jakim czasie poleci! Może jakieś urposzczone jednakowe suwaczki nam wymyślisz???
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJun 5th 2007
     permalink
    Przepraszam za suwaczki. Dziś z powodu braku net'a niestety nic nie mogłem zrobić.
    Wszystko mam przygotowane, a suwaczki i kilka nowości jutro z ranka :)
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeJun 5th 2007
     permalink
    poza suwaczkami zniknely tez zdjecia:)
    bobasow Izuni nie ma na pewno, nie wie czy czegos jeszcze...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 5th 2007
     permalink
    Damazy jest ciekawe, że właśnie jeden suwaczek od jednej forumowiczki widziałam dzisiaj i byłam w szoku ... a reszta poszła się papać :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 5th 2007
     permalink
    Suwaczek nie był w podpisie, lecz w treści postu. Tak samo jest w wątku "Sport w ciąży".
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJun 6th 2007
     permalink
    DZiś problem przestanie istnieć :bigsmile::bigsmile:
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJun 6th 2007
     permalink
    Damaziu będziemy wdzięczne, bo tak jak z 28 dni tak z naszymi suwaczkami zdązyłyśmy sie zżyć:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJun 6th 2007
     permalink
    Super. Gdy wszystko przygotuję szybciutko uaktualnię. :)
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeJun 6th 2007
     permalink
    Pewnie się na mnie teraz gradobicie posypie, ale powiem szczerze, że nie przepadam za suwaczkami, bo one straszliwie zakłócają (w mojej ocenie) czytelność forum. Zwłaszcza, że niektóre posty są krótkie, jest ich dużo i wtedy przebicie się przez gąszcz nicków, suwaczków, stopek do właściwej wypowiedzi jest strasznie męczące i w ogóle gubi się sens rozmowy czasami.
    Rozumiem, że możecie być do nich przyzwyczajone itp. ale może warto poprzestać na umieszczeniu ich w profilu, albo na wykresie, a na forum już sobie darować?
    Pozdrawiam
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJun 6th 2007
     permalink
    Przydałaby się opcja, oglądam forum z suwaczkami lub bez.
    Trzeba przyznać, że czytelność diametralnie spada.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 6th 2007
     permalink
    zgadzam sie z pania_Wonka juz wczesniej za tym optowalam nie rozumiem czemu nie mozna sprawdzac terminu klikajac w uzytkownika czemu panny tychsuwackzow nie moga dodac do profilow?? albo jesli juz absolutnie musza to ja prosze o opcje widok bez suwaczkow:)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 6th 2007
     permalink
    pani wonka nie widzę jak może suwczek stanowić problem!? mnie interesuje to co piszą tutaj forumowiczki więc nie skupiam swojej uwagi na nim! Miło jest gdy one są bo w ten sposób widać, ktróra z dziewczyn jest już np w ciązy i ile jej do końca pozostało!
    Bardziej odrywałoby Naszą uwagę takie skakanie do profilu i zaglądanie czy dana osoba ma suwaczek czy też nie! strata czasu .....
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJun 6th 2007
     permalink
    Nasze forum jeszcze nie jest tak przeładowane suwaczkami i pochodnymi.
    Widziałem kilka, na których jest taka przesada, że uffff, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 6th 2007
     permalink
    Damazy oj można :)) ważne aby za bardzo nie zwracać na te duperelki uwagi :))

    Damazy a kiedy Nasze suwaczki się pokażą ??? qrde bo Ja tu namiętnie odliczam pozostały mi czas od dzisiaj no i co jak nie będę widziała cyferki?
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeJun 6th 2007
     permalink
    Lady, napisałam, dlaczego w moim przypadku suwaczki stanowią może nie tyle problem, co zakłócenie. Oczywiście, dla mnie też najważniejsze są wypowiedzi, i dlatego szukanie ich w gąszczu innych "załączników" nie zawsze jest tym, na co mam ochotę poświęcać czas;) Natomiast jeśli jest to dla kogoś takie ważne, jaki "status" ma dana osoba, to nie widzę problemu, żeby to sprawdzić - nie trzeba tego chyba mieć przed oczami przy każdej jej wypowiedzi?

    Poza tym, o ile na pewno jeśli jesteście w swoim gronie przyszłych mam, czy przyszłych panien młodych na topikach temu poświęconych, to jestem sobie w stanie wyobrazić, że trzymacie za siebie kciukasy i te suwaczki są ważne. Ale przecież topiki są różne, i naprawdę czasem nie jest to ważne w tej akurat rozmowie, czy ktoś jest w piewszym czy piętnastym dniu cyklu, albo ile ma do rozwiązania, a uwierz mi - potrafi być męczące w czytaniu.

    Nie jestem przeciwna suwaczkom jako takim, ale uważam, że we wszystkim trzeba zachować umiar. Czy poprzestanie na profilu i wykresie - zwłaszcza że tam zaglądają osoby NAPRAWDĘ Tobą zainteresowane, to taki trudny kompromis:wink:?

    Jeśli okaże się, że tak - to Damazy, chyba faktycznie opcja wyłączenia widoku suwaków na forum byłaby ZBAWIENNA:bigsmile:
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 6th 2007 zmieniony
     permalink
    Pani wronko kochana :) niestety nie każdy ma aktywny wykres :shamed: i są osoby które korzystają tylko z forum. Te suwaczki są dla mnie superaśne i będę za nimi obstawała całą sobą i wszystkimi 4 łapkami jakie obecnie mam :) wielką radością jest patrzeć na mijające dni. nie jestem w stanie zapamiętać terminu porodów 5 czy 6 osób tu z forum (mówię o osobach które są mi "bliskie") plus kilka dat porodów osób z mojego otoczenia. Nie mam chęci i sił zaśmiecać sobie tym głowy i uczyć się na pamięć skoro nie mam pamięci do dat...

    Damazy a czy jest może możliwość by tylko np w kompletujemy wyprawkę, nasze brzuszki i nie wiem ale tych typowo ciążowych tematach były suwaczki a w pozostałych nie?
    --
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeJun 6th 2007
     permalink
    And, ja to rozumiem:) dlatego staram się znaleźć jakiś złoty środek:) a właściwie zainspirować naszego, ach, boskiego, ach, jakże wszechwładnego, ach, Damazego, do poszukiwania tegoż również a jakże:wink:
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 6th 2007 zmieniony
     permalink
    Rzeczywiście, są fora, gdzie JEDEN użytkownik ma po 3 suwaki. Zabawnie wygląda jego wypowiedź brzmiąca np. "Tak" lub "Nie".

    Daty porodów i pozytywnych testów są w centralnym zbiorze w Wiki.
    -- [/url]
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJun 6th 2007
     permalink
    Pani_wonka ja wykresu już nie prowadzę i mnie czy innym cięzarówkom, nawet tym starającym zaglądającym do przyszłych mam jakos ten jeden suwaczek nie przeszkadza, do tej pory były to niech będą dalej.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 6th 2007
     permalink
    Dlatego opcja wyłączenia suwaczków jest bardzo dobra o ile Damazy sprosta temu zadaniu :))

    Dla mnie suwaczki mają znaczenie bo dzięki nim mogę obserwować i "kibicować" dziewczynom już zaciążonym i wraz z nimi mogę obserwować ile czasu im zostało mniej więcej do rozwiązania....

    Sama jestem obecnie w ciąży i dzięki suwaczkowi odliczam sobie ostatnio i codziennie dni do mojego rozwiązania...

    And dlaczego Ty masz suwaczek ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 6th 2007
     permalink
    no trzy suwaczki to przesada!!! wystarczy jeden najważniejszy!
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeJun 6th 2007
     permalink
    <strong>Viki -</strong> dzieki za wyjasnienia. Postaram sie to ogarnac :)
    Najbardziej mnie ubawilo, ze mam zamknac 'tagi' przy czym nie wiedzialam czym te 'tagi' sa :bigsmile:
    Dzieki za wiedze tajemna :wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.