Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMar 31st 2015
     permalink
    Jak o autach, to jeszcze ta jest świetna :smile:

    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMar 31st 2015
     permalink
    Jeszcze z serii "Co robią...."

    Polecam dyskont książkowy AROS (http://aros.pl/) - bardzo tanie książki.

    http://28dni.pl/pictures/2422113.jpg
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeMar 31st 2015
     permalink
    Marion dziękuję za cudne inspiracje. Też robię zawsze zakupy książkowe w Arosie.
    Dzisiaj do koszyka wpadły pingwiny, myślę, że spodoba się mojej córce, kilka książeczek o Kici Koci i Niedźwiedź łowca motyli, na którą już od dawna miałam ochotę. Nie wiem, które zatrzymam, a które pójdą jako prezent świąteczny w świat.
    Mrówki też lubimy, żab nie widziałam, ale myślę, że to może być u nas hit :tongue:
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeMar 31st 2015
     permalink
    Dzięki dziewczyny, chodzi mi o sprawdzone pozycje bo w generalnie w necie duży wybór:wink: Ja nie wiem ale moja Koza to tylko książeczki inne zabawki są na chwilę a książki na pół dnia:cool:
    --
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeMar 31st 2015 zmieniony
     permalink
    Polecam moją ulubioną książeczkę mojego dziecka Noc bez księżyca autor Etgar Kerret. Fajna treść i świetne ilustracje.

    <a href="http://www.empik.com/noc-bez-ksiezyca-keret-etgar-gefen-shira,p1077932418,ksiazka-p">
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 1st 2015
     permalink
    A czy "Opowiem Ci mamo co robią mrówki" będzie dobre dla prawie czteroletniej dziewczynki? (córka kuzynki męża, z którą na co dzień nie mamy kontaktu więc nie wiem za bardzo co lubi)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 1st 2015
     permalink
    Ma ktoś może książkę Marca Boutavant'a ,,Muki w podróży dookoła świata"? wpadłam na nią teraz przypadkiem, bo uzupełniam młodemu biblioteczkę (znudzony już wszystkim jest)
    i wygląda ciekawie:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 1st 2015
     permalink
    dziewczyny jesli ktoras z was by poszukiwala serii Maly Chlopiec to mam do sprzedania w bdb stanie
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 2nd 2015
     permalink
    Hydro właśnie zamówiłam książkę ,,Opowiem Ci mamo co robią auta":))) mam nadzieję, że młodego zainteresuje. Pokazywałam mu różne pozycje w google ( tzn strony książek) i ta najbardziej go zainteresowała:) mrówki i pająki w ogóle, więc dałam sobie spokój na razie, chyba jest jeszcze za mały.
    W ogóle wiedzialłam, że ta książka mu się spodoba, bo bohaterem jest jego ulubione metalowe auto - żółty maluch, ma identyczny :))))
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeApr 2nd 2015
     permalink
    A ja dziś dostałam info, że w Matrasie jest do 7.04 30% zniżki na książki dla dzieci.
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeApr 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    doti_p: A ja dziś dostałam info, że w Matrasie jest do 7.04 30% zniżki na książki dla dzieci.

    No zerknęłam - np. seria wspomniana powyżej "Opowiem ci mamo co robią..." kosztuje w Matrasie 32,67 zł za sztukę, a w internetowym dyskoncie książkowym AROS, który tu polecałam, książki te kosztują 25,94 zł za sztukę. Trzeba doliczyć przesyłkę - Poczta Polska lub paczkomat In Post max 7 zł. Czyli w Matrasie wychodzi 15 zł drożej na tych trzech książkach.

    Seria "Na ulicy Czereśniowej" w Matrasie po 24-28 zł, a w AROS po 21,99 zł.

    Ja już kupę książek zamówiłam z AROS'a. Ostatnio przyszedł pakiet za 200 zł - a wszystko w promocji. Zaoszczędziłam kilkadziesiąt złotych.
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    Ja właśnie wczoraj dostałam swoje zamówienie z Aros :)
    Kupiłam min Gajce serie "Obrazki dla maluchów", kilka książek dla Miśka, dla dzieci i po części dla siebie wydanie Tuwima z ilustracjami z mojego dzieciństwa (moja mama kupiła Miśkowi na gwiazdkę jakieś kartonowe wydania Tuwima i Brzechwy ale mają tak okropne ilustracje, że aż mi osobiście ciężko je czytać :cool:), no i sobie "Jak mówić, żeby dzieci..." i "Rodzeństwo bez rywalizacji" ...w każdym bądź razie za 14 książek (w tym chyba z 6 kartonowych, obrazkowych dla Gajki) i jakieś tam puzzle z Ponny na prezent zapłaciłam z przesyłką niecałe 200 zł więc ceny mają rewelacyjne (a przesyłka przy opcji kuriera z dnia na dzień)
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeApr 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    Dorzucam jeszcze dwie pozycje książek bez słów, z samymi obrazkami.

    http://28dni.pl/pictures/2423833.jpg
    http://28dni.pl/pictures/2423838.jpg
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeApr 3rd 2015
     permalink
    marion: Trzeba doliczyć przesyłkę - Poczta Polska lub paczkomat In Post max 7 zł. Czyli w Matrasie wychodzi 15 zł drożej na tych trzech książkach.
    A bo ja patrzę z odbiorem w księgarni, wtedy nie masz kosztów przesyłki..
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeApr 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    doti_p: A bo ja patrzę z odbiorem w księgarni, wtedy nie masz kosztów przesyłki..

    Ale ja właśnie napisałam, że nawet z przesyłką jest te 15 zł taniej (akurat na tych przykładowych 3 książkach "Opowiem ci mamo co robią...") niż kupno w księgarni stacjonarnej :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    marion: No zerknęłam - np. seria wspomniana powyżej "Opowiem ci mamo co robią..." kosztuje w Matrasie 32,67 zł za sztukę, a w internetowym dyskoncie książkowym AROS, który tu polecałam, książki te kosztują 25,94 zł za sztukę. Trzeba doliczyć przesyłkę - Poczta Polska lub paczkomat In Post max 7 zł. Czyli w Matrasie wychodzi 15 zł drożej na tych trzech książkach.


    Zgadza się, ksiązka kosztowała 26 zł , przesyłka na poczcie 4 zł do kiosku ruchu 3 zł :) ogólnie bardzo mam pozytywne wrażenia jeśli chodzi o ten aros, nie znałam go wcześniej, zwykle książki zamawiałam do księgarni swojej (taniej niż z przesyłką w necie) ale pocztę mam dużo, dużo bliżej zaraz pod domem i te książki są naprawdę dużo tańsze.
    No ale wiadomo zależy też od pozycji i szczęścia, wczoraj np. mapy w merlinie były za niecałe 30 zł i inne książki 50% taniej dla dzieci, miałam dać cynk ale zapomniałam :sad:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeApr 7th 2015 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny ja polecam polecaną tu książkę "Gdzie jest pingwin". U nas szał, Gosia ciągle chce oglądać i szukać pingwinów, jeszcze żadna książka obrazkowa tak jej nie wciągnęła, a mamy i Czereśniową i Mamoko i Gdzie jest tort i Co robią mrówki. Strzał w 10!!!
    I bardzo polecam też serię o Kici Koci. Dokupiłam Gosi na święta 3 kolejne części, najbardziej jej się podobała "Kicia Kocia mówi Nie", słuchała z wielkim przejęciem, a ja powstrzymywałam się od śmiechu, bo zachowanie Kici Koci przypominało moją Gosię. Książeczki mają fajny wychowawczy charakter i są ślicznie ilustrowane.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeApr 26th 2015
     permalink
    Kicia Kocia to mój faworyt. Mamy już wszystkie i po kolei dajemy dziewczynom. Ulubione moich dziewczyn to Kicia Kocia gotuje i Jest chora. No i mówi NIE też, czytają z podziałem na role :)
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeApr 30th 2015
     permalink
    przeczytałam dzisiaj fajną recenzję książeczki zachęcającej do jedzenia owocow i warzyw -bez dluzszego namyslu jeszcze dzisiaj ją sobie zamawiam. Mam malego mięsożercę w domu (do tego stopnia obrażony na owoce, że w przedszkolu zamiast jablek je wafle ryżowe), ale moze uda się wykorzystać jego zainteresowanie witaminami i za pomocą tej książki naklonić go do probowania.
    "Przekroje. Owoce i warzywa"
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMay 20th 2015 zmieniony
     permalink
    Napaliłam się strasznie na najnowsze dzieło Mizielińskich :smile: Ktoś już widział?



    Tutaj można podejrzeć, co jest w środku.
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeMay 20th 2015
     permalink
    Ja też się napaliłam, dla siostrzeńca chciałam kupić ale w necie nigdzie nie mogłam znaleźć co jest w środku:devil: a fb nie mam:cool:

    Będę musiała osobiście pofatygowć się do empiku od czego już mi się gorąco robi bo ja zakupy "stacjonarnie" robię rzadko :shamed:

    Hydro jaki przedział wiekowy wg ciebie obejmuje ta książka?
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeMay 20th 2015
     permalink
    Też jestem na nią napalona :) Bananowiec, ja chcę ją kupić mojej trzylatce.
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMay 21st 2015
     permalink
    bananowiec: Hydro jaki przedział wiekowy wg ciebie obejmuje ta książka?


    Teoretycznie 7+ (tak twierdzi wydawnictwo), ale ja ją kupuję na urodziny mojej trzylatki i jestem przekonana, że już ją zainteresuje. No i obstawiam, że pięcioletnia siostra będzie także zachwycona.
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeMay 21st 2015
     permalink
    Dzięki dziewczyny to mój siostrzeniec już "za stary" :tongue: kupię dla Oli w takim razie będzie na zaś :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 16th 2015
     permalink
    Jak obudzić w naszych dzieciach miłość do książek?



    w artykule podany jest m.in link do ZLOTEJ LISTY ksiazek, warto zerknac, moze akurat cos wam w oko wpadnie
    ja akurat nie do konca sie zgadzam z ich wyborem i np nie uwazam zeby seria Ania z Zielonego Wzgorza czy Hobbit byly akuratne dla 10latka ale sa rozne gusta
    moj mlody jest w polowie Hobbita i w prawdzie ma 8lat ale co i rusz z trudnymi slwoami do wytlumaczenia przychodzi (a ja nie zawsze umiem je ogarnac jezykiem dostosowanym do malucha)
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJul 16th 2015
     permalink
    Ogłaszam, że "Pod wodą. Pod ziemią." to aktualnie hit numer 1 w naszym domu. Ta książka przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Sama się dowiedziałam z niej wielu rzeczy. Uwielbiam i czekam na więcej.

    A teraz przed wyjazdem na wakacje zamówiłam dziewczynom "Przekroje: warzywa i owoce" i "Anatomię farmy". Ciekawe, jak im się spodobają.
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 30th 2015
     permalink
    Polecam dla rówieśników mojego Dominika "Pingwin w opałach", Helen Hancocks ;) taki kryminał dla małych dzieci. Bardzo spodobała się mojemu synkowi.
    W necie można poczytać więcej ;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeAug 19th 2015
     permalink
    Dziewczyny chciałam Wam polecić dwie książki, które u nas są hitami. Pierwsza to "Binta tańczy" - ilustracje mocno awangardowe, tekstu niewiele, ale moja M uwielbia, że jest rytmiczny i lubi powtarzać za mną.



    a druga to "Nie trzeba słów". Ilustracje są tak ładne, że codziennie się nimi zachwycam. Już dawno nie widziałam takich ładnych:) Marcelinka zawsze z uwagą słucha i na koniec mnie przytula. Tekstu też nie ma wiele, ale tutaj chyba ważniejsze jest przesłanie, że nie trzeba umieć mówić, żeby powiedzieć kocham. Dla 2-latka te książki są akurat moim zdaniem.





    Czytamy też teraz o Kici Koci, i z mężem się zastanawiamy czemu Julianek jest ciągle na haju, a po basenie szczególnie;) Moja też lubi, ale np. w części "Nie może zasnąć" muszę pomijać fragment o potworach.

    Za to nie polecam książki "Ależ Bolusiu" - kupiłam, bo ktoś mi gdzieś polecił,a tam niezbyt ładne obrazki, tekst taki sobie i do tego straszny pan, który goni Bolusia. M się go starsznie boi, więc książka poszła w odstawkę.
    --
    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeAug 19th 2015
     permalink
    Akirko, u nas awangardowe rysunki za nic nie chcą przejść, a niestety tyle książek jest nimi przeładowanych:(
    Za to Kicię Kocię namiętnie czytamy od wielu tygodni. Przed snem obowiązkowo 3 'odcinki' musimy zaliczyć:)
    Słuszna uwaga odnośnie Julianka;)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    No to my polecamy kolejny hit u nas.
    Dominik słuchał opowiadań o tym słoniu na ABC i ostatnio wypożyczyłam mu z biblioteki :)
    Tak mu się podoba, że chyba mu kupię :) jest kilka tych książek, nie wiem dokładnie ile.

    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    U nas Elmer też hitem był i nadal jeszcze bywa :wink:
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    Czy spotkał się ktoś może z serią książeczek o uczuciach wydawnictwa Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne? Ostatnio w Matrasie wpadły mi w ręce takie książeczki:
    SMUTEK I ZAKLĘTE MIASTO i WSTYD I LATAJĄCY ŚPIWÓR (z jakichs powodow technicznych nie mogę ostatnio podlinkować, ale gdyby to kogoś interesowało to sobie wygugluje)
    W serii są jeszcze ksiażeczki i radosci, strachu, zlosci i zazdrosci. Kazda z tych ksiazeczek sklada się z trzech czesci: basni, czy bajki opowiadającej w przystępny dla dziecka sposób o tym, jak potrzebne są poszczegolne uczucia, jak nie nalezy się ich bac, wstydzić, czy unikać, instrukcji obslugi uczucia oraz ćwiczeń (w formie: dokoncz zdanie, odpowiedz na pytanie, wyobraz sobie itd.) . Taka lektura terapeutyczna, adresowana do dzieci w wieku 5-9 lat, z wieloma barwnymi ilustracjami.
    Ciekawa jestem jak starsze dzieci odbierają tę serię, bo Leonek jest za mały na nią, wysluchalby baśni, ale jeszcze plątałyby mu się wątki. Już raz czytałam mu Czarnoksiężnika z Oz i gubił się trochę w opowieści. Trudno mi dobrać teraz książki dla niego, bo albo wydają mi się za proste, dziecinne, albo zbyt zagmatwane.
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeAug 25th 2015
     permalink
    A my dzisiaj wyhaczyłyśmy w lidlu Piaskowego wilka (raz, dwa ,trzy), czyli cała seria za 34 zł. Już przeczytane pierwsze opowiadanie, pięknie napisane, aż chce mi się czytać :wink:.
    Były też inne książeczki z Zakamarków, ale chyba dla starszych dzieci. Tutaj info
    .
    No i u nas od jakiegoś czasu miłość wielka do odgrzebanego mojego Plastusia. Czytamy codziennie, tylko nagłowić się muszę, żeby wytłumaczyć co to stalówka, kałamarz, kleksik :wink:.

    Treść doklejona: 25.08.15 21:14
    akirka: "Binta tańczy"

    U nas hitem była cała seria Binta, Lalo i Babo, od Babo się zaczęło. Jakiś czas leżały na półce, ale Gosia znalazła i znowu słuchała z zainteresowaniem.
    akirka: a to nie polecam książki "Ależ Bolusiu"

    A u nas Boluś to jedna z ulubionych książeczek. Tylko nie podoba mi się to słowo "gęba", ale zamieniam na buzia i jest ok. Gosia też przeżywa, że ukręci pan ogonek Bolusiowi:tongue:
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeAug 26th 2015
     permalink
    My ostatnio intensywnie korzystamy z biblioteki i aktualnym hitem są książki Astrid Lindgren - "Dzieci z ulicy Awanturników" oraz "Lotta z ulicy Awanturników". Polecam :)
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 12th 2015
     permalink
    Dziewczyny dziękuję Wam bardzo, bardzo za polecenie Kici Koci, kupiłam synkowi kicia kocia mówi nie i jeszcze jakąś, jest w szafie, czeka na swoją kolej razem z elmerem i jesienią na ulicy czereśniowej. mamy sporo bajeczek po nince, ale syn żadną nie był zainteresowany, po jednej kartce tracił zainteresowanie a z Kicią szok pozwolił przeczytać całą, potem sam obracał i opowiadał po swojemu, że Kicia be, bo bam pudełeczko potem że płakała naśladował, bardzo ją lubi, czytamy co wieczór.
    Dam znać jak spodobają mu się te co w szafie na kolej swoją czekają :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 12th 2015
     permalink
    U nas Marcelinka dostała już 5 części Kici Koci (reszta czeka w szafie;) i był czas, że musiałam czytać wszystkie po kolei;)
    --
    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeSep 12th 2015
     permalink
    U nas podobnie:) Elmer rownież zaskoczył, choć czuję że jest dla dziecka w okolicach 3 roku życia. Po książce, którą polecała Akirka, często słyszę 'mamusiu, poprzytulamy się?':))
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeOct 6th 2015
     permalink
    Dziewczyny, potrzebuję porady od zagorzałych wielbicielek wydawnictwa Zakamarki :-)

    W tym tygodniu idziemy na 5 urodziny dwóch Adasia koleżanek z przedszkola. Myślałam, żeby kupić im książki.

    No i teraz mam pewien problem. Myślałam o „Piaskowym wilku”, tylko nie wiem czy nie jest ta książka zbyt „dziecinna” dla 5 latka. Może mam spaczone spojrzenie bo czytamy ją Adasiowi, i on ją uwielbia, słucha z zapartym tchem i w ogóle, ale zanim ją zaczęliśmy czytać, wydawało mi się, że Adaś jest za mały, że to raczej dla starszych dzieci. Okazało się, że się myliłam w stosunku do mojego dziecka i nie umiem teraz jakoś ocenić racjonalnie czy to dobra książka dla pięciolatki czy nie…

    Jeśli któraś z Was ja ma i czyta, to proszę o opinię.
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeOct 6th 2015
     permalink
    U nas "Piaskowy wilk" najbardziej na topie był, gdy młode miały po 3-4 lata. Teraz Hania się już tak bardzo nie interesuje tą książką, Natalia nadal ją lubi. No ale u nas się dużo czyta i zauważyłam, że raczej książek, które są oznaczone dla starszych dzieci, więc może po prostu są już doświadczonymi czytelniczkami (a właściwie słuchaczkami).
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeOct 7th 2015
     permalink
    Hydro, a co byś poleciła dla pięcioletnich dziewczynek? Potrzebuję coś spoza "disnejowskiej" literatury, najchętniej z Zakamarków właśnie.
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeOct 7th 2015
     permalink
    U nas monotematycznie pod tym względem ostatnio - wałkujemy w kółko "Ale patent" i "Pod wodą, pod ziemią". No i Astrid Lindgren - "Dzieci z Bullerbyn", wszystkie książki o Pippi Pończoszance, "Lotta z ulicy Awanturników" itd.
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeOct 7th 2015
     permalink
    Może Pan Kuleczka?
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeOct 7th 2015
     permalink
    Ooo, Pan Kuleczka świetny jest, choć u nas też już trochę zapomniany - w zeszłym roku był hitem, teraz Hani już się znudził, ale muszę go dla Natalii znowu wypożyczyć, pewnie jej się spodoba :)
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeOct 22nd 2015
     permalink
    Czy ktoś ma w domu książeczkę "Dobro i zło, co to takiego?". Czy to się nadaje dla 3,5 latka?
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    Poszukując wczoraj nowych pozycji na Mikołaja odkryłam, że są nowe książki z serii Opowiem Ci Mamo:) (a przynajmniej ja ich nie widziałam jeszcze);)


    - Opowiem CI mamo co robią samoloty
    -Opowiem Ci mamo skąd się bierze miód

    Dominik uwielbia te książki, zna je na pamięć :) u nas obowiązkowo od Mikołaja dostanie samoloty :)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    O Caro, dobrze ze mówisz. Nie widziałam tych dwóch jeszcze! A z serii Poczytaj mi mamo dorwalam właśnie Kota Filemona, cala książkę :)))
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    Caro_line: -Opowiem Ci mamo skąd się bierze miód


    O tej nie słyszałam. Ja na pewno kupię moim to:



    Oglądałam ostatnio w księgarni i jest naprawdę świetna. Obstawiam, że będzie hitem na miarę "Pod wodą, pod ziemią".
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    Dziewczyny ja dla maluchów i starszych polecam serię książek: Lotnisko bez tajemnic, Świat bez tajemnic, Samochody bez tajemnic itd. :wink: Książeczki są kartonowe i maja na stronach pełno otwieranych okienek a w nich czasem kolejne okienka:wink: jest też trochę tekstu i ciekawych informacji ale bardziej dla starszaków maluchy zadowolą się otwieraniem i zamykaniem okienek albo wprawianiem w ruch startującego samolotu.

    Teraz przymierzam się do kupna książki Rok w lesie, książka obrazkowa, może ktoś z was ma i poleca?
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    bananowiec: Teraz przymierzam się do kupna książki Rok w lesie, książka obrazkowa, może ktoś z was ma i poleca?

    Mam, mam!!! Jest cuuudowna!
    Kupiłam na targach książek. Córka uwielbia oglądać. Ostatnio razem z 4-letnią koleżanką oglądały i komentowały :-). Przepiękna graficznie moim zdaniem.

    I jeszcze Wam napiszę, co u nas ostatnio jest grane.

    Legendy polskie w obrazkach. Coś w formie komiksu, raczej do opowiadania, ale córka codziennie życzy sobie jedną legendę. Bazyliszek cieszy się największą popularnością.

    Nusia i bracia łosie
    \
    To nasza pierwsza książeczka z serii o Nusi. Gosi bardzo się podoba, język komiczny, że sama mam przyjemność, czytając tę książkę.

    I chyba największy hicior to Żabek i ropuch.
    Włakowany chyba już sto razy, a młoda ciągle dość nie ma. Historyjki są przezabawne. Przekład Wojciecha Manna. Myślę, że spodoba się i maluchom i starszym dzieciom - nawet do samodzielnego czytania.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    O Madzinka, z nieba mi spadłaś! Ja takich legend polskich szukałam!
    .
    No i Caro, dzięki Tobie mamy jeden prezent z głowy :D
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.