Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeMay 14th 2014
     permalink
    Hej, chcialam podpiac sie do jakiegos watku ale zaden mi nie pasowal:(
    Szukam pediatry/endokrynologa dzieciecego na Podlasiu /Warmii Mazurach
    W google nic konkretnego nie moge znalezc. Mozecie kogos polecic?
    Dzieki
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 9th 2016
     permalink
    mozecie polecic endokrynologa dzieciecego z Warszawy przyjmujacego na nfz?
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeFeb 9th 2016
     permalink
    Ja rogozińskiej nie polecam. Bardzo zachowawcza, nie ma u niej pędu, by szukać problemu niestandardowo. Zleca podstawowe badania, mimo że są nie najlepsze, każe czekać, obserwować i tak co wizytę.
    Już prędzej dr Staroszczyk polecę. Poradnia przyszpitqlna na Kopernika.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    Mónikha: Zleca podstawowe badania, mimo że są nie najlepsze, każe czekać, obserwować i tak co wizytę.

    no to tak jak moja tutejsza, malo tego przy wizytach co 3miesiace nie zawsze zleci nawet badanie na kolejna wizyte a z usg tarczycy zwlekala rok czasu i mloda dostawala za mala dawke leku; tyle ze lokalnie nie mialam wyboru bo jest tylko ona

    zdecydowanie najlepiej zeby w jednym szpitalu udalo mi sie ogarnac i engo i kardiologa
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    udalo mi sie ustalic wizyte u dr. Grela na Zwirki i wigury juz na 30 marca; to o pol roku szybciej niz u mnie w miescie przy pierwszej wizycie
    zobaczymy co nam powiedza w Warszawie a potem porownamy z tym co 1,5miesiaca pozniej lokalnie
    •  
      CommentAuthorameliaba
    • CommentTimeFeb 22nd 2016
     permalink
    Ja z córką chodze do prof. Bossowakiego, przyjmuje w DSK w Bialymstoku. super lekarz z swietnym podejsciem

    Treść doklejona: 22.02.16 16:39
    Poznalam kilka lekarzy w CZD w Warszawie. Fajni lekarze z dobrym podejsciem ale z wiedzą zalezy jaka choroba w jakim stadium.
    • CommentAuthormerlenke
    • CommentTimeSep 26th 2023
     permalink
    Czy polecicie pediatrę w Kielcach?

    Czy szczepiliśćie dzieci na ospę?
    • CommentAuthorKarpatkaST
    • CommentTimeSep 26th 2023 zmieniony
     permalink
    Ja zaszczepiłam , córka przez dwa lata w przedszkolu nie złapała ospy mimo , że okazje były naprawdę niepowtarzalne (miała niemal całą grupa , dzieci czasem przychodzily z krostami i to panie odsyłały do domu ).
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeOct 2nd 2023
     permalink
    ja dwojke zaszczepilam, trzecie dziecko mialo juz umowione szczepienie ale niestety zlapalo w zlobku - przechodziło 3 tygodnie, dość dokuczliwie. Starszaki nie złapały, także u nas szczepienie zadziałało.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.