Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    może świadczyć o braniu leków na podtrzymanie ciąży
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
  2.  permalink
    Nie dawno wrocilam ze szpitala, w nocy sie obudzilam poczulam ze cos mi leci i takie gul, gul, gul, myslalam ze wody leca, to sie ogarnelismy pojechalismy do szpitala, tam polozna na mnie, ze po co przyjechalam i ze ona przyjmnie mnie na oddzial, bo nie bedzie mnie badac o 3 w nocy. Ostatecznie zrobila ktg, zobaczyla papierkiem czy to nie wody i wypuscila do domu. Jeszcze mowila, ze wody chlustaja tak z dobra szklanka i potem leca caly czas, a to co ja czuje przy lezeniu, wstawaniu, to nie wody.
    --
    •  
      CommentAuthorHaniutka
    • CommentTimeJan 23rd 2017 zmieniony
     permalink
    My tym razem zrobimy i usg z testem papa oraz test nifty. Za dużo u nas wad genetycznych w ciążąc poronionych.
    Dziewczyny czy któraś robiła nifty w Poznaniu? Możecie polecić punkt?
    --
    •  
      CommentAuthorhelva
    • CommentTimeJan 23rd 2017
     permalink
    Aguśka90 i vitani_82 - Dopisałam was, ale daty wyliczyłam tak na szybko. Aguśki wg. Rotzera z wykresu, a vitani z tygodni. Więc poprawcie, jak znacie lepsze daty - to zmienię. :D

    1. tylkonadzis - 27.01.2017 (chłopczyk)
    2. Elyanna - 03.02.2017
    3. kuleczka_69 - 07.02.2017 (chłopczyk)
    4. Ally1381 - 10.02.2017 (chłopczyk), kasia200kh (dziewczynka)
    5. Anecia84 - 04.03.2017 (chłopczyk), Ainaa

    6. Elpida - 09.03.2017 (dziewczynka)
    7. helva - 13.03.2017 (dziewczynka)
    8. gingerka_ - 16.03.2017 (dziewczynka)
    9. zygzakowa - 18.03.2017 (chłopczyk), rumba (chłopczyk)
    10. Pandora1 - 20.04.2017 (chłopczyk)
    11. ikaan - 21.04.2017
    12. Karolyn - 26.04.2017 (chłopczyk)
    13. asieksz - 30.04.2017 (chłopczyk)
    14. Asiunia892 - 03.05.2017
    15. Lina88 - 14.05.2017
    16. staraczka1986 - 04.06.2017 (dziewczynka)
    17. Stokotka - 06.06.2017
    18. Anixx - 02.07.2017
    19. Neverminder - 10.07.2017
    20. Obe - 12.07.2017
    21. vitani_82 - ??.01.2017
    22. montever - 4.08.2017
    23. perła2010 - 14.08.2017
    24. Haniutka - 24.08.2017
    25. Katiziie - 28.08.2017
    26. kredowatablica - 05.09.2017
    27. Aguśka90 - 14.09.2017
    •  
      CommentAuthorAguśka90
    • CommentTimeJan 23rd 2017
     permalink
    Dziękuję Ci bardzo, lekarz jeszcze mi konkretnie nie podał kiedy :) 19.09 mamy rocznicę ślubu więc mam nadzieję, że dzieciątko to będzie taki wymarzony prezent :)
    -- 8tc puste jajo płodowe :( choć nawet Cię nie widziałam, nie usłyszałam bicia serduszka to i tak tęsknię mój Aniołku [*]
  3.  permalink
    vitani_82 - ja ze swojego doświadczenia wiem, że pappa lubi dużo namieszać. USG miałam ok, ale Bhcg 3 mom (najlepiej jak jest 1) i białko pappa niskie 0,56 mom. Oczywiście ryzyko bardzo mi się pogorszyło i zrobiłam nifty. Wynik prawidłowy :) Czasem mam wrażenie, że wnoszą więcej złego niż dobrego, pomimo że to badania przesiewowe tylko. Zażywałam mnóstwo leków i miałam stymulację hormonalną to pewnie przez to tak zła biochemia.
    •  
      CommentAuthorAguśka90
    • CommentTimeJan 23rd 2017
     permalink
    Dziewczyny miałyście problemy z plamieniami? Taki śluz beżowy albo kawa z mlekiem. W obrazie usg wszystko ok duphaston biorę3x1 a mimo to pojawiają się :/
    -- 8tc puste jajo płodowe :( choć nawet Cię nie widziałam, nie usłyszałam bicia serduszka to i tak tęsknię mój Aniołku [*]
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJan 23rd 2017
     permalink
    Helva dzieki :)
    A ja wczoraj wieczorem mialam tak jakby odrobine krwi w sluzie... ale nic nie bolalo i nie bylo duzo wiec spokojnie poszlam spac
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorasieksz
    • CommentTimeJan 23rd 2017
     permalink
    tylkonadzis ja w pierwszej ciąży trafiłam do szpitala jak mi wody odchodziły... Wierz mi, że lało się, to mało powiedziane. podpaski zmieniałam co 30 minut bo przebierały a i tak od domu do szpitala mam jakieś 15 minut samochodem i do szpitala weszłam z ogromną plamą na spodniach. Wstyd jak cholera no ale co zrobić. I tak urodziłam po 27godzinach od momentu jak zaczęły odchodzić...
    -- [*] 19.03.2016
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeJan 23rd 2017
     permalink
    Aguśka90, a luteiny sobie nie aplikujesz? Ja miałam tak na początku ciąży. Za którymś razem wyszedł na usg krwiak. Trochę poplamiłam, raz zakrwawiłam i się uspokoiło. Ale dostałam prolutex profilaktycznie.
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeJan 23rd 2017
     permalink
    Tylkonadzis a mi jak wody odeszły to nie było więcej jak pół szklanki a potem trochę się sączyły (wody miałam zawsze w normie) więc nie jest to regułą, że chlusta z ciebie wiadro wody :tongue: też bym pewnie pojechała sprawdzić :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAguśka90
    • CommentTimeJan 23rd 2017
     permalink
    Biorę tylko duphaston nic więcej mi nie przepisał eh
    -- 8tc puste jajo płodowe :( choć nawet Cię nie widziałam, nie usłyszałam bicia serduszka to i tak tęsknię mój Aniołku [*]
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeJan 23rd 2017
     permalink
    Aguśka90: Dziewczyny miałyście problemy z plamieniami?


    Ja miałam...... parę dni po pozytywnym teście zauważyłam beżowe plamienia. Dostałam od gina luteinę dopochwowo, 2 x dziennie, przeszło.
    --
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeJan 23rd 2017 zmieniony
     permalink
    Ja w pierwszej ciąży dwukrotnie w pierwszych 10 tygodniach plamilam 7 i 10 tydzień). Choć bez żywej krwi. Takie bardziej jawa z mlekiem właśnie, raz trochę bardziej różowo. Oba przypadki konsultowalam z ginem który zalecił duphaston i odpoczynek. Stesu co niemiara, ale nie miało to negatywnego wpływu na ciążę...
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeJan 23rd 2017
     permalink
    Aguśka, ja też plamiłam w ciąży z Bąblem. W 7, 9 i 11 tygodniu czasem kawa z mlekiem, czasem różowo ... Do dziś pamietam, jak bardzo się tym stresowałam. Od II trymestru przeszło. Oczywiście dostawałam Luteinę pod język 2x2 tabl.
    --
  4.  permalink
    O widzę że spadłam z ostatnich pozycji na przedostatnią ;) Aguśka gratulacje ogromne :))
    A ja Was drogie mamusie proszę o Wasze kciuki - jutro mam wizytę 8 tc. Nie widziałam swoich dwóch bąbli juz 2 tygodnie, mam nadzieje że ładnie urosły i wszystko z nimi ok :))
    Koleżanki powiedzcie do którego tc robi sie Usg dopochwowo a od kiedy brzuszne ? Czy jest jakaś zasada ?
    --
  5.  permalink
    Ja w obu ciazach plamilam. Pierwsze przeszlo po 3 dniach, w tej musieli mnie czyscic kwasem bornym, bo skrzepy zostały w środku. I dłużej przelezalam w szpitalu. Brałam duphaston.
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeJan 23rd 2017
     permalink
    Kredowa ja już I prenatalne czyli 12 tydzień miałam przez brzuch. Wcześniej to USG jakoś w 7 tyg więc vag.

    Montever bliźniaki? Gratulacje ogromne :))))
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeJan 23rd 2017
     permalink
    Dziewczyny czy któreś z Was brała immunoglobuline wg rozporządzenia ministra zdrowia z 2015 roku , w ciąży po 28 tyg ciąży mając konflikt krwi ? O co to chodzi dokładnie. Wiem że mam zbadać krew jak jakiś tam czynnik wyjdzie ujemny to mam wykupić szczepionkę i się zaszczepić między 28 a 30 tyg. Mąż ma grupę + a ja -
  6.  permalink
    Ja bralam. U nas też konflikt, chodzi o ewentualne pojawienie się przeciwcial dzidzi u mamy. Przygotuj się na spory wydatek. Po porodzie wyjść mogą Ci przeciwciala, ale upomnij się o immunoglobuline, bo Ci się to należy.
    --
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeJan 23rd 2017
     permalink
    Ally1381: Montever bliźniaki? Gratulacje ogromne :))))
    :bigsmile: Dziękuję...
    Kredowa też z bliźniakami na pokładzie ;) także dwie dubeltówy na liście - chyba jeszcze nie było...
    --
  7.  permalink
    Ale mną kaszel szarpie... nic z domowych sposobów nie pomaga, a jestem tak słaba, że nie zwloke się do lekarza...Masakra.
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeJan 23rd 2017
     permalink
    Kochane u nas super można mi do listy dopisać :) Dziewczynkę !!!:) będzie Matylda :) słabo mi się też przyszła żelazo a spada mi morfologia i dostałam Feraplex dranstwo 70 zł na 10 dni :/ ale jeszcze gorsze jest to że forma płynna podobno barwi zęby, macie na to jakiś sposób ?:/
    --
    •  
      CommentAuthorHaniutka
    • CommentTimeJan 23rd 2017
     permalink
    Kuleczka, proponuję niezbyt gorące napary 15 min z: garść szałwii, łyżeczka tymianku i łyżeczka rumianku. Wrzuć do garnka i zalej wrzątkiem, przykryj i odczekaj 15 minut. Potem ręcznik i 15 minut inhalacji. Ten sam napar możesz jeszcze z 2 razy podgrzać i inhalować. Najlepiej na początek 3 razy dziennie. Mojemu mężowi w ciągu 3 dni na ropne zatoki pomogło to Tobie w ciąży też pomoże.
    --
  8.  permalink
    Haniutka dzieki. Brzuch mi prawie rozrywa od tego kaszlu... modlę się, żeby się nic nie zaczęło, bo nie wydole na porodowce

    Treść doklejona: 24.01.17 01:43
    Wykoncze się zaraz... 1:41 a ja cherlam i końca nie widać... nie mam nic do wzięcia na szybko. Masakra po prostu:/
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    dranstwo 70 zł na 10 dni :/


    też to brałam... 140 zł wydałam na 2 pudełka i co prawda nie barwiło zębów, ale smakowało jak krew, musiałam zapijać wodą, żeby przełknąć, a hemoglobina i tak nic a nic nie wzrosła. Zmieniłam na Sorbifer i od razu było lepiej, choć ledwo 10,80 hemoglobiny mam. Właśnie piję sok z buraków, a zaraz zabieram się za pasztet z soczewicy. Mam już dość tej walki o żelazo, a nie zapowiada się na szybki poród, więc trochę się pomęczę.

    Brzuch mi prawie rozrywa od tego kaszlu...


    inhalacje, chyba nic innego nie bedzie lepsze. Faktycznie dobrze by było jakby ci przeszło, bo rodzić przy rwącym kaszlu to przecież się zamęczysz, jak tu oddychać :/ żeby tylko ten kaszel nie wywołał skurczy...
    --
    •  
      CommentAuthorasieksz
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    forma płynna podobno barwi zęby, macie na to jakiś sposób ?:/

    Pij przez słomkę. U mnie na szczęście hemoglobina wzrosła więc jest ok (cały czas była w normie ale spadała) biorę BIOFER w tabletkach i profilaktycznie rutinoscorbin, na którym wyczytałam że pomaga przyswajać żelazo. Cóż nie zaszkodzi a może pomoże ;)


    do którego tc robi sie Usg dopochwowo a od kiedy brzuszne ? Czy jest jakaś zasada ?
    JA miałam pierwsze prenatalne już przez brzuch, a wcześniej waginalnie.Także pewnie do 12tc waginalnie ;)
    -- [*] 19.03.2016
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    Kuleczka a siemię lniane pijesz? w ogóle dużo ciepłych płynów. jakieś soki malinowe, bez czarny.
    musisz się wyleczyć do porodu.

    ja biorę biofer folic i ostatnia hemoglobina marzenie 12 :)

    dziś znów byłam na pobraniu krwi, ostatni raz :)
    --
  9.  permalink
    Zwalniam liste, okolo 2 dostalam skurczy, a o 4.30 mlody byl juz na świecie. Partner ledwo zdazyl, praktycznie 3 minuty pozniej urodzilam.
    Porod SN, 3550g, 54 cm.
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    2,5 h??? wow! marzenie!!!!! :)))))) gratuluję bardzo!
    --
    •  
      CommentAuthorhelva
    • CommentTimeJan 24th 2017 zmieniony
     permalink
    tylkonadzis - Gratulacje! Szybka akcja. =) Odpoczywacie i się poznajecie na spokojnie. =)

    Elyanna - witamy na podium! =) Ty na niespodziankę czekasz, czy Ci nigdy nie dopisano tutaj płci Brzuchowego Mieszkańca?

    Wygląda, że początek lutego będzie się działo. :D


    1. Elyanna - 03.02.2017 (dziewczynka)
    2. kuleczka_69 - 07.02.2017 (chłopczyk)
    3. Ally1381 - 10.02.2017 (chłopczyk), kasia200kh (dziewczynka)
    4. Anecia84 - 04.03.2017 (chłopczyk), Ainaa
    5. Elpida - 09.03.2017 (dziewczynka)

    6. helva - 13.03.2017 (dziewczynka)
    7. gingerka_ - 16.03.2017 (dziewczynka)
    8. zygzakowa - 18.03.2017 (chłopczyk), rumba (chłopczyk)
    9. Pandora1 - 20.04.2017 (chłopczyk)
    10. ikaan - 21.04.2017
    11. Karolyn - 26.04.2017 (chłopczyk)
    12. asieksz - 30.04.2017 (chłopczyk)
    13. Asiunia892 - 03.05.2017
    14. Lina88 - 14.05.2017
    15. staraczka1986 - 04.06.2017 (dziewczynka)
    16. Stokotka - 06.06.2017 (dziewczynka)
    17. Anixx - 02.07.2017
    18. Neverminder - 10.07.2017
    19. Obe - 12.07.2017
    20. vitani_82 - ??.01.2017
    21. montever - 4.08.2017 (dziewczynka i chłopiec)
    22. perła2010 - 14.08.2017
    23. Haniutka - 24.08.2017
    24. Katiziie - 28.08.2017
    25. kredowatablica - 05.09.2017
    26. Aguśka90 - 14.09.2017
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    Elyanna - witamy na podium! =) Ty na niespodziankę czekasz, czy Ci nigdy nie dopisano tutaj płci Brzuchowego Mieszkańca?


    ależ poczułam presssssję! :P my z kuleczką teraz czekamy na początek lutego, a co najlepsze - będziemy rodzić w tym samym szpitalu ;)

    Co do płci: długo nie było wiadomo, ale to dziewczynka, możesz przy kolejnej okazji dopisać ;)
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    tylkonadzis, gratulacje!
    Coś mi się wydaje, że to jednak były wody, tylko coś im się krzywo sprawdziło??
    Najważniejsze, że już po wszystkim :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeJan 24th 2017 zmieniony
     permalink
    kredowatablica: Koleżanki powiedzcie do którego tc robi sie Usg dopochwowo a od kiedy brzuszne ? Czy jest jakaś zasada ?

    Są zalecenia PTG - do 12 tc powinno się robić transwaginalne usg :) A do 10 tc nie powinno się włączać dopplera :(
    kuleczka_69: Wykoncze się zaraz... 1:41 a ja cherlam i końca nie widać... nie mam nic do wzięcia na szybko. Masakra po prostu:/

    Teraz grasuje paskudny wirus, który sam nie przechodzi :( Chyba powinnaś pójść do lekarza i poprosić o steryd na kaszel. Ja brałam 3 dni miflonide i już po dwóch dawkach kaszel przeszedł a trzaskałam się jak klasyczny suchotnik.
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  10.  permalink
    Dziekuje dziewczyny. Polozna wyzywala mnie, bo parlam, gdy nie mialam przec, przez to musieli w biegu sie przygotowywac. Jak zajechalam do szpitala mialam 8 cm rozwarcia.

    Karolciat - to nie byly wody, podczas sprawdzania rozwarcia ginekolog mowila, ze pecherz plodowy zachowany, a to co leci jest bardziej sluzowe, chociaz myslalam, ze to wody bo podczas skurczu zalewalo mnie, ostatecznie pecherz pekl podczas partych, tak chlusnelo, ze wszystko w okolo zachlapalo :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    tylkonadzis, a przypomnij, Olka też tak expresowo urodziłaś?
    --
  11.  permalink
    Tylkonadzis gratulacje! Ja usnelam dopiero przed 3 po wypiciu wody z miodem cieplej. Trochę puscilo. Za to bez problemu ruszyla opcja nr 2 i w koncu mi lzej na jelitach.
    Ely poczekaj na mnie tam :-P niech mi tylko chorobsko przejdzie.
    --
  12.  permalink
    Elyanna - przy Olku skurcze zaczely sie po 1, a urodzilam o 10.15, wiec nie jakis ekspres. Polozna mowila, ze jak zdecyduje sie na 3, to mam od razu do szpitala jechac, bo rodze szybko i intensywnie.
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    Ely poczekaj na mnie tam :-P niech mi tylko chorobsko przejdzie.


    pewnie zdążysz wyzdrowieć i to ty bedziesz czekac na mnie :P jedyne 3 sztuki skurczy bolesnych miałam podczas 45minutowego leżenia pod ktg, a tak to nic. Liczę na nagłą akcję ;)

    przy Olku skurcze zaczely sie po 1, a urodzilam o 10.15


    to podobnie jak u mnie przy pierwszym... no to dajesz nadzieję, że może się udać expresik teraz ;)

    Powiem Wam, że tak strasznie już nie mogę się doczekać aż mała przyjdzie na świat, że dziś jak zobaczyłam w wózku niemowlę to łzy mi w oczach stanęły...
    --
  13.  permalink
    Ja mam jutro wizytę, to zobaczymy co w trawie piszczy... Pójdę bez wyników, bo przez ten kaszel nie pojechalam. A pot leci ze mnie okropnie. Powiem Ci, Ely, że już chciałabym być po, a z drugiej strony to nie, bo bym sie udusila i zamiast oddychac to bym szczekala :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorAguśka90
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    Ja jestem na IP pojawiła się krew.. Tak się boje :(
    -- 8tc puste jajo płodowe :( choć nawet Cię nie widziałam, nie usłyszałam bicia serduszka to i tak tęsknię mój Aniołku [*]
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    Aguśka90: Ja jestem na IP pojawiła się krew.. Tak się boje :(

    Pewnie masz krwiaczka, który się opróżnia. Dobrze będzie :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    tylkonadzis, gratuluję po stokroć!!
    Gdyby gdzieś można bylo zamówić taki scenariusz porodu... Ach..
    Aguśka90, wierzę, że będzie dobrze...!
    My już po wizycie. Wszystko w jak najlepszym porządku, parametrów (liczbowo) ofc nie spamiętałam. Będziemy mieć chłopczyka i dziewczynkę!!! :heartbounce::heartbounce::heartbounce: Dla mnie trochę abstrakcja, że lekarz się pokusił o rozpoznanie płci, ale stwierdził, że jest na 90% przekonany... :crazy:
    Chłopczyk na tym etapie jest niecały tydzień większy od siostry.
    Zanim dotarłam na tę wizytę myślałam, że zaliczę pierwszą ofiarę śmiertelną - takie targały mną emocje. Teraz jestem rozanielona :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    Tylkonadziś -ogromne gratulacje !!! dzięki dziewczynki, własnie zaczęłam przez słomkę smak paskudny ble, no ale zobaczymy czy się wyniki poprawia a sok z buraków chyba tez zacznę pić no bo może pomoże, do tego właśnie witaminę C biorę by się lepiej wchłaniało i mam dużo pić...a ledwo wmyszam te 1,5 l wody a powinnam 2-3.. trudno bęziemy się ratowac jak się da :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    Tylkonadzis gratulacje:)

    Montever gratuluje podwojnego szczescia:)

    A ja na 11 miejscu;) jutro zaczynam 3 trymestr. Pojdzie juz z gorki:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorAguśka90
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    Z dzidziusiem wszystko ok ale zostaję na obserwacji

    Treść doklejona: 24.01.17 16:39
    Gratuluję Wam dziewczyny :)
    -- 8tc puste jajo płodowe :( choć nawet Cię nie widziałam, nie usłyszałam bicia serduszka to i tak tęsknię mój Aniołku [*]
  14.  permalink
    Aguska jesteś pod dobrą opieką. Musza Cię przytrzymac i poobserwowac. Ja lezalam 5 dni.
    --
    •  
      CommentAuthorAguśka90
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    Jak trzeba to trzeba w domu to wiadomo jak z tym leżeniem
    -- 8tc puste jajo płodowe :( choć nawet Cię nie widziałam, nie usłyszałam bicia serduszka to i tak tęsknię mój Aniołku [*]
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    Aguska dobrze, że wszystko ok z dzidziusiem:) teraz dziewczyny często mają plamienia na początku ciazy. Ja z Dominikiem nie miałam ale w tej ciaży zdarzyła mi się mala plamka krwi (nieco większa jak główka od zapałki). Wszystko było ok :) później się nie powtórzyło. Prawdopodobnie jakieś małe naczynko pękło.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorAnixx
    • CommentTimeJan 24th 2017
     permalink
    Aguśka ja krwawiłam od 9 tyg. Najpierw nie było widać skąd, potem pokazał skię krwiaczek. Od wigilii jest czysto:)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.