Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorzygzakowa
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    1. rumba - 07.03.2017 (chłopczyk)
    2. Elpida - 09.03.2017 (dziewczynka)
    3. zygzakowa - 10.03.2017 (chłopczyk)
    4. helva - 13.03.2017 (dziewczynka)
    5. gingerka_ - 16.03.2017 (dziewczynka)

    6. Pandora1 - 20.04.2017 (chłopczyk)
    7. ikaan - 21.04.2017
    8. Karolyn - 26.04.2017 (chłopczyk)
    9. asieksz - 30.04.2017 (chłopczyk)
    10. Asiunia892 - 03.05.2017
    11. Lina88 - 14.05.2017
    12. staraczka1986 - 04.06.2017 (dziewczynka)
    13. Stokotka - 06.06.2017 (dziewczynka)
    14. Anixx - 02.07.2017 (chłopiec)
    15. Neverminder - 10.07.2017
    16. vitani_82 - 10.07.2017 (chłopiec)
    17. Obe - 15.07.2017 (chłopiec)
    18. montever - 4.08.2017 (dziewczynka i chłopiec)
    19. bananowiec - 8.08.2017 (chłopiec)
    20. _Isia_ - 13.08.2017
    21. perła2010 - 14.08.2017
    22. Haniutka - 24.08.2017
    23. kredowatablica - 05.09.2017
    24. Mysiorek80- 10.09.2017
    25. Aguśka90 - 14.09.2017
    26. Dorotki - 30.09.2017
    27. jagodalg84 -12.10.2017
    --
    •  
      CommentAuthorHaniutka
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    Zygzakowa to ja tez poproszę o dopisanie chłopca :-)
    --
    •  
      CommentAuthorAguśka90
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    jakoś dużo chłopców :O u mnie też wszyscy wróżą chłopaka, ja ta wewnętrznie też czuję, ale strasznie mi twarz wysypało;/ pewnie dziewuch robota hehe
    -- 8tc puste jajo płodowe :( choć nawet Cię nie widziałam, nie usłyszałam bicia serduszka to i tak tęsknię mój Aniołku [*]
    •  
      CommentAuthoriborkowska
    • CommentTimeFeb 28th 2017 zmieniony
     permalink
    Aguśka90: jakoś dużo chłopców :O u mnie też wszyscy wróżą chłopaka, ja ta wewnętrznie też czuję, ale strasznie mi twarz wysypało;/ pewnie dziewuch robota hehe

    Mnie na początku tez wysypało jakimiś czerwonymi wypryskami, czego nie miałam wcześniej. Teraz już lepiej jest. Ale my stawiamy na drugiego chłopaka, bo ciąża taka sama jak pierwsza - bezproblemowa :-D Zero wymiotów itp
    Za 2 tyg zobaczymy.
    Lilypie Pregnancy tickers Daisypath Anniversary tickers
    •  
      CommentAuthorashtar855
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    Dziewczyny kiedy na USG widać serduszko? Mam ginekologa i bede wtedy w 5t i 5 dni jest już szansa że zobacze czy nie?
    •  
      CommentAuthorasieksz
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    szansa jest, ale nie nastawiaj się. Koło 8tc powinno już pięknie bić ;)
    -- [*] 19.03.2016
    •  
      CommentAuthoriborkowska
    • CommentTimeFeb 28th 2017 zmieniony
     permalink
    ashtar855: Dziewczyny kiedy na USG widać serduszko? Mam ginekologa i bede wtedy w 5t i 5 dni jest już szansa że zobacze czy nie?


    Mi powiedziano żeby wcześniej jak 7tc nie przychodzić, bo wtedy jeszcze nie widać akcji serca. Ja znalazłam sobie dopplerem po 8tc.
    Tak czy inaczej - powodzenia :bigsmile:

    Lilypie Pregnancy tickers Daisypath Anniversary tickers
    •  
      CommentAuthorzygzakowa
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    1. rumba - 07.03.2017 (chłopczyk)
    2. Elpida - 09.03.2017 (dziewczynka)
    3. zygzakowa - 10.03.2017 (chłopczyk)
    4. helva - 13.03.2017 (dziewczynka)
    5. gingerka_ - 16.03.2017 (dziewczynka)


    6. Pandora1 - 20.04.2017 (chłopczyk)
    7. ikaan - 21.04.2017
    8. Karolyn - 26.04.2017 (chłopczyk)
    9. asieksz - 30.04.2017 (chłopczyk)
    10. Asiunia892 - 03.05.2017
    11. Lina88 - 14.05.2017
    12. staraczka1986 - 04.06.2017 (dziewczynka)
    13. Stokotka - 06.06.2017 (dziewczynka)
    14. Anixx - 02.07.2017 (chłopiec)
    15. Neverminder - 10.07.2017
    16. vitani_82 - 10.07.2017 (chłopiec)
    17. Obe - 15.07.2017 (chłopiec)
    18. montever - 4.08.2017 (dziewczynka i chłopiec)
    19. bananowiec - 8.08.2017 (chłopiec)
    20. _Isia_ - 13.08.2017
    21. perła2010 - 14.08.2017
    22. Haniutka - 24.08.2017 (chłopiec)
    23. kredowatablica - 05.09.2017
    24. Mysiorek80- 10.09.2017
    25. Aguśka90 - 14.09.2017
    26. Dorotki - 30.09.2017
    27. jagodalg84 -12.10.2017

    Ashtar855 szansa jest ale malutka. Nie nastawiaj się.
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    Dziewczęta, dopiszcie proszę mi babeczkę. Ja wiem ze na polowce wszystko może się zmienić ale zaklinam rzeczywistość. Musi być dziewczynka, już się tak bardzo przyzwyczaiłam ;)
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    Kurcze a ja mam stracha bo dzisiaj słabo czuję ruchy. Rano czułam, ale mniej niż zwykle a teraz tylko jakieś leciutkie przesunięcie/kopniecie od kilku godzin. Zawsze było dużo więcej ruchów, tym bardziej że dziś sporo leżę :(
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAguśka90
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    I mnie pod koniec 5 tygodnia pikało serduszko zarodek miał ledwo 2 mm. Nie nastawiaj się jednak bo u jednej szybciej u drugiej później
    -- 8tc puste jajo płodowe :( choć nawet Cię nie widziałam, nie usłyszałam bicia serduszka to i tak tęsknię mój Aniołku [*]
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    Mąż zerwał się z pracy i zaraz jedziemy na ip. Na szczęście akurat jest u mnie babcia i zostanie z małą. Położyłam się, zjadłam coś słodkiego ruszałam nawet brzuchem i dalej nic więc jedziemy sprawdzić.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    Dobrze, że jesteś czujna i nie czekasz... Warto trzymać rękę na pulsie... Wracaj z dobrymi wiadomościami.
    --
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    jestem już w domu, wszystko ok. Mały się zaczął ruszać podczas ktg także tego :tooth:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    Ikaan mam nadzieje ze leniuszek sie rozrusza, czekamy na dobre wiesci.

    Ja mialam dzis bardzo intensywny dzien, wiec maly tez mniej ruchliwy. Bylismy po wozek ( jupii wybrany mamy juz w domu;)) i z malym w sali zabaw i w macsyfie:) fajny dzien:) teraz tatus wyszedl z kolegami a my leniuchujemy:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    Karo, leniuchujcie póki możecie... Może nie powinnam na przyszłych mamusiach się tym żalić, ale chcę żebyście doceniały te chwile spokoju, które jeszcze macie, bo ja nie doceniałam ich w ciąży :) Odkąd urodziła się moja druga córka, a jestem akurat z obiema sama cały dzień to ledwo żyję... trafił mi się nieodkładalny przypadek (jak nie śpi, a w dzień śpi dość krótko, to nie uleży sama tak po prostu, marudzi, popłakuje, no trzeba nosić, tylko wtedy jest spokojna -.- ), marzę o 2 godzinach ciszy, spokoju, żeby móc obejrzeć film albo poczytać książkę, a naprawdę nie ma takiej opcji (jak się trafi to zasypiam po 2 stronach ze zmęczenia :P). Jeśli się zdarza, że starsza jest z mężem poza domem, a młoda śpi to jest trylion rzeczy w domu, które czekają na zrobienie (pranie, góra prasowania, obiad, zwykłe sprzątanie), więc biegam z językiem na wierzchu, żeby cokolwiek tknąć (nie, nie mogę olać i odpocząć, bo nie potrafię się zrelaksować, kiedy wokół jest bajzel).

    No... jest ciężko. Nie sądziłam, że będzie mi tak brakowało przede wszystkim czasu na to wszystko.
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    Elyanna, a Twoja starsza córka była mniej wymagająca? Mój syn też był nieodkladalny. Jego rehabilitantka twierdziła, ze nawet nadwrazliwy wiec ja się spodziewam, ze drugie będzie takie samo ;)
  1.  permalink
    Ikaan dobrze, że pojechalas. Nie lekcewazcie dziewczyny tego. Z własnego doświadczenia to mówię.
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    To ja napiszę z drugiego bieguna - nie odzywam się, ale z sentymentu Was podczytuję :)
    Na początku jest trudno, nawet bardzo trudno - ale warto to przetrwać :D

    Siedzę teraz w domu z dwoma delikwentkami, bo Hania ma ospę. Dziś była moja mama wziąć Zosię na spacer, żeby się nie kisiła cały dzień. Zostałam sama z Hanią - kurka wodna jakie to przerąbane jest mieć jedno dziecko :P Taka męczybuła z niej się zrobiła od razu, że koniec, przepoczwarzyła się w istotę niezdolną do samodzielnej egzystencji nawet na 1 sekundę.
    Jak są we dwie to jest bal - one wstają rano i się bawią, ja sobie śpię do ósmej, niespiesznie oporządzam, daję śniadanie, potem znów się same elegancko bawią. Wiadomo że ja z nimi też, ale jak muszę coś zrobić albo POSIEDZIEĆ I WYPIĆ HERBATĘ to im to mówię i one sobie organizują a to teatrzyk, a to lego, a to zabawę w wycieczkę do Paryża :D

    Zatem głowa do góry, będzie lepiej :)
    --
    • CommentAuthorMysiorek80
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    A_net_a pocieszylas mnie troche bo moja corcia ma 3,5 roku i straszna placzka sie robi a byla taka twarda dziewczyna.Przedtem cale dnie w pracy wiec jakos tak uwagi nie zwracalam,ale teraz trudno mi sobie miejsce znalezc.Wierze w to,ze jak bedzie rodzenstwo to bedzie tsk jak piszesz:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeFeb 28th 2017 zmieniony
     permalink
    Ely chociaż to jeszcze przede mną to już się tego boję...niestety mąż jeździ ciężarówką, więc nie będę mogła na niego liczyć. Będę nieco zależna też pewnie od moich rodziców...ale przynajmniej oni są w porządku i zawsze gotowi mi na pomoc ;) dziadkowie zakochani w Dominiku, Dominik w nich, więc będzie dobrze;)
    Chociaż mi się dłuży to cieszę się jeszcze tym lenistwem ;) na głowie jeszcze magisterka. No nic..damy rade ;) :bigsmile:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeFeb 28th 2017
     permalink
    Elyanna: nie, nie mogę olać i odpocząć, bo nie potrafię się zrelaksować, kiedy wokół jest bajzel)

    To musisz nad tym popracować :) Zadbanie o siebie jest bardzo ważne.
    --
  2.  permalink
    Elyanna - bedzie lepiej, zobaczysz, poczatki sa trudne, przerabialm to. Za bardzo juz czlowiek przywykl do wyrosnietego dziecka, ktore na piersi nie wisi.. Moj tez non stop chcial na cycu, z biegiem czasu minelo.. Zaraz konczy rok i niewiem kiedy zlecialo i juz mi zal, ze to minelo :/
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeMar 1st 2017
     permalink
    Elyanna, a Twoja starsza córka była mniej wymagająca?


    ona wcale nie była wymagająca... od urodzenia spała całe noce, mogła godzinami leżeć jako niemowlę na macie i rozmawiać z misiem albo sufitem, zero płaczów, kolek, alergii, jakichś akcji z cyklu rzucanie się na podłogę albo krzyk w sklepie, że coś chce kupić, do żłobka od 1szego dnia z uśmiechem na ustach, nawet teraz rozczulam się nad nią jaka jest kochana przy młodej, wyciera ją jak uleje, pyta ją czemu tak krzyczy, co by chciała, żeby jej przynieść, zaśpiewać... cierpliwie czeka jak czegoś ode mnie chce a widzi, że zajmuję się drugą, nawet jak katar ostatnio miała dwudniowy ale mocny to mówiła, że trzeba ją podpiąć do odkurzacza "nie lubię... ale czasami trzeba, prawda mamusiu? będę dzielna!" normalnie :heart::heart::heart: !!!

    mówicie, że będzie lepiej? dajecie nadzieję, dziękuję ;) bardzo chcę w to wierzyć, ale spotkałam kolezanke, ktora wyglądała jak cień człowieka, ma dwóch synów, różnica ok 2 lata miedzy nimi i mowila, ze na poczatku było super, a odkad młody ma 8-9 m-cy i zaczyna zabierac zabawki, przeszkadzac drugiemu to jest dopiero meksyk, "bicie sie", krzyki, płacze... ale to chyba nie jest reguła, liczę, że nie będzie tak źle :)

    Pandora... walczę, ale bez skutku. Chyba się z tego nie wyleczę bo jak? od dzieciństwa tak mam, nie zasnę, póki nie jest posprzątane, chociaż z grubsza.
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeMar 1st 2017
     permalink
    Myślałam, że takie dzieci nie istnieją ;)
    Ja tez nie lubię bałaganu ale zdarza nam się w domu uznać, że piątkowy wieczór spędzimy leniuchujac a zmywarkę to się puści rano ;) Świat się nie zawali, nikt tego nie widzi poza nami (a nawet jak widzi to co?) a tak jak Pandi piszę, o siebie też trzeba zadbać, odpocząć, czasem coś odpuścić. Próbuj Elyanna, z czasem może będziesz dla siebie bardziej tolerancyjna.
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeMar 1st 2017
     permalink
    Kurde leci ta lista nie wiadomo kiedy hehe :) a jeszcze w marcu ile mamuś się wypakuje cuuuudnie :)
    --
  3.  permalink
    Elyanna - jeju... daj mi ja weekend ha ha, u mnie od zawsze hardore i prawda, teraz sie troche "leja", ale coz zrobic.. przynajajmniej nie jest taki cycozwis hihi. No ale moj synek zadziorny jest, moze Twoja cora bedzie sama oddawac zabawki hi hi.
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMar 1st 2017 zmieniony
     permalink
    Wczoraj miałam połówkowe i chłopak potwierdzony na bank - sprawdzaliśmy w różnych konfiguracjach :)
    Co do serduszka - podobno słychać przy hcg na poziomie 10 tys. U nas było widać przy 7 tys. Ale do 10 tc nie powinno się podłączać dopplera, bo to jednak za dużo ciepła i można maluszka przegrzać.
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  4.  permalink
    Moj Michas tez spokojny, nie wymagajacy, je, spi i w pieluchy wali :P Mati byl typem niespiacym, meczylimy sie z kolkami, no hardcore. Teraz moge cokolwiek zrobic w chatce. Jade dzisiaj na IP, bo mi sie z blizny saczy plyn :/ po zdjetym szwie sie dziurka zrobila i sie saczy cholerstwo :/
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMar 1st 2017
     permalink
    Elyanna to ja Ciebie z tym sprzątaniem rozumiem, bo chociaż daleko mi do pedantki to muszę mieć ogarnięty z grubsza bałagan bo doprowadza mnie on do szału :devil:
    jak moje dzieciaki chodzą do przedszkola to w sumie jest luz i w miarę porządek ale jak siedzą w domu chore to właściwie mam wrażenie, że cały czas chodzę i sprzątam :cool:


    Co do nieodkładalnych i marudnych dzieci to moja Gajka taka była...no i teraz w dużej mierze oczywiście jej przeszło ale nadal jest "cyckiem" mamusi :wink:
    No i mała różnica wieku obecnie też już jest fajna bo dzieciaki zaczyna się wychowywać jak bliźnięta bardziej ;) natomiast początki były masakryczne i już nawet nie chcę o tym pamiętać :p
    --
  5.  permalink
    Kuleczka młody ma już 3 tygodnie :) udostępniałaś jego zdjęcie na forum może?
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
  6.  permalink
    Agnieszka jest w fotogalerii :)
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeMar 1st 2017
     permalink
    Dałam czadu dziś! Wicie gniazda na full

    Wyniosłam dziś pół mieszkania niepotrzebnych rzeczy. Nie przypuszczałam, że tyle tego dziadostwa się nazbierało i niepotrzebnie trzymało.

    Noo patologia, zbieractwo jak nic! :wink:


    Jutro mam przedporodową wizytę, ktg w planie i pakowanie torby do szpitala. Jeszcze parę drobiazgów i I'm ready :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMar 1st 2017
     permalink
    Rumba, chodź do mnie to Ci zbieractwo pokażę hehehe... Ja nie w ciąży, ale tez wynoszę ;)... Jestem przerażona...
    --
    •  
      CommentAuthorzygzakowa
    • CommentTimeMar 1st 2017
     permalink
    Ja dziś byłam na ktg i wizycie. Skurcze a i owszem się piszą ale póki co nieregularne. Najważniejsze że Jasiu ok. Szyjka jeszcze trzyma choć mało jej zostało. Z własnego doświadczenia wiem że sytuacja może się w ciągu chwili :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMar 1st 2017
     permalink
    Ja też dziś po wizycie, Tomek waży około 1830 g, szyjka 3 cm itd. wszystko w normie:) na tym etapie z Dominikiem już nie miałam szyjki tylko rozwarcie 2 cm, więc odpukać oby tak dalej:)
    Dzidziuś super ruchliwy ale dał się fajnie zmierzyć. Pobrany posiew i za tydzień pierwsze KTG.
    Ja mam nadzieję, że wicie gniazda włączy mi się jak mąż pojedzie w trasę, bo aktualnie to ja sprzątam ale za nim i za Dominikiem, a chciałabym odkurzyć jeszcze parę szafek. Niestety cierpię na tą przypadłość co Elyanna i już się boję jak to będzie po porodzie:confused:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeMar 1st 2017
     permalink
    Mi Ely też wbiła klina tym postem:) Mam swoje przyzwyczajenia a tu noworodek za chwilę się pojawi... Nie wiem jak dwójkę ogarne, nie mam planu, chyba wygodna sie zrobilam ;)

    Else u mnie też było grubo, wierz mi :) teraz żałuję że zdj .ie zrobilam tych worków na wynos. Czuję się lżejsza :)
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeMar 2nd 2017
     permalink
    moze Twoja cora bedzie sama oddawac zabawki


    madziik, dobry żart :P aż takim ewenementem to raczej nie będzie :P

    Rumba, może twój noworodek będzie łatwiejszy, chętnie trochę pośpi i poleży w spokoju, nie każdy ma taki trudny przypadek do opanowania :P cały czas się pocieszam, że to tylko krótki okres i szybko minie, każdego wieczoru gdy padam na twarz to sobie powtarzam... :P Ale niestety każdy dzień kończę ogarnianiem domu (ale jest to sprzątanie z cyklu zamiatanie pod dywan... a tak bym chciała porządnie umyć podłogę!)
    --
    •  
      CommentAuthoragat233
    • CommentTimeMar 2nd 2017
     permalink
    Elyanna lacze sie w bolu z Toba. Wieczorem jak diecie juz spia to zasypiam ze zmeczenia. Tylko ze ja oba "przypadki" mam trudne i wymagajace, wymagajace 100% uwagi. Dobrze ze chociaz zazdrosci nie ma i coreczka kocha brata miloscia wielka bo chyba bym wysiadla. Chociaz namierna milosc do brata tez potrafi niezle zmeczyc. Maly jak tylko widzi siostre to zamyka oczy bo zaraz zostanie wyobsciskiwany i wycalowany. Dodam tylko ze oboje spia bardzo kiepsko i rano wstaje bardziej zmecona niz sie kladlam. A i mlody ma mix zabkowania i zumu:((.
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeMar 2nd 2017
     permalink
    agat, przytulam wirtualnie... takie małe, słodkie, a tak potrafią dorosłego wymęczyć... :P
    --
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeMar 2nd 2017
     permalink
    Elyanna: ... a tak bym chciała porządnie umyć podłogę!)

    My zainwestowalismy ostatnio w mop parowy i jestem mogą zadowolona. Łatwo, lekko, można to robić z dzieckiem na ręku, żadnych wiader a podłoga czysta i odkazona.
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeMar 2nd 2017
     permalink
    ja też mam podobny sprzęt (odkurzacz myjący philipsa) jest extra, żadnych szmat, wiader, wody, czysto, ale z dzieckiem na reku nie umyję, bo lekki nie jest.
    --
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeMar 2nd 2017
     permalink
    Jezu dziewczyny, zwariuje chyba! Czop mi odszedł! Tzn pewnie nie cały ale sporo. Trochę chyba za wcześnie?? :(
    -- ,
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMar 2nd 2017 zmieniony
     permalink
    Ikaan, mi odszedł czop (kawałek) w 26 tc ciąży i zadzwoniłam do ginekologa. Kazał przyjechac na oddział na obserwację (zobaczyc co z szyjką, czy poród się zwiastuje, czy co...), także ja chyba bym jechała zobaczyć co tam słychać u szyjki...
    --
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeMar 2nd 2017
     permalink
    Else a dużo tego miałaś? I miało to wpływ na szybszy poród? Bo zastanawiam się czy mogę tak chodzić z tym kilka dobrych tygodni czy to już raczej się szykować na wcześniejszy poród?
    Ja tego miałam powiedzmy długości ok 7 cm na 1cm grubości. Także chyba sporo? :(
    Lekarza mam dopiero za tydzień :(
    -- ,
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMar 2nd 2017
     permalink
    Na wszelki wypadek dostałam kroplówki na wyciszenie (bo na ktg były zmiany) i ostatecznie rodziłam w 40 tc. czyli mozna pochodzić jeszcze. Ilościowi to tak "średnio" nie duzo, ale tez nie mało...

    Czy szykować się na wcześniejszy poród... No pewnie możesz brać to pod uwagę, dlatego warto zobaczyć jak to wygląda. 33 tc. to jeszcze warto pochuchać i podmuchać... Więc bym, albo gdzieś prywatnie się wciskała, albo na IP... albo chociaż KTG...
    --
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeMar 2nd 2017
     permalink
    Kurde no 2 dni temu byłam na ip, miałam ktg i usg wszystko było ok.. Masakra no.. Z córką wgl nie obserwowałam czopu więc nie wiem czego się spodziewać.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeMar 2nd 2017
     permalink
    Jedź na IP. Nie ma co czekać.
    --
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeMar 2nd 2017
     permalink
    Niestety narazie nie mam jak a i jutro będzie problem :( jak będę musiała pojadę, ale narazie czekam.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMar 2nd 2017
     permalink
    Ikaan, tylko jak dla mnie (i mojego gina) to "będę musiała" jest już. jak odchodzi czop, to poród może nadejść w każdej chwili... A nie wiemy co się w tej chwili dzieje z szyjką. Nie wiemy czy nia ma skurczy, których Ty nie czujesz... A 33 tc. to jeszcze za wczęśnie na poród...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.