Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    U mnie mama przed świetami kwasiła kapustę to jak dopadłam do soku który się wycisnęło to wypiłam pól litrowego słoika!!!! O ja jakie ja miałam później sensacje:shocked::shocked: ale powiem, że warto bylo, bo jakoś tak się lepiej na drugi dzień czułam :-) trzeba będzie jeszcze niedługo zakisić bo lubię do obiadu a nawet do kanapki kapustkę ułożyć :-)

    Hyde ja też mam problem ze spojeniem :-( nie wiem czy to po świątecznych porządkach i przygotowaniach, ale sposobu niestety żadnego nie znam :-(
    -- `` ``
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 28th 2018
     permalink
    Żabka221: sok z kapusty kiszonej czy ogórków to u mnie na deser był

    witaj w klubie! ja nie wyleję soku z kiszonych ogórków jak na zupę biorę czy do obiadu tylko mam swoją oranżadkę do picia hehehe

    pictbridge6: nie wiem czy to po świątecznych porządkach i przygotowaniach, ale sposobu niestety żadnego nie znam :-(

    ja mam wrażenie, że to skutek przeciążenia w drugi dzień świąt - mieliśmy chrzciny u kuzynki i poszłam w butach na 9cm obcasach; mieliśmy iść na 2-3godz więc nie brałam butów na zmianę, szczegół że wróciliśmy po ponad 6 i już wczoraj czułam, że muszę odpocząć bo i brzuch ciągnął i miednica bolała
  2.  permalink
    Uuuuua ja to takich obcasów bym nie założyła. Ja po pierwsze nie jestem przyzwyczajona wolę płaskie a i tak często się potykam haha a w ciąży to już w ogóle nawet na imprezę wolę wyglądać dziwnie ale bezpiecznie:-)
    -- `` ``
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeDec 28th 2018 zmieniony
     permalink
    Taka swojska to najlepsza , męża babcia kiedyś kisiła to się zajadałam.. teraz kupiłam w warzywniaku w składzie żadnego octu nie ma ,wzięłam łyka i jest pyszna :bigsmile: mam nadzieję że zadziała w tą dobrą stronę i chociaż jedną zachciewajke ciążową będę mogła zaspokoić haha:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 28th 2018 zmieniony
     permalink
    no ja mam tylko sznurowane trepy do pół łydki więc do kiecki lżejszej ni kij ni w oko :P
    mogłam tylko wziąć baleriny jakieś i na sali przebrać ale grunt, że dałam radę a najwyraźniej swoje odcierpieć muszę
    brzucha nie mam dużego więc na razie z równowagą też jest w miarę ok, sprawdziłam że mimo 8 miesiąca to jeszcze pończochy wciągam na stojąco więc nie jest źle :D
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeDec 28th 2018 zmieniony
     permalink
    Hm...żabko..ja bym się wstrzymała z ta kapustą, takie bóle też mogą być przy kamieniach w woreczku. Ja jak miałam takie ataki-ale już wiedziałam że to kamienie, to przez, trzy dni jeździłam do szpitala na kroplówki przeciwbólowe. Drastyczna dieta pomogła i na jakiś czas był spokój. Ale te ataki masakra-właśnie taki okropny ból żołądka. Ja dostałam żóltaczke, a wyniki wątroby...masakra. bóle się skończyły jak usunęłam woreczek...też lecze się na refluks,i też walczyłam z helico...proponuję zrobić usc i sprawdzić czy to rzeczywiście nie wina kamieni. Mogły się kamienie dostać do przewodów żółciowych i stąd ten ból.. współczuję...
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeDec 28th 2018
     permalink
    Hyde to całkiem sprytna jesteś:wink: mi to pamiętam buty ciężko było ubrać ale nie pamiętam dokładnie od kiedy był ten problem ..
    Teraz mam kłopot ze spodniami,zostały mi 2 pary które jeszcze mnie nie cisną i nie wiem w czym ja chodzić będę . U mnie spodnie ciążowe odpadają bo mnie brzuch swędzi od nich muszę mieć takie pod brzuch z luźną gumką a w rozmiarze S ciężko coś takiego kupić...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 28th 2018
     permalink
    Żabko zobacz na zalando, widziałam spory wybór tych pod brzuch
    no i myślę, że łatwiej kupić cokolwiek w rozm S niż dla kogoś kto przed ciążą nosił 44/46 :wink:
    plus taki, że długo wchodziłam we wszsytkie ubrania no i ja od 9tygodnia jestem na L4 więc do pracy się stroić nie muszę a na wyjścia do znajomych to mam 2 tuniki, długi sweter, spódnicę dresówkę i 2 kiecki teraz w okolicy świąt nabyte
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeDec 28th 2018 zmieniony
     permalink
    Ruda ja takie silne bóle miałam ,że leżałam tylko, przed tym jak zaczęłam brać Controloc. Jak go biorę jem regularnie posiłki i wszystko robię , boli rzadziej i słabiej ale nadal jest ten dyskomfort .. wczesniej to nawet załatwiać się nie mogłam . Teraz codziennie ...
    Diagnozowac się będę dalej oczywiście,może coś ciekawego sama wynajde...
    Z morfologi nie da się odczytać ewentualnych problemów z wątroba lub woreczkiem ?
    --
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeDec 28th 2018
     permalink
    Jeżeli chodzi o kamienie to chyba tylko usg...jak kamienie nie dają popalić to próby waątrobowe wychodzą ok, myślę że dzięki diecie masz teraz spokój....ja pamiętam że w pracy zjadłam naleśniki z serem i dwie godziny zwijalam się w wc z wielkim bólem...nospe trochę dała ulgę...Ale tak wylądowałam na pogotowiu A po dwóch godz.w szpitalu na kroplówce...Cos musi być na rzeczy bo przy helico i refluksie raczej takich ataków bolu byś nie miała..Ale mogę się mylić oczywiście ...
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeDec 28th 2018 zmieniony
     permalink
    To ataki nie są raczej długotrwały ból o jednakowym nasileniu, nasilający się 0,5-1h po posiłku . Jak żołądek się zapełnia to wtedy jest ten dyskomfort i ten ból w klatce piersiowej ale on nie promieniuje do pleców tylko bardziej do przełyku. Brałam raz no-spe i paracetamol ale nic nie dało. To taki jakby nieżyt żołądka. Dziwne uczucie .
    Ogólnie luteina mi wzmaga te dolegliwości.
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeDec 28th 2018
     permalink
    A luteinę masz doustną? Toż to placebo :(
    Na kamicę żółciową to potrzebny jest dobry doktor z dobrym usg. U mnie dopiero za 3 razem wyszły skubańce.
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  3.  permalink
    Hyde to nawet nie chodzi o ciążę ja bez ciąży i uzupełnień na trzeźwo mam często problemy z koordynacją (często się potykam, zaczepiam taki typowy pechowiec) dlatego też pisze, że ja bym się bała bo skoro na płaskim się prawie przewracam to na obcasach całkiem jak pokraka jestem. Teraz kupiłam zimowe mają jakieś 2-3 cm ale mają gruby u stabilny obcas więc daje rade:tongue:
    -- `` ``
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeDec 28th 2018
     permalink
    Obe biorę doustną 3x2tabl i progesteron na górnej granicy się trzyma A przed ciążą miałam bardzo niski poziom .
    Szczerze to już na nią patrzeć nie mogę taka jest obrzydliwa w smaku a dopochwowej nie mogę :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeDec 28th 2018
     permalink
    Zabko moze te Twoje dolegliwości to mdłości ciążowe po posiłkach z uwagi na wzrost hormonu beta hcg, albo jakaś zgaga?
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeDec 28th 2018
     permalink
    Gastrolog mi to tak tłumaczyła że z racji wzrostu hormonów ciążowych puszcza zwieracz przełyku i robi się refluks od refluksu stan zapalny żołądka co w efekcie daje te wszystkie objawy . Dziwne tylko że po lekach nie przechodzi całkowicie . Jeszcze jestem dobrej myśli że za 2-3 tygodnie to minie .
    Mdłości ciążowe miałam w 1 ciąży i wtedy też odrzuciło mnie od jedzenia ale teraz to zupełnie co innego . Mam mega apetyt ale muszę się pilnować cały czas co jem i w jakich porcjach.
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeDec 28th 2018
     permalink
    Żabka221: Obe biorę doustną 3x2tabl i progesteron na górnej granicy się trzyma A przed ciążą miałam bardzo niski poziom .
    Szczerze to już na nią patrzeć nie mogę taka jest obrzydliwa w smaku a dopochwowej nie mogę

    To i jak byś jej nie brała to też by był wysoki, naturalny ;)
    Oraz jest progesteron w zastrzykach :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeDec 28th 2018
     permalink
    Zabko, mając HB jesteś skazana już na refluks. Twój przypadek tak reaguje i nic nie da leczenie przez 3 tyg. Musisz trzymać dietę do końca ciazy albo będziesz skazana na Controloc, a szkoda dziecka. Potem zrób gastroskopie, przelecz HB antybiotykiem i dopiero zobaczysz jak jest. Kapusta nie jest wskazana. Dieta lekka, gotowana, w ogole wyłączone smażone, kiszone i ostre, a także alkohol (w ciąży i tak nie używasz 😂)
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeDec 29th 2018
     permalink
    Obe wiem że jest w zastrzykach bo brałam ale cena powala :wink:
    Gabcia czemu szkoda dziecka ? Ze względu na Controloc ?
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeDec 29th 2018
     permalink
    Tak Controloc, poza tym możesz dostać takich boli (bo bez gastroskopie nie wiadomo co się dokładnie dzieje), że ktoś stwierdzi wyższość leczenia antybiotykiem nad ciąża i do rozwiązania będziesz się zastanawiała jaki to miało wpływ na dziecko. I Twoją dr ma rację, ciąża potęguje Twoje objawy. Tyle starałas się o to maleństwo, że dasz radę teraz na diecie. Ja w to wierzę :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeDec 29th 2018
     permalink
    Też boję się jakichkolwiek leków w ciąży ale przejrzałam tyle badań naukowych ,książek i prezentacji profesorów że jestem spokojniejsza bo Controloc jest w grupie B tak jak paracetamol itd.,jest bezpieczny dla dziecka . Kobiety z cukrzycą czy nadciśnieniem też muszą brać leki i dzieci się rodzą zdrowe . Tak jak mówił mój gin -musze się czymś leczyć bo to że nie będę jadła i piła wykończy mnie A później ciąża będzie zagrożona... taki umiarkowany ból jestem w stanie wytrzymać on nasila mi się popołudniu więc do południa dom ogarne i obiad A później już można odpoczywać ... Jakoś trzeba wytrzymać ale wkurza mnie to że przez tyle się przeszło,tyle chorób wyleczylam a tu nagle takie coś i trzeba się męczyć . Gdyby nie to dziadostwo to ciąża bezobjawowa totalnie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 29th 2018
     permalink
    obe: jest progesteron w zastrzykach

    nie wiem jaka cena ale ja raz w życiu miałam w zastrzykach przez kilka tygodni i podziękuję, noga mi drętwiała i z bólu się wiłam

    Żabka221: Też boję się jakichkolwiek leków w ciąży

    ale jak trzeba to trzeba; znam sytuacje gdzie matka nie brała nawet pół tabletki w ciąży i były problemy a znam te faszerowane lekami a jednak od początku wszystko dobrze
    najważniejsze że jesteś pod dobrą opieką lekarską, trzeba pamiętać że najważniejszy jest bilans zysków i strat a baaaaardzo często podawanie leków jest właśnie po stronie zysków
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeDec 29th 2018
     permalink
    Powiem wam że po tym soku z kapusty jakby lepiej, wypilam jak brzuch lekko bolał i przeszło... Może coś w tym jest prawdy że on na HP pomaga . Jelita ładnie pracują same plusy.
    Gdzie spedzacie sylwestra - w domku czy gdzieś się bawicie?
    --
    • CommentAuthornataliaaa_
    • CommentTimeDec 30th 2018
     permalink
    Hej hej :) w koncu skonczylam jarmark bozee po 34dniach dość blee :) udaje sie na odpoczynek :)

    Zabko, mialas problem kiedys z kamieniami? Ja mam kamienie na woreczku... Rok temu mialam atak... Tfu tfu...
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeDec 30th 2018
     permalink
    Jedyny problem jaki miałam to kolka nerkowa w poprzedniej ciąży nigdy żadnych problemów ze strony wątroby czy woreczka...
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeDec 30th 2018
     permalink
    Hydzia, ty pewnie brałaś kaprogest domięśniowo. Masakryczny ponoć był. Ale jak ja byłam w ciąży z Krysią i go potrzebowałam (mój gin uważał go za jedyną działającą formę progesterou, pozostałe były dla niego placebo), był już nieosiągalny. W 2009 go wycofali, w 2010 sprowadzaliśmy z całej Polski pojedyncze dawki dla koleżanki...
    Nie wiem co jest teraz dostępne...
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeDec 30th 2018
     permalink
    MrsHyde: obe: jest progesteron w zastrzykach

    nie wiem jaka cena ale ja raz w życiu miałam w zastrzykach przez kilka tygodni i podziękuję, noga mi drętwiała i z bólu się wiłam

    Brałaś domięśniowo a Prolutex podaje się w fałd skóry, jak insulinę czy heparynę. Fakt, drogi ale jak mus to mus.
    Żabka221: Kobiety z cukrzycą czy nadciśnieniem też muszą brać leki i dzieci się rodzą zdrowe .

    Akurat przy cukrzycy w ciąży jedynym dopuszczonym lekiem jest insulina. Ale przy ciśnieniu dopegyt jest grany, który jest złem koniecznym :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 30th 2018
     permalink
    karolciat: Hydzia, ty pewnie brałaś kaprogest domięśniowo. Masakryczny ponoć był.

    zgadza się, domięśniowo były podawane ale nazwy nie pamiętam bo to jakiś 2004r był no ale tego bólu to nie zapomnę :/
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeDec 30th 2018
     permalink
    Za prolutex 7szt płaciłam około 200 zl :shocked:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeDec 30th 2018
     permalink
    W doz 150 za 7szt. I nie ma opcji refundacji...
    Ale może program "ciąża +" coś zmieni? 😉

    (Żart, choć przykry, bo tego co potrzebne na pewno nie zrefundują, bo za drogovby wyszło...)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 31st 2018
     permalink
    wiecie co, jakaś się aspołeczna zrobiłam w ostatnich dniach. Nie wiem czy to te kijowe samopoczucie i problemy z chodzeniem czy po prostu chęć świętego spokoju od wszystkiego i wszystkich. Najchętniej to ja bym wtuliła się "na pachę", kocykiem nakryła z kubkiem herbaty w ręku i tak na nowy rok poczekała a tu wyszło ze przychodzą dzisiaj do nas znajomi a tak mi się nie chce, że szok. Chociaż lepsze to niż wyjście z domu bo raz że mi psa byłoby szkoda (u nas na osiedlu baaaardzo dużo i długo strzelają) a dwa tu w razie czego mam swoje łóżko więc przeproszę i pójdę się zdrzemnąć jakby co :D

    Treść doklejona: 31.12.18 10:55
    odkopałam ostatnią listę

    1. Lina88 - 29.12.2018 (dziewczynka)
    2. Daluna - 01.01.2019 (dziewczynka)
    3. MrsHyde - 25.02.2019 (chłopiec)

    4. Pictbridge6 - 17.04.2019
    5. Daisy1991 - 13.05.2019 (dziewczynka)
    9.Magda86090504 - 06.06.2019r.
    6.Nataliaaa_ - 15.06.2019r.
    7.Salinos - 21.06.2019r.
    8.Marysia_23 - 29.06.2019r.
    9.Anecia84 - 01.07.2019r.
    10.Żabka221 - 27.07.2019r.
    11. _Aneta_
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeDec 31st 2018
     permalink
    Hyde mam to samo , nawet gadać mi się z nikim nie chce . Też liczyłam na sylwestra w domu ale wczoraj dostaliśmy zaproszenie do znajomych na nowy dom już i idziemy . Nie wiem jak wytrwam do 24 :shocked: muszę się chyba przespać w dzień tylko nie wiem kiedy bo dopiero wracamy z zakupów i piec tort będę itd :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 31st 2018
     permalink
    Ja dzisiaj to idę na łatwiznę; kupiłam orzeszki chipsy i kabanosy
    Zrobiłam 3 sałatki i przekąski tylko, goście maja dotrzec ze swoją wałówką taka goscinna w starym roku jestem ;p
    •  
      CommentAuthorMalinowa92
    • CommentTimeDec 31st 2018
     permalink
    A ja Sylwestra spędzam na kanapie :bigsmile: W sumie to nawet może i bym gdzieś wyszła... ;) Ale to pewnie w przyszłym roku gdzieś pójdziemy, dziś Hanusia kończy 2 tygodnie :cool: Więc razem z nami na kanapie będzie świętować nowy rok :wink::wink:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 31st 2018
     permalink
    Malinowa i jak sobie radzicie?
    Jak Lenka reaguje na siostrę?
    •  
      CommentAuthorMalinowa92
    • CommentTimeJan 1st 2019
     permalink
    A dziękuje nie ma źle mała głównie je i śpi póki co :wink: a Lenka dobrze, miała etap fochów, że mała przy cycu non stop ale już ok, wiadomo jeszcze się musi przystosować , bo nie raz leżę z małą w łóżku a ona leci i wskakuje nie patrząc :bigsmile: więc cały czas jej staram się jakoś zwracać uwagę no i co najważniejsze podzielić uwagę na dwójkę, wcale nie jest łatwo. I na prawdę podziwiam te mamy które mają więcej dzieci, czapki z głów. Ale mam nadzieje, że dojdę do wprawy:cool:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeJan 1st 2019
     permalink
    Witam się w Nowym roku :bigsmile:
    Zakwasy mam od tego siedzenie przy stole przez tyle godzin :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 1st 2019
     permalink
    Samych dobrych chwil w nowym roku dziewczyny!!!

    Ja po sylwestrze chyba dzisiaj przechorowuje długie siedzenie i późne jedzenie bo brzuch się spina i ciagnie. Z drugiej strony to pierwszy raz w tej ciąży wiec jak na mnie to i tak dobrze ;) jutro dzieci do szkoły wybędą wiec odpocznę sobie
  4.  permalink
    Witajcie w Nowym Roku :) oby dla wszystkich byl szczesliwy i piękny :)
    --
  5.  permalink
    To i ja nieśmiało się w tym Nowym Roku przywitam.
    W Wigilię zobaczyłam dwie kreski. Wizytę potwierdzającą mam na 15.01. Wstępny termin z miesiączki to 4.09.2019r
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 2nd 2019
     permalink
    dziewczyny jak to było z tym naparem z liści malin - ile tego kupić? czy polecacie jakaś konkretną firmę, ilość itp? w prawdzie jeszcze pić nie zaczynam (tak planowałam gdzieś od 37tc) ale mama przy okazji jak w zielarskim będzie to może by mi kupiła (wiem, że w 2 na bank tego nie mają więc może być też kwestia poszukania)
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 2nd 2019
     permalink
    Ja piłam LIŚĆ MALINY.
    W pierwszej ciąży piłam od 32 tc (plus wiesiołek 3x dziennie 2 kapsułki). W drugiej ciąży napar od 29 tc.

    Liście maliny nie mają wpływu na wywołanie porodu - wpływają na wzmocnienie mięśni macicy. Regularne picie naparu pomaga znieść wysiłek związany z porodem. Liście maliny podnoszą też jakość i ilość naturalnego pokarmu matki. Już w drugim trymestrze ciąży powinno się pić napar z liści maliny raz dziennie, w trzecim trymestrze częściej - jeden, dwa razy dziennie.
  6.  permalink
    Witam się w Nowym Roku i witam nowe przyszłe mamusie :-)

    U mnie z piersi już mleczko leci więc oby dużo go było po porodzie :-)
    Dziewczyny a miałyście jakieś problemy ze wzrokiem w ciąży?? Bo dzisiaj jak sę obudziłam to lekko mnie piekły oczy tak jak po niewyspaniu ale obraz strasznie mi się rozmazuje :-( co prawda nie jest chyba najgorzej, ale przestraszyłam się dość mocno bo normalnie mam sokoli wzrok a dzisiaj wracałam dz dziewczynami z domku do rodziców i samochody mi się rozmazywały :/:/ mam nadzieję, że to tylko chwilowo coś jest nie tak bo ja jutro dalej tak będzie to zgłoszę się do lekarza bo jak tu funkcjonować a szczególnie jeździć :-(

    Treść doklejona: 02.01.19 14:31
    Nawet nie widzę czy dobrze napisałam komantarz. Za złe zrozumienei przepraszam ale nie widze tego co napisałam :-(
    -- `` ``
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeJan 2nd 2019
     permalink
    Pict umów się do okulisty może jakaś wada ci się robi ...
    U mnie też już codziennie zaschnięta siara na sutkach, w poprzedniej ciąży pokarm był już w 16tc pewnie teraz podobnie się pojawi ...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 2nd 2019
     permalink
    Pict takie rozmazywanie się obrazu może być też od problemów z kręgosłupem, jak to będzie trwało to idź do oku i neurologa od razu też umów
  7.  permalink
    Jak jutro nie przejdzie to pójdę po skierowanie, bo teraz oczywiście specjalista bez skierowania nie przyjmie no chyba że prywatnie!! Z kręgosłupem poblemów nigdy nie miałarm teraz też mnie nawet nie boli i nie dokucza więc nie wiem czy to to, ale danerwuje mnie ten słaby wzrok i trochę martwi. Teraz wiem jak się czuje moja siostra bez okularów. Mi wcześniej oczy piekły i obraz był rozmazany jak właśnie pożyczyłam od siosty okulary żeby zobaczyć co będę widzieć
    -- `` ``
  8.  permalink
    Ja mialam, po obu ciazach polecial mi wzrok, po porodzie rowniez. W ciagu ostatniego roku, tez mi polecial wzrok.
    --
  9.  permalink
    Kurczę ja w poprzednich ciążach nic takiego nie miałam i po porodach sn wszystko było super i tak nagle z dnia na dzień. Wczoraj było normalnie a dziś i ani z bliska ani z daleka nie widzę nirmalnie. Bo i mnie jak próbuje wytezyc wzrok żeby lepiej zobaczyć. Jutro z rana do przychodni lece
    -- `` ``
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTimeJan 2nd 2019
     permalink
    Masz rację idź bo takich objawów nie ma co bagatelizować A w dodatku w ciąży...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 2nd 2019
     permalink
    A czy któraś z was w ciąży dostała refluksu? Masakra co mi sie dzieje po jedzeniu
    Czy leżę czy siedzę to juz od kilku dni to samo, wraca mi do gardła całe jedzenie. Nie mam jakiś boleści kwasoty czy bólu w przełyku ale mam wrażenie jakby mi zaraz miało wrócić :(
    A juz jak sie po jedzeniu schylę to bywa problem z utrzymaniem tego cl zjadłam
    Zastanawiam sie co jeść, żeby tego uniknąć bo metoda prób i błędów nic nie daje rady
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.