Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeNov 5th 2015
     permalink
    Dziewczyny, kupiłam ostatnio odkurzacz samo jeżdżący, coś ala iRobot ale z Hong Kongu :tongue: zamówiłam na aliexpress. Jestem w nim zakochana, polecam wszystkim dla których odkurzanie jest utrapieniem - a u mnie tak właśnie jest. Odkurzacz nie wiadomo skąd :tooth: codziennie zbiera prawie pełny zbiorniczek kurzu i kłaków psa. A przy za chwilę raczkującym dzieciątku jest to moje zbawienie :peace:
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeNov 6th 2015
     permalink
    Tez mi się marzył irobot, ale stwierdziłam, ze może trochę przesadzę kupując go na pięćdziesiąt parę metrów :wink: Napalałam się na te z harmonogramem pracy- już oczyma wyobraźni widziałam, jak wychodzę z domu, a odkurzacz włącza się sam... Ech... Mąż, chyba minimalizując ryzyko zakupu irobota, przytargał z giełdy elektronicznej viledę. Wiem, że to jak maluch do mercedesa, ale daje radę ogarnąć "plac". Młody na początku się bał, a teraz traktuje robota jak samochodzik :bigsmile:
    .
    Skoro wyszedł temat aliexpressu, to chciałam zapytać, czy macie może doświadczenie jak to jest z cłem? Marzy mi się wyciskarka. Upatrzyłam sobie nawet jedną z Korei...
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeNov 6th 2015
     permalink
    Hania, a rzuć linkiem o jakim robocie piszesz
    --
    • CommentAuthormnbvc
    • CommentTimeNov 6th 2015
     permalink
    Ja mam irobota i jestem zadowolona bardzo. Chodzi codziennie od roku i codziennie niewiadomo skąd zbiera tonę kurzu i klakow kota. Osobiście odradzam samojezdne odkurzacze innych firm, ale rozumiem że są i tacy z nich zadowoleni. Roomba faktycznie do najtańszych nie należy.
    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeNov 6th 2015 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeNov 6th 2015
     permalink
    Mnbvc ktorego masz? Ja chce ktorys z serii 800.. mam same plytki w domu.
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeNov 6th 2015
     permalink
    Dziękuje Hania89 :*
    Mnbvc, jaki masz dokładnie model?
    --
    • CommentAuthormnbvc
    • CommentTimeNov 6th 2015
     permalink
    Ladybird, szczerze mówiąc to nie wiem, ale wydaje mi się ze 630. My mamy 64 metry parkietu i płytek plus jeden mały dywan. Wjeżdża bez problemu na dywan a także na podstawki drapakow kota i tez je odkurza.
    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeNov 6th 2015
     permalink
    Porównując iLife z Chin i iRobota, którego ma moja szwagierka - nie widać różnicy w pracy :peace:
    --
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeNov 6th 2015
     permalink
    Super. Ja juz od kilku lat marze o nim i wkoncu sie zdecywoalam tylko teraz chce wybrac najodpowiedniejszy model..a szczotki wymieniasz??
    • CommentAuthormnbvc
    • CommentTimeNov 6th 2015
     permalink
    Jeszcze nic nie wymieniliśmy. Wszystko wygląda jak nowe a odkurzacz przeżył juz nieco przygód, np. Raz pozamiatal śledzie w śmietanie, które małżonkowi niechcący spadły i nie zauważył. Zjadł też ( odkurzacz, nie małżonek) jakieś naszyjniki, które córka wrzuciła pod łóżko i wszystko jest ok. Jedynie zatrzymuje się jeśli napotka kable, ale łatwo jest je wyciągnąć, a odkurzacz informuje głosowo, że jest error i trzeba je usunąć. (nie wiem czy są takie gadające po polsku, bo ja kupiłam w stanach)..

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 06.11.15 12:14</span>
    Powiem wam, że ja ogólnie gadzeciara nie jestem i moje zakupy agd są zawsze bardzo przemyślane. Oprócz roomby kupiliśmy też suszarkę elektryczna i teraz jak wychodzę z domu to po prostu puszczam wszystko i jak wracam to i gary są umyte, i pranie suche i podłoga odkurzona. Bardzo to pomaga na codzień i fajnie jest wrócić do takiego wysprzatanego domu 😀
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeNov 6th 2015 zmieniony
     permalink
    Ooctak tak wszystko co ulatwia zycie i pozwala nam miec wiecej czasu dla naszych ukochanych ;)
    Ja ogolnie kabli nie nam bo mamy wszystko w scianach puszczone ale czasem jakby to wlasnie ten nowy irobot ma funkcje ich pokonywania;)
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeNov 6th 2015
     permalink
    Ja mam irobot 780 w uzytkowaniu juz od roku, nic jeszcze nie wymienialam. Moj najprzydatniejszy sprzet, ma tylko jedna wade, ze nie potrafi jeszcze dzieci odbierac z przedszkola. ;) (a tak na powaznie, jedynie szkoda, ze jeszcze czegos takiego nie wymyslili na sprzatanie schodow)

    Zaprogramowany na sprzatanie w czasie, gdy mnie nie ma. Rano musze tylko spojrzec, czy dzieci nic nie zostawily na podlodze i ustawic odpowiednio krzesla.
    --
    • CommentAuthormnbvc
    • CommentTimeNov 6th 2015
     permalink
    Ladybird, z tymi kablami to mam na myśli że jak taki ogonek podpięty do kontaktu zostanie, np. Zasilacz do komputera i końcówka spadnie na podłogę to on ją wkreca i się zatrzymuje bo jest jak na smyczy. Natomiast tak to normalnie pokonuje kable jak są po prostu rozciągnięte np przedłużacz.

    Fajna jest opcja ustawiania wirtualnej ściany jak nie potrzebujesz całego domu. No i dobre jest też to że ze schodów nie spada.
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeNov 6th 2015 zmieniony
     permalink
    Ohhh jal to czytam to juz chce go miec hihih
    U mnie zdwcydowanie caly dol procz pralni musi byc odkurzony 2/3razy dziennie. Bede wtedy happy. Co 2 dzien wrzuce na gore i niech robi a co ,przeciez to nic nie kosztuje jak juz jest !
    Myslalm o tym 450 co jest do czyszczenia na mokro ale odpada bo robi tylko ok 28 m2 i trzeba wode wymienic.. gdzie moja kuchnia jeste wieksza..no i nie mozna programowac.
    •  
      CommentAuthorserratia
    • CommentTimeNov 7th 2015 zmieniony
     permalink
    ja mam roombę od 4 lat. Dostaliśmy ją w prezencie i był szał, jeździła, odurzała, czasem się zatrzymywała na przeszkodach. Po tych 4 latach pada akumulator i roomba zatrzymuje się w połowie. Jedyne co mnie zawsze wkurzalo, to, że trzeba mimo wszystko sprzatnąć jej z drogi krzesła, zasłonki, wszystkie drobne rzeczy i trochę z tym roboty. Kątów też rewelacyjnie nie posprzata. No i czyszczenie roomby po sprzątaniu za każdym razem. Bylismy zadowoleni - teraz mamy zwykły odkurzacz do pomocy roombie. A najszybciej to mi się zwykła szczotką na kiju ogarniało. Polecam na duże powierzchnie bez dywanów - u mnie salon + kuchnia 45 m2 to półtorej godziny jazdy.
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeNov 8th 2015
     permalink
    A'propos tych cudów odkurzajacych - one działają tak, ze puszcza sie je w danej przestrzeni (pokój/kuchnia itp) tak? A potrafią same "przejsć" do drugiego pokoju? Bo tak mi sie teraz wymarzyło, zeby mi na górze sam posprzątał pokoje i przedpokój......
    --
    •  
      CommentAuthorserratia
    • CommentTimeNov 8th 2015
     permalink
    Ulcia, jak zostawisz otwarte drzwi to przejedzie, ale to nie jest tak ze dopiero po posprzątaniu pierwszego pokoju. Ona sobie jeździ wg własnego systemu, który jest dość chaotyczny. Jak chcesz żeby sprzatnela jeden pokój to stawiasz taka wirtualna scianę przy pomocy takich latarni dołączonych do zestawu, jak posprzata jeden pokój to potem przekracza ścianę i leci dalej. Jak bateria jest na wyczerpaniu to sama podjeżdża do ładowania, ale musi być w zasięgu stacji dokującej, bo inaczej zdechnie gdzieś w kącie :)
    --
    •  
      CommentAuthoralfaromeo
    • CommentTimeNov 14th 2015
     permalink
    Dziewczyny, czy któraś z Was ma maszynkę do mięsa w której można zmielić też orzechy? Przymierzam się do zakupu, przejrzałam maszynki z Zelmera i one mają niby takie końcówki z drobnymi oczkami (tarki), ale jest napisane, że to do owoców i warzyw. Czy znajdę w ogóle taką maszynę, żeby się nadawała i do mięsa i do ziemniaków i do orzechów? Nie chcę mnożyć gadżetów w domu.
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeNov 14th 2015 zmieniony
     permalink
    Na pewno mozna zalozyc na maszynke zelmera (986.80) mlynek zarnowy. Nie pamietam, czy jest w zestwie (raczej tak), a jako akcesorium kosztuje ok 80zl.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeNov 14th 2015
     permalink
    Caris: Na pewno mozna zalozyc na maszynke zelmera (986.80) mlynek zarnowy.

    już wiem co chcę dostać od gwiazdora :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeNov 14th 2015
     permalink
    Dziewczyny, jaki polecacie odkurzacz?e Nie chce nic,co ryczy na pół wsi(taki mamy obecnie), ale ma dobrą siłę ssącą.
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeNov 15th 2015 zmieniony
     permalink
    Basita: Dziewczyny, jaki polecacie odkurzacz?e Nie chce nic,co ryczy na pół wsi(taki mamy obecnie), ale ma dobrą siłę ssącą.
    --

    Polecam odkurzacz Electrolux . U siostry korzystałam z Ergorapido ZB13ER. Cichy, dokładny, lekki. Spodobała mi się lampka na stopie, ułatwiająca dostrzeżenie wszystkich zabrudzeń.
    w tv reklamują, że można je wypróbować.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 15th 2015
     permalink
    ja polecam phillips performer. moc ssaca jest taka, ze dywany podnosi. cichutki. zgrabny, dlugi kabel, tanczy na dywanie, bo obraca sie wokol wlasnej osi (byc moze to juz standard, nie wiem).
    ja posiadam od kilku lat, dziala bez zarzutu, worki mozna kupic "podrobki".
    -- ;
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    Dzięki Dziewczyny :)
    Nie wiem czemu nie wyświetlił się mój wcześniejszy komentarz :/
    Bardziej zależy nam na bezworkowcu, bo z tymi workami zawsze kłopot. A to sie zapomni kupić, a to ciężko dostać odpowiedni...
    Bede szukać,mam czas do 10 grudnia.
    A z pralek co polecacie?
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
  1.  permalink
    Od gory ladowana czy od dolu?? ha ha
    Ja wole od gory bo sie tak schylac nie trzeba (i tez na normalna miejsca nie mialam), no i moj mlody bardzo sie u tesciowej bebnem interesowal, wiec tym bardziej mam "obudowana" pralke. Ale znowu na tej zwyklej na pralce moze duzo rzeczy poustawiac a na mojej znow nie...
    --
    •  
      CommentAuthorlewka
    • CommentTimeNov 23rd 2015
     permalink
    ladybird27: Ja chce ktorys z serii 800.. mam same plytki w domu.


    Jak już wybierzesz i kupisz koniecznie napisz jak się sprawuje :-)
    --
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeNov 23rd 2015
     permalink
    Od dołu.
    Nie lubie tych ładowanych od góry.
    Kacper tez lubi bęben, ale tylko jak wyjmuje ze mna pranie,bo tak to zapomina.
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
  2.  permalink
    No moj jest "inny", wszystko go interesuje a w nadmiarze to co wlasnie moglo by nie ha ha. Mam nadzieje, ze mu sie to przyda w przyszlosci hi hi.
    Ja bylam lodowke dzisiaj ogladac i znow problem, oczywiscie fundusze ograniczone, wybor wielki a w kazdej co mi nie pasi :( To samo z odkurzaczem. Spodobal mi sie akumulatorowy tak reczny, ale prawie 800 zl a to juz koszty nie dla mnie:/
    --
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeNov 23rd 2015
     permalink
    ja tez muszę kupić nowy odkurzacz i nowe żelazko .Proszę o pomoc...do środy muszę coś wybrać bo raty 0% na allegro są...
    --
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeNov 23rd 2015
     permalink
    My oprócz pralki i odkurzacza,musimy nabyć tv (mąż już wybrał), laptop, robot kuchenny, i mąż chciał jeszcze kosiarkę, bo może będą tańsze niż w sezonie.
    Żelazko ja mam phillips, ale nie pamiętam model.
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeNov 24th 2015 zmieniony
     permalink
    Ja kupowałam pralkę 2 mies. temu. Przeryłam internet, pytałam sprzedawców (w największych sieciach AGD). I tak naprawdę cały sprzęt jest bardzo podobny - płaci się za markę oraz dodatkowe funkcje, które niekoniecznie się wykorzysta.

    Miałam kupić ładowaną od góry (co by sobie zwolnić miejsce w malutkiej łazience - a pralkę ładowaną od góry wstawić do wc), ale ostatecznie wzięłam tą z załadunkiem od przodu.
    Starą miałam Candy - 5 kg wsadu i max 800 obrotów. Kupiłam LG - 7 kg wsadu i max 1200 obrotów. Drugie dziecko w drodze, więc i prania będzie więcej. Wybierając patrzyłam też pod kątem zużycia wody i prądu. W porównaniu do starej, nowa jest super cicha (nawet przy obr. 1200) i pojemniejsza. 2 kg więcej to sporo - choć mam znajomą, co ma pralkę na 10 kg wsadu i pierze kołdry, koce itp. No ale taka na 10 kg ma też gabaryty, więc i łazienka musi być duża.
    Nie wiem jak w UK, ale w PL w czołówce sprzedaży są marki: Samsung, LG, Bosch, Beko, Whirlpool, Electrolux. Trzeba tylko wybrać swoje preferencje. W internecie jest pełno wyszukiwarek, w których można filtrować produkty po cenie, producencie, wsadzie, obrotach, wymiarach, ilości programów itp.

    Co do odkurzacza, to trzeba sprawdzić, czy nie będzie problemu z kupnem worków czy filtrów hepa. Ja parę lat temu przy kupnie nie sprawdziłam (a mam firmy Amica) i worki kupuję przez internet (znalazłam tylko jednego sprzedawcę), a filtry hepa kupuję u lokalnego serwisanta, ale muszę je zamawiać i czekać miesiąc na odbiór.

    Jeśli chodzi o laptop, to kwestia co się będzie na nim robiło. Bo jeśli tylko w internecie grzebało, to można i za 1000 zł spokojnie kupić. Ale jeśli ma służyć do czegoś więcej (filmy, gry), to trzeba dokupić karty graficzne itp. Taki to i 4000 zł kosztuje.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2015
     permalink
    Jesli idzie o pralke to ja niezmiennie polecam samsung eco bubble
    od 3,5roku dostaje niezly wycisk (ok 8 pralem tygodniowo. Czasami pranie poduszek czy kurtek) i dziala bez zarzutu
    Znam kilku uzytwkonikow tej serii i wszyscy zadowoleni
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeNov 30th 2015
     permalink
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 30th 2015
     permalink
    Karoolka: W lidlu od 7 grudnia w ofercie urządzenie wielofunkcyjne ala termomix. Dużo tańsza alternatywa,cena 699 zł. Myślicie, ze warto?

    Tutaj filmik porównujący poniekąd urządzenia.
    Ja zdecydowałam się na thermomixa, ale może i warto. Widzę, że na niemieckich stronach dużo tym lidlowskim urządzeniu pisze.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
  3.  permalink
    Dziewczyny muszę na gwałt kupić piekarnik do zabudowy i zmywarkę. Co polecacie? Na co zwrócić uwagę?
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeDec 15th 2015
     permalink
    Ja posiadam piekarnik Gorenje Ora Ito, kocham miłością wielką :wink: Super się czyści, ma bardzo dużo funkcji różnorodnych. Zmywarka Samsung do zabudowy mnie rozczarowuje z kolei. Nie odpowiada mi tacka na sztućce i ogólnie sposób układania naczyń. Przez kilka lat wcześniej miałam Whirlpool i była lepsza.
    --
    •  
      CommentAuthoralfaromeo
    • CommentTimeDec 15th 2015
     permalink
    Ja też niedawno kupowałam sprzęty AGD - jeszcze nie sprawdziłam, więc się nie wypowiem - ale kierowałam się opiniami w sklepach internetowych (Euro Agd, oleole). Najpierw zawężałam sobie np. wymiary czy pojemność czy cenę i potem sprawdzałam ilość opinii. Jak coś miało dużo opinii to zaczynałam sie wczytywać, na co ludzie narzekają, a co sobie chwalą w danym sprzęcie, zastanawiałam się co mnie będzie potrzebne, a co będzie mi przeszkadzać.

    Sprzętu jest tak dużo, że nie sposób pytać znajomych. U mnie w pracy każda dziewczyna ma inną pralkę, inną lodówkę, różne modele. No i każda prawie widzi jakieś minusy przy użytkowaniu. A w sieci jak jakiś sprzęt miał 200 opinii i w miarę pozytywnych to wydawał mi się bardziej wiarygodny. Szczególnie, że na kolejnych portalach te opinie się powielały.

    Może spróbuj tak czegoś poszukać, pewnie masz jakieś określone wymagania na już (cena np.).
    My kupiliśmy piekarnik z firmy Polar - ludzie pisali, ze wszystko, co potrzebne ma, a nie był drogi.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 15th 2015
     permalink
    mamba_czarna: muszę na gwałt kupić piekarnik do zabudowy i zmywarkę. Co polecacie? Na co zwrócić uwagę?


    mamy zmywarke Bosch i jestem b.zadowolona, zalezalo nam na 60tce ktora mialaby w miare sensownie "ustawiony" srodek bo nie kazda niestety spelniania wewnetrznie nasze oczekiwania (np b.duze odstepy miedzy tymi widelkami do wstawiania)
    piekarnik do zabudowy AMICA, jest ok, jak szukalismy to bralismy pod uwage mozliwosci piekarnika w stosunku do jego ceny i to bylo najlepsze co sie trafilo, chcialam samsunga lub boscha ale takie z parametrami amici byly grubo ponad tysiac drozsze wiec stwierdzilam ze nie ma sensu jednak; temu naszemu nie mam nic do zarzucenia a stosunkowo duzo pieke

    Treść doklejona: 15.12.15 12:56
    alfaromeo166: A w sieci jak jakiś sprzęt miał 200 opinii i w miarę pozytywnych to wydawał mi się bardziej wiarygodny. Szczególnie, że na kolejnych portalach te opinie się powielały.


    ostatnio gdzies byl artykul jak sie "produkuje" opinie do serwisow takich jak oleole ceneo czy morele takze tu tez trzeba brac poprawke niestety :/
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeDec 15th 2015
     permalink
    Zmywarka: ja mam Whirlpool ADG 7510 i jestem baaaardzo zadowolona :) plusy: dwie strefy mycia (np. mycie tylko dolnego albo tylko górnego kosza), wysuwana szuflada na sztućce zamiennie z koszykiem. Używam w zależności od ilości sztućców albo tego który kosz myję. Dość cicha i ogólnie fajna. W środku przemyślane rozmieszczenie, więc łatwo ją zapakować "po sam sufit" :P

    Piekarnik: ja mam retro z Teki i też jestem zadowolona, zwłaszcza że użytkuję go intensywnie (czyli codzienne pieczenie chleba, do tego co drugi dzień jakieś ciasteczka itp)
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 15th 2015
     permalink
    Libra, sama powoli szukam agd w tym zmywarki i przeczytałam opinie na temat tej Twojej. Czy to prawda, że nie dosusza na żadnym z programów i naczynia są bardzo mokre jak piszą to użytkownicy?
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeDec 15th 2015
     permalink
    Ja mam piekarnik i zmywarkę Bosch:

    - piekarnik - niby OK (nie używam codziennie), ale nie mogę doczyścić w środku (pewnie częściowo moja wina, bo nie zawsze czyściłam na bieżąco, wiec tłuszcz się 'zapiekł'). Piecze dobrze. Ostatnio doszedł kolejny minus - na panelu z pokrętłami, który niby jest ze stali nierdzewnej, po zwykłym przetarciu wilgotną ściereczką (robiłam to przez dwa lata setki razy i nic się nie działo) wyszły mi rdzawe kropki, które nie chcą się doczyścić :sad:

    - zmywarka - żałuję, że kupiłam mniejszą (45 cm), bo ostatnio coraz częściej przydałaby się większa (60 cm). Mam tylko 3 programy - półgodzinny (słabo domywa, tabletki czasami się nie rozpuszczają, bo za niska temperatura), 2 h (najczęściej używam) i prawie 3 h. Jakość mycia jest czasami różna, ale to chyba ze względu na tabletki, sól, wodę itp. Czasami mam smugi na szklankach, a czasami jest OK. Na sztućcach wyszły mi rdzawe plamy (nie wiem czy to kiepska jakość sztućców, czy wina soli).
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeDec 15th 2015
     permalink
    Gosia8510, cieżko powiedzieć bo nigdy nie nastawiałam jej inaczej niż na noc, więc gdy rano otwieram zmywarke to naczynia są suche poza miejscami gdzie woda się zbiera w wyniku wgłębień w naczyniach. Nigdy jej nie otwierałam np. po godzinie czy od razu po umyciu, więc tego nie wiem :(
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeDec 15th 2015
     permalink
    Libra1610: codzienne pieczenie chleba, do tego co drugi dzień jakieś ciasteczka itp


    czy Ty jesteś realną osobą? :shocked: Jak tak, to jestes moją boginią :whorship:
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeDec 15th 2015
     permalink
    A co mam robić z dwójką dzieci w domu, zanudzić się? :P Zresztą za dużo jest przepisów na mojewypieki.com, żeby można było próżnować :P
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeDec 15th 2015
     permalink
    Tez sobie pomyslałam, ze chciałabym mieć taka zonę...:wink:
    --
  4.  permalink
    zmywarka bosch, piekarnik samsung dual cook zobaczymy czy to był dobry wybór :)
    •  
      CommentAuthorartystka80
    • CommentTimeDec 22nd 2015
     permalink
    Libra też uwielbiam tę stronę, ostatnio piekę torty na różne okazje.Ja mam łatwiej mam na razie jedno dziecko:)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 28th 2015
     permalink
    Nie wiem czy dobry wątek, ale muszę polecić :wink:
    Nigdy w życiu nie miałam tak rewelacyjnej w domu patelni jak to cudo z biedronki za 44,99 złotych polskich.
    Kupiona teraz, przed świętami także jak któraś szuka, jest na kupnie to ręczę własną głową.
    Że warto :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 28th 2015
     permalink
    tez ja kupilam, fiolet;-) bo na indukcje sie nadaje, a cena rewelka jesli chodzi o cos na indukcje
    -- ;
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.