Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

 1.  permalink
  ZB13ER
  --
  •  
   CommentAuthoracia20
  • CommentTimeDec 5th 2016
   permalink
  monisiunia1 a masz może zwierzaka ( pies lub kot) lub teściowie mają.
  Czy ten odkurzacz radzi sobie z sierścią zwierząt, zwirkiem, i długimi włosami z głowy.
  --
  •  
   CommentAuthormonisiunia1
  • CommentTimeDec 5th 2016 zmieniony
   permalink
  Tak mam dwa kroliki :-) zwirek, bobki siano daje sobie z tym radę, ale nie nadaje sie do dywanów z dlugim wlosem, tlko gladkich. Ja w domu nie mam duzo dywanow tylko jeden właśnie z dlugim wlosem. Tradycyjnym odkurzaczem odkurzam dwa razy w tygodniu. Teraz w sezonie jesienno zimowym niezastąpiony do przedpokoju. Te male kamyczki, piasek daje rady. Z wlosami daje tez rady, ja mam dlugie i w łazience po susxeniu jedt ich pelno i zbiera wsxystko. Ja jestem bardzo zadowolona.
  --
 2.  permalink
  Polecicie jakieś dobre żelazko? Nie mam niestety miejsca na generator pary (choc najchetniej bym go kupila). Aktualnie mam z zelmera i niestety nie jestem zadowolona.
  -- <a href="http://www.suwaczki.com/"><img src="http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg5ticwifh.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>
  •  
   CommentAuthormarion
  • CommentTimeFeb 4th 2017
   permalink
  Ja kupiłam ostatnio Philips Azur Performer GC3802/20 - jestem zadowolona. Kilka dni wcześniej kupiłam jakiegoś Zelmera, ale zwróciłam, bo potestowałam w domu i porażka była.
  --
 3.  permalink
  Dziekuje za odpowiedz. Kupiłam w koncu Boscha tdi 903231A i jestem zadowolona ;-) w koncu moge prasowac tylko jedna strone i nie martwie sie ze mam jeszczr jedna do wyprasowania-glownie koszulki meza.
  -- <a href="http://www.suwaczki.com/"><img src="http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg5ticwifh.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>
  •  
   CommentAuthormontever
  • CommentTimeFeb 10th 2017
   permalink
  Rozglądam się intensywnie za lokówko-suszarką. Mam oku ROWENTA CF 9320 lub Babyliss 2736e. Pierwsza ma dwie obrotowe szczotki o różnych średnicach, druga jedną obrotową, mniejsza się nie obraca, ale jest jeszcze coś jak koncentrartor nadmuchu. Która lepsza. Miałaby się sprawdzić również jako zwykła suszarka rowniez bo dotychczasowa wyzionęła ducha a nie chcę mnożyć sprzętów na które niem mam miejsca tym bardziej ze nid będzie używana codziennie. Teo chyba kiedyzś jakąś polecała ale nie mogę namierzyć. Pomocy...
  --
  •  
   CommentAuthorsaami
  • CommentTimeMar 13th 2017
   permalink
  Dziewczyny, czy któraś używa nawilżacza powietrza? Szukam czegoś w opcji nawilżacz-jonizator i z możliwością cichej pracy nocnej, bo głównie na noc dla dziecka potrzebuję. Tyle tego na rynku, a już jak czytam opinie to zgłupieć można.
  --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.