Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJan 3rd 2015
     permalink
    a to urzadzenie to co robi jeszcze oprocz mieszadla czyli wlasciwie miksera? ja kompletnie jestem niezorientowana.

    Treść doklejona: 03.01.15 11:56
    edit: doczytalam. ale w tej cenie sa same mieszadla czy wszystkie opcje? Bo jak sie dokupi wszystkie dokladki to faktycznie super sprzet.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJan 3rd 2015
     permalink
    Ewasmerf: ale w tej cenie sa same mieszadla czy wszystkie opcje? Bo jak sie dokupi wszystkie dokladki to faktycznie super sprzet.

    Niestety same mieszadła, w dodatku to z silikonem, które zbiera ze ścianek misy jest za dopłatą. Pozostałe przystawki to też koszty dodatkowe i to ogromne. Ja napaliłam się jeszcze na przystawkę do makaronu (wałkowarka i wykrojniki).
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJan 3rd 2015
     permalink
    nie wydaje wam sie ze to mega drogo jak na mieszadlo? mnie by chyba bylo szkoda, chociaz miksera uzywam bardzo czesto. ja mam w ogole mikser kupiony gdzies w niemczech z wyprzedazy za 5 euro w 2007 roku. sprawuje sie idealnie. jedyne co to trzymac trzeba, hehe, wiec jak sie ubija bialka to nudzi mnie ta czynnosc.
    -- ;
  1.  permalink
    Ewasmerf: nie wydaje wam sie ze to mega drogo jak na mieszadlo?

    też tak myślałam, dopóki nie dostałam :wink: po dwóch dniach już byłam przekonana, że sprzęt wart każdej złotówki :wink:
    Ewasmerf: miksera uzywam bardzo czesto

    codziennie? Kilka razy dziennie?
    U nas KA jest w użyciu 2-3 razy dziennie- wyrabiam ciasto na makaron/pierogi, ciasto na chleb, robię budyń/lody, puree ziemniaczane, kluski, itd.
    Największą zaletą jest to, że po pierwsze daje sobie radę np. z ciastem chlebowym, a zwykły mikser by nie dał rady. Po drugie, no to jednak dla mnie mega plusem jest to, że nie trzeba trzymać- po pierwsze oszczędność czasu, po drugie- nie jestem uwiązana, a przy dwójce dzieci to się docenia, jak trzeba szybko zareagować :wink:

    wcześniej miałam brauna i zelmera, takie ręczne- tempo pracy nieporównywalne, no i upierdliwe bylo trzymanie. Przy używaniu KA kilka razy dziennie naprawdę czuje się różnicę. Poza tym dla mnie liczyła się jakość- KA jest jednak nieporównywalnie solidniejszy.
    --
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeJan 3rd 2015
     permalink
    Kilka lat temu marzył mi się KA, ale przeprowadzaliśmy się, remont robiliśmy i wygrał Bosch MUM dużo tańszy robot planerarny niż KA o podobnych funkcjach, a może i nawet większych i wszystkie przystawki w cenie miał. Stwierdziłam że może za kilka lat... po kilku latach odpuściłam zupełnie KA, Bosch świetnie się sprawdza, teraz zbieram na thermomixa ;]
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJan 3rd 2015
     permalink
    ceri, moze nie codziennie, choc srednia moze taka wyjsc, bo czasem kilka razy dziennie, a czasem wcale.
    my macznych rzeczy nie jemy prawie wcale, oprocz nalesnikow i gofrow, wiec fakt, nie oprzydalby mi sie az tak. chleba prawie nie jemy, kiedys wypiekalam, teraz sobie darowalam.
    fakt, ze wygoda, widac ze solidny, ale cena jest szokujaca. jedyne co mnie jeszcze przekonuje to to, ze oszczednosc miejsca i sprzetu. ja mam osobno sokowirowke, osobno maszynke do miesa, osobno szatkownice do cebuli/czosnku/ziol, osobno taka tarke z moulinexa do szatkowania kapusty/tarcia ziemniakow/surowek, osobno mam wyciskarke do cytrusow, osobno taki koktajl-maker, osobno mikser i osobno blender;-P ale mam jedna szafke na sprzety kuchenne, wiec luzik:-D

    Treść doklejona: 03.01.15 12:47
    wiesz ceri, jakbym dostala przykladowo w prezencie slubnym czy cos, to oki, ale zeby wydac na cos takiego z wlasnych pieniedzy to jakos mi sie nie widzi. no ale kazdy ma swojego bzika:_D

    Treść doklejona: 03.01.15 12:52
    gilese, no wlasnie patrzylam na ten bosch mum i jest bardzo fajny, za 1/3 ceny KA, w dodatku z tarczami itd. i tez wyglada bardzo solidnie.
    -- ;
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJan 3rd 2015
     permalink
    U mnie KA byłby używany baaaardzo rzadko więc tę kasę zainwestowałam w thermomix.
    Choć podobają mi się jak cholera te kitchen aidy. :bigsmile:

    A w najbliższym czasie będziemy inwestowac w jakiś multirobot wielofunkcyjny, może Bosh'a .
    Macie coś fajnego do polecenia?

    I czy któraś jest użytkowniczką irobota roomba przy kocich kłakach? Jak to się sprawdza?
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJan 3rd 2015
     permalink
    mangaa, a duza masz powierzchnie sprzatania?
    -- ;
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeJan 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    Bosch mam takiego jak na tym filmiku, z tymi wszystkimi przystawkami. Bardzo dobrze się sprawdza przy wyrabianiu ciast, mieszaniu mas itp., maszynka do mięsa działa super, mielę w niej mięso, ser i mak, mąż brzydzi się kupnym mięsem mielonym, ja też wolę kupić sobie i sama zmielić. Wyciskarka do owoców bez problemu. Co do szatkownicy to używam jej tylko jak mam dużo rzeczy do zszatkowania albo jak mam ziemniaki na placki zrobić, jak mam mniej to wolę wyjąć mały blender, mniej mycia :) Kielicha używam do koktajli w lecie, ale można w nim też blendować zupy. Kusi mnie żeby dokupić sobie przystawkę do lodów, ale co roku kończy się lato a ja odpuszczam :D przydałaby się też druga misa, bo często muszę przekładać masę żeby np ubić białko i to jest denerwujące. Póki co to dokupiłam tylko tarczę do ziemniaków na placki i jestem bardzo zadowolona. Przy wybieraniu Boscha trzeba patrzeć na jego moc, jest wiele modeli im większa moc tym droższe. Jeśli ktoś chce wyrabiać chleb to potrzebuje modelu o takiej mocy jak mój, są jeszcze lepsze i z większą ilością dodatków :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 3rd 2015
     permalink
    moi znajomi maja BOSCH MUM i sa bardzo zadowoleni, zwlaszcza przelozeniem ceny na jakosc chociaz w mum misa jest jednak mniejsza (bodajze o 1 czy 1,5l od tej KA) i gwarancja jest znacznie krotsza. Tyle ze ja marze o KA bo mam z nim juz doswiadczenie sporzed lat, bezkonkurencyjny w ciastach drozdzowych, kremach, ubijaniu na puch; moja bratowa jak przepalila KA (spiecie zrobione przez dzieciaki) i przez chwile miala normalny robot to klela jak szewc :))

    fajne recenzje robotow planetarnych sa na moich wypiekach
    KA
    Kenwood kmix
    Kenwood premier
    i nie ukrywam ze bede czekala na recenzja Boscha, bo predzej czy pozniej cos na raty musze kupic bo moj obecny 13letni zelmer zaczyna sie przegrzewac i to dosc szybko
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJan 3rd 2015
     permalink
    Jasne, że KA jest baaardzo drogi, ale uwielbiam pichcić i takie marzenie miałam i zrealizowałam. Nie żałuję. Inne mi się nie podobają.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 3rd 2015
     permalink
    KA jest moim marzeniem od lat (pierwszy kontakt z tymi robotami mialam w latach 90tych) tyle ze finansowo wychodzi to poza nasze mozliwosci
    nawet jak splacimy lustrzanke to bysmy musieli KA rozlozyc na raty na minimum 2 lata (a wtedy to juz i % od kredytu sie placi wec zamias niecale 3tys wyszedlby z 4tys); jedyna opcja to kupienie na wyprzedazy w USA (ok $300) i stopniowe splacanie kuzynki lub w ramach substytutu mum wlasnie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    Hyde przy budowie domu miałaś przecież możliwość zainwestowania w niego...
    Moje plany idą w kierunku KA, THERMOMIX i.... :) i choć to nie do końca moje priorytetowe marzenia :) to jeśli cos wg wielu "gospodyn" ułatwia życie i naprawdę mocno pomaga w kuchceniu to warto zainwestować. Obecnie mam ręcznego boscha ograniczającego możliwości chociażby w robieniu 2 czynności jednocześnie brak misy obrotowej). Patrząc na to z innej perspektywy to gdyby nie dwie kuchnie i dużo mebli na zamówienie i inne wydatki, pewnie bym te cele juz osiągnęła ale cóż. ... wszystko w swoim czasie :):angry:
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJan 3rd 2015
     permalink
    Ewa do domu chcę kupić, więc raczej duża powierzchnia i rozmyślam czy warto inwestować bo 2 sierściuchy na stanie, czy to się nie zapycha jakoś.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 3rd 2015
     permalink
    Lady, nie mialam takiej mozliwosci; 3tys na robot dla mnie byly zbyt wielkim zbytkiem i teraz tez bym musiala nagle jakies mega zlecenei i extra kase dostac zeby tyle wydac kupujac go w PL. Przy budowie inwestowalismy w to co koniecznie i np nie kupilismy mikrofali do zabudowy tylko zwyczajna mamy wstawiona, podobnie z suszarka nastawna na pralke czy zabudowa lazienki dolnej, przedpokoju itp

    Treść doklejona: 03.01.15 15:38
    Mangaa a macie meble na wysokich nozkach? moja szefowa miala i oddala synnowej bo u niej raz ze sie odbijalo o meble i nie dosprzatywalo dokladnie to jeszczze problem ze schodami byl i na gorze juz nie szlo uzyc; synowa ma minimalistycznie urzadzony parterowy dom ok 200m2 i ponoc bardzo sobie chwali ze tylko w kacikach wyciera, no ale nie kojarze z opowiesci zeby tam jakies zwierzaki byly, nawet dzieci jeszcze nie maja
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJan 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    Kurcze to dziwnie na maksa u tej szefowej bo te roboty mają czujniki, które powodują, że nie obija się o meble.
    A ze schodami to samo, jest takie zabezpieczenie, że robot nie zleci w dół po nich.
    Miała na pewno irobota czy może jakiś odpowiednik?
    Może jakiś wcześniejszy model?

    Ciekawe jak z tymi kłakami bo ja tylko ze względu na to i na moją alergię na naskórek kota bym kupiła bo nie będzie mi się chciało codziennie wyciągac odkurzacza.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJan 3rd 2015
     permalink
    Elfika ale chodzi Ci o robota Dyson 360 eye?
    Nie znam kurde, ale z tego co widze to jakieś prototypy dopiero.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 3rd 2015
     permalink
    Mangaa no ona miala pewnie z 1,5roku temu bo od roku ma synowa wiec to musialo byc jakis czas temu. Pamietam ze to byl irobot bo wyszlo przy okazji gadki o perfekcyjnej pani domu. A z meblami to chodzilo ze miala na niskich nozkach i w ten sposob jak to ona mowila tylko "ryneczek" byl ogarniety a caly kurz pod meblami zalegal, schody to kwestia poprzecznych barierek a nie typowych pionowych tralek tak cos kojarze, ogolnie mowila ze u nich sie nie nadawal u synowej ok
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJan 4th 2015
     permalink
    MrsHyde: A z meblami to chodzilo ze miala na niskich nozkach i w ten sposob jak to ona mowila tylko "ryneczek" byl ogarniety a caly kurz pod meblami zalegal,

    Wiesz co, przyznam się szczerze że pod meblami to ja nie odkurzam co tydzień nawet, więc na codzienne sprzątanie myślę, że wystarczy, a na takie grubsze będę miała normalny odkurzacz bo też mi się wydaje, że sam irobot nie wystarczy tylko trzeba od czasu do czasu porządnie poodkurzać normalnym, albo po prostu wjechać w te zakamarki mopem/ścierą.
    Z tym się liczę oczywiście, chodzi mi o to by codziennie pozbierać ten syf sierściuchowy.

    Elfiko fajny ale ja szukam robota.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 4th 2015
     permalink
    Mangaa moze wrzuc zapytanie na jakims forum dotyczacym roomby? moze ktos sprawdzil jak dziala rzy zwierzakach i obiektywnie odpowie
    my pod szafkami lecimy minimum co tydzien, trafia mnie jak usiade na kanapie i widze kurz pod komoda z tv
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 6th 2015
     permalink
    Wczoraj na spotkaniu z przyjaciółka widziałam KA w kolorze cyklamen... jakoś taki bleee, brzydki lakier i ogólnie nie.... pytałam o malinowy i maja ściągnąć na drugi tydzień. Jestem ciekawa wyglądu. ... był też czarny mat.... fajny w dotyku i ogólnie fajny ale nie eeeee, ie mogę już takiego smutnego koloru wstawiać.
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJan 15th 2015
     permalink
    Przejrzałam wątek, ale się nie doszukałam tematu wypiekacza/automatu do chleba.
    Polecacie może jakiś konkretny? Czytałam gdzieś, że te z lidla mają nawet dobrą relacje ceny do jakości, no ale w lidlu były we wrześniu, więc teraz pewnie za rok znów będą. Nie chcę tych takich tanich, ale też nie za 500 zł. A w necie szukam i szukam i już nie wiem. Zależałoby mi na mocy (chyba) minimum 800W i dwóch mieszadłach (tez chyba).
    Dodam od razu, że chcę mieć jak najbardziej wypiekacz - decyzja przemyślana wielokrotnie. Już kilka lat się z tym zamiarem bardziej lub mniej noszę i w końcu zdecydowałam.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 15th 2015
     permalink
    Clatronic z 1 mieszadłem zepsuł się i teraz mam Concept z 2 mieszadłami. Blacha dosyć cienka i wydaje się, że również szybko się zepsuje. Na razie dobrze działa.
    Chciałam kupić ten z Lidla, ale nie utrafiłam.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJan 15th 2015
     permalink
    Dzięki Amazonka. No właśnie tak myślę, że 2 mieszadła będą ok. Wydaje mi się, że First Austria 5152 ma w miarę dobre parametry a cena jest też przestępna. Ale pierwszy raz w życiu widzę tą firmę i nie wiem czy pchać się w takie nieznane marki (nieznane jak dla mnie). No, ale opinie o nim są nawet całkiem całkiem.
    -- ,
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJan 15th 2015
     permalink
    I jak Ci działa? Czytałam, że lepiej, żeby miały moc ponad 600W....
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 15th 2015
     permalink
    Wpakowałam się w nieznaną markę. 850 W.
    Raz najpierw wsypałam mąkę, a potem zakwas i wyszło bez różnicy.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJan 15th 2015
     permalink
    Ach, jak sie najwyzej zepsuje, to wtedy kupie cos dobrego. Juz mi sie nie chcialo dluzej szukac i zamowilam tego Firsta. W sumie to te znane tez sie moga popsuc a jak patrzylam na paramentry to maja podobne. Wiec wole wydac 250 a jie 550 zl.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorlewka
    • CommentTimeJan 15th 2015
     permalink
    ja kupiłam tanią maszynę do chleba i działa już od ponad 10 lat


    była tu mowa o nożach fiskars, może kogoś zainteresuje promocja w Jula
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 16th 2015
     permalink
    Była, dzisiaj po KITCHEN AID i wyszłam bez niego bo: nie było koloru malinowego, był jednak jagodowy ale ciągnęło mnie do szarego... no to się wkurzyłam i poszłam... dzisiaj ma być dostawa innych kolorów wiec jutro pojadę i zobaczę. Może jednak skuszę się na ten jagodowy choć karmelek tez był piękny :)
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJan 16th 2015
     permalink
    Ja mam karmelek i kocham go miloscia nezmienna ;) choc ja sie wahalam miedzy kobaltem a karmelkiem
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 16th 2015 zmieniony
     permalink
    Ej dziewczyny a co jest takiego w tych Kitchenaid, że są takie super? (bo ładne są to fakt ale cena też niezła...)
    może to pytanie głupie, ale ja z tych praktycznie niegotujących i niepieczących co to w domu oprócz blendera nie posiadają żadnego sprzętu miksującego :p
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJan 16th 2015
     permalink
    sardynka85: może to pytanie głupie, ale ja z tych praktycznie niegotujących i niepieczących co to w domu oprócz blendera nie posiadają żadnego sprzętu miksującego :p

    No to dla Ciebie nic w nim fajnego nie będzie :bigsmile: Jak się nie ma zamiłowania do gotowania i pieczenia, to żadnego użytku z niego nie będziesz miała.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 16th 2015
     permalink
    Elfika bo też dadzą tyle kolorów, że trudno się zdecydować ehhh porażka.

    Karmelek widziałam jest piękny....
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJan 16th 2015
     permalink
    Sardynka, to po prostu trzeba poczuć to "coś" do KitchenAida i marzyć o własnym kiciusiu ;) Ja z tych baaardzo duzo czasu spedzających w kuchni i KA używam prawie codziennie, choć fakt, nie raz sobie myślę, że moja mama ma zwykły malakser Julia i ma więcej funkcji na 250 zł niż ja za 2500 :P Ale kto choć raz usłyszał jego mruczenie to wie o co chodzi ;)
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 16th 2015 zmieniony
     permalink
    MyAngel toteż nie kupuję ani o nim nie marzę...tylko właśnie zastanawiałam się czy ta cena wynika z jakiś magicznych funkcji które przekładają się np. Na lepszą jakość przygotowanego w nich jedzenia czy po prostu marka tak dobrze się wypromowała i stał się takim must have domowej kuchni
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJan 17th 2015
     permalink
    Dzięki za pomoc w wyborze pralki. Właśnie ją wypróbowałam, wybór padł na elektrolux EWT1567
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJan 18th 2015
     permalink
    No wlasnie tez sie nad tym fenomenem KA zastanawiam. Szczerze, to pierwszy raz uslyszalam o nim wlasnie teraz od Was. Ja z tych kochajacych gotowanie i pieczenie. W kuchni sie relaksuje. Ale kurka, chyba jestem sknera, bo po nocach nie moglabym spac, gdybym kupila cos tak drogiego. No chyba, ze by gotowal za mnie:tooth: i tak sie zastanawial co On taiego robi? Alesoro to po prostu jest milosc, to coz.... Na milosc to juz sie nic nie poradzi hehehehehe.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2015 zmieniony
     permalink
    Ja lubię piec nie koniecznie gotować i to z tego powodu chce go nabyć. Mam dość miksera, ktory nie daje rady wielu czynnością związanym z wyrabianiem....

    Mikser ma możliwości wiec jak ma, wydać na jakiś zwykły to wolę dołożyć i mieć niezwykły :)
  2.  permalink
    dziewczyny
    Prawdopodobnie czeka mnie zakup nowej zmywarki :/
    Polecicie coś? Rozmiar 60
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMar 9th 2015 zmieniony
     permalink
    W domu mam Boscha 7 letniego i jestem bardzo zadowolona, w pracy od 3 lat używamy trzech zmywarek simens i też jestem zadowolona z użytkowania. Ale nie chciała bym podawać modeli bo pewnie już nie produkują ;) Teraz na działkę będę kupowała po rekomendacji w sklepie . Potrzebuję najtańszą ale najmniej awaryjną Pan zaproponowała mu ją. My śle że będzie to dobry wybór :) Ma być najprostsza ale najmniej awaryjna.
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeMar 9th 2015
     permalink
    My mamy od miesiąca Samsunga Waterwall .... ale mam ogromne ale :confused: Myślałam, że za tę cenę to będzie śmigała jak ta lala. Po tygodniu użytkowania włączył się błąd 0E (poziom wody jest za wysoki) - ale po otwarciu zmywarki wody tam nie było. Tak 3 razy z rzędu. Później kilka razy tabletka się nie rozpuściła. Zmieniliśmy na kapsułki. Raz już kapsułka zacięła się między klapką na tabletki. Szklanki czasami mają zacieki. Sama już nie wiem. Kupiłam ze względu na wygląd, opinie były dobre. A tu takie buty. Może my coś źle robimy. Może nierozpuszczona tabletka raz na jakiś czas to norma? Wiem, że trochę żałuję. Teraz wrzucamy kapsułki na dno zmywarki, ale od tego jest klapka, która mnie już szczerze wku....:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 10th 2015
     permalink
    Mam w domu dwa bosche, nie narzekam, naczynia na razie wychodzą czyste... Moja zmywarka nie ma jedynie szybkiego mycia tzn ma ale na zasadzie: musi się zagrzać przez 20 minut a potem pierze kolejne 20 minut pranie za praniem w odstępach ok godziny jak dobrze kojarzę. Dobre na imprezach.

    Jedyny sprzęt do jakiego bym się doczepila to lodówka LG.
    •  
      CommentAuthorlewka
    • CommentTimeMar 15th 2015 zmieniony
     permalink
    Ja miałam zmywarkę Boscha przez 15 lat, była świetna, wydałam i chyba działa nadal. Od pięciu lat mam Siemensa (to ten sam koncern) i odpukać jest dobrze. Ja osobiście lubię pogramy eco i auto. lubię sprawdzić w sklepie czy "szuflady" dobrze się wysuwa (nic nie haczy i gładko suną) a układ w jakim kładzie się naczynia mi odpowiada.Od roku moją teściowa ma Beko i muszę przyznać, że bardzo mnie zaskoczył na plus- niedrogi, świetnie myje, cichutki, ma blokadę na dzieci
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 15th 2015
     permalink
    Jakie żelazko warto kupić? Philips zepsuł się.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 15th 2015
     permalink
    Rowenta. ... philips za każdym razem mnie zawiódł. ..
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeMar 16th 2015
     permalink
    Ja mam philipsa ponad dwa lata i jestem mega zadowolona - mam chyba ten model, a przynajmniej po zdjeciu mi sie tak wydaje
    --
    •  
      CommentAuthorAnnesja
    • CommentTimeMar 16th 2015
     permalink
    My mamy żelazko philipsa już 7 rok:)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 16th 2015
     permalink
    Dzięki. Przez wiele lat miałam czajnik elektryczny Phillips, ale zepsuł się w sposób dający się naprawić. Jednak mąż go schował, gotujemy wodę analogowo i... znacznie mniej płacimy za prąd.
    --
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeMar 16th 2015
     permalink
    A jaki polecacie odkurzacz ręczny i mop. Podłogi mam w salonie, kuchni i łazienkach z kafelek, w pokojach z paneli.
    -- [url
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 16th 2015
     permalink
    Jestem z tych co prasują każde pranie zdjete z wieszaka... u mnie bardzo ważna jest jakość żelazka. Jak do tej pory żaden philips nie był dobry w stosunku do rowenty. Bez porównania uderzenie pary w pionie, które mogłam raz za razem stosować rowencie a w philipsie dwa góra trzy razy i koniec... musze odczekać jakiś czas i znowu. Obecnie mam Philipsa bo dzieci mi go wybrały, ale nigdy więcej. Już jest po reklamacji.

    Na dniach jadę po żelazko do tesciowej na urodziny... ciekawe co będzie ciekawego....

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 16.03.15 21:37</span>
    Mop whirly mam i sam mop ok ale kij z mop a tandeta...
    odkurzacza nie używam a jak mam to takich ma z 10 lat...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.