Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    A tu moja choinka w 2012 roku - teraz jak patrzę, to za kolorowa nie jest - raczej złoto czerwona ;-)
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeNov 20th 2014 zmieniony
     permalink
    Hmm pierwszy raz wrzucam zdjęcia, także może wyjść różnie, z góry przepraszam.

    Mam tylko takie robocze wersje, przed zawieszeniem i po, ale jeszcze przed przygotowaniem stołu - nie mam niestety żadnych innych, na których nie byłoby rodzinnych gąb.

    [usunięte]

    MrsHyde, bardzo fajny pomysł z tym krochmalem. Ja się jakoś zafiksowałam że takie rzeczy się robi na klej, i raz że nie chcę wdychać teraz, a dwa że chyba by mnie cholera wzięła od odklejania tych balonikowych zwłok. Ale w tej sytuacji to kto wie :D

    Choinki sobie też innej niż żywej nie wyobrażam. A najbardziej uwielbiam łańcuchy - perły, złote koraliki, ahh :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2014 zmieniony
     permalink
    Ulcia ogromna te choinke mieliscie
    ja bym chciala miec swierk najbardziej bo one sa w miare rowne a jak my kupujemy po taniosci to roznie bywa z jej ksztaltem
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    U Nas mąż kupuje jodłe Kaukazka i zawsze wybiera tylko on z dziewczynami☺

    Treść doklejona: 20.11.14 21:58
    Zarys Naszej małej choinki bo i warunków brakowało


    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Choinką Ulci się już kiedyś zachwycałam - idealna!
    Piękne inspiracje, MsHyde! Będę śledzić uważnie ten wątek!
    Ja lubię kolorowe choinki, bo te jednokolorowe mi się kojarzą z centrami handlowymi...
    U nas w tym roku po raz pierwszy ever będzie choinka, po raz pierwszy ever będą w ogóle święta, co mnie bardzo nakręca juz od miesiąca:)
    Trzymam sobie to zdjęcie z netu (poniżej) jako inspirację do kolorów... Nie wiem jak wyjdzie.
    Di

    Ja serwetki składam prawie zawsze w gwiazdki, to bardzo proste i bardzo pasuje do świątecznego stołu.
    Tutaj akurat stół "majowy" z tymi serwetkami:) - jakosc taka kiepska, bo musialam zrobic foto z monitora
    Ru
    A tu link do instrukcji skladania takiej serwetki:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    A za mna chodzo stol w srebrzej ale przy obrusie ecru to chusteczkowo bedzie wygladac a kasy na nowy obrus w rozmiarze 1,4x3,3 nie mamy. Ewentualnie zobacze co bedzie w biedronce bo tam czasami kolorowe idzie tanio kupic.. Mam srebrny bieznik nawet wiec jakis poczatek by byl

    A co do oszczednosci miejsca to u nas stol i nawet jak te 12potraw stanie i 8 osob usiadzie to dekoracje widac. Przy zasiadzie dla 13osob bylo juz Kodzia j z ich widocznoscia. Moja kuzynka w stanach znalazla na to rozwiazanie. Takie baaaaardzo wysokie kieliszko-patery. Na dole jak normalny kieliszek na wiekszej podstawce i dopiero z 30cm nad stolem jest ta 'czasza' na ktorej sie bazuje. I ktora sie stroi. Ma takie 2kieliszkowate do plywajacych swieczek,koralikow itp i jedna plaska gdzie mozna polozyc stroik z kwiatkow. Podpatrzone w knajpie
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    mangaa, taka wielokolorowa to ja rozumiem :) bardzo ładna, delikatna. Niestety te, ktore ogladam po rodzinie i znajomych to nie widać gałązki nawet, bo wszystko zawalone ozdobami, owinięte łańcuchami i na koniec przykryte włosem :D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    U mnie stroiki będzie srebrno-bialo-? albo czerwien albo granat czy też niebieski sama nie wiem...

    Hyde dobrze, że mi przypomniałas o obrusie bo choć mam wielki to będę musiała sprawdzić czy się zmieści na stół bo jak nie to ehhh....

    Treść doklejona: 21.11.14 08:59
    Stroicie tez przed domem czy balkony?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    moze to nie do konca ozdoby stolu ale lubie rozneDIY po domu porozkladac i dlatego m.in robilam tez i takie rzeczy


    do postawienia na komodzie taka popierdolka
    ds
    mialam jeszcze taki duzy kielich wypelniony bombkami ale zdjecia nigdzie nie znalazlam, ale to cos w tym stylu tyle ze moj kieliszek mial inny ksztalt i kolorowe bombki tam byly BOMBKOWY KIELISZEK


    a tutaj sznurkowe babki sie suszyly, w sumie zrbilam ich jednego roku ok 20szt, dawalam jak wspomnialam przyozdobione kokardka i zielona galazka znajomym jako stroik
    ds

    gwiazda byla kiedys naszym czubem - wtedy choinka byla bialo-srebrna, czesc ozdob zrobilam sama z mala, w zeslzym roku takie gwiazdy byly na gorze u dzieci w pokojach poczepiane; zdjecia jeszcze ze starego mieszkania
    dsa
    dsf


    oprocz pierniczkow kazdy z gosci swiatecznych dwa lata temu dostal takie figurki
    dsa
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Hyde jak robiłaś sznurkowe babki? Proszę o przepis...

    Choinka nie w moim stylu bo brak w niej takiej radości.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    nawet nie weisz ile bylo radosci z robienia ozdob, szczegolnie Gabrysinej :))

    a przepis na bombki sznurkowe dawalam kilka postow temu, poszukaj


    choinka w tym domu jest w tych klimatach jak ponizej (tu w trakcie ubierania jeszcze sprzed 2 lat)
    dsa
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Cześc dziewczyny- będę podglądać, bo jestem dekoromaniaczką:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Hyde no ta choinka juz super wygląda jak dla mnie nawet jeśli kształtem jest dziwna :surprised:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Aneta, wrzucaj swoje realizacje :)


    w prawdzie nie wiem czy to mozna nazwac dekoracja ale jedzenie tez mozna swiatecznie zrobic :)

    zxc

    dsa
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Moje marzenie to zastawa obiadowa ale cena powala na kolana... aby właśnie moc tez ładnie podać kolacje....
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Jezu! Ale Wy jesteście kreatywne i płodne! ;-)))))
    No, choinka wielka (rozłożysta) była! Mój mąż ma chyba kompleks małego :wink: bo tylko takie wybiera :cool:
    Bardzo mi się podobają Wasze inspiracje - te kule chyba pokuszę się zrobić :) Miałabym prezencik dla każdego gościa po Wigilii !
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Lady choinka dziwna ksztaltem to u nas juz norma, z przodu byla ok ale bokiem jakas splaszczona :P
    podobaja mi inne ale nie zaplace za choinke wiecej niz 50zl a w tej cenei to o ksztaltna ciezko (te ladne swierki czy jodly to ceny od 150 do 300zl u nas)
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    MrsHyde: Aneta, wrzucaj swoje realizacje :)


    Hyde, chętnie tylko mam ostatnio przeprowadzkowy bajlel- część rzeczy popakowana- nie wiem, gdzie mam dysk z poprzednich świąt:/

    Tegoroczne święta spędzimy już w domu, także pewnie pocykam zdjęcia.

    --
    Tani, sprawdzony patent na szybką dekorację to poodwracane kieliszki. W nich jesienią jarzębina, zimą suszony plasterek pomarańczy z goździkowym rysunkiem płatków śniegu..

    W tym roku na pewno postawię słoje z lukrowanymi na biało pierniczkami, zrobię stroik z pachnącego świerku, bo choinka pewnie będzie z tych kłujących, niepachnących.
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    U nas strop na 3.50, choinka (a właściwie jodła) pod sufit:) Wieeelka:)
    Ostatnio wnosił ją pan, który zawodowo jest strażakiem - normalnie zarzucił sobie na plecy i na pierwsze piętro!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Ul_cia: Bardzo mi się podobają Wasze inspiracje - te kule chyba pokuszę się zrobić :) Miałabym prezencik dla każdego gościa po Wigilii !

    wielkosc kuli regulujesz wielkoscia balonow, tylko jedno ale - balon nie moze byc miekki przy plataniu sznurka, wiec jesli chcesz mniejsze (tez fajne ale fot nie mam zadnych) to musisz kupic balony ktorych duzo nie idzie napompowac i male w obwodzie. wybieraj te okragle ksztaltem a nie gruszkowate bo bedziesz musiala sznurkiem regulowac ksztalt
    co wazne, sznurek nie moze byc sliski, ja kupowalam szpagat w ogrodniczym, robilo sie duuuuzo lepiej niz tym z pasmanterii (przy drugiej bombce odpuscilam)

    Treść doklejona: 21.11.14 09:58
    Ladybird76: Moje marzenie to zastawa obiadowa ale cena powala na kolana... aby właśnie moc tez ładnie podać kolacje....

    zastawa byla pierwsza rzecza ktora kupilismy do domu, jeszcze wylewek nie mielismy a zastawa juz czekala :D

    Treść doklejona: 21.11.14 09:58
    brombap: U nas strop na 3.50, choinka (a właściwie jodła) pod sufit:) Wieeelka:)
    Ostatnio wnosił ją pan, który zawodowo jest strażakiem - normalnie zarzucił sobie na plecy i na pierwsze piętro!

    dawaj fote!!!
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    O! ważne wskazówki!
    ja generanie manualnie 'zdolna inaczej" jestem :))) więc każde słowo podpowiedzi mile widziane :)))
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 21st 2014 zmieniony
     permalink
    MrsHyde: brombap: U nas strop na 3.50, choinka (a właściwie jodła) pod sufit:) Wieeelka:)
    Ostatnio wnosił ją pan, który zawodowo jest strażakiem - normalnie zarzucił sobie na plecy i na pierwsze piętro!
    dawaj fote!!!

    Koniecznie!

    U nas też jodła kaukaska (na około 3m), stoi w wykuszu zawsze.
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeNov 21st 2014 zmieniony
     permalink
    A jeszcze w kontekście przystrojenia - wprawdzie nie mieszkania, ale ulicy - widok ze Strasbourga, kilka dni przed zeszłoroczną Gwiazdką, pojechaliśmy na jarmark świąteczny
    - usunęłam -
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    a ja szukam aniolka na czubek i nie moge nigdzie trafic, jak zobaczycie gdzies online w dobrej cenie to dajie znac, moze byc druciany, szmaciany jak i szklany
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Poszperam - musze znaleźć dysk z archiwum zdjęć:)
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Brombap Strasbourg jest piękny! Uwielbiam to miasto i już sobie wyobrażam jaki klimat przed świętami musiał być. :D
    Ja tam byłam tylko w czerwcu, ale wrócę na milion procent.
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeNov 21st 2014 zmieniony
     permalink
    MAngo, jest po prostu kosmicznie:) A dla dziecka, to już zupełna magia:)
    My w tym roku też mieliśmy jechać, mamy zarezerwowany hotel, ale chyba przez ciążę nie zaryzykuję tym razem wyprawy W ubiegłym roku wracaliśmy dzień przed Wigilią:)
    edit; zdjęcie sprzed kilku lat, wtedy mieliśmy świerk a nie jodłę
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Hyde zobacz w H&Y - dzisiaj jadę wiec zerkne. Ja znowu szukam czerwonej i świecące gwiazdy na czubek. U Nas koniecznie musi świecić.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Lady nie mamy u siebie ani H&Y ani DUkA ani zadnych takich
    online nic nie znalazlam (w sensie w cenie i formacie mi odpowiadajacym)
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeNov 21st 2014 zmieniony
     permalink
    Extra temat!!! Moje pierwsze dziela z tego roku, mam nadzieje dorobic pare wiecej:)

    http://28dni.pl/pictures/2347968.JPG
    http://28dni.pl/pictures/2347988.JPG

    M mowi ze choinka wcale choinki nie przypomina... Ale przynajmniej nauczylam sie kokardki robic:bigsmile:
    -- []
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeNov 21st 2014 zmieniony
     permalink
    U nas od 3 lat króluje jodła kaukaska, tylko z roku na rok jest co raz droższa. W zeszłym za wys.2,10m daliśmy 150zł. Ciekawe ile w tym będą śpiewać. No ale co ja poradzę, że uwielbiam zapach żywej choinki w święta, a kształtem to te jodły najpiękniejsze.
    Ja też lubię jak choinka jest w dwóch kolorach. Za to moja mama twierdzi, że póki dzieci są małe, to powinnam robić bardzo kolorową. No i w sumie moje nigdy chyba nie były w dwóch kolorach :wink:
    http://28dni.pl/pictures/2348173.jpg
    http://28dni.pl/pictures/2348178.jpg
    A tu stroik, a w tle choinka jedna z pierwszych na nowym mieszkaniu - sztuczna
    http://28dni.pl/pictures/2348183.JPG
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    My Angel zgadzam się z Tobą i ceną.... Mój to samo mówi a choinkę mamy też ponad 2m. W tym roku pewnie 170 będzie kosztowała jak nie więcej.

    Hyde wszelkie dupereli w H&Y są boskie i te kolorki tzn biel, srebro czy złoto. .. uwielbiam :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2014
     permalink
    u nas decyzja podjeta, w tym roku bedzie na srebrno z elementami czerwieni
    wiem wiem czerwien juz byla ale raz ze mi sie wyjatkowo swiatecznie kojarzy a dwa to po prostu czerwien kocham miloscia obledna :)
  1.  permalink
    MrsHyde: u nas decyzja podjeta, w tym roku bedzie na srebrno z elementami czerwieni

    to witaj w klubie, dziś po południu podobnie zdecydowałam :smile:
    a kusiło mnie pójście w stronę zupełnie nieświątecznych kolorów, ale jednak mam słabość do czerwieni :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2014 zmieniony
     permalink
    cerisecerise: a kusiło mnie pójście w stronę zupełnie nieświątecznych kolorów

    ty tez witaj w klubie! ja mialam chwile przemyslen zeby wstrzelic sie w chlodny niebieski w polaczeniu ze srebrem ale stwierdzilam ze az tak wytwornie to u mnie nidyrydy ;)
    ogolnie biorac pod uwage ze nie lubie zlotego, brazowego i zielonego (oprocz zarowiastego) to niewiele mi pozostalo :D

    moj maz stwierdzil tylko ze ma nadzieje ze w koncu zaczne kombinowac z tym co mam w domu za jakis czas a nie co i rusz dokupowac bedziemy tiule, satyny, tasiemki i wszelkie koraliki, zwlaszcza ze pooooonoc mielismy oszczedzac a tu allegrowy koszyk wczoraj go powalil :wink:
  2.  permalink
    Hehehe, to ja właśnie też myślałam o chłodnym błękicie, różu i srebrze. Żeby dzieciaki miały frajdę, ale ostatecznie czerwony bardziej mi pasuje do jadalni, no i Ewka sobie czerwoną kieckę wybrała, to by się gryzła na tle różowych stroików :P

    MrsHyde: nie lubie zlotego, brazowego i zielonego (oprocz zarowiastego) to niewiele mi pozostalo :D

    Ja dzisiaj widziałam b. fajną dekorację w fiolecie i przez sekundę kusiło, no ale jednak :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2014
     permalink
    u mnie fiolet to wielkanocny i urodzinowo-Gabrysiny
    mi do szarosci i srebrnych elementow salonu tez najbardziej czerwien lezy :)
    i chociaz wiadomo czerwien-zielen-zloto to typowo gwiazdkowe kolory to u mnie te zloto ni przypial ni wypial by bylo
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 29th 2014 zmieniony
     permalink
    podrzucam kilka inspiracji, jedno co mnie przy wiekszosci zastanawia jaki wielki trzeba miec stol zeby zmiescic wszystkie polmiski przy kilkunastu osobach :wink:

    jadalne choinki

    pinterest

    50 wariacji nt swiatecznych stolow - w tym fioletowa opcja ;)

    jak udekorowac stol wigilijny


    a te 'swieczniki' planuje wykorzystac w tym roku ale z wyzszymi swieczkami
    sda
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 30th 2014
     permalink
    nasz pierwszy swiateczny wytwor, wlasciwie bardziej mlodej niz moj bo to na konkurs do szkoly wiec ja tylko asystowalam w klejeniu (i dziecko sie nie poparzylo a matka owszem)
    dsa
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 30th 2014 zmieniony
     permalink
    Kurcze co roku robię wieńce na drzwi - i Bożonarodzeniowe i Wielkanocne, ale nie zrobiłam fotek :/
    A tu blog z ciekawymi zdjęciami, można się zainspirować:)
    stol
    stol1

    Treść doklejona: 30.11.14 20:19
    http://blog.styleestate.com/christmas-decorating/2014/6/28/50-stunning-christmas-tablescapes.html?SSScrollPosition=0
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeNov 30th 2014
     permalink
    Hyde, te dekoracje są piękne, ale tylko na zdjęciach :D Więcej dekoracji niż naczyń i posiłków. Totalnie nierealne ;]
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 30th 2014 zmieniony
     permalink
    Lily: Kurcze co roku robię wieńce na drzwi - i Bożonarodzeniowe i Wielkanocne, ale nie zrobiłam fotek :/

    w tym roku nie zapomnij zrobic foty wianka!!! ja wianek na drzwi mam kupny, nie mialam skad dorwac wikliny a z zywym mi sie walczyc nie chce co roku zwlaszcza ze nieobsypujaca sie choinka to u mnie towar deficytowy bo musze znajomych prosic o galazki na stroioki

    Elyanna: te dekoracje są piękne, ale tylko na zdjęciach :D

    oj tam, zawsze mozna poustawiac dekoracje tu i owdzie; np my stawiamy na parapecie, komodzie, stoliku kawowym (ktory stoi w rogu); wieszamy na schodach czy w wiatrolapie; lubie robic rozne popierdolki wiec czemu by nie :)
    poza tym nie trzeba "zgapiac" wsyzstkiego, czasami jedna rzecz sie w oczy rzuci i to bedzie wlasnie TO co dopelni calosci


    Elyanna: Więcej dekoracji niż naczyń i posiłków. Totalnie nierealne ;]

    mysle ze jak do stolu na 12osob siadloby 4 - 6osob to spokojnie i dekoracje by sie zmiescily, ja mam stol na 12osob, w tym roku bedzie 8 wiec niby luzniej, zwlaszcza ze barszczu np nie stawiam na stole tylko juz w bulionowkach przynosze
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 30th 2014
     permalink
    No ja te dekoracje traktuję jako ogólną koncepcje, a z ilością to każdy sobie dostosuje przecie.
    Bo fakt, że trzeba w te kompozycje wpasowac jedzenie, tylko, że my też nie wystawiamy wszystkiego tylko np idzie barszcz to dochodzi tylko waza, pierogi to np półmisek itd...
    Inaczej jest w Wielkanoc ofkors.
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 1st 2014
     permalink
    Piękne te inspiracje
    Ja już kupiłam laski cynamonu, planuję zrobić te bombki na balonach ;-)
    W tym roku zdecydowaliśmy, ze nie będzie jednej dużej choinki, tylko dwie mniejsze - włożone w takie wysokie donice - zobaczymy jak to będzie wyglądało.
    Dowiedziałam się, ze na wigilii będzie dodatkowo jeszcze 4 osoby, czyli impreza szykuje mi się na 13 osób..... hmmmmm
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeDec 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    Moje prace przed świętami na razie zaczęły się od tego
    http://www.all-about-me-a.blogspot.fi/2014/12/swiatecznie.html
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    W ikea family jest właśnie konkurs na ozdobianie stołu - startujcie:)
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 5th 2014
     permalink
    Aga - świetne te stroiki! Ja na razie przystrajanie domu zaczęłam od uprania wszystkich zasłon i firanek :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorblackberry
    • CommentTimeDec 8th 2014
     permalink
    Dziewczyny, podczytuję wątek, chociaż święta spędzamy w tym roku u teściów i ja raczej z dekoracjami wiele nie poszaleję.
    Ale podpowiedzieć chciałam, może się komuś przyda - byłam dziś w Rossmannie i w tej części z takimi dekoracyjnymi "pierdółkami" widziałam, że mają zwoje organzy. Różne :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2014
     permalink
    Aga19782: Moje prace przed świętami na razie zaczęły się od tego

    swietny pomysl z ta brzoza, bym na to nie wpadla
    moja kolezanka robi z takich badyli od wiciokrzewu, troche jak wiklina to wyglada


    blackberry: byłam dziś w Rossmannie i w tej części z takimi dekoracyjnymi "pierdółkami" widziałam, że mają zwoje organzy. Różne

    a pamietasz jakiej szerokosci i dlugosci plus moze i cene??
    a ja juz porobilam czesc pomponow, ale moze jakbym miala inne kolory to bym porobila je w ramach dodatkow do podarkow swiateczncyh

    aha co do tiulu to z jednej 9metrowej rolki (15cm szerokosci) wychodza 3 nieduze pompony, mam ochote na takie wieksze ale wycyztalam ze na taki o srednicy 30cm potrzeba az 9m materialu
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 8th 2014
     permalink
    Matko! Nie wpadłabym na to, ze to tyle materiału potrzeba!!!
    I ja chyba odwiedzę Rossmana :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.