Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 14th 2016
     permalink
    Jahera właśnie o dziwo mnie tylko ta nowa wersja wykresu była widoczna. Teraz zmieniam w te i te i nic. Przyjaciółki są na liście w pionie w 1 rzedzie
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 14th 2016
     permalink
    U mnie już wszystko działa i swój wykres widzę..
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 15th 2016
     permalink
    U mnie nowa wersja jest widoczna na telefonie
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 15th 2016 zmieniony
     permalink
    A u mnie nadal nie działa. A już myślałam, że dziś rano będzie ok. Jaki wpływ awarii serwera jest na tel???? Mam nadzieję, że mój telefon jest "bezpieczny"
    •  
      CommentAuthoralfaromeo
    • CommentTimeFeb 15th 2016
     permalink
    bonim wydaje mi się, że to będzie sprawa Twojego telefonu. A czyściłaś pamięć, tak?

    Dziewczyny, u mnie w pracy jest system za 5 milionów i też ciągle nie działa... Już od 1,5 roku. Gubią się treści, ciągle problemy z wydrukami, jednym słowem masakra. I to w instytucji państwowej.

    Też mamy zdalny dostęp dla klientów, odbieram ostatnio telefon z pretensją, że już OD TYGODNIA nie ma zdalnego dostępu do danych. Dzwonię do informatyków co się dzieje i czemu my w dziale nic nie wiemy, to słyszę: "no ciasteczka trzeba poczyścić".
    Też zero ogłoszenia na stronie internetowej, zero informacji do klienta.

    Ja też prowadzę FB pewnej sekcji mojej firmy. Prawda jest taka, że robię to za free. I robię to wtedy kiedy mam czas. Owszem, jak coś się dzieje, to staram się informować jak najwcześniej, ale jak leżę w łóżku z gorączką, albo zjeżdżam na nartach w Austrii to sorry...
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 15th 2016
     permalink
    Alfaromeo czyli w każdej aplikacji mam wyczyścić pamięć cache? Bo nie widzę nigdzie ciasteczek. I dlaczego nagle po awarii f28 mam awarie w tel. Jakim cudem jest to powiązane

    Treść doklejona: 15.02.16 09:56
    Uwaga. Działa! !!! Toż to szok. Wczoraj czysci łam cache ale nie we wszystkich aplikacjach. Dziś resztę. I wyłączyłem tel . Włączyłam. I stał się cud! Hehe jak dobrze mieć wykres pod ręką. Dzięki dziewczyny :bigsmile:
    •  
      CommentAuthor_Aneta_
    • CommentTimeMar 1st 2016
     permalink
    A gratisów ani widu ani słychu :surprised:
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeMar 1st 2016
     permalink
    Może na Dzień Kobiet :wink:
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeMar 1st 2016 zmieniony
     permalink
    Wprawdzie ostatnio prosiliśmy o cierpliwość, ale uchylę jednak dzisiaj rąbka tajemnicy - prezenty będą 8 marca. Także jeszcze chwilkę proszę poczekać.
    Pozdrawiam
    M.
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 1st 2016
     permalink
    8 marca zawsze były :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeMar 1st 2016
     permalink
    Teraz w ramach rekompensaty dostaniemy 2 miesiące gratis :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthor_Aneta_
    • CommentTimeMar 1st 2016
     permalink
    MyAngel: Teraz w ramach rekompensaty dostaniemy 2 miesiące gratis :rolling:

    I po biustonoszu ze sklepu 28dni :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMar 1st 2016
     permalink
    A Moderator, jak sama nazwa wskazuje, to osoba, ktora musi sie tłumaczyć z problemow technicznych i robic dobra minę do złej gry....:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 2nd 2016 zmieniony
     permalink
    Lo matko! Dziewczyny! A Wam sie nigdy nic nie spitolilo w pracy? Nigdy nie "nawalcie"? Rowniez uwazam, ze jakas drobna rekompensata byla by mile widziana, ale to chyba powinno "wyjsc z gory":wink: po co te "uszczypliwosci".co nie damy rade bez miesiaca gratis?:wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMar 2nd 2016
     permalink
    Ja bym sie i bez tego gratisa obyła, serio.... Tez rozumiem, ze sa awarie itp. Normalna rzecz.
    Ja tylko nie rozumiem dlaczego ze wszystkich usterek technicznych tłumaczy sie Bogu ducha winny Moderator a nie admin. Tylko tyle.
    --
    •  
      CommentAuthor_Aneta_
    • CommentTimeMar 2nd 2016
     permalink
    Spokojnie z mojej strony to tylko żart. Tyle lat opłacam konto to mnie ten gratis nie zbawienia, tak sobie tylko napisałam.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 2nd 2016
     permalink
    Nie no anecia mnie by sie cyckonosz przydal:wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.