Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Pewnie ze powinni informowac
    Przeciez to jakby nie patrzec inny adres strony, a ze wlasnie za ta otóż strone placimy to mamy prawo.wymagac choc.odrobine wyjasnien!!!
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Aż z ciekawości sprawdziłam. Właścicielem domeny 28dni.pl jest spółka "28dni.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością". Domena opłacona do marca 2017 roku. Nie wiem skąd info o jej sprzedaży? ;)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Obe takim komunikat mi wyskakiwal jeden dzień jak wpisywalam w wyszukiwarkę 28 dni.
    Skąd to się wzięło nie wiem może w związku z tymi testami coś się poprzestawialo...
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    W sumie to można sprzedać domenę opłaconą ;)
    Chciałam tylko zdementować, że pewnie nie płacą :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    My tu bijemy pianę, a tego i tak nikt nie czyta :(
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Wybaczcie brak wpisów, spieszę z odpowiedziami.
    Zmiany w internecie to całkiem normalna sprawa. Zauważcie, że wiele stron się reorganizuje i zmienia wygląd, dopasowując się do nowych realiów. Tak samo i na 28dni przyszedł czas.
    Aby niepotrzebnie nie siać zamieszania:
    - domena nie jest na sprzedaż,
    - polityka 28dni się nie zmieniła,
    - hasła i dane są bezpieczne,
    - szary wygląd strony pod adresem 28dni.pl jest tymczasowy,
    - wystarczy wpisywać adres w.28dni.pl i wyświetlają się wykresy.

    Przeglądarki mają to do siebie, że czasami są uparte. Gdy już coś błędnie odbiorą, to musi troche czasu minąć, aby nowe przyjęły do wiadomości. Dlatego, jeśli masz problem z przeglądarką, warto ją odświeżyć, skasować poszczególne ciasteczka.

    Szara strona rzeczywiście może drażnić, ale to kwestia czasu. Pamiętam jakie było zdanie różowej, też się nie podobała. Też było wiele głosów niezadowolenia. Jest to naturalna konsekwencja zmian, które w wielu przypadkach są potrzebne, ale niewygodne na początku.
    Chciałbym zaprosić do korzystania z nowego wykresu, jest mocno dedykowany pod urządzenia mobilne, ale tak samo dobrze wyświetla dane na dużym ekranie.

    Wkrótce importowanie cykli do szarego wykresu z różowego, dostęp do forum, wiadomości i inne potrzebne funkcjonalności. Znowu będą zmiany, ale tylko na szarej wersji. Różowa zostaje nienaruszona.

    Jeszcze raz zapraszam do korzystania z nowej wersji, otwórz szary wykres na telefonie i sprawdź czy jest łatwo wpisać i wyświetlić dane.

    Treść doklejona: 11.05.16 21:32
    Uzupełnienie do logowania:
    Logując się na szarej stronie, uzyskujesz tylko dostęp do nowego systemu. Nie musisz się logować na szarej stronie, aby zalogować się na różowej. Wystarczy, że przeskoczysz na różową.
    Wszystko po to, aby nie była konieczna rejestracja na szarej, a dostęp był łatwiejszy.
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Damazy: Zauważcie, że wiele stron się reorganizuje i zmienia wygląd, dopasowując się do nowych realiów. Tak samo i na 28dni przyszedł czas.

    Ale większość nowoczesnych stron zachowuje pewne reguły funkcjonowania, takie jak kontakt z użytkownikami i praca tylko na wersji developerskiej.
    Serio Damazy, to jest absolutny fenomen, że masz stałe klientki przy tak wielkim lekceważeniu ich potrzeb.
    Inni dostawcy internetowi zabijają się o użytkownika i idą za nim krok w krok, żeby uzyskać jego zainteresowanie.

    Jeśli chodzi o standardy robienia portalu internetowego, to mam wrażenie, że zatrzymałeś się gdzieś pod koniec minionego tysiąclecia.

    To tak trochę, jakby:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Tosia, owszem przyznaję że się wypaliłem troszke, ale konsekwencja w działaniu jeszcze nie odeszła. Zresztą każdemu z nas czas przez palce ucieka, to normalne.
    Nie chciałbym się z Tobą spierać, bo każdy ma swoje zdanie.

    Jedno trzeba podkreślić. Już powoli mija czas czatów, dyskusji, blogowania, komentarzy itd. To nie ja się zatrzymałem, zauważ że każdy powoli eliminuje niepotrzebności z życia do minimum.
    Internet to nie jest już taki fun jak 5-10 lat temu. Już się nie rozwija, teraz jest wyraźne zwolnienie, a tylko miksujemy i upiększamy i drażnimy reklamami.
    Teraz internet będzie szedł w stronę anonimowości i prywatności. Nowa wersja, choć szara i jeszcze nie taka ładna idzie w kierunku lepszej dostępności, jakiej nie ma obecna różowa.
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Damazy: , owszem przyznaję że się wypaliłem troszke,

    przepraszam, a kogo to?
    już pomijam fakt, że takie tłumaczenie jest totalnie nieprofesjonalne.




    Damazy: Jedno trzeba podkreślić. Już powoli mija czas czatów, dyskusji, blogowania, komentarzy itd. To nie ja się zatrzymałem, zauważ że każdy powoli eliminuje niepotrzebności z życia do minimum.
    Internet to nie jest już taki fun jak 5-10 lat temu.

    mów za siebie.
    podobnie w kwestii potrzeby zmian. ja takowych nie lubię.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Elfika, widocznie Ciebie skoro zwracasz uwagę. :)
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Damazy: Elfika, widocznie Ciebie skoro zwracasz uwagę. :)

    bynajmniej, mnie takie rzeczy rozpierdalają.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Damazy: Jedno trzeba podkreślić. Już powoli mija czas czatów, dyskusji, blogowania, komentarzy itd. To nie ja się zatrzymałem, zauważ że każdy powoli eliminuje niepotrzebności z życia do minimum.
    Internet to nie jest już taki fun jak 5-10 lat temu. Już się nie rozwija, teraz jest wyraźne zwolnienie, a tylko miksujemy i upiększamy i drażnimy reklamami.
    Teraz internet będzie szedł w stronę anonimowości i prywatności. Nowa wersja, choć szara i jeszcze nie taka ładna idzie w kierunku lepszej dostępności, jakiej nie ma obecna różowa.

    Damazy, no nie wierzę, Tyś się chyba z choinki urwał! :surprised:
    Internet jeszcze nigdy nie był takim funem jak teraz. Ok, to jest ocena subiektywna, ale zobacz, jak rozwijają się możliwości. Chociaż dla mnie najpiękniejsze jest to, jak ludzie te możliwości wykorzystują. Ileż to talentów i kreatywnych biznesów wypłynęło dzięki takim kanałom jak np. YT. Bez neta nie mieliby szansy się pojawić.
    Internet rozwija się coraz szybciej, i to zarówno technologicznie, jak i kulturowo i kreatywnie.
    A co najbardziej mnie dziwi w Twojej wypowiedzi to to, że twierdzisz, jakoby zamierało blogowanie. Błagam. Spójrz, ile jest blogów i jaką rangę mają najbardziej wpływowi blogerzy. Zobacz, jaka to mocna gałąź gospodarki, ale zarazem jak wielkie pole do popisu. Blogi w sieci pojawiają się jak grzyby po deszczu. Nie ma takiego tematu, który nie miałby swojego bloga.

    A co do anonimowości. No sorry, ale to właśnie 10-15 lat temu pisało się pod nickami. Teraz już coraz częściej w sieci widać realne osoby, podpisane imieniem i nazwiskiem, wraz ze zdjęciem profilowym.

    Damazy, witamy w internecie. Widzę, że jesteś tu nowy :devil:
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeMay 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Zgadzam się z Tosią.
    A co z tym importowaniem wykresów. Odbędzie się automatycznie bez naszego udziału czy tylko jak dana użytkowniczka zdecyduje się korzystać z nowej wersji i wyrazi na to zgodę?
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Damazy: uż powoli mija czas czatów, dyskusji, blogowania, komentarzy itd. To nie ja się zatrzymałem, zauważ że każdy powoli eliminuje niepotrzebności z życia do minimum.
    Internet to nie jest już taki fun jak 5-10 lat temu. Już się nie rozwija, teraz jest wyraźne zwolnienie, a tylko miksujemy i upiększamy i drażnimy reklamami.


    :shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked: Przepraszam, ale na inny komentarz mnie nie stać po przeczytaniu takiej bzdury. Damazy, no plis. To, ze Ty się znudziłeś, nie znaczy, że reszta świata ma tak samo.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Tosia, widzisz te sprawy troszke inaczej. Mnie już nie bawi surfowanie i dlatego przystajń jaką chciałbym, aby było 28dni będę kierował w stronę prywatności, anonimowości i użyteczności.

    Rozumiem, że fascynujesz się internetem i spoglądasz z nieco innej perspektywy. Ja jednak już chłodno patrzę na:
    - komentarze, trudno znaleźć fajne dyskusje (jedynie zamknięte fora),
    - blogi, piszą piszą piszą polecają, fajnie fajnie :)
    - yt, oglądasz, słuchasz, już nie komentujesz, nie masz wpływu na nic - jesteś widzem.

    Nie spieram się z Tobą, rozumiem że oczekujesz profesjonalności i nowoczesnej funkcjonalności na 28dni.

    Przepraszam że nie oczarowałem jak trzeba, ale nie w tym rzecz. Mniej słów, mniej głupstw. Zwyczajnie wyjaśniam w tym wątku jaki obrałem kierunek. Może troszke zbyt personalnie, ale człowiek jest jaki jest.

    Mnie internet jest już tylko potrzebny do 28dni :)

    Sony, importowanie na wlasne życzenie. Nic nie będzie się działo automatycznie.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Ponieważ aktualnie siedzę nosem w podręcznikach o strategiach marketingowych w zarządzaniu, mogę z całą pewnością powiedzieć, że to, co Damazy robisz jest przykładem jak NIE ZARZĄDZAĆ własnym produktem.
    Bo tak.... Masz w ręku asy: fajny produkt i ludzi, którzy chcą tu być za konkretne pieniądze....
    Postanawiasz,że zostaną wprowadzone zmiany, świetnie- od wielu lat na wątkach technicznych(w tym na tym, który kiedyś skasowałeś, bo nie wytrzymałeś ognia krytyki) sugeruje Ci się jak można Twój produkt ulepszyć. Nota bene Twój kolejny as- nie musisz sam siedzieć i wymyślać, bo użytkowniczki robią to za Ciebie. Ale wracając do tego ulepszania.... Coś SOBIE postanowiłeś zapominając, że to nie TY korzystasz z tego portalu, nie TY prowadzisz wykresy, nie TY dyskutujesz na forum.Więc dla kogo te ulepszenia? Dla obecnych użytkowniczek, które w większości płacą,za pobyt tutaj, czy dla potencjalnych użytkowniczek? No bo jeśli dla obecnych to wypadałoby zapytać o ich preferencje(właściwie to nie trzeba pytać- wystarczy zerknąć na techniczne wątki). Nikt o zdrowych zmysłach nie wypuszcza na rynek produktu, na którym może stracić. No dobra, jeśli dla potencjalnie nowych klientek- czym je zachęcisz do przyjścia i zapłacenia? No chyba,że charytatywnie będziesz prowadził tę działalność, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć.
    No w każdym razie... Przy wypaleniu, zmęczeniu czy jak sobie to nazwiesz są dwa wyjścia- ubicie kury, która znosi złote jajka, albo jej sprzedaż lub wynajem. Dla logicznie myślącej, przedsiębiorczej osoby- wyjście drugie jest najlepszym rozwiązaniem, bo pozwala "jeść ciastko i mieć ciastko".

    Piszę tego posta bez emocji i żalu, na chłodno analizując sytuację. No może jest takie lekkie ukłucie żalu, że coś się chyli ku upadkowi....... Myślę bowiem,że aż nadto czytelny, właściwie jak nigdy dotąd, dałeś nam przekaz,że 28dni się skończyło.....................................................................................
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Jaheira, zerkałaś czy nowy wykres jest gorszy od aktualnego?

    Tosia, blogi są fajne do czasu aż zrozumiesz, że niewiele wnoszą oprócz zamętu.
    Każdy pisze co widzi i czuje, drugi czyta i utwierdza się w przekonaniu, że rzeczywiście tak jest. Opinio twórczość i mącenie to drugie dno blogów.
    Jak przekonać czytelnika do swoich racji, jak spowodować, aby dotrwał do końca tekstu, itd…

    Blogi mącą, wytrącają z człowieka to co ma najcenniejszego, własną ocenę sytuacji. Myślisz że człowiek nie ogłupieje, gdy o jednym temacie każdy „super” bloger inaczej.
    Nie czarujmy się, blogi i treści mają za zadanie narzucić zdanie czytającemu, bez własnej oceny.
    Nie pojadę do grecji, nie zobaczę jak to rzeczywiście jest, bo bloger napisał, że jest tak i siak.
    No sorry.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMay 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Damazy: Jaheira, zerkałaś czy nowy wykres jest gorszy od aktualnego?

    Trudno mi ocenić, ponieważ póki co oglądałam testowy założony przez Ciebie. Sama nie mogę założyć nowego. Wydaje mi się zresztą,że żeby cokolwiek oceniać trzeba móc z tego skorzystać. Z tego co się orientuję nie jest jeszcze możliwe korzystanie w pełni z nowej wersji.
    Myślę więc,że Twoje pytanie jest delikatnie nie na miejscu.
    Damazy: Blogi mącą, wytrącają z człowieka to co ma najcenniejszego, własną ocenę sytuacji. Myślisz że człowiek nie ogłupieje, gdy o jednym temacie każdy „super” bloger inaczej.
    Nie czarujmy się, blogi i treści mają za zadanie narzucić zdanie czytającemu, bez własnej oceny.
    Nie pojadę do grecji, nie zobaczę jak to rzeczywiście jest, bo bloger napisał, że jest tak i siak.
    No sorry.

    Myślę, że to podchodzi pod zawoalowane obrażanie czytelników blogów......
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Damazy, myslales o apce na tel? Bo wg mnie net wlasnie do tel sie przeniosl. Ja osobiscie juz nie korzystam z kompa, a na tel w obecnej opcji ciezko sie pisze. Moze cos w polaczeniu z jakims komunikatorem?
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Jaheira, zaloguj się i proszę sprawdź działanie, nie ma blokad.
    Frances, być może nadejdzie taki czas. Aktualnie nowa wersja jest dedykowana już pod tel.
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Jaheira: Ponieważ aktualnie siedzę nosem w podręcznikach o strategiach marketingowych w zarządzaniu, mogę z całą pewnością powiedzieć, że to, co Damazy robisz jest przykładem jak NIE ZARZĄDZAĆ własnym produktem.

    Rękami i nogami się pod tym podpisuję.
    Jeszcze raz podkreślam: Damazy, osiągnąłeś fenomen jeśli chodzi o zbudowanie społeczności, aż żal patrzeć, jak to marnujesz. Sama ta dyskusja jest tego niezbitym dowodem. Niejeden twórca pozazdrościłby Ci audytorium.

    Treść doklejona: 11.05.16 23:37
    Damazy:
    Tosia, blogi są fajne do czasu aż zrozumiesz, że niewiele wnoszą oprócz zamętu.
    Każdy pisze co widzi i czuje, drugi czyta i utwierdza się w przekonaniu, że rzeczywiście tak jest. Opinio twórczość i mącenie to drugie dno blogów.
    Jak przekonać czytelnika do swoich racji, jak spowodować, aby dotrwał do końca tekstu, itd…

    Blogi mącą, wytrącają z człowieka to co ma najcenniejszego, własną ocenę sytuacji. Myślisz że człowiek nie ogłupieje, gdy o jednym temacie każdy „super” bloger inaczej.
    Nie czarujmy się, blogi i treści mają za zadanie narzucić zdanie czytającemu, bez własnej oceny.
    Nie pojadę do grecji, nie zobaczę jak to rzeczywiście jest, bo bloger napisał, że jest tak i siak.
    No sorry.

    Rozumiem, że takie samo zastrzeżenie kierujesz do piśmiennictwa jako takiego?
    Książki, gazety? Nie warto czytać, prawda? To sieje zamęt? Wow.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Damazy, najwyraźniej jakieś ograniczenie jest, skoro nie moge obejrzeć funkcjonalności nowej strony, bo nie mogę utworzyc nowego wykresu.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Szanuję osoby korzystające z 28dni, to dlatego tyle sił włożyłem w tworzenie, dalej to robię i nie zamierzam przestać.
    Serdecznie dziękuję, że korzystasz z 28dni. Chciałbym, aby było jeszcze bardziej dostępne i w tym kierunku podążam.

    Tosia, Jaheira ja niczego nie marnuję, nie oceniaj w ten sposób. Bierz niedoskonałości przez palce, a koncentruj się na tym co najważniejsze. Damazy może i spowodował zamieszanie w dostępności do różowych wykresów, ale niemożliwym jest bez kolizji przeprowadzić taką operację.
    Rzeczywiście można rozsyłać maile, smsy, pisać na forum, można notować o zmianach.

    Sprawdź wykres, oceń działanie i dostępność do danych w rożnych sytuacjach. Wykres to serce systemu i musi działać dobrze, a później można ubrać kolory i niejedna osoba powie - kurcze ten szary kolor wcale nie był taki zły.
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Damazy, mam wrażenie, że nie rozumiesz, o co nam chodzi.
    Masz, jak to trafnie Jaheira określiła, kurę, która znosi złote jajka. Nie dostrzegasz jej potencjału, bo wydaje Ci się, że internetsy są już passe.

    28dni są doskonale (sądzę, że w dużej mierze samoistnie) wypozycjonowane, z wciąż rosnącą grupą odbiorców, których przecież nawet nie pozyskujesz. Oni pozyskują się sami, bo jest popyt. Masz praktyczny monopol.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Jaheira dziękuję, rzeczywiście coś jest nie tak.
    Tosia, pewno że są passe. Liczy się tylko 28dni.
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Damazy: Tosia, pewno że są passe. Liczy się tylko 28dni.

    No to... powodzenia. :confused:

    Treść doklejona: 12.05.16 00:01
    Że tak spytam - robisz biznes czy bawisz się w programowanko w wolnych chwilach?
    Bo podejście masz antybiznesowe.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Jaheira, proszę sprawdź jeszcze raz.
    Tosia, wszystko naraz.
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    Damazy, to ja mam prośbę przy okazji zmian które nanosisz.
    Zrób, proszę, emotkę "facepalm". Bo w tym momencie bardzo pragnęłabym ją tu zamieścić.
    O, coś takiego:

    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 11th 2016
     permalink
    :shamed: Proszę, ta po winna wystarczyć.
  1.  permalink
    Niezależnie od tego, czy ktoś twierdzi, że wypala się internet, fora , blogi itd. nie wypali się nigdy zwykła, ludzka uprzejmosc. Pomijając profesjonalizm, to objawem tej uprzejmości byłoby wysłanie maili do użytkowniczek o zmianie adresu portalu.
    Słabo, Damazy.
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Damazy, a może sprzedaj to w cholerę komuś, komu będzie zależało?
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Damazy, Ty serio nie rozumiesz, o co tu wszystkim chodzi? Chcesz na siłę ulepszać coś tylko według swojego osobistego widzimisię- tak, to mógłbyś sobie czynić np na swoim blogu, które to blogi wcześniej wyszydziłeś. A ten portal nie jest dla Ciebie, jest dla nas. Nadrzędnym byłoby chyba pójść za radami użytkowniczek, a nie pisać tylko od X lat, że pracujesz nad czymś super, po czym jak to wypuszczasz, to wszyscy, albo 90% z nas patrzy na to z politowaniem/złością/poczuciem bezsensowności. O to Ci chodzi ulepszając portal? I jeszcze zatkać nam usta tekstem, że do zmian trzeba się przyzwyczaić... Nosz cholera.
    Jeśli Twoim hobby jest programowanie, to stwórz sobie jakiś swój programik który będzie tylko Twój i będziesz mógł sobie tam zrobić wszystko, co będzie Ci si ę podobało i nikt nie będzie marudził. Ale dlaczego ulepszasz i wymyślasz na siłę wersję inną, której zresztą nikt nigdy nie chciał? Co jest takiego złego w tych różowych wykresach? Ja używam dalej tego starego, poczciwego, wygląd "nowego, eksperymentalnego" wykresu mnie odrzuca i nie używam go wcale- chyba, że musze sprawdzić coś na wykresie z telefonu. I nie mówię o tym szarym, co się pojawił teraz, ale tym też różowym, dostępnym już jakiś czas (i dalej jest eksperymentalny, teraz kolejny jest eksparymentalny, może warto coś skończyć zanim zacznie się nowe?)
    Ileś lat dziewczyny zgłaszały Ci, że chciałyby takie a takie oznaczenia, że to i to można poprawić, nikt nie napisał "ej, Damazy, ten różowy wykres jest do bani, weź stwórz totalnie nowy wykres". Większości, jak nie wszystkim, stary wykres pasował. Więc po co rozwalać coś, co podoba się użytkownikom? Dla własnej satysfakcji, że zrobiłeś po swojemu?
    No serio, nie ogarniam Twojego myślenia. I Internet wychodzi z mody- nie wiem, może u Ciebie na planecie tak, ale na Ziemii ma się całkiem dobrze, więc może wartałoby nań wrócić?
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Też tak myślę, ze wynajem/sprzedaż to nie jest zła opcja. Damazy, wiesz, że jeśli nie bedziesz patrzył na potrzeby klienta, a swoje (a jak widać sa kompletnie odmienne) to klientów stracisz. A jeśli idziesz w stronę prywatności to jak zamierzasz pozyskać nowych jak słusznie zauważyła Tosia czy Jahe. Dla mnie obecne 28 jest przestarzałe, nie ewoluuje, nie ma apki, a ja (i pewnie sporo innych) korzystam glownie z komórki. Szkoda, bo sam zamysł jest zacny i można z tego zrobić naprawdę fantastyczne rzeczy - rynek jest.
    --
    •  
      CommentAuthoralfaromeo
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Dziewczyny, a czy na jakimś forum albo FB ktoś nas, użytkowników pyta o zmiany przed ich wprowadzeniem? Ileż to już było stron, na których po zmianach nie można było niczego znaleźć? A w marketach? Co chwile zmiana ustawienia i trzeba chodzić i szukać, też nikt sie dobrem klientów nie kieruje.

    Już kiedyś o tym pisałam, pracuję w jednostce państwowej, od 1,5 roku działamy na systemie, który ma wiele błędów, jest niefunkcjonalny itp. Od początku było to zgłaszane "u góry", ale nikt tych głosów nie brał pod uwagę, bo system jest "nowy" i "fajny".

    Ja miałam problemy z logowaniem tylko kilka godzin. Potem zmieniłam w ulubionych adres na ten z w i nie mam żadnych problemów. W komórce nadal korzystam z wyglądu eksperymentalnego, bo tylko ten działa. Przyzwyczaiłam się już.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 12th 2016 zmieniony
     permalink
    Alfa, tak - sa wersje beta, gdzie licza sie sugestie użytkowników.
    .
    Akurat takie przypadki jak opisalas nie powinny być brane pod uwagę - rownamy w dół?
    --
  2.  permalink
    Przy wszystkich zmianach w przypadku płatnych produktów jest informacja łącznie z przesłaniem np nowego regulaminu i info o odstąpieniu od umowy. FB, fora to produkty bezplatne
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMay 12th 2016 zmieniony
     permalink
    Damazy, jako że ja akurat w branży interaktywnej pracuje od 10lat, to zadam sobie trud potestowania, zeby w pełni wyrobić sobie zdanie, bo na razie to stać mnie tylko na emocjonalne "ja nie chce" :wink:
    A myśle, ze intencje masz przeciez dobre i jeszcze sporo da sie odwrocić.
    Mam jednak pytanie, zanim zacznę zadawać pytania bez sensu: gdzie jest zawieszone FAQ do nowej wersji?
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Proponuję powrót do tematu dyskusji, jaki świetnie zatytułowała Sony.
    Jakie powinno być 28dni? Zapraszam do mojej roli, jaki kierunek byś obrała gdybyś decydowała o przyszłym kształcie 28dni?
    Pamiętaj, że na wszystko potrzebne są siły. Nie jest sztuką coś kupić, sztuką jest utrzymać.

    Na myśl przychodzi kilka:
    - internetowe narzędzia do obserwacji organizmu (płodność, ciąża, dziecko),
    - edukacja, szkolnictwo, podręcznik, konferencje,
    - badania i elektroniczne urządzenia dla obserwatorek,
    - sprzedaż, handel artykułami pierwszej potrzeby,
    - oferty ekspertów, aby pomagać nowym osobom za pieniądze,
    - portal - zbiór tematyki i artykuły, które dotyczą życia w zgodzie z naturą i nie tylko 28dni, publikacja tekstów przez ekspertki,
    - stowarzyszenie - ruch polityczny w celu ochrony nienarodzonego życia i edukacji seksualnej,

    Nie chcę Cię rozdrażniać pytaniami, ale pokaż swój punkt widzenia, jeśli masz ochotę - dyskutuj. Będzie fajnie, może wspólnie coś osiągniemy.
    Jedno jest pewne, wszystko kołuje w tej chwili wokół wykresu i danych i społeczności. Dziękuję z góry za wpis.
    Zapraszam też do prywatnej dyskusji.

    Magdalena, założyłem że wszystko jest sugestywne i łatwe dla każdej osoby korzystającej z aktualnych wykresów. Nie ma jeszcze faq.
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Z moich obserwacji wynika, że 28 dni żyje własnym zyciem. w zasadzie nie ma ani Administratora, ani Moderatora. Moderator pojawia się raz na ruski rok, i to po imiennym wywołaniu. Forum w zasadzie moderuje się samo. Skoro prowadzenie portalu nie daje Twóry ani radosci, ani satysfakcji, ani w zasadzie żadnego funu, z wyjątkiem kasy, to może warto byłoby na miejscu Twórcy i Właścieciela pomyśleć o zatrudnieniu osoby kompetentnej - tak, za pieniądze, nie z doskoku i nie charytatywnie - która należycie zajęłaby się swoja pracą, tu - prowadzeniem portalu.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Damazy: stowarzyszenie - ruch polityczny w celu ochrony nienarodzonego życia i edukacji seksualnej,

    Bardzo proszę o uprzedzenie konkretną i terminową wiadomością, jeśliby 28 miało kiedykolwiek pójść w tym kierunku.
    Chcę mieć wpływ na to, na co są przeznaczane moje pieniądze. Co do zasady nie finansuję i nie chcę finansować ruchów/partii/czegokolwiek co ma w nazwie "polityczna"
    --
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Z tym ostatnim to pojechałeś.
    Metody rozpoznawania płodności to jedno, a takie przedsięwzięcia - to drugie. I jedno z drugim się nie łączy, a przynajmniej nie musi.
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    A mnie sie wydaje, ze jakies deja vu mam:shocked: takie bezcelowe dyskusje typu "podpowiedzcie co jeszcze fajnego mozna zrobic" pojawiaja sie co jakis czas i wielkie "Gie" z tego jak zwykle wynika. Szkoda. Zaraz znowu Damazy i moderator wyloguja sie z rozmowy i tyle bylo. Jak zwykle:wink:
    No a jeszcze jak mi.powiedziales, ze na apke "przyjdzie czas" to rece opadly:sad:kiedym za pietnascie lat? Czy gdy bedziemy juz w kosmos latac?:wink: czas apek jest teraz. Za dwa lata cos nowego znowu wejdzie...oj Damazy Damazy...sto lat za murzynami...szkoda:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMay 12th 2016 zmieniony
     permalink
    Polityczne 28 dni :shocked::shocked::shocked:
    Czytam tak i czytam i dosłownie przed oczami mi stają wiadomości w jedynce ich ,,ulepszanie,,nie wiem od jakiej strony nowym składem a teraz lament że oto prawie pół miliona ludzi przestało oglądać...
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    dziś pierwszy raz weszłam na ten szary cykl - MASAKRA.... i szczerze ... załuje, ze dopiero co zrobiłam przelew na rok :/ jeśli się zmieni wszystko na cos takiego to ja dziekuje bardzo :devil:
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Wg mnie tez komus brakuje glownie umiejetnosci by zrobic cos fajnego, a dopowiada sobie jakies teorie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Tosia, każdy kierunek można obrać, a wtedy już ciężko zawracać. Zawsze gdzieś można dojechać, można też kilka takich punktów złączyć.
    To tylko kilka propozycji, mała sonda. Gdyby ktoś odważył się napisać fajny podręcznik, to można go dystrybuować przez 28dni i zarabiać.
    Kieszonkowy podręcznik rozpoznawania płodności, gdzie przystępnym słowem można wytłumaczyć najważniejsze kwestie.

    Elektroniczne zabawki, czipy wszelkiego rodzaju w przyszłości to będzie norma. Pewnie wszczepione w skórę, badające skład chemiczny i raportujące do zbioru 28dni :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Damazy, a może zacząć nie od wydumanych teorii, tylko coś, co w praktyce można od razu naprawić i podciągnąć i na co nie trzeba wydawać nie wiadomo ile? Nie raz mówiłyśmy Ci, co wymaga poprawy i jak grochem o ścianę.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Damazy, ale tak szczerze...po co znowu taki cyrk pt "co myslicie o tym i o tamtym" jak dobrze wszyscy wiemy, ze i tak zostanie jak bylo:wink: no poza tym, ze doszla jakas szara strona nie wiedziec po co i dwa razy logowac sie trzeba ;-)
    To jest mysl! Sklad krwii! Wstajesz i wiesz:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Francesz, nie musisz się dwa razy logować. Mozesz odrazu wchodzić na w.28dni.pl
    Fragile, na różowym systemie już nie można poprawiać.

    Właśnie znalazłem problem z zapisem formularza obserwacji. Gdy wybierzesz kilka opcji i nie są po kolei zapisywane, młynek się kręci bez końca. Wtedy trzeba odświeżyć okno.
    Jeśli testujesz i zapisujesz obserwacje, to zapisuj po odobno każdą opcje (menstruacja, współżycie, itd). Pracuję, aby usprawnić zapis formularza, troche zejdzie.
    Ogólnie mam wrażenie, że trzeba powiększyć ikonki. Może to ślepota, ale za małe są.
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Czyli ze teraz juz tylko ten szary wykres bedzie?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.