Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    To gdzie się przenosimy ?:peace:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Co do wątków, że się nie wyświetla strona (Frag pisała)- na sercach też jest ten problem (teraz wchodziłam). Tam najczęściej, przynajmniej u mnie.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Damazy, ale przeciez kilka miesiecy temu napisałeś, ze nic sie nie da zrobic w sprawie, o ktorej pisze Frag..... Problem jest poruszany nie pierwszy raz.... W tym watku napisałeś, ze nic sie na różowej wersji 28 juz nie da zmienić.... To po co to mydlenie oczu?
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Jeszcze do niedawna 28dni bylo jedna z moich ulubionych stron, duzo lat tu spedzilam.poznalam mnostwo cudownych dziewczyn.przezywalam swoje smutki radosci..
    A teraz po tej kur...a idiotycznej zmiane mam ochote sie wylogowac i nie logowac wiecej!!!
    Damazy czy ty masz zamiar stracic wszystkie "klientki"????
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Ja to zaczynam mieć obawy, że któregoś dnia ktoś się wkurzy/znudzi i wyłączy nam po prostu 28, a my się potem szukać gdzieś będziemy musiały, a wszystkie nasze dane znikną gdzieś w bliżej nieokreślonej cyberprzestrzeni, na serwerach, które ktoś nam po prostu wyłączy. Tak jak Frag, zaczynam zgrywać swoje wszystkie notatki (i nie wykresy, a bardziej komentarze, które razem z rozmowami są pewną formą pamiętnika), bo boję się że któregoś dnia tego tu już nie zastanę...
    A szara wersja to jakiś żart... tylko prima aprilis to już 1,5 miesiąca temu był...
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 16th 2016 zmieniony
     permalink
    Całe moje leczenie, cała historia choroby jest tu i teraz tego bardzo żałuje ... Ja powinnam pisać to po prostu w pamiętniku, a nie tu ... Choć tysiące wiadomości wymienianych z dziewczynami, jak bym miała to umieścić w swoim pamiętniku ???... Szkoda... i... Szkoda jeszcze jednego Damazy, że nie widzisz społeczności i jej głosów na nie ... Jak nasza obecna władza ....
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    Jeżeli nowi użytkownicy są logowani na szarą strefę z automatu, to chyba znikają tak samo szybko jak się pojwili.
    Ja z 28 dni korzystam głównie na komputerze. Na telefonie w różowej wersji nie wyświetla mi się wykres. Ale mi to póki co nie przezkadza.
    Ale skoro szara miała być dla telefonów i tabletów to weszłam w sobotę.
    I tak, poza wykresem testowym damazego jest widoczny wykres dagi.
    Chciałam założyć nowy żeby sprawdzić jak działa. Otworzyłam "załóż nowy", wybrałam kilka cech dla wykresu, kliknęłam załóż. 5 minut mieliło po czym weszło na stronę główną, nie zakładając wykresu...
    Poza tym mocno irytuje mnie brak skali temperatur np i opisów po lewej stronie.
    Jestem tu stosunkowo nowa, bo 2 lata z okładem, ale myślałam, że zostanę na dłużej, bo poznałam sporo fajnych dziewczyn. Ale zdaje się, że utrudnianie nam życia jest po to, żeby nas jednak stąd przepędzić...
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    Chyba tez zaczne wszystko.drukowac bo szkoda mi utracic tez to wszystko co sie nagromadzilo przez 6lat jak jestem tutaj... ehhhh
    Szkoda ze Damazy ma to gleboko w dupie:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    Ech, i ja zaczynam zgrywać na pamiątkę wykresy.
    kawałek tu mojego życia jest.
    Niezależnie od tego jak się losy forum potoczą
    to mądrze mieć na kompie oraz wydrukowane w formie papierowej.
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    Pytanie do Damazego.
    Czy istnieje możliwość generowania pdf z komentarzami spod wykresu?
    Jeśli nie, czy mógłbyś nad tym popracować?
    Jak zdążyłeś się zorientować część z nas myśli o zapisaniu swoich danych. Pdf, przynajmniej dla mnie byłby najwygodniejszy. generalnie chodzi mi o takie rozwiązanie, żeby podawało do druku wszystkie komentarze spod danego wykresu. kopiowanie 100 stron czasem spod jednego wykresu będzie upierdliwe.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    Dorit: to mądrze mieć na kompie oraz wydrukowane w formie papierowej


    Ja zaczęłam wszystko zgrywać/kopiować od tej długiej przerwy technicznej - niezapowiedzianej.
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    Laski a moze sie oglosimy w necie zeby nam ktos stworzyl strone ktora nam bedzie odpowiadac?:tooth: jest tylu programistow ze na pewno ktos sie skusi:thumbup:

    Treść doklejona: 16.05.16 12:22
    Choc ja wlasciwie wykresow nie prowadze, ale jednak obawiam sie utraty danych i problemow z dostepem.
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeMay 16th 2016 zmieniony
     permalink
    lecia_28: Choc ja wlasciwie wykresow nie prowadze
    No ja też nie, przynajmniej w tej chwili. 28 dni traktuję jako blogo-pamiętnik dla konkretnych przyjaciółek, które mają problemy podobne do moich. Dla mnie ten portal tworzą ludzie, a wykresy- cóż, czy będą różowe, czy fioletowe, jest mi wszystko jedno. Testy na żywym organizmie mnie drażnią. Jeszcze płacę, ale jeśli dziewczyny zbiorowo wyemigrują, to sorry, nic mnie tu nie będzie już trzymać. Każda z nas płaci za inny wachlarz usług, ja nic na tych "unowocześnieniach", w "dobie schyłku internetu" nie skorzystam.
    .
    Damazy, skoro sądzisz że coś się chyli ku upadkowi, straciłeś do tego serce i cierpliwość, to po co się w tym babrzesz? Uderzasz personalnie w oburzone użytkowniczki... Po co?
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    lecia_28: obawiam sie utraty danych i problemow z dostepem

    A ja jeszcze boję się jednak tego, że nie dość, że utracimy dane, to jeszcze te dane (dość wrażliwe) zostaną na czyimś serwerze, do którego nie będę miała dostępu. Tak się stało z gronem i boję się, że któregoś dnia stanie się to samo z 28dni.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    Nie zaistnieje sytuacja, w której dane mogą zostać utracone. No, jest jedna :) Administratora dosłownie diabli wezmą, w tej najcięższej odsłonie. A jeśli nawet, to trzeba będzie nowego administratora, który dane będzie dalej utrzymywał. :)
    Proszę, nie martw się o dane. Są bezpieczne i raz na miesiąc zawsze odkładane. Codzienne kopie po 2-3 miesiącach kasowane, aby poradzić z ilością.
    W tym tygodniu kolejne aktualizacje, proszę o cierpliwość. Tym razem forum i metoda niemiecka na szarym wykresie.
  1.  permalink
    Damazy, bardzo proszę odpowiedź na pytanie, które zadała KotBury. Jestem tu od poczatku- czyli 10 lat. Chcę zgrać wszystkie komentarze spod wykresów bo to kawał mojego życia.
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    lecia_28: Laski a moze sie oglosimy w necie zeby nam ktos stworzyl strone ktora nam bedzie odpowiadac? jest tylu programistow ze na pewno ktos sie skusi

    Noo, taki projekt już jest... Chcemy zrobić coś takiego. Tylko nie ma środków. :sad:
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    może na początek stworzymy zmknieta grupe na fb, żeby mieć kontakt w razie "w"
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    Kolejne problemy z logowaniem. Trwa przywracanie poprzedniej konfiguracji.
    Przepraszam za nieogodności. Adres wroci do poprzedniej lokalizacji, a budowa nowej będzie linkowana.
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    No właśnie, chciałam znów sprawdzić, ale nie idzie się dostać ani na szarą wersję ani na różową m28 (chciałam porównać)...
    Z resztą na aktualna też miałam kłopot się dostać.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMay 16th 2016 zmieniony
     permalink
    Ufff, przeczytałam wszystkie komentarze.
    Z dyskusji wyłania się jeden obraz - Damazy sobie, a użytkowniczki sobie. Jeden przeciwko setkom (jak nie tysiącom, bo na stronie głównej jest info, że jest nas tu niby 150 tys. zarejestrowanych). I ta jedna osoba jest głucha na wszystko (od lat!) - ma jakiś własny zamysł i działa po swojemu.
    No do cholery - on jest dla nas, czy my dla niego?!?!
    .
    Dziś stuknęło mi na portalu 7 lat i 7 miesięcy. 76 pełnych wykresów, 2 pełne karty ciąży, setki notatek i komentarzy, kilkanaście przyjaciółek i wiele "znajomych". Szczerze przyznam - jestem tutaj minimum raz dziennie codziennie i tutaj toczy się moje drugie życie. Czuję żal i jednocześnie wściekłość, że tak to się wszystko sypie. Wyraźnie dzięki jednej osobie...
    .
    W kwestiach technicznych.
    Szara strona pokazała mi się kilka razy.Raz się zalogowałam, ale od razu mnie odrzuciło i loguję się przez www.w.28dni.pl. Aktualnie po wpisaniu starego adresu bez "w", pojawia mi się różowa strona.
    Co do przymusu cofnięcia się na forum stronę do tyłu, to też tak mam - na "przyszłych mamuśkach" i bodajże na wątku o imionach.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    Użytkowniczki mają rację, za dużo utrudnień. Nie można się zalogować, nie ładują się strony, nie ma odpowiedzi na formularzach.
    Aktualnie proces zwrotny, po raz kolejny przepraszam za utrudnienia.
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    Na "wspieramy rozwój"... napisałam dziś komentarz. I co z tego, skoro ten wątek nie zaktualizował się i nie wyłonił się w ostatnio komentowanych?...
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeMay 16th 2016 zmieniony
     permalink
    mooniia: może na początek stworzymy zmknieta grupe na fb, żeby mieć kontakt w razie "w"

    To jest już ta grupa? Chętnie dołączę.
    --
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 16th 2016 zmieniony
     permalink
    O, drogie Panie! Damazy właśnie wykasował niewygodne posty.

    Damazy, sam sobie na to zapracowałeś. Będę Ci spamować, bo Dziewczyny zasługują na to, aby ktoś je serio traktował.








    [wpis zmieniony przez moderatora]
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    Hej Tosia, coś podpadłaś moderatorowi, nie mam na to wpływu. Nie spamuj, bo i zawsze możesz być w podobnej sytuacji.
    Zasadniczo cieszę się z Waszej inicjatywy. To bardzo ważne, aby zwiększać poziom dostępności, kolejny system który będzie przydatny. Kolejne osoby, które dzięki takim systemom osiągną własne cele. Życzę powodzenia i zaangażowania w realizacji projektu.
    Może będę miał okazje jakoś pomóc.

    Co do zmian, niestety utrudnienia były niemożliwe do pokonania i powrót do różowych wykresów był konieczny. Na pewno będzie teraz mniej problemów z logowaniem.
    Szara wersja się znowu pojawi, ale obiecuję że nie utrudni logowania i korzystania, jak w tym przypadku. Inna metoda instalacji - będzie właśnie pod adresem w.28dni.pl
    Jeszcze raz przepraszam za niedogodności związane z korzystaniem z 28dni w ostatnich dniach. Osoby, które czują się pokrzywdzone, proszę o kontakt - wyślę gratisy.
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    Damazy, nie spamowałabym Cię, gdybyś na to nie zapracował ciężko.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    Dopiero zaczynasz przygodę, nie stawiaj starego damazego na drodze jako przeszkody. Mam nadzieję, że 28dni nie jest przeszkodą.
    W każdym dążeniu do celu wiele kłopotów na drodze realizacji. Aby osiągać cele trzeba postępować tak, aby inne osoby nie miały do Ciebie pretensji. Inaczej już stawiasz przeciwko sobie siły natury :) A to już odbije się w najmniej oczekiwanym momencie. Nie chce pouczać.

    Poważnie życzę cierpliwości i sił w tworzenia kolejnego miejsca w sieci, które będzie pomocne i przydatne jak inne portale obserwacyjne. Zapraszam osoby na cyklowo i proszę o doping dla autorów. Nic nie jest proste i na wszystko trzeba pracy i determinacji. A gdy problemy i kłopoty, głowa do góry i do przodu. Szkoda czasu na smutki :)
    Pogadamy za 10 lat :)

    Zatem pozwól kontynuować mi moją pracę, bo każdy z nas ma coś jeszcze do zrobienia. :cool:
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 16th 2016
     permalink
    Damazy, ja bym była przeszczęśliwa jak Ty byś chciał kontynuować swoją pracę :wink:
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMay 17th 2016
     permalink
    Damazy, myślę, że jeśli jest w Tobie chęć rekompensaty, to na pewno nie powinna byc ona "na żądanie"
    Albo coś chcesz zrobić albo nie. Jesli chcesz, robisz, jesli nie, nie robisz....
    Proszenie o zgłaszanie się ludzi poszkodowanych, to jakbyś nie do konca zrozumiał co tu sie działo przez ostatnie kilka dni...
    --
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 17th 2016
     permalink
    Damazy, od kiedy Moderator praktykuje:
    - usuwanie wpisów bez podania przyczyny
    - ingerencję w treść postów?
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeMay 17th 2016 zmieniony
     permalink
    Od zawsze wszystkie wpisy z reklamą są usuwane z forum bądź moderowane. Podobnie jest z linkami do sprzedaży produktów lub reklamą usług (szycie, fotografia) - te, jeśli oferta jest od stałej userki, trafiają na "Bazarek", jeśli od nowego chwilę temu zarejestrowanego użytkownika jest kasowana.
    Pozdrawiam
    M.
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 17th 2016
     permalink
    Link do projektu, w ramach którego jedyną ofertą jest kurs metod rozpoznawania płodności, chyba w tym miejscu nie jest stricte reklamą.
    Gdzie znajdę pełen regulamin forum?
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 17th 2016
     permalink
    Tosia, na prawde pożyteczniejsza będzie energia, którą włożysz w prace nad swoim projektem niż spamowanie. Pracuj, aby były efekty, nie trać czasu.

    Treść doklejona: 17.05.16 08:10
    Jaheira, masz rację. Rekompensata się szykuje, na pewno każda osoba się ucieszy.
    Moderator proszę, nie moderuj tosia.
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMay 17th 2016
     permalink
    Wracając do tematu - Damazy - czy mogę liczyć na odpowiedź w temacie możliwości druku komentarzy spod wykresów?
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 17th 2016 zmieniony
     permalink
    Damazy, no sorry, ale to co piszesz jest od czapy. Spójrz na projekt i sam odpowiedz sobie na pytanie, czy przypadkiem nie włożyłam w niego sporo energii i pracy.
    Informowanie zainteresowanych to również energia włożona w projekt.

    Zauważ, że nie uskuteczniam Ci szeptanki. Wrzucam tylko jawną informację. Nie oszukuję, nie namawiam, nie wciskam kitu. Informuję.

    Ponawiam pytanie o to, gdzie znajdę regulamin forum.
    •  
      CommentAuthorAgaGi
    • CommentTimeMay 17th 2016
     permalink
    Czytam, czytam i przecieram oczy ze zdumienia nad postawą Damazego O_O Nasuwa mi się analogia z "dobrą" zmianą uskutecznianą przez obecną władzę - bez oglądania się na elementarne zasady demokracji oraz zgłaszane protesty i meldowane potrzeby elektoratu. Wstyd :-( Matrix dotarł na 28 dni :-( Przykro to stwierdzić po 8 latach obecności w miejscu, które BYŁO mi bliskie. I jeszcze znikające komentarze??
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeMay 17th 2016
     permalink
    AgaGi: I jeszcze znikające komentarze??

    Znikające oraz cenzurowane.
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeJun 26th 2017
     permalink
    Minął kolejny rok. Ta nowa wersja to juz chyba jest super extra cool i wogole...hehe :)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJun 26th 2017
     permalink
    Takie apki szybciej sie robi. Sony, juz chyba lepiej nie bedzie :(
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeJun 28th 2017
     permalink
    Wykrakałam :(
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJun 29th 2017
     permalink
    Masakra...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.