Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorLetitbe
    • CommentTimeJan 15th 2018 zmieniony
     permalink
    Cześć, hej, witajcie :bigsmile:
    Zapraszam do meldowania i dyskusji dziewczyny, które przeszły tutaj z popularnego serwisu OvuFriend na skutek ichniejszych działań.
    Wspierajmy się w naszych początkach, bo na początku pewnie trudno będzie nam się przestawić z jednego forum na drugie.
    Śmiało pytajcie, jeżeli macie jakieś problemy. Razem spróbujemy je rozwiązać :wink:
    • CommentAuthornadziejaaa
    • CommentTimeJan 15th 2018
     permalink
    Witaj Letitbe, również przechodzę z of niestety ;/
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeJan 15th 2018
     permalink
    O, a co tam się dzieje? Myślałam, że to raczej z 28 dni kobitki uciekają :wink:
    • CommentAuthorLetitbe
    • CommentTimeJan 16th 2018
     permalink
    Hej nadziejaaa :wink:może napisz coś o swoich staraniach

    Tosia z dnia na dzień poblokowali nam wykresy i kazali płacić 29 zl miesięcznie
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeJan 16th 2018
     permalink
    Oo a skąd taka cena? Rozumiem za 3 miesiace ale za jeden..
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 16th 2018
     permalink
    No to u nas taniocha :wink:
    • CommentAuthorLetitbe
    • CommentTimeJan 16th 2018
     permalink
    No właśnie, szczególnie że gratisy można wylapac.
    Za malo dziewczyn wykupowalo premium, bo za free mialysmy prowadzenie wykresu. Teraz jest płatne tak, jak tu ale za kosmiczna kwote.
    Szkoda tylko, ze tu jest mniejszy ruch ale na pewno się trochę zwiększy w najbliższym czasie.
    Muszę się powoli przerzucić na ten interfejs ale przyzwyczaje sie :wink:
  1.  permalink
    Tu jest ruch,ale bardziej pod wykresami :)
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
    • CommentAuthorLetitbe
    • CommentTimeJan 16th 2018
     permalink
    A to nie wiedziałam :bigsmile:
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeJan 16th 2018
     permalink
    Miód na serce dla naszego admina. My narzekamy na niedoróbki i olewanie naszych uwag i próśb, grozimy niepłaceniem (z ostatnich uwag z technicznego wątku nie poprawiło się nic...). A tu mu się zaraz nowa grupka zwali, nowe "dochody" bez wysiłku, więc się pewnie poprawek nie doczekamy :tongue:
    A tak poza tym to witam się ciepło z nowymi duszami :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    Letitbe: Szkoda tylko, ze tu jest mniejszy ruch

    Ruch był jeszcze rok, dwa lata temu - kiedy sporo użytkowniczek było w ciąży z drugim dzieckiem. Po porodzie część z nich, z braku czasu, mniej się udziela. Ale pod wykresami życie tętni :-)
    Na OvuFriend chyba zdecydowana większość to starające się - tu oprócz 'staraczek', jest też sporo odkładających kolejne poczęcia.
    • CommentAuthorLetitbe
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    Karolciat przykro mi, że przez nas się strona się nie poprawi :P choc mam nadzieje, że większe wpłaty przełożą się na jakość

    Marion to prawda. Ovufriend głównie generuje ruch staraczek, a tu jednak są osoby, które chcą kontrolować swój cykl niezależnie od celów, czy to antykoncepcyjnych czy czysto kontrolnych :wink:
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    ja bym powiedziała, że 28dni to pełen przekrój społeczny. od młodych dziewczyn, które tylko się obserwują przez kobiety na różnym etapie życia bez i z dziećmi, po dojrzałe, które już mają dorosłe dzieci. tematyka na forum równie szeroka :)
    -- [/url]
    • CommentAuthorLetitbe
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    Tematyka faktycznie mnie zaskoczyła.
    Myślałam, że głównie będą tu posty dotyczące cykli a tu zaskoczenie ale to w sumie na plus
    • CommentAuthormuszerka89
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    Hej dziewczyny,ja też zastrajkowałam i przeniosłam się tu z Ovufriend,nie dam im tyle zarobić;-)
    Szkoda tylko że tutaj program nie wykrywa ovulacji i jej nie zaznacza tylko trzeba to zrobić samemu,przynajmniej tak mi się wydaje z tego co przeczytałam,jeśli się mylę to proszę mnie poprawić
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    Ale żaden program tak naprawdę nie pokaże momentu owulacji. Tylko USG daje pewność co do dokładnego terminu.
    Z resztą po co Ci ta wiedza "kiedy" - ważne że owulacja była, o czym na 99% procent świadczy dwufazowy wykres. Jeśli się starasz, to powinnaś na maxa wykorzystać czas okołoowulacyjny (gdy śluz ma cechy płodne, a szyjka jest otwarta i wysoko).
    • CommentAuthorLetitbe
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    Muszerka ja i tak na tym nie polegałam, bo nie pokrywało się to z prawdą. Całkiem logiczne jest, ze kilka niższych temperatur, kilka wyzszych i pomiędzy owulka ale i tak OF wyznaczalo date w ostatnim dniu niskiej tempki a czasem temperatura podnosi sie tuz przed owulacja :bigsmile:
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    Nie wylicza owulacji? I bardzo dobrze. Jak się starasz, to jeszcze pół biedy. Ale jak odkładasz, to trzeba się skupić na analizie.
    W przeciwnym razie może cię spotkać niespodzianka podobna do tej, którą miały użytkowniczki Natural Cycles - apki na telefon "o skuteczności pigułki antykoncepcyjnej"...
    --
    • CommentAuthorLetitbe
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    Nie słyszałam o tej apce. Dziewczyny ograniczały wtedy współżycie na 3 dni przed owulka i dwa po?
    Wyliczanie może się przydać ale jest to tylko dodatek. Nasz organizm mozna porownac do miejscowosci a takie urzadzenia do nawigacji. Warto znac dobrze swoj organizm, bo moze i analiza wykresu pomoze ale moze rowniez wyproasdzic nas w maliny. Trzeba miec glowe na karku :bigsmile:
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    Jeśli znasz zasady obserwacji, korzystania z wykresu i sposób jego analizy,to raczej nie spędzi Cię on w maliny.
    Tutaj dziewczyny polegają na wiedzy ,wykres interpretuje się konkretną metodą. Dzięki temu wiesz co i jak. :)))
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 18th 2018 zmieniony
     permalink
    Letitbe: Warto znac dobrze swoj organizm, bo moze i analiza wykresu pomoze ale moze rowniez wyproasdzic nas w maliny. Trzeba miec glowe na karku

    Po to mamy metody interpretacji wykresów (Rotzera, angielską, niemiecką, Billingsów, Kramarek, Kippleyów), żeby móc właściwie zintepretować wykres. Metody te mają swoje zasady, których należy się trzymać, a wszystko będzie w porządku.
    Niektóre kobiety twierdzą, że obserwacja i pomiary są zawodne. Bzdura! Statystyki dowodzą, że wszelkie "wpadki" były konsekwencją niepoprawnej interpretacji lub stosowania "metody własnej" - a metoda własna to niestety brak metody. Brak w niej konkretnych zasad, a pojawia się dowolność, która zawodzi.

    Mnie w tym roku stuknie 10 lat na tym portalu. W tym czasie dwie planowane ciąże. Cały czas prowadzę obserwacje i pomiary.
    • CommentAuthorLetitbe
    • CommentTimeJan 18th 2018
     permalink
    [quote=_MIA_][/quote]
    Wlasnie o tym mowie. Mozna sie tym wspiersc ale nie mozna na slepo ufac apce na stronie. Oczywiscie metody, ktore tutaj mozna wybrac maja wzorowa skutecznosc ale wymagaja one zaawansowanych obserwacji. Na OF wystaczyolo wklepac tempki i strona sama wyliczala co i kiedy. Zaufanie jej w 100%, to glupota, bo mnie samej prognozuje dni plodne 7 dpo
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 18th 2018
     permalink
    Letitbe: Na OF wystaczyolo wklepac tempki i strona sama wyliczala co i kiedy.

    :shocked:
    O ile przy staraniach można sobie na takie coś pozwolić, to przy odkładaniu efektem by była kolejna ciąża.
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeJan 18th 2018
     permalink
    Dokladnie.tym.bardziej że nawet nie ma się pojęcia co jak i dlaczego. Dla.mnie kosmos. Śledzić wykres i nie mieć absolutnie żadnej wiedzy.
    --
    • CommentAuthorLetitbe
    • CommentTimeJan 18th 2018
     permalink
    Marion zgadzam się w 100%. Ja obserwacje prowadzę juz bardzo długo, bo zanim zaczęłam starania a aktualnie mam 9 cs i nie wyobrażam sobie strzelania czy to plodne dni, czy nie. Przy zachodzeniu w clat ę faktycznie nawet temperatury mierzyć nie trzeba ale z odkladaniem to juz ryzyk fizyk. Sama mam koleżankę, ktors myslala że przeciez po @ nie mozna zajsc w ciaze i jej ignorancja ma juz 7 lat:wink:
    OF wprowadza użytkowniczki w spory błąd, ale raczej nie ma tam dziewczyn odkładających poczęcie, wiec tragedii nie ma
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 24th 2018
     permalink
    Odkładanie wymaga zaawansowanych obserwacji? Tzn. jakich?
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeJan 24th 2018
     permalink
    Cała Amazonka.... Czepiasz się szczegółów i do tego jeszcze wyciągasz z kontekstu... Nikt nie pisał o odkładaniu.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 25th 2018
     permalink
    MIA_ 7 dni temu
    Jeśli znasz zasady obserwacji, korzystania z wykresu i sposób jego analizy,to raczej nie spędzi Cię on w maliny.
    Tutaj dziewczyny polegają na wiedzy ,wykres interpretuje się konkretną metodą. Dzięki temu wiesz co i jak. :)))
    Letitbe 6 dni temu

    Wlasnie o tym mowie. Mozna sie tym wspiersc ale nie mozna na slepo ufac apce na stronie. Oczywiscie metody, ktore tutaj mozna wybrac maja wzorowa skutecznosc ale wymagaja one zaawansowanych obserwacji.


    Oba serwisy służą do planowania rodziny, czyli i do odkładania, i starań. Owszem, była mowa o odkładaniu.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.