Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeNov 30th 2016
     permalink
    U mnie Misia i Tosia dostaną po kotku z ikea
    http://m.ikea.com/pl/pl/catalog/products/art/60266228/

    Treść doklejona: 30.11.16 10:35
    Na mikołajki
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 30th 2016
     permalink
    Ja podazajac za trendem kupilam synkowi na Mikolajki lego city - smieciarke. Bo odkad dostal lego wlasnie to codziennie sie nim bawimy, budujemy rozne rzeczy. Zmieniamy, fajnie obserwowac jak dzieco sie wczuwa w ukladanie klockow, kombinuje i koncentruje. U nas numer jeden teraz. A mamy niewiele, wiec sie przydadza ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeNov 30th 2016 zmieniony
     permalink
    Ja kupiłam grę edukacyjną z Mądrej Sowy, rozwijająca spostrzegawczość, koncentrację uwagi i pamięć.
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeNov 30th 2016
     permalink
    Ja bym się nie ucieszyła z czapki na mikołaja, raczej bym liczyła na paczkę ze smakołykami ;) Pamiętam z dzieciństwa, że dostawałam jakiś drobny prezent, słodycze i owoce. Radość ogromna :D

    Moźe jakieś gazety z zadaniami, naklejkami itp? Dla każdego coś znajdziesz. Do tego coś słodkiego i mandarynki np ;)
    --
    •  
      CommentAuthoranairda1986
    • CommentTimeNov 30th 2016 zmieniony
     permalink
    Ja puzzle,bo ostatnio jest szał na nie,oraz jajo dinozaura,które włożone do wody zaczyna pękać i po kilku dniach wykluwa się dinozaur.
    Plus słodycze oczywiście🙂

    Dla Anuli lalkę Metoo.

    Szczerze powiedziawszy nie mam pomysłu na prezent dla takiej roczniaczki. Dla Filipa multum pomysłów..
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 30th 2016
     permalink
    Malisiek: i mandarynki np ;)

    powiedzcie o co chodzi z tymi madarynkami? u nas w przedszkolu na zebraniu tez padlo haslo - madarynki.
    a czemu nie jablka, banany czy kiwi?
    tak sie zastnawiam czy to nie jakis wplyw zamierzchlych czasow, ze sie pomarnacze zawsze wkladalo do paczek. no ale kiedys pomarancze to luksus byl...
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeNov 30th 2016
     permalink
    Dziewczyny, a książki? Dla roczniaka można sztywnokartowe, dla starszych "normalne". Jest tyle pięknych książek dla dzieci, w różnych cenach. A może jakieś fajne zestawy kredek, flamastrów czy coś tego typu?
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeNov 30th 2016
     permalink
    Mandarynki kojarzą się ze świętami :) zawsze były w każdej paczce mikołajowej/gwiazdkowej ;)

    Roczniakowi który ma starsze rodzeństwo na prawde ciężko coś kupić, bo już w domu wszystko jest. U nas książeczek full. Ja chyba kupie tablet edukacyjny, chyba że wpadnie mi w oko coś innego.
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeDec 1st 2016
     permalink
    E tam, książek nigdy nie jest za dużo w domu. Pod warunkiem oczywiście ze się je codziennie czyta ;)
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeDec 1st 2016
     permalink
    Oj tak, książek nigdy za wiele ;) Ja książki kocham i co rusz kupuję coś nowego, czy to dla siebie, czy dla dziewczyn. Jak jestem w tkmaxxie to dla nich zawsze coś super wyszukam :) Dlatego ja akurat na święta szukam czegoś innego, bo książki dostają bez okazji. Teraz na tapecie jest 'Press here' Tulleta Herve i Złotowłosa.
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeDec 2nd 2016
     permalink
    A Wyscig z czasem zna ktoś? Moje dziecię sobie zażyczyło. Nie wiem, czy warto?
    Chciałabym coś z geografii - jakieś puzzle z krajami (widziałam w Makro, już miałam kupić, ale Polska sięgała tam do Uralu, więc odłożyłam na półkę), może grę na tableta? Może ktoś coś może polecić?
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeDec 2nd 2016
     permalink
    Ja dla maluszków polecam książki z serii "Na ulicy czereśniowej": dostępne są Lato na ulicy czereśniowej, Jesień na ulicy Czereśniowej, Zima i Wiosna oraz Noc. Te książeczki to hit mojej Moniki i wśró starszych dzieciaków moich znajomych :)
    Ostatnio też znalazłam fajną książkę w smyku Moje pierwsze słowa- słowniczek obrazkowy :) na prawdę super :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeDec 2nd 2016
     permalink
    My mamy czeresniowa serie ale Adasia jakos nie zachwyca. Chwilę popatrzy i rzuca. Za to świetny jest Rok w lesie. Kupcie to Iris dla Moniki, na pewno jej sie spodoba skoro lubi takie rzeczy. Chociaż Adaś i tak najbardziej kocha Kicie Kocie.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 2nd 2016
     permalink
    jaca, jest interaktywna mapa swiata z dummel discovery. fajna
    -- ;
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeDec 2nd 2016
     permalink
    u nas tez Kicia Kocia wymiata... mamy sporo z tej serii i wszystkie kocha :) Czeresniowej też kilka sztuk stoi i od czasu do czasu tylko po nie sięgamy. Kazde dziecko zachwyci co innego jednak ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAnnie_86
    • CommentTimeDec 2nd 2016
     permalink
    Penny, jak Ci się udało tak tanio domek Sylvanian w Empiku wyrwać ??
    -- http://lb3m.lilypie.com/y2f6p1.png
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 3rd 2016
     permalink
    Annie, ja kupiłam teraz dla małego w Smyku (na ich stronie) pokoik dla rodzeństwa (z łóżkiem piętrowym), jest prześliczny. No uwielbiam ich rzeczy, są bardzo solidnie wykonane i przepiękne.
    --
    •  
      CommentAuthorAnnie_86
    • CommentTimeDec 5th 2016 zmieniony
     permalink
    Dzięki Fragile, bardzo dobre ceny mają w Smyku on-line, nie sprawdzałam wcześniej tego sklepu. Kupiłam toaletę, stół z krzesłami, zestaw wypoczynkowy i rodzinkę, domek też :shamed: Na ceneo znalazłam tanio kuchnię. Jeszcze łóżek brakuje. Ale będzie zabawa :bigsmile: Nie ma dnia, żeby mała o Sylvanianach nie nadawała :wink:
    -- http://lb3m.lilypie.com/y2f6p1.png
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeDec 9th 2016
     permalink
    Dziewczyny poradźcie coś fajnego -tak za około 70-80zł dla dziewczynek 2, 3 i 5 lat. Niby mam taką w domu, to powinnam wiedzieć, ale u nas lego na tapecie. Poza tym tam są po 2 dziewczynki i mają zabawek ze 2 razy więcej niż moje dziecko. No dosłownie chyba wszystko... klocki, lalki, maskotki. Chciałabym coś oryginalnego, ale jakoś pomysłów brakuje.
    Myślę nad grą Speed cups - zabrałam moją Gosię na wieczór gier do mnie do szkoły i bardzo jej się podobała, spokojnie 3 latki (w może i niektóre 2 latki z pomocą) już dadzą radę. Trzeba układać kubeczki poziomu lub pionowo według rysunku, kto pierwszy - naciska na dzwoneczek (hit) i wygrywa kartę.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    Dziewczyny a jakieś gry planszowe dla 4-latki?
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    Ja polecę Pytaki - fajna gra o uczuciach. Ale nie gra się, żeby wygrać :)
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeDec 14th 2016 zmieniony
     permalink
    Katka, tańsza gra, czy droższa :)? My lubimy 'Pobawmy się' :) Fajna ponoć jest też 'Kto to był', '5 sekund', ''Atak wirusowy', 'Kotek psotek', ' Empatio', 'Dzielne myszki' ''Farmer', 'Wyprawa po skarb'
    Mam spis jeszcze innych polecanych gier, jakbys chciała, to mogę rozszerzyć listę :P
    ---
    A z nieplanszowych, to 'dobble', bądź 'Zgadnij kto to" z wymiennymi kartami ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormazda__
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    Kasia u nas dobble i zgadnij kto bije rekordy ;-) poza tym Było sobie życie... ale to już od 6 lat myślę :-)
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeDec 14th 2016 zmieniony
     permalink
    kurczę, nie spodziewałam się takiego odzewu :) Dziekuje dziewczyny, teraz już coś wybiorę na pewno :)))) Myślę o czymś do 60 złotych :)
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    U nas hitem jest "Kto pozmywa?". Niby proste, ale fajne i nie nudne dla dorosłych.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    Ja zamowilam na gwiazdke taka gre, dla naszej trojki. Story Cubes

    :)
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    Kasiu na pewno polecam gry z Egmontu z serii Zagraj ze mną: Króliczki, Biedronki, Dzielne myszki. Króliczki najłatwiejsze, ale my nadal gramy z przyjemnością, tylko te gry to w internecie około 70zł.
    Poza tym polecam Dzieci z Carcassone (60parę złotych). Mamy już zamówione od chrzestnego na święta, widziałam grę i jest naprawdę fajnie wykonana i mam nadzieję, że i ja się nie wynudzę.
    Oczywiście Dobble - teraz wyszło kilka nowych wersji - z liczbami, z rybką dory i coś jeszcze dla dzieci.
    Farmer lub wersja Super farmer (ta super ma dodatkowo plansze do zbierania zwierzątek) - gra niby dla starszych dzieci, ale moja sobie radzi z małą pomocą.
    Story cubes - ja np. nie lubię, ale moje dziecko uwielbia. Z tym, że to nie do końca gra, tylko inspiracja do snucia opowieści.
    Sadzimy las - dość tania i ciekawy pomysł - zbieramy elementy drzewek.
    Jako inspirację polecam blog Dzieci przy planszy.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeDec 14th 2016
     permalink
    Dziekuję bardzo :) W piatek podejmę decyzje ostateczna i kupię :)
    --
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeFeb 10th 2017
     permalink
    Co na prezent urodzinowy dla dynamicznej, energetycznej i żywiołowej ośmiolatki? ??Do max 80zł.
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeFeb 10th 2017
     permalink
    Może jakaś fajna gra planszowa? Jako inspirację polecam videobloga dzieciprzyplanszy.pl :-). Chłopczyk, który recenzuje gry ma właśnie 8 lat.
    Ja bym chętnie nabyła np. Magiczny labirynt albo Carcassonne (tak z klasyki).
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeFeb 10th 2017
     permalink
    Zastanawiałam się nad planszową, tyle że w tym temacie na chwilę obecną czuję się jak dziecko we mgle. Nie wiem co dla takiej panny może być atrakcyjne, wciągające... Dziękuje za namiar na chłopaczka. Może coś podsunie...
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeFeb 12th 2017
     permalink
    Gra Dobble jest świetna - 8 latka spokojnie pogra z koleżankami i rodzicami, a rodzice nawet sami na imprezie będą mieć ubaw po pachy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeFeb 12th 2017
     permalink
    Tak Dobble jest świetne, o ile nie ma już, bo to dość popularna gra. Z takich bardziej edukacyjnych - to Cardline zwierzęta (cena coś około 40 zł).
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 6th 2017
     permalink
    pomocy - chlopiec 7-letni interesujacy sie pilka nozna - idziemy na urodziny. jaki prezent do 50 zl?
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 11th 2017
     permalink
    Powoli rozgladam siesię za prezentami na Wielkanoc. Poleccie prosze jakies gry, ale takie rozwijajace zainteresowania literkami, cyferkami. Albo jakies tego typu ukladanki. Moj mlodszy zafascynowany teraz tym.tematem. :wink: straszemu chyba kupie pociag:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeApr 14th 2017
     permalink
    Dziewczyny, co kupić 9-latce na urodziny? Rozkminiam i nie mam pomysłu...
    --
  1.  permalink
    Ksiazke, ciuch, gadzety do wlosow, torebkę...To fajny wiek, mala kobietka :) Możliwości prawie tyle samo co dla doroslej
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeAug 6th 2017 zmieniony
     permalink
    powiedzcie mi, bo ja kompletnie nie znam zadnej dziewczynki w wieku 8-9 lat, czy szkatułka z pozytywką (z tańczącą baletnicą) to będzie dobry prezent, czy już za duża dziewczynka? ktoras ma córkę w tym wieku? jesli nie to, to wybiorę coś do włosów/biżuterię jak wyżej.
    --
    •  
      CommentAuthorHaniutka
    • CommentTimeAug 11th 2017 zmieniony
     permalink
    Elyanna, jeśli nie ma szkatułki na biżuterię to dziewczynka w tym wieku bardzo się ucieszy z takiego prezentu. Pozytywka to już kwestia gustu. Ja kupuję zawsze bez pozytywek i od 5 lat zawsze z lusterkiem i drewniane. Do pięciu lat bez lusterka, mocno kolorowe i tekturowe.
    Moja córka ma szkatułkę tekturową i jest bardzo zadowolona.
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeAug 11th 2017
     permalink
    Haniutka, dzięki za info. Już zamówiłam, jedną dla 4latki bardzo kolorową, a drugą bardziej stonowaną w baletnice dla 9 latki, zobaczymy czy im podejdzie, nie wiem czy mają coś podobnego, ryzykuję ;)
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeAug 11th 2017
     permalink
    Na urodziny dla dzieci, bez względu na płeć, w wieku od 4-18 może być bilet do ENERGYLANDIA (południe polski)

    Byłam wczoraj, Nataszka była w siódmym niebie :rainbow: jej podekscytowanie nadal na wysokim poziomie :)
    --
    •  
      CommentAuthorHaniutka
    • CommentTimeAug 12th 2017
     permalink
    Rumba wszyscy nasi znajomi którzy się tam wybrali są pod ogromnym wrażeniem. Kiedyś i my się tam wybierzemy 😉 :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeAug 12th 2017
     permalink
    Czy dziewczynka się ucieszy ze szkatułki na biżuterię, to rzecz względna. Lepiej sprawdzić przed zakupem czy w ogóle ją interesują te tematy. Nie wszystkie dziewczynki ekscytują się świecidełkami.
    •  
      CommentAuthorHaniutka
    • CommentTimeAug 13th 2017
     permalink
    Moja córka trzyma w szkatułce spinki i gumki do włosów oraz kilka swoich dziwnych skarbów :-)))
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeAug 13th 2017
     permalink
    hehe, moja też :) dziwne skarby głównie: kilka kamieni, ulubionych małych klocków lego, brylancik z broszki, oko Misia itp.
    --
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeOct 4th 2017
     permalink
    Dziewczyny, co można by kupić polskim dzieciom mieszkającym za granicą? Dzieciaki to 4letnia dziewczynka i chłopaki 3 i 2 lata. Nie mam jak polatac po sklepach, chciałabym wybrać się po konkret...

    Treść doklejona: 04.10.17 21:21
    Chciałam zamówić spersonalizowane bajki jednak czas realizacji to wyklucza. Muszę mieć do niedzieli..
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeOct 4th 2017
     permalink
    My mieszkamy za granicą i osobiście cieszyłabym się z polskich książek i gier planszowych, bo wszystko inne moge kupic sama.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 4th 2017
     permalink
    Malisek - popieram, jeszcze dodam, ze najlepiej sprawdzic z rodzicami, co dzieci maja (jakie ksiazki). Bo w sumie wszedzie za granica mozna kupic polskie ksiazki ( no i z Polski tez np. empik wysyla do UK - nie wiem jak to jest z innymi krajami).

    Treść doklejona: 21.11.17 15:20
    Dziewczyny - moj Karol niedlugo skonczy 5 lat. Nie mam za bardzo pomyslu na prezent urodzinowy dla niego. Bardzo lubi dinozaury, lego (ma ich juz naprawde sporo i nie chce kupowac wiecej). Lubi tez sie bawic zabawkami Playmobile (tez ma juz tego pelno).

    Czy mozecie polecic jakas super gre planszowa dla 5 latka? (zebysmy wieczorami mogli pograc wspolnie).
    Moze jakies zabawki/gry z dinozaurami?

    Teraz szykuje mu sie kumulacja (urodziny, Mikolajki, Boze Narodzenie) a u mnie pomyslow brak. Karol do Mikolaja bedzie w liscie pisal, ze chce lego (wiec jeden prezent juz mamy). Ale potrzebuje jeszcze dwa.
    Co u Was sie sprawdza? Co wasi 5latkowie lubia?
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeNov 21st 2017
     permalink
    Ja jak nie mam pomysłu na prezent to zabieram gdzieś Nataszkę w jakieś super extra miejsce.
    Widzę, że takie wypady ją bardziej cieszą niż zabawki.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.