Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Anka - ale same internautki sa sobie winne.. Uzlaja się tu nad sobą zamaist zgłosić to na policję.. Przy tych wszystkich dowodach które tu zamiszczaja.. Tak naprawdę to każdy ma to w nosie.. Lepeij si.e pouzalac, pounosic, poburzyc, ponawolywac do czujności zamaist pociągnąć sprawę do końca chociażby za wyłudzanie pieniędzy.. Ale co? Nikomu się nie chce..
    •  
      CommentAuthoragavva
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Nieźle nieźle..... rzadko sie udzielam na forum i nie miałam z nią żadnego bliższego kontaktu, ale nie mogę wyjść ze zdziwienia jak daleko to jest posunięte... kolejne tropy:
    http://forum.styl.fm/skowronek-paulina85.t78358.htm

    Treść doklejona: 03.04.12 10:31
    poczytajcie historię adopcji - szczęka opada - brak słów :(
    --
    • CommentAuthorpatka_w20
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    szczerze mówiąc to nie wiem o co Ci chodzi Anderka może Ty nim jesteś !!!i masz racje jesteś jakaś przewrażliwiona !!!! jestem tu pierwszy raz i też chciałabym się wygadać i opowiedzieć o swoich problemach !!!! a jak nie masz ochoty o nich czytać to nie czytaj ... widzę że chyba nie wiesz po co jest to forum
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Jesteś jeden dzień i już pojawiłaś się na tym wątku, wiedząc o czym ostatnio tu rozmawiamy? :shocked: I od razu z oskarżeniami i żalami (Chciałabym się wygadać i opowiedzieć o swoich problemach)... co najmniej dziwne.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorakatre
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    bosca - no jest to bardzo dobry pomysł, żeby wyciągnąć wobec niej konsekwencje. To przecież nie był jednorazowy żart, tylko perfidnie zaplanowane różne historie, osobowości, tworzone na potrzebę danej sytuacji...
    Miałam ją nawet w przyjaciółkach... Na szczęście generalnie mam zasadę- nie wysyłam zdjęć, adresów itp. rzeczy. Sam fakt jednak, że miała dostęp do mojego wykresu i komentarzy pod nim już mnie rusza:(
    --
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Akatre, mnie też rusza, a teraz zaprosiła mnie znów do przyjaciółek...
    •  
      CommentAuthorP_Madzia
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Ja już nie wiem jak się takich wystrzegać....
    • CommentAuthorpatka_w20
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    tak jestem jeden dzień a na forum dotycz objawów ciąży trafiłam całkiem przypadkiem w google znalazłam je i żeby dodać wpis to się musiałam zalogować wiec tak zrobiłam co w tym dziwnego wiec?? zawsze tylko obserwowałam sobie wpisy i tez chciałam się podzielić swoimi problemami tez się staramy o dzidzi i jakoś nie wychodzi a tu odrazu jakis atak bezpodstawny na mnie!!
    •  
      CommentAuthorP_Madzia
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    To w takim razie po co odrazu zajrzalas na ten wątek???? Skoro się starasz...
    • CommentAuthorpatka_w20
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    bo w ostatnich 10 forach był wątek o nazwie troll i cos tam a jakas anderka nazwała mnie tym czyms na wątku na którym pisałam dlatego chciałam zobaczyć co To i zobaczyłam ze tu tez mnie oczernia bez podstawnie
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    To jakieś nieporozumienie. Po prostu zmień wątek na starające się :)

    P.S. Elfika, kultura osobista tutaj też obowiązuje!
    • CommentAuthorpatka_w20
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    ja nie zaatkakowalam pierwsza, zobacz sobie forum pierwsze objawy ciązy anderka od razu zaatakowała mnie ze jestem trolllll!!! hmm m ciekawe na jakiej podstawie

    Treść doklejona: 03.04.12 11:01
    nie wiem o co chodzi to jakieś nieporozumienie... staramy się i chce się wygadać tak jak każdy bo nie mogę zajść i myślę ze to ciąża a tu @ teraz znów tak mam .... wszędzie w kolo mnie każda moja koleżanka znajoma i nawet siostry maja a ja nie mogę zajść i nikt tego nie rozumie a tu od razu jakiś najazd nie wiem czemu
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Zmień wątek, bo ciągniesz offtop.
    -- Mama M & N & W
    • CommentAuthorpatka_w20
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    mówię o tym że znalazłam na google wątek o pierwszych objawach ciąży i żeby w nim uczestnicz to musiałam sie zarejestrować itp opielam swój przypadek i ze mam tez dziwne objawy a ze sie staramy to myślałam ze to moze objawy ciazy i raptem patrze a ktos wyzywa mnie od trolii była to Anderka !!! wiec wyszłam z tego forum i zobaczylam ze jeste forum o nazwie Troll-banki cos tam i ze weszłam żeby zobaczyć co to takiego i zobaczyłam ze anderka tez o mnie tam pisze !!!hmmmm ciekawe czemu

    Treść doklejona: 03.04.12 11:05
    ok już zmieniam
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    elfika: co ty wogole [wyedytowano]?!


    Zanim zaczniesz kogoś pouczać, przypomnij sobie zasady netykiety:angry:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Z trollem jest jak z wirusem... kasujesz,wgrywasz antywira, ale to nie znaczy, ze przestajesz korzystać z netu, bo nie masz zaufania... Nie ma sensu więc lamentować. Jak wirus tak i troll nie pierwszy i nie ostatni. Trzeba chronić swoją prywatność i tyle I nie dawać się omamić, bo ktoś po główce pogłaszcze... A osoby bezpośrednio poszkodowane powinny to zgłosić na policję (tak jak już napisała Bosca) i troll nie byłby bezkarny i nie działałby w sieci tyle lat, gdyby internetowe "wybryki" miały wpływ na jego prawdziwe życie i np ograniczały możliwości podjęcia pracy itp (w wielu instytucjach potrzebne jest zaświadczenie o niekaralności).
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    popieram Licho - z gó... gwiazdki nie zrobimy, więc pozostaje Nam mieć oczy naokoło głowy. Szkoda tylko, że już niemal na wszytkich tu będziemy patrzeć przez pryzmat tych oszustek.
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Eee to minie... A jak ktoś się dwa razy zastanowi zanim wpuści kolejną przyjaciółkę pod swój wykres i pokaże jej zdjęcia rodziny i opowie historię życia - to akurat dobrze i nikomu to krzywdy nie zrobi. W realnym życiu też nie zapraszasz pierwszej lepszej napotkanej osoby do domu na kawę, bo się uśmiechnęła... nie?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    Macie rację. Jedynie zasada ograniczonego zaufania, tym bardziej w necie. Nie pierwsza ona i nie ostatnia...
    •  
      CommentAuthorreferentka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    hej laseczki, wdzę, że dalej drążycie temat abory/puzzle… ja wciąż pluję sobie w w brodę, bo jej zwyczajnie współczułam… tyle nieszczęść ją spotkało, w ostatnim czasie tak jak juz pisałam wypadek mamy i zerwanie z chłopakiem. Czuje sie oszukana, a jakże! Bo zwyczajnie marnowałam swój czas na wczytywanie się w te bajki i pisanie słów otuchy :/
    W wakacje szykowała się do in vitro, z tym chłopakiem, z którym właśnie się rozstała. Więc jej piszę, że może warto zawalczyc o ten związek, w końcu musiała ich łączyć prawdziwa miłośc (długi związek, emigracja, plany na przyszłość, starania o dziecko no i decyzja o IV) na co ona, że nie warto, skoro związek polega na tym, że ona jest substytutem tej nowej dziewczyny, do której odszedł chłopak i zamiennikiem przy seksie, bo on w trakcie mysli o tamtej… no i się zamknęłam, no kurna, coś nie halo chyba!? Parę dni potem poszła na randkę z jakimś nowym znajomym :/
    W necie można byc każdym, podszywać się, zmyslać historię, wszystko w zależności z kim sie pisze/rozmawia… każda z nas to wie, a mimo to dziwimy się, gdy takie coś wychodzi na jaw… może dlatego, że poważnie traktujemy ten portal i wydaje się, że każdy tutaj przedstawia kawałek realnego życia, swoje prawdziwe smutki i radości. Okazuje się, że nie zawsze.:confused:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    referentka: może dlatego, że poważnie traktujemy ten portal i wydaje się, że każdy tutaj przedstawia kawałek realnego życia, swoje prawdziwe smutki i radości.

    a może też dlatego, że telewizja serwuje nam takie niestworzone historie, np. w serialach, że nie dziwimy się podobnym sytuacjom opisywanym w internecie albo przez naszych znajomych...
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Ale nie dziw się, ze w takich okolicznościach uważam, ze nim jesteś. Gdybym nie miała podejrzeń nie pisałabym. I nie dziw się, ze po takiej wczorajszej bombie patrzymy takim okiem na nowe osoby. Tym bardziej jeśli ze sposobu pisania widać podobieństwa do wątroby a ja czytając wpis czułabym sie tak jakbym miała dejavu. Jeśli jest to nieprawda powinna być inna Twoja reakcja. ja bynajmniej próbowałabym choć trochę przekonać dziewczyny do siebie, napisać coś o sobie, założyć wykres i zdobyć choć trochę zaufania dziewczyn itp a ty po prostu wyskakujesz jak filip z konopi i pyskówkę urządzasz. Nie powiem... niezły początek
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    E tam Talka... życie bywa i bardziej skomplikowane niż w telewizyjnych serialach :wink:.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Licho: E tam Talka... życie bywa i bardziej skomplikowane niż w telewizyjnych serialach .

    No to ja chyba mam wyjątkowo proste :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    ps. no może z wyłączeniem "Mody na sukces"

    sorry - taki offT dla rozluźnienia :wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    :crazy:
    pomyśleć, że kiedyś to oglądałam, haha :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    To jest chyba jedyny serial, w którym wszyscy ze wszystkim byli w zwizku :tooth:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Ale że co? Że ktoś jest podstarzałym 60-cio letnim brodatym facetem, który podaje się za dziewczynę, która straciła ciążę w celu wyłudzenia współczucia u forumowiczek? :crazy: Musiałby mieć bardzo nudne i nieciekawe życie, żeby wymyślać różne historie... Z drugiej strony, gdyby uczciwie napisał (-a), że ma życie do bani, to też mógł(-a)by wzbudzić współczucie, więc nie rozumiem takich zachowań...
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
  1.  permalink
    O matko:bigsmile: moda na sukces :crazy::crazy: i pomyśleć ze kiedyś też to oglądałam:crazy::crazy:
    -- ,
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    ja tez to ogladałam :) ale przy 2tys któryms tam odcinku wymiekłam :rolling:
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    ej laski.. tak się wczytałam w wątek, że niemalże spóźniłam się na lot.. final callem mnie wzywali ;0 i spóżnienie by też poszło na kark trolla :)
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    heheheh, no widzisz o bosca same szkody przez Trolicę heheheheh
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Bosca, dobrze, ze reagowałaś jeszcze na imię i nazwisko, a nie na nick :wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    A nie wiecie czy są na naszym forum dziewczyny, które zostały oszukane na kasę lub wysyłały jej leki tak jak na NB czy wizazu?
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    Maskara niebylo mnie od wczoraj na forum ,a tu takie wiesci :d
    Ja sie ja nieprzejmuje mialam ja w przyjaciolkach ,poniewaz wyslala mi zaproszenie ,a skoro byla tu dlugo w zyciu bym niepomyslala ze to jakis troll..
    Fakt zawsze wydawala mi sie dziwna z tymi swoimi poradami ,ale niestety dziewczyny same ja tym karmily...ja w zyciu niepytalabym sie o porade lekarska na forum ,po to sa lekarze ...
    --
    •  
      CommentAuthormonia25elo
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Skoro Puzzle jest trolem,to dlaczego jej profil nie zostal usuniety??? Nadal ma swoj cykl...czy moderator w takim wypadku nie moze usunac takiego kogos ze stronki?? jak to jest??
  2.  permalink
    oO, dziewczyny, a jak dotarlyscie do tego, ze puzzle jest trollem? jestem zdziwiona,wydawalo mi sie, ze to normalna dziewczyna z wieloma problemami, a tu zonk...
    --
    •  
      CommentAuthormonia25elo
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    no wlasnie ja tez bym chciala to wiedziec,na ile te informacje sa pewne-bo jak nie to kiszka..
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Macie kilka/kilkanascie postow wyzej napisane linki, poczytajcie...
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    tutaj nie ma zmiłuj, fakty mówią za siebie.....
    -- ,
    •  
      CommentAuthormonia25elo
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    ok naprawde sa fatky i dowody-ale dlaczego ta osoba ma nadal prawo przebywac wsrod nas??
  3.  permalink
    doczytalam, w koncu znalazlam o co biega....masakra, dobrze, ze z jej rad nie skorzystalam nigdy, swoja droga ciekawe czy ktos z nich korzystal i byl slepo zapatrzony w to co ona pisala bo udzielala sie w kilku/kilkunastu tematach....
    --
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    Mnie sprawdzała wyniki TSH. Okazało się, że lekarz identycznie je ocenił, więc nie wydawała mi się podejrzana, a wręcz zainteresowana tematem.
  4.  permalink
    no wlasnie, ale jak widac bylo to mylace
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Efiaa: Mnie sprawdzała wyniki TSH. Okazało się, że lekarz identycznie je ocenił

    Ocena wyników tsh naprawdę nie jest trudna, zwłaszcza, że jednym kliknięciem myszki znajdziesz normy.
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Licho: Bosca, dobrze, ze reagowałaś jeszcze na imię i nazwisko, a nie na nick

    liszka - w ogóle jestem zdziwiona bo wołali mnie per "pan+nazwisko".. dopiero przy drugim wołaniu zaregowałam :) ale tak to jest jak się ma nazwisko zakończone na spółgłoskę.. na hasło bosca bym się poderwała od razu :)
  5.  permalink
    dziewczyny, to jest jejPUZLLE wytlumaczenie : post 515
    http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=556136&page=18
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    "Bosca:liszka - w ogóle jestem zdziwiona bo wołali mnie per "pan+nazwisko".. dopiero przy drugim wołaniu zaregowałam :) ale tak to jest jak się ma nazwisko zakończone na spółgłoskę.. na hasło bosca bym się poderwała od razu :)

    PASENDŻER PALUCH?:tooth:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    W momencie gdy to pisała już sobie wiła gniazdko na 28dni... %))
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Licho, dobre!:crazy:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.