Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Chyba nie ma sensu już dłużej roztrząsac tego. Wczoraj był emocjonujący dzień, bo dla większości z nas było to zaskoczenie. Mądre kobiety zakończą tę ryzykowną znajomość i będą w przyszłości ostrożniejsze i tyle. A te co lubią bajki pozostaną z Puzzle czy tam inną wątrobą w przyjaźni.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Nie miałam tej dziewczyny w znajomych (na szczęście), nie miałam z nią też zbytniej styczności poza wątkiem o Castagnusie, gdzie wystąpiła w roli Puzzle, nie mniej jednak, to co napisała na Wizażu i to, co wypisywała tu przez te całe miesiące, lata ... świadczy tylko o tym, że jak dla mnie ma koszmarne problemy osobowościowe. Żaden eksperyment psychologiczny, czy śledztwo dziennikarskie nie opiewałoby w tyle szczegółów i nikomu nie chciałoby się tworzyć tych wszystkich historii. Ilość wymyślonych chorób oraz postaci, pod które ta osoba się podszywała jest ewidentnym dowodem na to, że w dzisiejszych czasach chorób cywilizacyjnych jest wiele, niestety Internet jest ich źródłem. Zamiast udać się do specjalisty ludzie poszukują diagnozy w necie, w ten sposób trafiają na informacje, w które po przeczytaniu wiele razy zaczynają wierzyć i utożsamiać się z opisaną sytuacją/chorobą, a tym samym znajdują wytłumaczenie dla wielu swoich zachowań. Uważam, że najwyższa pora, by zakończyć temat Puzzle/abortaW/???, gdyż jestem przekonana, że ona nadal uczestniczy w naszej dyskusji, jeśli jeszcze się nie wypowiedziała, na pewno ją czyta.

    A zatem droga forumowiczko o wielu nickach, radzę Ci totalnie poważnie zastanowić się nad swoim stanem psychicznym i jak najszybciej udać się do specjalisty. Prawdziwy świat ma tak wiele do zaoferowania, że naprawdę nie warto zamykać się w tym wirtualnym. Nie wiem, jak bardzo świadoma jesteś swojego postępowania, nie mniej jednak ... daj sobie spokój, bo naprawdę możesz narobić sobie koszmarnego bałaganu, bo bez cienia wątpliwości, to co robisz, jest przestępstwem. Życzę ci, abyś znalazła nareszcie odpowiednie zajęcie, które pozwoli ci oderwać się od tej chorej rzeczywistości, w której żyjesz, bo w to, że robisz to chcąc budzić prowokacje, nie wierzę.

    Dziewczyny jest to duże ostrzeżenie, ja również należę do osób ufnych, lecz w necie nie ma na to miejsca, taka jest niestety smutna prawda ... Pozdrawiam Was wszystkie życząc mimo wszystko mile spędzonego czasu w wirtualnym świecie :)
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    A ja też zachęcam dziewczyny, których może to dotyczyć zgłoszenia do odpowiednich organów ścigania fakt wyłudzenia lub próby wyłudzenia pieniędzy. Pani PN z tego co widzę pracuje w takim miejscu gdzie fakt udowodnienia jej takiego przestępstwa może przekreślić jej możliwość dalszego zatrudnienia w tego typu instytucji. I może to ją W KOŃCU zniechęci do ponownych trollowych prób. Jeśli mylę fakty co do tej osoby to proszę, poprawcie mnie.
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    A jest wśród nas ktoś naprawdę poszkodowany na skutek działań tej pani?
    Czy chodzi tylko o to, że opowiadała zmyślone historie, w które niektórzy uwierzyli?

    Treść doklejona: 03.04.12 18:38
    Nie wiem czy się mylę, ale mam wrażenie, że emocjonujemy się tu historiami sprzed lat, a obecne przewinienia Aborty to zmienianie nicków i koloryzowanie własnego życia. Nie wiem czy to jest karalne.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    eee.. mnie to w ogóle nie podnieca, bardziej emocjonuję się prawdziwym życiem 28-dniowych przyjaciółek :wink:
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Kłamanie w necie nie jest karalne, o ile oczywiście nie prowadzi do działań karalnych (oszustwa).
    Ile razy w rzeczywistości zdarza się, że ludzie konfabulują..
    Nie zmienia to jednak faktu, że takie sytuacje zniesmaczają.
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    Dokładnie, już wcześniej pytałam czy u nas jest ktoś poszkodowany, bo na innych forach pożyczała kasę na wieczne nieoddanie, wysyłała perfumy z UK, które nigdy nie docierały, przyjmowała darmowe leki, zbierała "w akcjach charytatywnych" ubranka dla dzieci, kradła zdjęcia dzieci i przedstawiała jako swoje, bo przecież była w ciąży trojaczej plus miała adoptować 3 dzieci siostry , która zginęła w wypadku...

    Przeraża mnie , że ona oferuje swoje "usługi" na niania.pl :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    hehehe
    jak myslicie co Wam mowia koncowki 88 ,czy ona jest na tyle tempa ,bo nieuwieze ze to taki zbieg okolicznosci :d
    i dostepna on line
    http://28dni.pl/aaricia88
    http://28dni.pl/majka88
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    końcówka o niczym nie swiadczy. spokojnie :) bo sie nakrecacie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Moze ;p ale cos mi swita ze to sama osoba co creyzolka88,sasteka 88 ,ashanti 88 czy jak jej tam :D i sama osoba puzzle :D
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    Tylko, ze jak przeglądam te nowe 88 to albo maja pierwszy cykl i większość 2o dc albo są w ciązy i nagle okazuje sie , ze poraniają lub zarodek sie nie rozwija albo mąz je zdradza. generalnie wszystkie z jakims dramatem. Juz kilka takich wyłapałam od wczoraj. Mają sporo cech wspólnych. Może przypadek ale aż ciężko uwierzyć.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    To teraz bedzięcie kontrolować wszystkie nowe osoby? :-)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    ANDERKA a nawet jak to trolle to jaki problem ? :tongue:
    widocznie komuś się nudzi a skoro tak sobie rozrywkę funduje to co nam do tego ? :cool:

    tak jak dziewczyny wyżej pisały - samo zakładanie miliona kont i wymyślanie bzdur nie jest żadnym przestępstem

    pożyczanie pieniędzy wg mnie chyba też nie bo przecież nikt nikomu nie każe wysyłać kasy obcej tak na prawdę osobie
    skoro jakieś frajerki jej wysłały to czyja to wina ?
    chyba nie tej, co kasę wzięła nie uważasz ? :devil:


    poza tym wydaje mi się, że mocno dramatyzujecie i tyle :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    No może...... :bigsmile:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    anderka dokladnie to samo chcialam napisac :d ale przyslowiowo"olac to " chce sie trolek niech sie bawi :d
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    To może jeśli chodzi o wnioski z tej całej akcji...
    to myślę, że dobrze by było (chyba bezpieczniej) gdyby dostępna była lista użytkowniczek, z datą rejestracji oraz datą ostatniej wizyty (oczywiście z automatyczną aktualizacją)...
    Na wielu forach to jest i myślę, że pomaga w utrzymaniu porządku.
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    A może po prostu rocznik 88 taki pechowy... :tongue:
    Nie nakręcajcie się tak, Sherlock Holmes to już niestety nie tu i nie teraz :wink:
    --
  1.  permalink
    no dziewczyny rocznik 88 jest super:bigsmile:, ja jestem z 88
    -- ,
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Puzzle to układanka z wielu różnych fragmentów...może to sugestia do osobowości właścicielki nicka...
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Blanka81: Puzzle to układanka z wielu różnych fragmentów...może to sugestia do osobowości właścicielki nicka...


    Rozbawilo mnie to :D
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Haha zaraz pierdykniemy jej tu psychoanalizę i laska będzie puchła ze szczęścia, że tak wiele i tak dobrze się o niej pisze %))))
    Dajmy se już siana, trza wyciągnąć wnioski, ograniczyć profile, zapomnieć i z tym żyć %)));)
    --
  2.  permalink
    własnie, najpierw chyba trzeba je poskładac zeby coś z nich było:rolling::rolling:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    mangaa to był tylko żart :wink:
    -- [*]
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Też raczej moja wypowiedź nie była na serio ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Powoli temat przekształca się w zbiorową paranoję... a tak na "chłopski rozum" skoro ktoś nie chce byc rozpoznany to chyba nie umieszcza znaków rozpoznawczych w nicku? a jeśli chce byc rozpoznany to zostaje przy starym??
    Spuśćcie trochę tej pary :wink: i dajcie nowym się rozgościć. Przecież nie udzielają się w tym wątku, a Wam nikt nie każe od razu udostępniać im wykresów. No i pozostawmy może już kolejne strony tego tematu dla nowych trolli :smile:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    ...hi,hi,hi...ale nas wszystkie pinda wyrolowała...no cóż..nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...cieszmy się, że to Ona jest walnięta a nie my:bigsmile:...mnie osobiście mocno wku...ła,ale się mało udzielałam, więc nie komentowałam jej"mądrych" wypowiedzi...ale od początku, "śmierdziała" mi jej osoba...Dziewczyny,olać ją...może Nas czyta i sprawia jej to przyjemność?-po co jej dawać dodatkową satysfakcję? Pozdrawiam Was...i bohaterkę tego tematu również:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Melodie: Nie wiem czy się mylę, ale mam wrażenie, że emocjonujemy się tu historiami sprzed lat, a obecne przewinienia Aborty to zmienianie nicków i koloryzowanie własnego życia. Nie wiem czy to jest karalne.


    Melodie, spójrz na wątek o tarczycy - ona tam zachowywała się jak lekarz medycyny. Podważała decyzję lekarzy, wypowiadała się ekspert w dawkowaniu leków, wynikach badań. A dziewczyny (w tym ja też) wierzyły jej, wątpiły w decyzję lekarzy itp. Uważam, że pod tym względem była niebezpieczna, a my zbyt ufne.
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    akirka- to że poważała, to że się mianowała ekspertem to jedna sprawa.. to że ktoś się jej radził i miał w dupie prawdziwych lekarzy to drugie.. poza tym nie ona jedna tu taka mądra w zakresie medycyny.. na forum pełni takich co znają się na medycynie lepiej, na prawie, na lekach.. generalnie na wszystkim od wyedukowanych specjalistów... więc luz.. i to chyba już wina użytkowniczek które zamiast trzymać się opinii specjalisty stosują się do porad forumowych ciotek-klotek
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    a ja widzę, że puzzle ma koleżanki jeszcze i to jedną moją nawet, więc chyba nie wszyscy są w temacie
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    zyziaczkowo: a ja widzę, że puzzle ma koleżanki jeszcze i to jedną moją nawet, więc chyba nie wszyscy są w temacie

    ja moje poinformowałam o temacie :)
    --
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    juz jej napisalam, ale moze sluchajcie dopisac tutaj nicki po kolei co zostaly juz wykryte, bo ktos moze sie zagubic czytajac to wszystko a tak sobie ktos wejdzie i przeczyta kogo wywalic, jak wiecie juz na pewno kogo trzeba sie pozbyc to napiszcie
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    zyziaczkowo: a ja widzę, że puzzle ma koleżanki jeszcze i to jedną moją nawet, więc chyba nie wszyscy są w temacie


    Nie każda użytkowniczka czyta forum, ale ten wątek chyba powinny ;)
    --
    • CommentAuthorDelfin
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Hej dziewczyny, widzę że niezły zamęt się tu zrobił. Ciekawe że nasz kochana abortaW vel Puzzle vel 'jak jej tam' nie miała na tyle odwagi by się tu wypowiedzieć. A szkoda.
    A najlepsze jest to co jeszcze z dziewczynami z NB znalazłyśmy- jej profil na Sympatii- niestety można go obejrzeć tylko po zalogowaniu (link: http://sympatia.onet.pl/misioka,user.html) Jak na osobę, która mieszkała do tej pory z miłością swojego życia, z którą planowała przyszłość i dzieci jest dla mnie dość dziwne, że ma tam profil i poszukuje partnera. To chyba kolejny dowód na te jej kłamstwa. To jest naprawdę żałosne.
    Widzę też że zniknęła z 28dni chyba szybciej niż się pojawiła, tracąc prawie wszystkie przyjaciółki. Dobrze zrobiłyście dziewczyny. Takie coś trzeba tępić!
    Jestem ciekawa na jakim forum teraz się zaloguje i kim tam będzie. Bo nie sądzę by skończyła z tą swoją 'trollową' działalnością!
    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Mogę się założyć o co chcesz, że albo nadal tu jest, albo wróci.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Pewnie jest, ale czy jej "Kącik Porad" będzie miał tu jeszcze szanse?
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Puzzle jest online,wiec na pewno czyta
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeApr 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Może i jest, może czyta... ale dajcie już spokój, bo tylko ją karmicie( a dziewczę na diecie podobno :wink:).
    Od dziwowania się i biadolenia lepsze jest wyciągnięcie wniosków na przyszłość.
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Czyta, czyta, bo jak Delfin napisał o sympatii to tam własnie teraz jest online.
    -- ,
  3.  permalink
    troll jak bumerang - zawsze wraca !
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Niezła historia :O
    http://forum.styl.fm/historia-tomusia-michasia-i-marcelinki-historia-zmyslona.t66703.htm
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Ta laska ma nasrane w głowie,co takim ludziom siedzi w tych łbach,przerażające jak dla mnie i nie do pomyślenia że można mieć taka fantazje.Powinni ja leczyć albo zamknąć w psychiatryku bo to nie jest normalne!!!!!!!!!!!!!!1 :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Przygnębiające w całej tej sprawie jest to, że chcąc nie chcąc, wiele z nas zaczęło teraz inaczej, bardziej podejrzliwie patrzeć na pozostałe forumowiczki, szczególnie te całkiem nowe. Myślę, że dziewczynom, które właśnie do nas dołączyły, trudno się będzie tu zadomowić jeśli od początku będą narażone na nieufność i analizę każdej wypowiedzi z naszej strony. Zawsze trafi się jakiś troll, z tym nie wygramy.
    --
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    a z drugiej strony szkoda tej kobiety....tego co się dzieje w jej głowie ...
    --
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Szkoda, nie ma co rozważać. To nauczka dla wszystkich, żeby uważać na to, co się tu pisze.
    • CommentAuthorbas28
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    to i ja dodaje: 28dni-malutka83 i ta sama osobka na innych portalach przedstawia sie jako kajkapol (m.in. 40tygodni) a z imienia i nazwiska Katarzyna Niznik-Rokicianska, mieszkajaca w Hiszpanii a obecnie w miejscowosci Rabka Zdroj.

    Uwazajcie na nia dziewczyny.
    pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeApr 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Tak, teraz każda nowa użytkowniczka będzie podejrzana :shocked:
    Sucharek83, jak dla mnie, Ty już jesteś - 3 dni stażu (gdy tamtą zdemaskowano), nick z końcówką 83 i ten wykres. Oczywiście mogę się mylić, więc jeśli tak jest, to sorry.
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Jak dla kogo - ja nawet nie zwracam uwagi na nowe, no chyba, że zaczynają udzielać się intensywnie na forum.
  4.  permalink
    Ja na forum jestem dopiero 49 dni więc też jestem świeżynką:bigsmile: a szczerze mówiąc to nie bardzo chce mi sie pisać o tych pokręconych trolach, one i tak pewnie bedą pisać dalej bo co je powstrzyma eh
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    "Nasza" puzzle vel abortaw była tutaj dosyć długo stażem, więc prawdę mówiąc - jakby się czepiać - to każda z Nas mogłaby być potencjalnym trollem ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeApr 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Ej, halo, zaraz ! Po pierwsze to przeradza się w paranoję, po drugie obrzucanie obelgami (było, nie było "troll" komplementem nie jest) dziewczyn, które są Bogu ducha winne jest chyba mocnym nadużyciem. bas28 nie wiem, jakie masz podstawy, by rzucać tu nazwiskami i ostrzegać ludzi przed kimkolwiek, ale zasada co za dużo, to niezdrowo, byłaby tu wskazana. Jeżeli masz jakieś konkrety to je przedstaw, a nie rzucasz nickiem, imieniem, nazwiskiem ... i co ? Tak bezpodstawnie ? Kurcze, dziewczyny, opamiętajmy się, bo zaczyna się tu (chodzi mi o całe forum, bo w każdym wątku jest poruszony ten temat) naprawdę robić nieprzyjemnie. Tak jak pisze Katka, niedługo wszystkie będziemy tu potencjalnymi trollicami.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.