Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 19th 2014
     permalink
    Tak, tak, klocki :DDD
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Dziewczyny dzisiaj w Lidlu swietne zabawki dla dzieci! Domki dla lalek, mebelki, tablice do pisania (i magnetyczne) tory, kolejki - drewniane klocki. Cudenka! Ja już się obkupiłam na swięta ;-))
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Ech, jak zobaczyłam te malutkie drewniane mebelki w lidlu, to pożałowałam, że Lilka nie bawi się żadnymi domkami, lalkami itp.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    A dziewczyny którą tablicę bardziej polecacie?
    Z Lidla czy z Biedronki?
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Migg właśnie kupiłam te mebelki i ten drewniany domek dla lalek ;-)
    Dii ja kupiłam tę z lidla ale nie porównywałam wcześniej z tą biedronkową.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    obie sa fajne jak na moje oko
    -- ;
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    A teraz tak się zastanawiam - na wyrost troszkę, bo do świat jeszcze chwila - jak byście zrobiły pod choinkę z takim domkiem? Czy zapakować pudełko i niech Mała wszystko w częściach dostanie i potem będziemy składać? Czy złożyć w ukryciu domek i zapakować w papier już taki złożony, że jak zdejmie papier to będzie miała od razu wyobrażenie co dostała? Wczesniej o tym nie myślałam, ale chyba większe ŁAŁ będzie jak dostanie już złożony domek, nie?
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeNov 20th 2014 zmieniony
     permalink
    Majka na 2 urodziny dostała domek i mebelki i zrobiliśmy tak, że domek daliśmy złożony, z przypiętą wielką kokardą. A wszystkie akcesoria miała zapakowane. I lepiej domek dać już gotowy do zabawy, na pewno będzie mega zachwyt :))
    --
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Ulcia, a Martynka lubi składać zabawki? Sprawi jej wiekszą frajdę zabawa, czy właśnie kompletowanie? Nasz syn uwielbia majsterkować z tata i jeżeli coś kupujemy dla niego lub domu, to pierwsze pytanie jest takie, czy to coś sie skręca/składa/skleja, bo inaczej jest mniej fajne, wiec dla naszego dziecka bym dała do złożenia zabawkę, oczywiście ze odpowiednim obrazkiem/zdjęciem, jak docelowo ma zabawka wyglądać.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Ulacia ja bym złożyła domek. Kacper dostał na urodziny warsztat samochodowy do składania i złożył do z chrzestnym. Chwilę się pobawił i potem sam rozkładał i skłądał jeszcze raz. Zawsze będzie miłe zaskoczenie, ze to jest ładny domek a przecież zawsze możecie go rozłożyć i razem składać kilka razy na dzień:tongue:

    A ta tablica... No myślę właśnie... Ale zostawię ten wybór mamie:tongue: hehe
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Ulcia, ja bym dała już złożony domek, aleee mówię to na podstawie obserwacji Zu ;) Gdy dostaje jakąś zabawkę, która wymaga złożenia, to widzę w niej zniechęcenie, tzn.cieszy się, że coś tam dostała, ale nim 'to coś' się złoży, to już nie ma tej radości.. ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Ninka dostała taką tablicę od babci jak ta z lidla ale powiem szczerze nie bawiła się nią. Jest duża, zajmuje dużo miejsca i złożyliśmy ją i leży w piwnicy, akurat jej nie przypadła do gustu
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    kazde dziecko inne. moj dostal taka tablice jak mial 2 lata i namietnie na niej bazgrolil gdzies do 3,5 roku zycia. dokup[ila literki i dziecki temu zna caly alfabet, zna cyferki, teraz uczy sie dodawania.
    innym trafionym prezentem byl zestaw domkowo z ciuchciami (ok 3 lat-3,5)
    dzwig brudera - dostal w zeszly roku (3 lata-4 lata), bawi sie do teraz
    klocki plastikowe/drewniane - bawi sie do teraz
    ciastolina/farby plakatowe - bawi sie do teraz
    jedzik-pchacz straz pozarna - bawil sie od 8miesiecy do 2,5 roku zycia
    wszelkie gry - marchewki, granna

    u nas zupelnie nietrafione (co pokazuje jak kazde dziecko jest inne):
    lego duplo, lego zwykle (kupilam dla siebie;-P)
    rowerek biegowy (usiadl 2 razy), choc na rowerze z bocznymi kolkami jezdzi namietnie
    -- ;
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    No to chyba złoże wczesniej ten domek :) jeju, jak ja byłam dziewczynka to zabiłabym za takie prezenty!
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    My zakupiliśmy taki zestaw majsterkowicza w lidlu, a chrzestna ten tor autorstradowy i mój R. to się już składania doczekac nie może ;P:P
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Asiula a możesz zalinkować ten zestaw majsterkowicza i to dla Adasia ??
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeNov 20th 2014 zmieniony
     permalink
    http://www.lidl.pl/catalogmedia/pl/article/102395/102395_03_f.jpg
    Takie cudo :)
    Niby od 3r.z. Ale Adasia kuzynka ma kuchnie i się nią fajnie bawi, także myślę, że i to mu się spodoba
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Ulcia no właśnie zastanawiałam się nad takim domkiem dla siebie :DDD Tak to chyba jest w tym komunistycznym jeszcze pokoleniu :D
    Niestety jednak, w żadnym lidlu domków ani mebli już nie było :cry: Co więcej nie było też drewnianych zestawów jedzeniowych (typu kanapki, torty itp.) na które się napaliłam. Kupiłam jednak nawlekanki, drewniane klocki z cyferkami i literkami i jeszcze parę innych rzeczy, które rozpakowałyśmy dzisiaj, bo moje dziecko miało zły dzień i nie było opcji schowania zabawek na jakieś mikołajki czy coś.
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    My kupilismy Oktawii taki domek
    http://www.toysrus.at/product/index.jsp?productId=11976581
    Ostatnio ma ona faze na barbi a do niego wchodza takiej wielkosci laleczki,wiec na mikolaja domek a pod choinke lalke barbi z filmu Ukryte drzwi.Juz nie moge sie doczekac tej radosci i bedziemy mogly obie sie bawic.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    A ten odkrywczy domek to faktycznie fajna sprawa dla 2-latka?
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Dii moja Ninka dostała go na dwa latka, do tej pory czasem się nim bawi, teraz dołączył do niej Dominik i lubi go, ale nie wiem czy twój synek będzie się nim interesował
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    A tam tylko można sobie coś tam ruszać i wydaje to odgłosy, tak? Duże to jest?
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Moje dostana ten domek. Nie jestem zadowolnoa bo z plastiku, a miał być z drewna. no ale chrzestny wybral inaczej. Zreszta nie ja się będę bawila :wink:domek
    Chce jeszcze z lidla kupic młodszej mozaikę, a starszej bransoletki. i jeszcze kase sklepowa chce kupic i gre trefl poczta/zakupy z pieniazkami itp.
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Dii: A ten odkrywczy domek to faktycznie fajna sprawa dla 2-latka?

    Gosia na zajęciach w klubie malucha takim się bawi i jest to pierwsza zabawka, do której biegnie. Całkiem fajna rzecz.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Majka ma ten domek i ja jestem w nim zakochana :tooth: Jest śliczny! Kupiliśmy jej lalki i całe wyposażenie i ma jeszcze domek na drzewie
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 20th 2014 zmieniony
     permalink
    Dii domek jest spory, jak dorwę metr to go zmierzę. Tak są odgłosy i światełka, tzn jak naciśniesz dzwonek to jest dindon, naciśniesz lampkę przy drzwiach to się zaświeci. Jest odgłos spuszczanej wody w toalecie, lania wody i kwakania kaczki, chrapania, bo chłopczyk śpi, pies przy budzie wyje i szczeka, telefon dzwoni i głos mówi halo, pralka pierze, kuchenka tyka i dzwoni, szop w kominie wydaje dzwięk, kogut pieje, świerszcze grają, wiewiórka wchodzi na drzewo, małpka się kręci, samochód jedzie i słychać dzwięk samochodu. Domek otwierasz i w zestawie jest chłopczyk, dziewczynka fotel i telewizor, ja jej potem dokupiłam jeszcze z little people inne figurki. Dla małego dziecka ten domek jest idealny, bo te domki co dziewczyny linkowały to wiadomo mogą się bawić i maluchy ale tak na prawdę skorzystają z niego już starsze dzieci. Moja ma kilka domków i z littlest pet shop i zamek barbi nawet statek taki duży barbi a jednak najczęściej wraca albo do tego domku, albo do takiego który jej zbudował Artur z klocków lego, trzypiętrowy, wypasiony i tam układa swoje malutkie pieski, kotki, duperelki
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Przychodzę tu z tym samym pytaniem ,jakie na poprzedniej stronie zadała Kachaw-od jakiego wieku rowerek biegowy?
    babcia chce na roczek młodej kupić rowerek,ale ja nie chcę takiego do prowadzania bo już na wiosnę za duża będzie do niego.bardziej skusiłabym się na biegowy ale czy półtoraroczniak da radę?czy za szybko i może coś innego jej podsunąć?
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    UŚ my mamy rowerek który jest teraz w biedronce trzykołowy i się go potem zmienia w biegowy :)
    Póki co Adaś jeździ do tyłu ale myślę że do wiosny będzie juz na dwukołowym latać ;p
    Bym poszukala może czegoś takiego albo biegowy ale niski bo wiekszosx jest dla wyższych dzieci i nie wiem czy Kamilka by dotykala nogami nawet za jakiś czas ;p
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Uś, moim zdaniem nie na wiek trzeba patrzeć, tylko na wzrost, a konkretniej długość nóżek. Nasz maluch dorósł do rowerku dopiero w wieku ok. 2 lat, chociaż dostał od dziadków pół roku wcześniej. Niestety, wzrost niby ok, ale nóżki były za krótkie, wiec domagał sie wożenia.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Uśu ja własnie myślałam o takim rowerku, dziś go widziałam w biedronce, niby fajny ale 120 zł za coś na trochę to wolę mu kupić porządny biegowy, a ma pieska z fisher price taki pchaczek/jeździ więc będzie sobie na nim po mieszkaniu jeździł, bo na razie wsiądzie na niego okrakiem, ale nie umie się odpychać do przodu, nie zajarzył jeszcze
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Ok, dzięki, czyli dużo się dzieje w tym domku :wink: To może Kacper się nim zainteresuje... A jak nie to dla Madzi będzie:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 22nd 2014
     permalink
    Kasiu (Kachaw) czy ten jezdzik który ma Dominik to BRIGHT STARTS?

    Treść doklejona: 22.11.14 10:57
    Ps.dziękuję wam wszystkim za opinię odnośnie rowerka biegowego
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 22nd 2014
     permalink
    Nie ja upiłam taki z Fisher price i bardzo go lubi, ale mi udało się kupić w komisie za 60 zł, w stanie idealnym wręcz, bo cena nowego powala
    taki mamy
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeNov 25th 2014
     permalink
    Dziewczyny co myślicie o tym dla mojej Madzi?
    LINK
    Warte swojej ceny? Bo są i tańsze innych firm...
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeNov 26th 2014
     permalink
    Dii, z mojego doświadczenia nie warto ;] drogie, a nie wiadomo czy i na jak długo ją zainteresuje. I wielkie to to! :)

    A ja szukam stolika dla mojej ponad rocznej córci, nie MAMUT ikeowy, bo jest za wielki, jakiś mały stolik okrągły, i nic nie mogę znaleźć... Ktoś-coś?
    Bo krzesełko-fotelik mam (własny, z czasów maleńkości :D).
    --
    • CommentAuthorlysa6
    • CommentTimeNov 26th 2014
     permalink
    Dii, bo widzę że to do wózka jest, a Mała Ci nie śpi na spacerze? ja Mam córkę miesiąc starszą i powiem Ci, że w wózku to mi przeważnie śpi na spacerach, a terz jak jest starsza to jak nie śpi to rozgląda się na boki, cały świat ją ciekawi. Ja mam taki sznurek z grzechoczącymi misiami i totalnie się nie sprawdził, leży w kącie. Ale polecam coś do budki kolorowego przypiąć od środka. Ja mam takiego aniołka z filcu i Mała z ciekawością się w niego wpatruje:)
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeNov 26th 2014
     permalink
    tzn. ona w gondoli nie uleży i właśnie jakby miała coś nad sobą to byłoby lepiej... Nie mam możliwości wyjść z nią na spacer w ogóle... Śpi tylko 30 minut a jak chcę wyjść z nią na spacer to zaraz się budzi i jest awantura. Ale też myślałam, żeby to mocować w foteliku samochodowym, bo ona też nie lubi jeździć i może miałaby nad główką zainteresowanie...
    Hmm.. A może coś tańszego to może nie będzie tak szkoda...? Ale inne mi się wydają, że zaraz się zepsują albo będą się zsuwały...
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeNov 26th 2014
     permalink
    Dii my mielismy cos podobnego ,mozna go przymocowac do wozka ,lezaczka i fotelika samochodowego .U nas sie nie przydalo bo mala nie interesowaly takie rzeczy ,ona bala sie karuzeli z misiami .
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeNov 26th 2014
     permalink
    A czyli zależy od dziecka... No Magda np. interesuje się wiszącymi zabawkami nad jej głową jak leży na macie, więc dlatego pomyślałam o tym...
    --
    • CommentAuthorlysa6
    • CommentTimeNov 26th 2014
     permalink
    Dii, moja siostra ze swoją córką miała coś podobnego, Mała na spacerze nie dawała rady w gondoli, wierciła się, darła, jak spała to też max. pół godzinki, no więc jak miała 4,5 m-ca to przesiadła się po prostu na spacerówkę - oczywiście nie na siedząco tylko na pół leżąco - najpierw ją sadzała przodem do siebie, no i był ryk, więc jak ją przełożyła przodem do świata to Mała zachwycona - pokochała spacery! Ja też przesiadłam się już na spacerówkę, od zaczął się bunt na spacerze. Mi się wydaje że niektóre dzieci po prostu są rządne świata. Moja córka jeździ przodem do mnie bo jakoś jeszcze nie dorosła aby mnie nie widzieć. Spróbuj w domu Małą przymierzyć do spacerówki, może akurat to jej podpasuje:)
    Aha siostrzenicy zabawki w gondoli nie pomagały i tak był ryk;-)
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeNov 26th 2014
     permalink
    kurcze to już nie mam dla niej pomysłu...
    Podpowiedzcie mi coś... Chcę zamówić coś na smyku online...
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 26th 2014
     permalink
    Dii ale co ci można podpowiedzieć, wiadomo że dla takiego malucha to mogą być różne rzeczy, wejdź na smyka zawęź sobie zabawki do 6 m-ca życia i zobacz może coś cię zainteresuje. Dla takiego malucha to fajne są zabawki które szeleszczą, świecą, grają.
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 26th 2014
     permalink
    Dziewczyny myślicie ze 3,5 letnie dziecko będzie jeździć na łyżwach? Może macie jakieś doświadczenia?
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 26th 2014
     permalink
    Aga ja myślę, że jeżeli rodzice lubią jeździć i będą razem chodzić to myślę że to dobry wiek by zacząć, można zadzwonić na szkółkę i zapytać od kiedy najlepiej zacząć, oni ta mają doświadczenie i wiedzą czy 3,5 letnie dziecko ma już odpowiednią koordynację
    --
    •  
      CommentAuthorhanka242
    • CommentTimeNov 26th 2014
     permalink
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeNov 26th 2014
     permalink
    kachaw tak robiłam, ale wszystko mi się wdaje takie "bez sensu"... Przejrzę jeszcze raz...
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 26th 2014
     permalink
    Dziewczyny jakby ktoś szukał pchacza/jezdzika to w biedronce są aktualnie slodkie z myszką Minnie albo Kubusiem puchatkiem.mają dużo melodii i wyglądają ślicznie.
    szkoda że kilka dni temu tesciowa kupiła na allegro :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 26th 2014
     permalink
    Ja mam zamiar smigac razem z nią.Uwielbiam łyżwy i rolki:-)
    Dzięki kachaw:-)
    --
    • CommentAuthormoly123
    • CommentTimeNov 27th 2014 zmieniony
     permalink
    Dii, z takich drozszych - moja ponizej 6 miesiaca to uwielbiala siostrzyczke szczeniaczka :-D . Wiadomo trzeba bylo jej puszczac no ale byl taki szal ze hoho:-) No ale ona to ci pewnie nie ulatwi spacerow...
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 27th 2014
     permalink
    Macie może jakieś polecone zwierzaki interaktywne? miałam już nic drogiego nie kupować, bo Dominik tyle zabawek ostatnio dostał, że na MIkołaja miałam mu kupić już tylko coś drobnego ale jakoś wpadło mi to do głowy :)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.