Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeDec 5th 2014
     permalink
    Spoko :) Mój mówi, że chce ciuciać czyli odkurzacz :) Chrzestny ma mu kupić taki Playskool :) A ja mu kupiłam Odkrywczy Dom, babcia kupiła Dzień i Noc, druga babcia tablicę na kredę i magnesy :) Ijo Kacper ma - duży wóz policyjny, ale dostał rok temu:wink:

    Treść doklejona: 05.12.14 17:30
    TU jest ten woofie - ktoś chyba zapomniał wyłączyć nagrywanie:wink:

    Treść doklejona: 05.12.14 17:30
    ale wpiszesz sobie w youtube i Ci wszystko się tam pokaże :)
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeDec 5th 2014 zmieniony
     permalink
    Polecam puzzle Castorland 4xPuzzle
    Leoś dostał te puzzle miesiąc temu - idealny, niedrogi prezent od babci, Leonek jest bardzo jest "zacięty" mimo, że muszę mu delikatnie podpowiadać nie poddaje się i jest ponad pół godziny cichutkiej zabawy:)>
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeDec 8th 2014 zmieniony
     permalink
    Ratuuunku :) Widziałyście może gdzieś, w jakimś sklepie internetowym maskotkę Daisy? No i żeby cena nie powalała. Widziałam na all jedną za stówkę (omg) i drugą za 60, ale brzydka była ta Daisy :/ W smyku nie ma, na allegro jak jest to cena powala, albo brzydkie to to takie, kraina zabawy, czas zabawy. No nie widzę nigdzie... :/
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeDec 8th 2014 zmieniony
     permalink
    Zamówiłam właśnie te 4 rybki dla Majki, maly dodatek do prezentu gwiazdkowego ;D bedzie je miała do kąpieli, o ile sie nie bedzie bała ;p
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeDec 8th 2014
     permalink
    Magda_a wczoraj na odpuście u mnie w parafii były (to jest ta kaczusia?)
    Dziewczyny ja tylko Wam napiszę, że mapa zwierząt z dumel discovery robi u nas furorę, jest super,ekstra. Najbardziej zafascynowała moją córkę opcja "co je" . A i ja sama się dowiaduję wielu ciekawych rzeczy.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 8th 2014
     permalink
    madzinka83: mapa zwierząt z dumel discovery robi u nas furorę

    a nie mowilam;-P
    -- ;
    • CommentAuthormoly123
    • CommentTimeDec 10th 2014 zmieniony
     permalink
    Jeśli któraś z Was szuka jakiejś lalki- bobasa dla malucha, to polecam te co są teraz w Biedronce :) dużo różnych tekstów, no i nie zbyt duza wiec, dla takich maluchów jak moja jest spoko. Mała ją karmi butelka i lizakiem i ma super frajde. Jedyny minus że, szybko się wyłącza i trzeba jej brzuszek nacisnąć żeby znów się włączyła - czego moja narazie jeszcze nie skumała i sie wnerwia że ona karmi, a lalka "nie jje". Więc ja musze być wpoblizu i jej włączać, ale pewnie i to zaraz załapie :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeDec 10th 2014
     permalink
    Dii zdecydowalam sie jednak na sambiego, bo wiecej opcji ma i chodzi. Jakie tam baterie potrzebne? Bo na zewnatrz opakowania nie widze info, a nie chce otwierac, bo to prezent. No i nie chce tez, zeby mlody dostal i przez swieta sobie tylko na nuego popatrzy, bo odpowiednich baterii nie ma;)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeDec 10th 2014
     permalink
    Fajnie :) Baterie zwykłe paluchy, chyba 3 sztuki.
    --
    • CommentAuthormoly123
    • CommentTimeDec 17th 2014
     permalink
    Dziewczyny co myslicie o kasie dumel ? A może polecicie jakas inną ?
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeDec 17th 2014
     permalink
    madzinka83: Magda_a wczoraj na odpuście u mnie w parafii były (to jest ta kaczusia?)

    Dzięki, ale Wasz odpust nie ratował mi tyłka, bo nie miałabym jak kupić tej kaaaczki :D
    Na szczęście pomogło mi, niezawodne, allegro. Dziś wyczaiłam Daisy w przystępnej cenie, a i wygląda całkiem spoko ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 18th 2014
     permalink
    Dziewczyny czy są jakieś niełamiące się, bezpieczne kredki dla takich brzdąców jak mój?
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeDec 18th 2014
     permalink
    Mangaa, ja polecam kredki MILAN FLEXI TOUCH. Są b.miękkie i Zu świetnie się rysowało/kolorowało a i rzadko się łamały, w porównaniu do kredek ołówkowych.
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormalabu
    • CommentTimeDec 18th 2014
     permalink
    Ja polecam pastele wodne Toma. Mieciutkie, dobrze sie trzyma. Tylko musialam niektore tasma klejaca skleic, no papier się podarł i się rozczepily, a są dwustronne. Ale uzytkujemy juz dwa lata.
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 18th 2014
     permalink
    Magda a czy te Milany nie są dla starszych dzieci? Bo ona z tymi kredkami to cuda wyprawia - biega, kolekcjonuje, przekłada z pudełka do pudełka, akurat rysuje to najmniej póki co :wink:. Takie świecowe grube już połamała na drobny mak...
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeDec 18th 2014
     permalink
    Aaaa, to nie. Myślałam, że chodzi o to, by fajnie się rysowało :D
    Nie doczytałam najważniejszego, że mają być BEZPIECZNE, sorki ;) To są zwykłe, długie kredki, tyle, że b.miękkie, więc do biegania średnio się nadają (czyt.są niebezpieczne ;)) :smile:
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeDec 19th 2014 zmieniony
     permalink
    mangaa: Dziewczyny czy są jakieś niełamiące się, bezpieczne kredki dla takich brzdąców jak mój?

    Magna wklejam bo się natknęłam ostatnio. Cena powala, w końcu to tylko kredki! Ale idea mi się podoba :bigsmile:

    kredki kamyki
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeDec 19th 2014
     permalink
    Ja podpisuję się pod malabu. Też mamy pastele wodne Toma. Dobrze jest małemu dziecku trzymać je w rącze, a do tego są zmywalne z praktycznie wszystkich powierzchni. Do tego fajne są też dla starszego dziecka, bo po narysowaniu czegoś można namoczonym pędzelkiem rozcierać kredki na kartce.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 19th 2014 zmieniony
     permalink
    Winni widziałam te kamyki już kiedyś, ale bałabym się jednak, że chciałaby je zjeść bo czasami ma takie zapędy. ;D

    Kupiłam już te TOMA :D
    Dziękuję za wszystkie sugestie.
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeDec 29th 2014
     permalink
    TEO chciałam podziękować za polecenie klocków geomag (tych magnetycznych patyków z kulkami). Super trafiony prezent. Lila nie może się oderwać od nich, mój mąż także (tylko musi je układać, jak ona śpi, bo tak to mu nie pozwala :devil:).
    To już zresztą kolejna rzecz, którą poleciłaś a która się u nas sprawdza. Także czekam na więcej :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeDec 29th 2014
     permalink
    migg: TEO chciałam podziękować za polecenie klocków geomag (tych magnetycznych patyków z kulkami). Super trafiony prezent. Lila nie może się oderwać od nich, mój mąż także (tylko musi je układać, jak ona śpi, bo tak to mu nie pozwala ).

    Hmmm... to już wiem, co będzie prezentem na urodziny :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 30th 2014
     permalink
    MIGG cieszę się, że moje podpowiedzi się na coś przydały :wink:

    Następny hit, jaki u Ninki robi furorę to gra o głodnych żabkach.
    Ale to nie wiem, czy Lili nie za mała.
    Chyba nie, bo przecież ją i Ninkę tylko 5 mscy dzieli, więc spokojnie da radę :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeDec 30th 2014
     permalink
    TEORKA: Następny hit, jaki u Ninki robi furorę to gra o głodnych żabkach.
    Oooo, dziękuję. :) Pół roku różnicy to myślę dużo, ale jakby co, na urodziny będzie w sam raz. Zaraz obczaję sobie instrukcję.
    Zresztą ona nie układa z tych klocków magnetycznych jakichś skomplikowanych konstrukcji, pewnie pół roku później byłoby to też super prezentem, bo na razie to ją fascynuje samo magnesowanie, to, ile kulek można doczepić do patyczka, tworzenie linii z patyczków i różne takie działania okołobudowlane, niezbyt pewnie skomplikowane. Nie zmienia to faktu, że bardzo jej się podoba.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 8th 2015
     permalink
    dziewczyny dostalam zamowienie na urodzinowy prezent na jakiegos cwierkajacego ptaszka
    no i mam problem bo nie wiem o jakiego chodzi a dziecka nie mam juz jak zapytac, moze u waszych dzieci to jest tez jakis hit przedszkolny ?

    allegro wypluwa mi cos takiego
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 22nd 2015
     permalink
    Ja mam pytanie odnośnie klocków. Młody szczególnym pasjonatem nie jest ale chciałabym go jakoś zachęcić. Ma Wadera zwykłe i clics na ktore jest jeszcze za mały.
    Myslalam oczywiscie o Lego duplo ale nie wiem czy jemu się spodoba i jaki zestaw. Może coś polecicie? myslalam o straży pożarnej. Ilość klocków mnie trochę poraża. Może są jakieś inne firmy godne uwagi?

    Treść doklejona: 22.01.15 13:08
    Zdecydowałam się na farmę, bo aut, parkingów, straży pożarnej itp. mam już dość.
    Oglądałam farmy chyba wszystkich klockowych firm i chyba najbardziej spodobała mi się tej firmy JDLT, mają też fajne ZOO.
    Nie jest tak droga jak lego duplo, które jak dla mnie szału nie robi za taką cenę. Moze macie inne jeszcze farmy do polecenia?
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeJan 23rd 2015
     permalink
    Polecicie jakieś ruchowe zabawki dla maluchów 12m+...jeździki/pchacze, skoczek zebra...jest coś jeszcze?:cool:

    A szukam jakiegoś fajnego namiotu z kulkami też liczę, źe coś polecicie...pełno tego ale nie chciałabym trafić na coś tandetnego :wink::wink:
    --
    • CommentAuthormoly123
    • CommentTimeJan 23rd 2015
     permalink
    Bananowiec, dla dziewczynki wozek dla lalek, moja wszystkie miski wozi;-)
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 26th 2015
     permalink
    hop odradzam ta farme z tej firmy.Klocki i figurki rozpadaja sie .Polecam klocki Playmobile ,Oktawia ma taki domek gorski z ludzikami z zwierzatkami .Bawi sie nim codziennie.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeJan 26th 2015
     permalink
    moly123: , moja wszystkie miski wozi;-)


    Moja nie chodzi więc nie ma szans....

    Miał ktoś skoczka zebrę....?
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeJan 26th 2015
     permalink
    Ja mam skoczka krowke, ale nie wiem czy mówimy o tym samym. Takie dmuchane cuś z grubej gumy :wink:

    Z ruchowych zabawek polecam samochodziki. My mamy księżniczki Disneya. Może też służyć jako pchacz. Od dawna w codziennym użyciu ;)
    --
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeJan 26th 2015
     permalink
    my mieliśmy skoczka zebrę chyba z FP, odziedziczyliśmy po chrześniaku męża i to była bardzo bardzo intensywnie używana zabawka, ale Janek już chodził jakieś pół roku zanim zaczął jej używać na całego, dziecko musi mieć przy tej zabawce stabilny podpór i musi mieć odpowiednio długie nóżki żeby do podstawy dostawać
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJan 26th 2015
     permalink
    Bananaowcu ja z czystym sumieniem polecam jeździk, pchacz z FP tego pieska, jest stabilny, czyli idealny dla dziecka które dopiero uczy się chodzić, nie jeździ szybko, więc nie ma opcji, że dziecko się wywróci, fajne muzyczki, piesek rusza głową, ma sorter, więc można wrzucać klocki a dodatkowo można nimi karmić pieska, u nas to hit. Potem można złożyć siedzisko i dziecko siada sobie okrakiem i jak już załapie o co kaman to jeździ, mój już siada okrakiem ale jeszcze nie potrafi się odpychać :bigsmile: Jedyną jego wadą jest cena bo nowy kosztuje ponad 200 zł, ja kupiłam używany w komisie i widać od razu po jakości, że to zabawka nie do zdarcia, zresztą jak większość FP
    szczeniaczek z FP
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeJan 26th 2015
     permalink
    Zacznę od końca...

    kachaw: pchacz z FP tego pieska,


    Już mamy :tongue::tongue: Rozpisałaś się, ale może komuś się jeszcze opis przyda :wink:

    gilese: ale Janek już chodził jakieś pół roku zanim zaczął jej używać na całego


    No właśnie chodzi mi o to żeby zabawka była długo w użyciu :wink:

    gilese: dziecko musi mieć przy tej zabawce stabilny podpór i musi mieć odpowiednio długie nóżki żeby do podstawy dostawać

    Tego się obawiam..długich nóżek...no nic najwyżej trochę poczeka, a teraz pomaca, usiądzie, poprzechyla się pod naszą opieką...Tak od razu pomyślałam, że Ola nie da rady w pełni jeszcze z niego skorzystać :wink:

    mamakasi: Takie dmuchane cuś z grubej gumy


    To nie to :cool:

    Dzięki dziewczyny za szybki odzew :wink: Zebra już kupiona więc pozostaje mieć nadzieję, że długo posłuży :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 26th 2015 zmieniony
     permalink
    Quelle: hop odradzam ta farme z tej firmy.Klocki i figurki rozpadaja sie .Polecam klocki Playmobile ,Oktawia ma taki domek gorski z ludzikami z zwierzatkami .Bawi sie nim codziennie.


    Za późno..dziś przyszła ale jestem zdecydowanie na tak (jak na razie) , wykonanie i jakość fajna, nie wygląda jakby coś miało się rozpaść, a już na pewno nie klocki. Wiadomo, z czasem się zobaczy ale jesteśmy zadowoleni z D. ;) dużo lepsze wrażenie niż lego duplo koleżanki Dominika:bigsmile: więcej elementów, fajne figurki i ten domek. Jeśli z czasem się nic nie rozpadnie, to zamierzamy rozszerzyć serię ;)

    Treść doklejona: 26.01.15 22:31
    teraz w necie widze, że one miały inaczej to porozkładane ( ta koleżanka farmę) ale to wygląda niemal identycznie e w innym ustawieniu :) :D więc podróbka;) w każdym bądź razie, dobrej jakości wg mnie...a zobaczymy z czasem resztę:wink:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeJan 29th 2015
     permalink
    A polecicie jakiś konkretny namiot z kulkami? W necie tego pełno ale wszystko jakoś tak tandetnie wygląda albo mi się tylko tak zdaje...:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeJan 29th 2015
     permalink
    Hej dziewczyny,doradzcie proszę jaka karuzelke wybrać .synek ma 6 tyg i niczym nie mogę go zainteresować:p
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeJan 29th 2015
     permalink
    ladybird27: synek ma 6 tyg i niczym nie mogę go zainteresować:p


    A szachami próbowałaś? :tooth:

    My mamy z tiny love- karuzelę z projektorem..ale mojej córce nie przypadła do gustu..
    --
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeJan 29th 2015
     permalink
    Hihi próbowałam ale nudza go hihi
    -
    Wiem że takie dziecko ciężko zająć ale szukam opcji;)
    patrzyła. Na ta właśnie i na Rainforest plusFisher-Price Starlight Cot Mobile
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 31st 2015
     permalink
    hopelight my tez tak na poczatku uwazalismy ale po zakupie klockow playmobile nie zamienie je na zadne inne .Mozna fajnie je rozbudowywac i jest swietna zabawa dla wszystkich :tongue:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    • CommentAuthormoly123
    • CommentTimeJan 31st 2015 zmieniony
     permalink
    My mieliśmy taka i mała uwielbiała conajmniej do 8 miesiaca :P do tej pory bawi sie zwierzatkami z niej: http://allegro.pl/vtech-karuzela-do-lozeczka-czasomierz-kolysanki-i4869396424.html
    --
    •  
      CommentAuthorlewka
    • CommentTimeMar 19th 2015 zmieniony
     permalink
    Szukam dla syna wywrotki średniego rozmiaru. Na razie upatrzyłam sobie taką- Wader Middle Track. Czy ktoś ją miał i może podzielić się opinią? Albo polecić coś innego?
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 19th 2015
     permalink
    Macie jakieś godne polecenia zestawy zabawkowych garnków, sztućców, filiżanek, talerzy? Nie chcę kupować całej kuchni, bo dla moich to zabawa na kilka dni, ale chciałabym, by od zajączka gary dostali:wink: i odfasolili się od moich:devil:
    --
    • CommentAuthormoly123
    • CommentTimeMar 19th 2015
     permalink
    Moja ma zestaw takich metalowych z elefun ( w biedronce byly na swieta). Chyba najfajniejsze z tych co ma:-) bo jej stukaja jak moje o to jej sie podoba.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMar 19th 2015 zmieniony
     permalink
    Frances: i odfasolili się od moich

    Frances Myślisz że to realne, mój syn osobisty ma już komórkę, swojego pilota z FP a i tak ciągnie do realnych komórek i pilotów, bo widzi w nich siłę sprawczą
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 19th 2015
     permalink
    kachaw, znam ich jak łyse konie i wiem, że to absolutnie niemożliwe. U mnie D dostał swojego pilota do tv ( stary jakiś, ale wygladal niemal identycznie) a i tak zabierał te od tv, gdy mu zamieniałam to rzucał nim z nerwem:wink: więc wiem co czujesz, ale póki co nie mam lepszego pomysłu na prezent. Moi się kompletnie, ale to kompletnie nie bawią zabawkami. Najlepsza zabawa to mycie naczyń, zlewów, odkurzanie domu, gotowanie itp:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMar 21st 2015
     permalink
    Dziewczyny, szukam roweru dla Mery. Dwukołowy z doczepianymi kołkami bocznymi. Mozecie cos polecić?
    Od razu mowię, ze nie chodzi mi o jakies plastikowe różowe rowereczki, tylko taki normalny prawdziwy rower. Im mniej bajerow, tym lepiej.
    LIVIA, Ty chyba jesteś ekspertem w temacie, prawda? :smile:
  1.  permalink
    świetne są decathlonowe rowery
    Hania ma juz 3 od nich
    niezniszczalne
    warto tez kupic uzywkę, sporo ich na allegro czy olxie zawsze było
    z tego najmniejszego rozmiaru dzieci szybko wyrastają
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMar 21st 2015
     permalink
    Dzięki, to przylukam na olx te Decathlony. Chociaż przy dwójce dzieci juz trochę łatwiej sie robi wydatki, bo wiadomo, ze i drugie pojeździ.

    Treść doklejona: 21.03.15 10:15
    Przy okazji, Dziewczny, NIE POLECAM rowerka biegowego Kinderkraft. Mery dostała go w prezencie. Niestety opony sa tak cienkie, ze Mery na nim chodzi zamiast biegać. A na puky śmiga aż miło.
    Widziałam na ulicy kilkoro dzieci na tych Kinderkraftach i podobnych i wszystkie te dzieci tak jak Mery miały problem z bieganiem na nich.
    Puky maja zdecydowanie grubsze oponki i dzieciom lepiej na nich idzie jazda.
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeMar 21st 2015 zmieniony
     permalink
    Te rowery są często polecane
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeApr 6th 2015
     permalink
    Ktoś już tu pytał, ale odpowiedzi nie było, a i ja jestem w temacie: wózek dla lalek: składany, stabilny, któremu nie odpadną kółka po 3 spacerach ;] Ktoś, coś? :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.