Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 17th 2016
     permalink
    a szukalas na allegro czy w smyku wybierajac kategorie Roszpunka? nic nie bylo?
    ja bym powiedziala malej ze nie wiesz jak maja te klocki wymarzone wygladac i zeby ci je po prstu opisala :)
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeAug 17th 2016
     permalink
    W reklamie chyba swiecily, ale nie jestem pewna:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeAug 17th 2016
     permalink
    Szukałam, pytałam Martynki - a ona na to, ze błyszczące i tyle ;-)
    Pokazuje jej na zdjeciach - ale ni chusteczki nic jej nie pasuje ;-)
    No nic - jak nie znajdę, to będzie Barbie (wielka miłosć ostatnio) i tyle ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeAug 17th 2016
     permalink
    a to nie ten blyszczacy lodowy zamek elzy? roszpunka czy elza, jeden pierun, hyhy

    Treść doklejona: 17.08.16 15:35
    a swoja droga w reklamach wszystko blyszczy, kazde g...o :devil:
    -- ;
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeAug 17th 2016 zmieniony
     permalink
    Ewa! Bój sie boga! :devil:
    Dla nas Roszpunka i Elza to jeden wuj - ale dla 4-latki to przepaść ;-)))))))
    No właśnie - w reklamach wszystko błyszczy, milion dodatków, których w danej zabawce nie ma, wszystko sie samo rusza i jest boskie - a potem w domu już tak nie działa :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 17th 2016
     permalink
    Wy wiecie jak mi dzień zrobić :P... Się Was czyta to od razu lepiej :)
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeAug 19th 2016
     permalink
    Ulcia, ale ona to widziała w reklamie czy u kogoś?
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeAug 19th 2016 zmieniony
     permalink
    O, te błyszczą na pewno ;) Ale to chyba nie ta bohaterka ;)

    http://worldtoys.pl/LEGO-41062-Ksiezniczki-Frozen-Blyszczacy-zamek-Elzy.html
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeSep 2nd 2016
     permalink
    Dziewczyny pomóżcie proszę!
    Kupowałyście może mebelki i laleczki do domku dla lalek? Co polecacie? dziekuje
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 2nd 2016
     permalink
    Ja zdecydowanie polecam Ikeowskie.
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeSep 6th 2016
     permalink
    dziewczyny dajcie na szybko pomysł na prezent dla Amelki ne pierwsze urodziny:wink:
    nie mam pomysłu i kurka czasu na wertowanie stron i neta:cry:
    a czasu coraz mniej:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeSep 6th 2016
     permalink
    My Lence kupiliśmy pchacz, bo to była jedyna rzecz, której nie miała po Majce :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeSep 7th 2016
     permalink
    Malisiek: My Lence kupiliśmy pchacz

    Pchacz mamy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeSep 7th 2016
     permalink
    Daga, wspomniana tu już Arka Noego Dumel Discovery :) Albo jakiś jeździk? Albo jakieś fajne klocki dla maluchów od roczku. Adaś najbardziej lubi Chicco App Toys.
    A pchacza Adaś dostał na pierwsze urodziny i ma go w nosie ;) Jak ledwo chodził, to pchacz jeździł dla niego za szybko. Jak już chodzi, to pchacz nie jest mu specjalnie potrzebny. Mamy Chicco pingwina.
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeSep 7th 2016
     permalink
    Ja bym postawiła na Lego Duplo. Jedna z lepszych zabawek według mnie, posłużą na pewno na dłużej.
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeSep 7th 2016
     permalink
    Adaś nie ma lego duplo, i na razie wydaje nam sie, że to nie będzie jakaś fascynująca zabawka dla niego. Po drugim roczku pewnie kupimy. Elementy są małe a on wciaż pakuje do buzi różne rzeczy. Klocki Chicco są duże i Adaś pięknie je układa. Przeznaczone dla dzieci do lat 6. Ja bardzo polecam.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 7th 2016
     permalink
    Isia Duplo wcale nie są jakieś małe mnie się zdaje....
    Hug się pięknie nimi bawi już od długiego czasu więc ja popieram Hydro. Warto kupić :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeSep 7th 2016
     permalink
    Nie są małe. Zestawy dla najmłodszych są oficjalnie od 1,5 roku. Moje dzieci wcześniej się nimi bawiły z powodzeniem i naprawdę szybko nauczyły się sobie z nimi radzić.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 7th 2016
     permalink
    No właśnie, jako że Nina je wcześniej miała to Hug na pewno zaczął mając rok pewnie. I ani nie polykal ani nic.
    Chociaż Hug to może nienajlepszy przykład, bo moje dzieci z tych niejedzących zabawek. On to już playmobile ogarnia dłuższy czas :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeSep 7th 2016 zmieniony
     permalink
    Mój intensywnie ząbkuje (właśnie idą piątki, i to ostatnie zęby) i wtedy w buzi jest wszystko. No niestety. Połykać, nie połyka ale boję się, że przypadkiem coś połknie. Poza tym, umówmy się, świat klocków nie kończy się na Lego ;) Adaś ma drewniane i bardzo lubi, ma duży zestaw plastikowych Chicco i też są super. Ma jakieś tam jeszcze klocki ze Smyka, takie duże kwadratowe. Bawi się wszystkimi. Natomiast jak patrzę na te Lego Duplo, gdzie 5 klocków kosztuje 100 zł to mnie to trochę zniechęca.
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeSep 7th 2016
     permalink
    _Isia_: 5 klocków kosztuje 1000 zł


    Puściłaś wodze fantazji ;) A tak serio, to patrząc na ich jakość, niezniszczalność i to, jak długo służą, to uważam, że są warte swojej ceny. Szczególnie, że można je później odsprzedać z niewielką stratą.
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeSep 7th 2016
     permalink
    Tfu tfu, miały być dwa zera ;) Już poprawiłam.
    A tolerują obgryzanie? Moje dziecko obgryzie wszystko, co się da ;) A drugą połowę zgubi ;)
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeSep 7th 2016
     permalink
    Na naszych śladów zębów nigdy nie widziałam.
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeSep 7th 2016
     permalink
    Aha, ale na razie i tak rozbudowujemy Adasiowi bazę klocków Chicco. Coś podobnego robi chyba Fisher Price i nazywa się to Megablocks czy jakoś tak. Lego w przyszłości :)
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeSep 7th 2016
     permalink
    _Isia_: wspomniana tu już Arka Noego Dumel Discovery :)

    fajna, podoba mi się:wink:
    pchacze, jezdziki mam po starszej, lego też
    ale Amelka z tych co wszystko pchają do buzi, dosłownie
    nie mogłabym jej wtedy samej zostawić aby sie pobawiła, bo na bank do papy by pchała:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeSep 8th 2016
     permalink
    Dziewczyny, a ja się chciałam podpytać w temacie jeździków. Może polecicie coś konkretnego? Jakiś stabilny i w miarę możliwości nie hałaśliwy ;)
  1.  permalink
    _Isia_ megacar http://allegro.pl/lean-1262-jezdzik-autko-3w1-megacar-pchacz-i5574099258.html my mamy różowy, pozniej mozna zdemontowac zabezpieczenia. super jakosc.
    daga310 ja mam 10 msc córke i klocki lego duplo po starszej i mloda wklada do buzi ale to jest niemozliwe by zrobila sobie krzywde. klocki to najlepszy zakup zabawki jaki zrobilismy przez 4 lata. moim zdaniem lepsze niz ta arka. ja polecam
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeSep 8th 2016
     permalink
    A ja z innej beczki, dla roczników polecam zrobic tablice manipulacyjna. Wyguglujcie sobie co to, u nas to jest nieprzerwany hicior od 1,5 roku, a jak młodsza zaczyna to ogarniac to starsza ma Renesans ;) a o zaletach w rozwoju dziecka nie trzeba nawet mowic ;)
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeSep 9th 2016
     permalink
    co do jezdzikow - sasiedzi maja takie cudo
    http://sklep-melior.pl/TWISTCAR-JEZDZIK-SKRETNY-SAMOCHODZIK-DZIECIECY-CZERWONY,p,54738
    i powiem wam ze szal pal na podworku. dzieci moga jezdzic we dwojke. latwy do manipulowania, stabilny i solidne wykonanie. polecam

    Treść doklejona: 09.09.16 08:20
    Libra, a moglabys link, bo ja szukam i nie wiem czy o to chodzi, ze po porstu przedmioty codziennego uzytku przybite do tablicy.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeSep 9th 2016 zmieniony
     permalink
    Libra1610: dla roczników polecam zrobic tablice manipulacyjna


    To u nas hitem każdego lata było coś takiego do zabawy z wodą:





    (zdjęcia nie moje, tylko poglądowe, z sieci)

    W ogrodzie moich rodziców mój tata im coś takiego buduje co lato. Zawsze jest szał i długie godziny zajęte :)
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeSep 9th 2016
     permalink
    Libra1610: tablice manipulacyjna

    Swietna, to eM ma zadanie na najbliższy weekend:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeSep 9th 2016
     permalink
    Ńo wlasnie jest super sprawa i nie trzeba wydawać kupe kasy zeby sprawić dziecku najwieksza radość ;)
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeSep 9th 2016
     permalink
    Dokladnie, a jeszcze jak sie ma meza stolarza i zlota roczke w jednym to juz bajka hehe
    Moze cos sam pokombinuje i stworzy swoj wlasny projekt hi
    Zobaczymy :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJun 15th 2017
     permalink
    Dziewczyny, możecie polecić jakieś fajne puzzle dla prawie 2-latki? Kupiłam ostatnio 18+, 2,3,4 i 5 częściowe i są za łatwe. Mamy też takie mega, 24 części i z tymi ma trochę problemów, ale idzie jej coraz lepiej. Szukałam na ebayu, to nic mnie nie zaciekawiło, a muszę jej coś dokupić, bo się łapie za 160 częściowe Majki :P
    --
    •  
      CommentAuthorgucio8
    • CommentTimeJun 17th 2017
     permalink
    A rozróżnia już kolory? Te są fajne https://www.fabrykawafelkow.pl/puzzle-gry-ukladanki-dla-dzieci/13155-puzzle-poznaje-kolory-czuczu.html?gclid=CNCx0srTxdQCFYvgGAodXsgFXw Mój 2,5 latek już ogarniał. Można je układać nie tylko kolorami, ale też np. owoce do owoców, zwierzątka do zwierzątek, słodycze do słodyczy itp.
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 3rd 2017
     permalink
    Pilnie szukam gry dla mojej 3-latki! Coś co zajmie ją i ew. nas ;) na dłuższy czas a nie na chwilę. Syn ,ma grzybobranie i chińczyka ale Magda na pionki jest za mała bo albo jej się nie chce albo wydziwia i nam grzybki zabiera ;)
    Po kilku ruchach odchodzi :devil:
    Więc ratujcie kochane! W necie tego całe mnóstwo a ja bym chciała coś sprawdzonego :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJul 3rd 2017 zmieniony
     permalink
    ja polecam Ratuj Króliczki, bardzo prosta, ale sympatyczna gra, moja córka je uwielbia :) króliczki drewniane, urocze, żaden plastik fantastic, teraz na arosie są w dobrej cenie :)
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeJul 3rd 2017
     permalink
    Dooble kids (wykładamy karty na zmianę a nie kto pierwszy), Piotruś, domino...ale Twoja córa dopiero kończy trzy lata więc nie wiem czy te gry by się u was sprawdziły bo też wymagają skupienia...moja Ola ogarnia te gry od około 4 miesięcy i to też z pomocą z naszej strony...w grzybobranie do tej pory nie chce grać, woli rozdawać grzybki :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 3rd 2017
     permalink
    karciane raczej odpadają :wink: Co do grzybków, to ostatnio nawet służyły jej za jedzonko dla dzieci w przedszkolu (zaznaczę, że dzieci to wszystkie pluszaki i lalki z pokoju:tongue:)
    Ta opcja z królikami jest całkiem niezła. O coś takiego mniej więcej mi chodzi :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJul 5th 2017
     permalink
    ktos cos? bo sie zastnawiam
    rowerek
    -- ;
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJul 7th 2017 zmieniony
     permalink
    A głodne hipcie? Zgadnij kto to? Lotti Karotti? Łowienie rybek?
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    • CommentAuthorskapula
    • CommentTimeJul 11th 2017
     permalink
    Dziewczyny, co ciekawego można kupić dziewczynce na 5 urodziny? Chciałabym się zmieścić w kwocie 200-300zł.
    Rolki, rowery, hulajnoga odpadają, bo juz posiada.
    -- [/url][/url]
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeJul 11th 2017 zmieniony
     permalink
    To ja zapytam o prezent dla 6-letniego chłopca, help..
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJul 12th 2017 zmieniony
     permalink
    Skapula, moja córka ucieszyła się na Lego Friends :)
    No i uwielbia książki. Zawsze się z tego ucieszy :)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 12th 2017
     permalink
    Popieram lego ogolnie dla chlopca super pomysl. :)
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeJul 15th 2017
     permalink
    Dziewczyny czy któraś z was kupowała domek dla lalek z firmy ecotoys? Czy są warte swojej ceny?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 29th 2019 zmieniony
     permalink
    znacie miękkie klocki clementoni? warto kupić małemu na gwiazdkę ?

    klocki


    das
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeNov 29th 2019
     permalink
    Jakieś pomysły na prezent dla 11 latki?
    --
    •  
      CommentAuthorjakaka
    • CommentTimeNov 29th 2019
     permalink
    MrsHyde ja mialam i uzywalismy jakis czas, ale tak do roczku czy poltora, budowal mini wieze i kapal sie z nimi w wannie. Pozniej stracil zainteresowanie i wolal juz takie konretne ktore przy rozwalaniu wiezy powodowaly jakis halas.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 29.11.19 13:25</span>
    Karolka my dla dziewczyn w wieku 8 i 9 lat kulilismy butorolki heelys, pomysl podrzucila mi mama 10 latki
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 18th 2020
     permalink
    Macie może doświadczenie z tablicami manipulacyjnymi? Gotowe kosztują fortunę więc zastanawialiśmy się nad zrobieniem tyle, że tak się zastanawiam czy małego to coś w ogóle zajmie i czy będzie zainteresowany czy raczej jako nowość obluka 2 razy i na tym się skończy.
    Tak patrzę na różne i nie wiem czy nie doceniam syna, czy nie pamiętam jak ze starszymi było ale spora większość tablic dla roczniaka zbyt skomplikowana jest
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.