Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    ojej na prawdę długi .... muszę się też zabrać za obserwację bo widzę że to wam bardzo pomaga :)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeAug 1st 2011
     permalink
    Julitka, zgadza się, to jest FORUM. Tylko że to forum nie byle jakie, nie byle jaki portal. I chociaż nie są to "najpoważniejsze rozmowy świata", to także NIE JEST ŚMIETNIK,a dzięki takim postom, pytaniom "od czapy", trochę śmietnikowacieje. Nie mamy nic przeciwko NOWYM, wręcz przeciwnie, cieszą nas nowe twarze, ale wierz mi - trzy, dwa lata temu to forum było naprawdę bardzo sensownym miejscem, bez tego typu tekstów. Niestety, to się zmienia :(
    --
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 1st 2011
     permalink
    hehe no ciekawy ten cykl, mam nadzieję że mój nie będzie płatał mi takich figli i że będzie w porządku razem z dzidzią ;)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeAug 1st 2011
     permalink
    julitka1990: muszę się też zabrać za obserwację bo widzę że to wam bardzo pomaga :)
    jasne! Ja nie wzięłamw tym cyklu luteiny na wywowłanie @, bo akurat jak poszłam do gin, to miałam już szczyt śluzu i skok i wiedziałam, ze w ciągu 13 dni @ przyjdzie. Pani doktor zgodziła się i @ przyszła co do dnia moich oczekiwań. Nie wiaodmo co wpłynęło na tak długi cykl, ale czasem (1-2 razy) w roku może się taki zdarzyć, ot tak. Gdyby nie obserwacje własnego organizmu pewnie bym testów porobiła ile wlezie i ciąży była prawie pewna;)
    --
  2.  permalink
    Wiem i rozumiem was że chcecie żeby to forum wyglądało jak najlepiej ale wchodzą na nie osoby w różnym wieku i młodziutka osoba zadawająca pytanie nie patrzy na nie tak jak na przykład ktoś o kilka lat starszy . I się zniechęca jak ktoś chociaż lekko skrytykuje a są różne dziewczyny które może nie mają z kim pogadać i chciały się poradzić tutaj . Nie no ja osobiście nie umiem zbytnio zwracać uwagi no chyba że ktoś byłby na prawdę chamski . Dlatego jak wiem , że odpowiedź na kogoś pytanie jest oczywista , bo jest napisana już w tym wątku albo nie potrafię doradzić to po prostu nie pisze nic . No ale każdy jest inny i ma inne podejście do takich rzeczy .
  3.  permalink
    No ja pewnie bez prowadzenia cyklu tak jak jestem w takiej sytuacji teraz i by moj cykl trwał tak długo to bym miała ogromną nadzieję na dzidziusia . Dobrze , że dzięki obserwacji Ciebie to minęło :)
  4.  permalink
    KARKO dobrej nocy ja już uciekam wziąść prysznic i do łóżka , bo znów mam wzdęcia :((
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeAug 1st 2011
     permalink
    julitka1990: I się zniechęca jak ktoś chociaż lekko skrytykuje
    to cecha, którą warto zwlaczać. W życiu nie pomoże, a raczej może utrudniać...
    Od kilku lat budujemy ten portal wspólnie i wielu z nas zależy na tym, by jakoś to wszystko wyglądało, trzymało się "kupy", nie sięgało poziomu innych forów, które aż rażą "pustką rozumową". Myślę, że wytłumaczyłam już o co mi chodzi. Nie chcę nikogo urazić, tylko nakierować na prawidłowy tok myślenia. Pytanie o objawy na sześćdziesiątej stronie wątku zatytułowanego POCZĄTKOWE OBJAWY... jest trochę bezsensowne ;) I dopytywanie o odpowiedź tym bardziej. Poza tym - niestety, mamy od jakiegoś czasu wyczulenie na tzw. TROLLE - trochę nam tu namąciły, szkód narobiły i tego typu pytania czasem możemy (niesłusznie również) odebrać jako trolling właśnie.
    BEZ URAZY, spokojnej nocy życzę!
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeAug 1st 2011
     permalink
    julitka1990: bo znów mam wzdęcia :((
    witam w klubie ;) ja po fasolce;) z bułką tartą ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeAug 1st 2011
     permalink
    Na każdym forum obowiązuje NETYKIETA warto ją sobie poczytać. Forum (i cały internet) nie zwalnia z posiadania mózgu i logicznego myślenia, a z racji charakteru tego serwisu i forum, także z pewnej dojrzałości.

    Ja też się musiałam nauczyć tego- na forum w ogóle 6 lat temu, i tutaj, 3 miesiące temu. A nie odpisanie nic? Czasami aż palce świerzbią, szczególnie jeśli pojawiają się podobne wpisy na tej samej stronie...
    --
  5.  permalink
    Dzien dobry Dziewczynki!
    powiedzcie mi prosze czy nadal badacie szyjke w ciazy? Moja wydaje sie twarda i ciezko sie do niej dostac bo tam w srodku zrobilo sie malo miejsca jakby... Czytalam tu, ze dziewczyny odradzaly badanie szyjki w ciazy, co myslicie? Ja chyba tez zaprzestane..
    --
    •  
      CommentAuthoratomcia
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Biedronka, myślę, że możesz przestać badać szyjkę - raz że ciążą, a dwa, że skoro już jest faza lutealna, to jej właściwości i tak nie są Ci potrzebna do stweirdzenia okresu płodnego lub niepłodnego.
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Ja tak samo chyba przestanę się i badać i mierzyć temp bo już mam dość :( nic się nie dzieje :cry: eh ale mam nadzieję, że jednak coś się wydarzy...
    •  
      CommentAuthorBiedronka11
    • CommentTimeAug 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    Laura czemu masz dosc? Powiem Ci, ze wlasnie dzieki szyjce i sluzowi wiele mozna sie dowiedziec! tempka tez jest wazna. W pierwszym cyklu jak sie zaczelam obserwowac nie czulam zadnej roznicy w badaniu szyjki a teraz juz czuje, kiedy co i jak. Tu potrzebna jest cierpliwosc i wytrwalosc.
    Obserwuj sie dalej!! :smile:

    A aj przestaje badac szyjke tylko dlatego, ze jestem w ciazy i nie chce tam nic gmerac! :wink:
    --
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Cieszę się i gratuluję Ci z całego serducha. Mam nadzieję, że i mi się udało ;) Ale to się okaże nie długo
    :wink:
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Kurczem Kochane dzisiaj miałam jakieś dziwne kłucie w podbrzuszu, ale mam nadzieję że to nic groźnego :(:cry:
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Dziewczyny, mam takie pytanie. Jestem 9dni po spodziewanej @ , lekarz robił mi dziś usg, nie było jeszcze widać pęcherzyka, czy to za wcześnie?
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeAug 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    Maluta, a pytałaś lekarza? w którym dniu fazy lutealnej jesteś?
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    ale ja nie byłam u ginekologa, byłam u lekarza rodzinnego po poradę, czy mogę brac leki, które brałam dotychczas, a że on jest ginekologiem to mi zrobił usg, powiedział, że albo jest za wcześnie, albo jeszcze się nie zagnieździł zarodek. Powiedział, że mam do ginekologa udac sie tak za dwa tygodnie. Mówiłam, że robiłam 3 testy różnych firm i wyszły pozytywne, on powiedział, że testy raczej nie powinny kłamać. Nie wiem co mam myśleć . :confused:
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    hmmm... skoro lekarz rodzinny okazał się ginekologiem to w sumie byłaś u ginekologa... ale może ja coś źle zrozumiałam :wink:
    A wiesz w którym dniu fl jesteś?
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    no właśnie nic takiego nie mowił. Bo robił mi zwykłe usg, to normalne, że jeszcze nic nie wyszło ?
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    poza tym, ten lekarz co to nie był ginekologiem ale okazał się ginekologiem odpowiedział ci na pytanie:
    Maluta90: powiedział, że albo jest za wcześnie, albo jeszcze się nie zagnieździł zarodek
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    laura99: Ja tak samo chyba przestanę się i badać i mierzyć temp bo już mam dość :( nic się nie dzieje :cry: eh ale mam nadzieję, że jednak coś się wydarzy...


    Z badania wiele się nie wydarzy. Bez badania nie będziesz mieć świadomości swojego ciała. Ja wiem że Ty musisz TERAZ JUŻ NATYCHMIAST ale Twój organizm potrzebuje więcej czasu. Spróbuj wyluzować bo czuć przez światłowody że bardzo mocno się nakręcasz,a to nikomu nie pomoże.
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    mówiłam mu jeszcze o lekkich bólach w podbrzuszu, i brązowych plamieniach. Ogólnie tak z jego gadki wywnioskowałam, że nie do końca może być wszystko ok . Powiedział, coś typu, ze zarodek mógł nie do końca się zagnieździć, a ciązy pozamacicznej tez nie widzi. Jestem strasznie zdenerwowana, nie wiem jak wytrzymam dwa tygodnie do wizyty u ginekologa. Chyba muszę iść po melisę . :confused:
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Przepraszam, że tak wszystko zawile napisałam, ale jestem strasznie zdenerwowana. Chodziło mi o to, że lekarz powiedział, że albo za wcześnie, albo coś jest nie tak. Dlatego chciałam was zapytać kiedy u was usg pokazało ciąże?
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Maluta, ja tu ekspertem nie jestem ale z tego co wiem to wizualizacja pęcherzyka płodowego jest możliwa w 4-6tyg.od zapłodnienia- usg transwginalne a nie zwykłe, brzuszne (bo o ile zrozumiałam takie miałaś robione).
    Nerwy też w niczym tutaj nie pomogą, domysly i wymysły tym bardziej.
    Zrobiłaś badanie z krwi? Może umów się na wizytę u ginekologa....
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    nie robiłam badania z krwi, lekarz mi powiedział, że do ginekologa najlepiej jechać tak za ok 2tyg, jakoś musze do tego czasu wytrzymać.. Tak miałam zwykłe, brzuszne robione .
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    to zamiast po melisę idź lepiej zrób bete :cool:
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    chyba będę musiała jutro iść, będę spokojniejsza. Jak okaże się, że nie jestem w ciąży to chyba się załamie. Chociaż 3 testy wyszły pozytywnie..
    •  
      CommentAuthorJudytka861
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Witam, mam pewien dylemat :) to znaczy staram się z mężem o dzidziusia 3 miesiąc. Do tej pory nigdy nie miałam takich objawów jak teraz ale może jestem przewrażliwiona . Otóż już przez 4 dni mam plamienia dzisiaj trochę więcej i ciągle mi niedobrze, do tego dziwny smak w ustach. Zrobiłam wczoraj test i wyszła bladziutka kreska ale dzisiaj już jej nie było. Myślałam że to już okres ale nic mnie nie boli a zawsze umierałam do tego bolą mnie piersi po bokach. Uważacie że mam coś nie tak z hormonami czy to jednak może być ciąża??Mój wykres jest dostępny. Bardzo proszę o wasze opinie.
    --
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    dziewczyny ja nadal plamię dziś byłam na kontroli ale nadal nie widać płodu jest tylko pęcherzyk żółciowy owulację miałam późno bo pod koniec czerwca tak się obawiam bo ta ginekolog co byłam to powiedziała że jeszcze tydzień poczekamy a jak nie będzie płodu to zabieg!
  6.  permalink
    doti biedulko spokojnie napewno nerwy Ci tu nie pomoga... wiem ze ciezko tez tak czekalam tydzien lezac w szpitalu...nic nie przeskoczysz musisz spokojnie czekac...musi byc dobrze:)
    --
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    ale co jest ze mną nie tak że wszystko ładnie pięknie zachodzę w ciążę a potem nie widać płodu mąż mówi że może trzeba zmienić lekarza zobaczymy co powie mój gin jak wróci z urlopu...
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Doti, a robiłaś badanie? Hormony?
    --
  7.  permalink
    nie wiem Doti co z nami nie tak tez to mialam :( ale mam nadzieje ze teraz zabije to serduszko we mnie:) i Ty badz dobrej mysli:)
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Doti, a robiłaś betę?
    Czasem tak jest, że zarodek niestety nie rozwija się :sad:

    Powodzenia, będę trzymała kciuki, żeby wszystko było dobrze.
    --
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    nie robiłam badań hormonów nawet nic mi ta lekarka nic nie zaproponowała...!!!
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Aha, lepiej jeszcze czekaj z zabiegiem i idź na dobre usg do SPECJALISTY! Mojej przyjaciółce gin też chciała zabieg robić, a poszła do innego i zarodek znalazł!!! Dziś jej córeczka ma 3 latka!
    --
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    ale tak właśnie zrobię zaczekam jeszcze tydzien i zrobię bete dla spokoju swojego!
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Maluta90: Jestem strasznie zdenerwowana, nie wiem jak wytrzymam dwa tygodnie do wizyty u ginekologa.


    To w końcu to był ginekolog,czy lekarz rodzinny,który tylko wykonał usg ? Bo może nie miał o tym pojęcia i Cię tylko nastraszył.. Zresztą dwa tygodnie to sporo,może idz na wizytę prywatną ? I do ginekologa..
    Z drugiej strony znów.Może i był dobrym lekarzem (nie oceniam,bo nie wiem jak to było) z tym,że jest za wcześnie na podglądnięcie czegokolwiek tak jak powiedział.
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Doti, na bętę idź jutro i później po 48h drugi raz. Z betą tygodnia nie czekaj. Z tymi wynikami idź do gina, ale dobrego. Powodzenia!
    --
  8.  permalink
    Ja tez bylam dzis u doktora, tyle, ze mieszkam w Danii to tu najpierw ze wszystkim idzie sie do ogolnego i potem on Cie kieruje dalej. Pani doktor prosila o probke moczu i zrobila najzwyklejszy test i powiedziala, ze ta kreska druga jest jeszcze za blada i mam wrocic w piatek i jeszcze raz go zrobic. Nie skierowalamnie na bete, ale powiedziala, ze jak w piatek ta kreska bedzie mocniejsza to w 5 tc (czyli w nastepnym) mam przyjechac na usg. Czyli czekanie i jeszcze raz czekanie!
    Poza tym boli mnie jak ostatnio zawsze podbrzusze ale i lewy jajnik caly czas... mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze! Piersi tez, ale to standard w tym czasie fl.
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Cały czas mam brązowe plamienia, czy to normalne? Martwię się :confused:
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Tylko lekarz powie ci jakiego pochodzenia jest plamienie i czy jest normalne. Generalnie nie można tego zostawić bez konsultacji z ginekologiem.
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    a czy któraś z Was także miała takie plamienia w ciąży?
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 3rd 2011
     permalink
    Mam takie pytanie, dzwoniłam dziś do ginekologa, terminy są dopiero za 1,5 miesiąca. Czy w moim przypadku zarejestrowanie się do ginekologa jest sprawą pilną? Bo nie bardzo się w tych sprawach orientuję.. :neutral:
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 3rd 2011
     permalink
    Jeśli plamisz to jest to sprawa pilna. Idź prywatnie, na pewno termin będziesz miała bardzo szybko. Później możesz iść na spokojnie do innego na kasę chorych, ale ja bym nie lekceważyła teraz takich plamień.
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 3rd 2011
     permalink
    Spróbuj zadzwonić do rejestracji jeszcze raz i powiedz, że jesteś w ciąży i plamisz, może przyjmie cię na cito.
    --
    •  
      CommentAuthorbeliar_xl
    • CommentTimeAug 3rd 2011
     permalink
    Maluta90 przy brazowych plamieniach raczej BARDZO PILNE!
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 3rd 2011
     permalink
    Trochę mnie przestraszyłyście, ale zadzwonię jeszcze raz, może uda się coś zrobić. Mam nadzieję..
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.