Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    ja mam taki materac ,kupilam bo myslalam ze jak ludzie wpadna do mnie to sie przespia na nim,jak dla mnie jest beznadziejny,zle sie spi i lezy,ja kupowalam w LIDLU,moze jakies inne sa lepsze, wywalilam ten materaz bo mi zawadzal a kupilam lòzka polowe i sa w garazu ,lekkie i wygodne...jak ktos wpadnie to na nich spi...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    a tak w ogòle ,to tez musze sie zapytac jak z wòzkiem do samolotu...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    aaa no i jeszcze przydala sie taka zaslona na szybe do samochodu. nie taka ta dla dzieci na tyl bo tez sie przydala ale taka co to sprawia ze sie w aucie nie nagrzewa... M sie kąpie wiec nie mam jak zapytac o nazwe ale to taka oslona przeciwsloneczna na szybe
    ds

    bez tego ciezko by bylo wsiasc do auta po plazowaniu :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    w ROSSMANN-ie od 18czerwca maja byc w promocji muszle plazowe, baseny pompowane i torby lodowki w bardzo przystepnych cenach
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Torbę lodówkę zakupiłam - fajna za 15,90 :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Ufff kosmetyki zamówione na allegro już mam :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Kurcze, a ja jeszcze nie mam tej lodówki turystycznej!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    my mamy lodowke na wklady taka ale znajomi kupili teraz do auta jeszcze i mowia ze tez super sprawa bo chyba o 20stopni ochladza i prawdziwe zimne napoje sa i jedzenie tez mozna trzymac spokojnie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    a Ja do takiej lodówki zawsze dzień wcześniej zamrażałam coca colę albo inne soki i jak szliśmy na plażę to do niej wkładałam .... na plaży jak topniało to chłód trzymało a samo picie było chłodne i pyszne :))
    Mam termo torbę z heinekena :)) bardzo fajna sprawa i poręczna :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    lodówka na wkłady jest fajna w daleką trasę.... bo wykonana z plastiku i nic się nie pogniecie ale taszczyć ją na plażę to już nie dla mnie.....
    Te z Rossmana są poręczne!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Izunia jakie kosmetyki zamawiałaś na allegro - do opalania pewnie ?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady si, do opalania i przeciwko ukąszeniom różnych bzzzzzyczków :P
    Wróć na str 6.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    No własnie ja też zakupię taka torbę termoizolacyjną i mam wkłady które sobie zamroże na miejscu i będzie jak znalazł na plażę na picie. Widziałam fajne za naście zł w Leclerku!
    --
    • CommentAuthorsaska25
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    Myszorko kiedy jedziecie w Kotlinę kłodzką? bo my też się tam wybieramy konkretnie do Polanicy Zdrój, jedziemy już we wtorek 24 czerwca:))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    w biedronce od poniedzialku bedzie namiot plazowy za 19.99 :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Saska ja jade 4 sierpnia więc niestety się nie spotkamy, szkoda :sad:
    --
    • CommentAuthorsaska25
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    no niestety ale za to opowiem ci jak było i gdzie warto z dzieckiem zawędrować;)
    A byłaś już kiedyś w tamtej okolicy? znasz te tereny troszkę?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Ostatnio tam byłam 15 a moze i więcej lat temu więc nie pamiętam co i jak tam jest, wiem że w Kudowej albo gdzieś w pobliżu jest aqua park no i są te fontanny kolorowe wieczorem:wink:
    --
    • CommentAuthorsaska25
    • CommentTimeJun 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    U mnie dzisiaj wielkie pakowanie, jeszcze mi kilka rzeczy Oliwkowych zostało do prasowania, i na małe zakupy musimy się wybrać.
    Muszę kupić krem do opalania dla Oliwki czy możecie jakiś polecić? (Oliwia jest alergikiem) Jaki faktor będzie odpowiedni? myślicie że 30 wystarczy?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    saska ja używam nivea a Matuś tez ma tendencje do alergii,
    Izunia chicco kupiła, ale ziajka podobnno tez jest dobra
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    saska - myślę że znacznie lepsza będzie 50 ja np. zakupiłam mleczko NIVEA 50 dla dzieci
    --
    • CommentAuthorsaska25
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    dzięki dziewczyny! kupiłam 50 bo zapowiadają upały:):)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    ja mam 30. ale i tak chyba jestem wyrodna matka bo zapominam smarowac przed kazdym spacerem i Krzysko ma rekawki i skarpetki opalone ;)
    • CommentAuthorsaska25
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    no to fajnie, że go troszkę musnęło słoneczko, ja też bym chciała żeby Oliwkę choć troszkę zarumieniło, ale przy 50 to chyba niemożliwe, no chyba że też czasem zapomnę posmarować;)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    saska - możliwe, możliwe.
    Moja Oliwka już ma opalone rączki, zwłaszcza dłonie i nóżki, a nawet twarzyczkę mimo że smarują ją przed spacerkami i nosi kapelusik. W niedzielę na działce troszkę byliśmy, mocno ja nasmarowałam, ale i tak troszeczkę ją chwyciło.

    A wczoraj przyszła pocztą mata na plażę i nie tylko, którą zamówiliśmy z myśla o poniedziałkowym wyjeździe i muszę powiedzieć, że jest bardzo fajna, mogę ją spokojnie polecić, dobrze wykonana, dobra jakość i wydaje mi się że przy dziecku bardzo przydatna rzecz i na plaże i na basen otwarty i na wycieczkę rowerową, jest lekka, poręczna i wogóle super. Zakupiłam do tego taki duży ręcznik-prześcieradło z froty 150x200, położę na to i legowisko gotowe.

    MATA
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    IWA a ona jest ciezka czy raczej lekka? my kupilismy koc plazowy/piknikowy no i niestety nad morzem wiatr go zwiewal bo jest za lekki.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    U mnie w niedzielę wyjazd a Ja jeszcze w polu jeśli idzie o przygotowania :(( na mazury inaczej się jedzie niż na wakacje np nad morzem i sama już nie wiem co mam zabrać... z pewnością nie będzie tam strojenia się i częstego przebierania bo to prawidzwa wieś ..... ciuszki ciemne takie do zniszczenia etc!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    My nad morzem tez się stroić nie będziemy! No może czasami! :wink::wink::wink:
    Ja nad morzem i wogóle na urlopie preferuję strój sportowy, uwielbiam założyć dresik, adidaski, klapeczki, krótkie spodenki itd, po całych miesiącach chodzenia w sukieneczkach, spódniczkach, spodniach na kant i obcasikach to jest super odskocznia i odpoczynek!
    Aniu - mata nie jest bardzo cięzka, ale lekka też nie, napewno nie taka jak lekki kocyk np. polarkowy, bo to co ma podspodem sprawia że jest cięższy a co ważniejsze sztywniejszy!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    Pozatym , tak naprawdę jak jest wiatr na plaży to wszystko będzie podwiewać i koc i kapy i inne maty!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    IWA Ja na szczęście ostatnio jestem szczęśliwa, że nie chodzę ubrana właśnie na poważnie tylko wszystko na sportowo :) zrzuciłam na długi czas... sukienek i spódnic nie noszę wrrr
  1.  permalink
    My wypoczywamy nad morzem i mam tylko nadzieje ze pogoda dopisze,model się tylko zeby deszcz nie padał.A co do ubrań to napewno zabiore wiecej bluzek na dłuzszy rękaw dla dziecka.
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    Izunia używałaś tego zanza no z chicco na komary? Jak sie sprawdziło???
    --
    • CommentAuthorsaska25
    • CommentTimeJul 7th 2008 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    100krociu jestem zadowolona z kosmetyków CHICCO - polecam :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Ja mogę spokojnie polecić matę o której wcześniej pisałam. Sprawdziła się w 100% na plaży, nie podwiewał jej wiatr, jest lekka i poręczna do noszenia, a do tego łatwo ja wytrzepać z piachu!
    Namiot-muszla też super, Oliwka spała w nim codziennie na plaży po ok. 1,5-2 godzinki!
    --
  2.  permalink
    A jak strasznie wieje to tez zabieracie swoje maluchy na plaze.Np.jest slońce ale piasek sypie po nogach ???? zastanawiam sie bo nei wiem czy jest sens,tym bardziej ze ten piasek przylepi sie do kazdego jedzenia jakie otworze nie mówiac juz o oczach.
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeAug 1st 2008 zmieniony
     permalink
    A mnie wszystko zaczelo przerazac - jak my sie spakujemy? Wyjezdzamy za tydzien w sobote, nie bedzie nas w sumie 23 dni. Musimy wziac wozek, lozeczko turystyczne, krzeselko turystyczne, 6 puszek mleka, 23 obiadki, pamperoki, 2 sinlac'ki, zabawki, ciuchy grubsze, muszle plazowa, parasol sloneczny, koce ...

    Nie wiem gdzie to pomieścimy
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    100krociu powodzenia w pakowaniu - pociesz się, że ja miałam wózek bliźniaczy i ciuchów dwa razy więcej i mleka Enfamil też ... Dacie radę :P
  3.  permalink
    pojechałabym jeszcze raz.....
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Ehh Ciacho pojedziemy w przyszłym roku - a Ciebie jeszcze czeka jedna atrakcja - wyjazd do Norwegii :P
    Kurcze szkoda, że nie udało nam się spotkać w Kołobrzegu :neutral:
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    A my jutro wyruszamy, a jeszcze nie spakowani :/
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    100krociu to udanego pobytu na nowym miejscu - aura niech wam dopisuje !
  4.  permalink
    no Izunia szkoda ale nawet nie miałam jak Cie zawiadomic jednak rozgladałam sie strasznie za bliźniaczym wózkiem:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Ciacho hehehehe :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 10th 2008
     permalink
    Na wakacje z maluchem nie mogę polecić Złotych Piasków w Bułgarii, a przynajmniej z najmniejszym maluchem, przede wszystkim ze względu na to, że jest tam nierówno, co chwila schody, a zero podjazdów, żeby dotrzeć wyżej bez konieczności noszenia wózka trzeba się nieźle nastarać i dobrze znać okolicę.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Western City w Łebie
    Czy ktoś widział ten ośrodek?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    a to w ramach poszukiwań czegoś na wyjazd na wakacje ... może komuś wpadnie do gustu i się przyda na następny rok :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 12th 2008 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.