Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Tych budek widziałam sporo na plaży chociaż cena nie mała


    Zamykana budka - jak dla mnie rewelacja bo miałam podobną ale z innej firmy


    dla maleństwa namiocik

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 12th 2008 zmieniony
     permalink
    leżak z zagłówkiem


    leżaczek na kółeczkach
    ( świetny do przewożenia rzeczy )
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 12th 2008 zmieniony
     permalink
    ręcznik z grą :) inne gry też :)


    z kapturkiem
  1.  permalink
    speedo-juz wyobrażam sobie te ceny...ale przyznaje rzeczy fajne
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    ciacho wszędzie umieściłam linki :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 14th 2008
     permalink
    A ja już chcę lato i wakacje :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 17th 2008
     permalink
    A kto by nie chciał Izunia!???? :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeNov 13th 2008
     permalink
    ja sie pochwale, że juz zarezerwowalam wakacje na przyszly rok :) ale nie powiem gdzie, bo jeszcze nie mam potwierdzenia
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 13th 2008
     permalink
    A my urlopować zaczniemy w sierpniu - u męża już urlopy rozplanowane :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 13th 2008
     permalink
    a ja znòw chce do Krakowa,w sumie fajnie bo takie wakacje w rodzinnym domu malo kosztowne,Krakòw i okolice piekne...jak bedziemy lepiej stac finansowo,to zaczniemy wypady w egzotyczne kraje...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    Ewa mieszkając za granicą też pewnie chciałabym wakacje spędzać w Polsce i to w rodzinnym mieście, więc rozumiem Ciebie :D A powiedz Twojemu M podoba się u nas? :P
  2.  permalink
    nastepne wakacje najlepiej jakbysmy spedzili z tymi samymi ludzmi bo było fantastycznie! Moze byc nawet drugi raz Morze a co tam
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 15th 2008
     permalink
    IZA bardzo mu sie podoba,i wszystkim Wlochom ,co ja znam ,jeden nawet po ozenieniu sie z moja kumpela,zamieszkal w KraKOWIE...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    My na pewno nad morze - w tym roku było super, Oliwka zachwycona - my też. Tylko zastanowimy sie czy polskie! ;))))):wink:
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    My już mamy potwierdzenie :) teraz tylko czekamy na 27 sierpień i lecimy :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    100krociu pochwal się gdzie wybywacie na przyszłe wakacje :D
    LECIMY to znaczy będziecie podróżować samolotem? Ależ jesteś tajemnicza :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 20th 2009
     permalink
    A ja już zatęskniłam za latem ... a za oknem ogromna kupa śniegu :/
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 23rd 2009
     permalink
    Dziewczyny macie już zaplanowane urlopy? Kurcze mi się już tak tęskni za ciepłem ... jakoś zima mi się wybitnie zmierzła :|
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 23rd 2009
     permalink
    Pewnie jeszcze trochę i wątek odżyje :DD
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 23rd 2009
     permalink
    Iza odżyje, odżyje.
    My ponownie nad polskie morze. Jeszcze nie zaklepaliśmy kwatery, szukaliśmy w wekend, ale cięzko nam znaleźć z 3 posiłkami i blisko morza - nic to znajdziemy coś, a jak nie to ponownie tam gdzie w ubiegłym roku. Od 1 lipca!:cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 23rd 2009
     permalink
    IWA fajnie :D
    No my jedziemy też nad Bałtyk i znowu do Kołobrzegu :P Tamto miejsce przypadło nam do gustu :D
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeApr 30th 2009
     permalink
    A my jeszcze nie planujemy:) sama nie wiem gdzie w pierwsze wakacje pojedziemy z naszą córcią :) szukam pomysłu ale jak co roku sam wpadnie w ostatniej chwili:)
    --
    • CommentAuthorVei
    • CommentTimeMay 7th 2009
     permalink
    Ja już powolutku się przygotowuję do przywitania z morzem. Wyjeżdżamy 29 maja na całe 3 tygodnie do Jastrzębiej. Wiem, ze tam plaża kiepska, ale chciałam tam i już.
    -- Jestem zwyczajną mamą niezwyczajnych bliźniaków
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMay 7th 2009
     permalink
    A gdzie byłyście na wakacjach jak Wasze pociechy były w wieku mojej Julci??? Może Wy mi podsuniecie pomysł:)?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 7th 2009
     permalink
    Aga my bylismy na mazurach z Krzysiem jak mial 2miesiace (w tym samym miejscu bylismy jak Gabrysia miala 4miesiace) tyle ze u kuzynki i dom taki caloroczny urzadzony jak mieszkanie normalne z pralka wlacznie
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMay 7th 2009
     permalink
    No to super - dobry pomysł ja uwielbiam Mazury
    --
  3.  permalink
    my w tym roku napewno sami(niestety) ale nie nad morze tylko w góry.
    w Kołobrzegu było bardzo fajnie,jaka ja durna ze sie z Izunia nie zgadałam bo byłysmy w tym samym miejscu w tym samym czasie i my sie ni espotkałysmy
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 7th 2009
     permalink
    Ciacho czemu niestety ze sami??? w sensie bez Pietruszki czy bez znajomych?
  4.  permalink
    Ciacho- gdybym ja miała Boszkowo tak blisko.... Wiesz-żadne góry i morze by do mnie nie przemawiały :)
  5.  permalink
    Aniu sami tzn bez znajomych -a Ci z zeszłego roku byli super,niestety to jest kolega z którym M załozył ta firme i nie moga sobie we dwóch z Norwegii zjechac:/
    ja lubie zkims jechac,lubie towarzystwo,śmiechy chichy bo mój M wieczory to by spedzał w sypialni ze mna

    a co do Boszkowa-fajnie jest jeździmy tam sobie w weekendy ale wiesz ze tam o domek tez trudno-dosłownie jak nad morzem.Ale klimat fajny -czekam tam na Ciebie w przyszłym roku:)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 11th 2009
     permalink
    Ciacho ja również tego nie przeżyję :P
    Może jeszcze kiedyś się spotkamy :D
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeMay 26th 2009
     permalink
    czy ktoś zna jakieś fajne miejsce dla mnie, męża i Julki na wakacjone? :) mile widziane info o Kołobrzegu, Ustka, Łeba? te rejony.. z góry dziękować :) PILNE bo mąż dostał urlop od 1 czerwca a to się nigdy nie zdarza :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 26th 2009
     permalink
    Anetusiu ja już w tym roku jadę kolejny raz do Kołobrzegu - polecam!
    Odnośnie kwater to my jeździmy do WDW Kołobrzeg, ale myślę, że spokojnie znalazłabyś tańsze kwatery :P
  6.  permalink
    Anetusia w Kołobrzegu mieszkalismy w takim apartamencie aquarius-moge Ci podac namiary jak chcesz ale od razu mówie ze cena była wysoka bo 300 zł za dobe-my bylismy w jednym apartamencie ze znajomymi wiec wyszło nas po 50 zł na głowe(liczac dziecko) ale warunki super.
    nie moglismy nic innego znaleźc a podejrzewam ze w tym roku tam jest jeszcze drozej bo pewnie juz im to Spa działa i basen wiec sobie doliczyli


    my w tym roku mielismy nigdzie ni ejechac ale JEDZIEMYYYY!
    coprawda tylko do Karpacza i na kilka dni- to niedaleko ale M powiedział ze jedziemy do jakiegos hotelu SPA
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 26th 2009
     permalink
    Ciacho super!
    Ja tam uwielbiam Karpacz :P
    • CommentAuthorVei
    • CommentTimeMay 26th 2009
     permalink
    A zerknij tutaj, jeśli interesują cię domki. Ponoć są wolne terminu w czerwcu. http://www.sztormowa.pl/index.php
    -- Jestem zwyczajną mamą niezwyczajnych bliźniaków
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeMay 26th 2009
     permalink
    dzięki, jutro zadzwonie w pare miejsc :)
  7.  permalink
    Hej! Dziewczyny czy któraś z Was mogłaby mi polecić tanie i w miarę ok kwatery w domu (nie bloki) w okolicy Gdańsk Gdynia Sopot ?? Szukam na necie ale póki co bezskutecznie, potzrebuję sprawdzonych miejsc w terminie 5-10 lipiec.
    Z góry dziękuję pozdrawiam
  8.  permalink
    Dodam że potrzebuję 2 pokoi bo jeden dla nas z synkiem a drugi 2 osobowy dla mojej mamy :)
  9.  permalink
    Kurcze ale cisza, czyli nikt nie ma nam nic do polecenia :(, szukam w pobliskich miejscowościach ale ciężko idzie:/
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 15th 2009
     permalink
    Która urlopuje się w sierpniu? :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 15th 2009
     permalink
    Dziewczyny słyszałyście, że morze "zabiera" plażę ... co roku plaży nad Bałtykiem ubywa! Jak tak dalej pójdzie to nie będzie gdzie jeździć, już gminy "dowożą" piach!

    Znikające plaże
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 15th 2009
     permalink
    Tak Izunia słyszałam już o tym jakiś czas temu :sad: niestety prawdziwe

    U nas nici z urlopu - mąż nie ma co liczyć chyba na urlop- bo nie zostawi interesu, nowi pracownicy itd - a też nie bardzo mu się uśmiecha wywieźć nas gdzieś
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 16th 2009
     permalink
    Aga w zupełności rozumiem męża.
    Chyba będę sama hehe :P
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 18th 2009
     permalink
  10.  permalink
    my wróciliśmy z Karpacza i powiem Wam ze z małym dzieckiem to wogole nie ma tam co robic
    ale miało byc o podrózy-mój Piotrus lubi bajki wiec naładowałam laptopa i ogladalismy w drodze Teletubisie i film o pszczołach-wszyscy byli zadowoleni
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJul 19th 2009
     permalink
    trzeba szukać takich miejsc gdzie są jakieś atrakcje dla dzieciaków, ale u nas albo jest ich za mało, a jak są to drogie jak cholera
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 10th 2009
     permalink
    Byłaś w Western City?
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeSep 1st 2009
     permalink
    My byliśmy w Karpaczu i ja osobiście uważam za idealne miejsce na wakacje z dzieckiem. Byliśmy w 3 rodziny i każde z 2 dzieci w różnym przekroju wiekowym od 9 mcy do 16 lat i każdy miał coś dla siebie. Poza wyprawą do Pragi chodziliśmy dużo po Karpaczu - domek mieliśmy w centrum obok hotelu Skalny - więc wszędzie blisko. Dzieci jezdziły kładami, samochodzikami, byli wszyscy na basenie w aqua parku (nowo otwartym), zaliczyliśmy też letni tor saneczkowy - nasi mężowi szaleli w paint balla, Julka bawiła się na placach zabaw albo na dmuchańcach - więc muszę przyznać że wypoczęłam te tylko 5 dni. No i oczywiście Western City - ja znam - ale tym razem zabrakło czasu aby zabrać dzieciaki tam. Więc ja osobiście polecam!!!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.