Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMar 16th 2010
     permalink
    Dziewczyny, proszę o podpowiedź - szukam jakiegoś bardzo ładnego miejsca na wypoczynek - na weekend czy kilka dni - takie miejsce z fajnym placykiem zabaw dla dzieci + dobre, milutkie warunki mi sie marzą. KTÓRAŚ COŚ POLECI? Sprawdzone z autopsji?
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMar 17th 2010 zmieniony
     permalink
    kako... Wisła - hotel Gołębiewski
    hotel
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeMar 18th 2010 zmieniony
     permalink
    Karpacz jest rewelacyjny!!!! Western City super :) NAwet moje maleństwo patrzyło co sie dzieje i podziwiało kucyki :D
    W czerwcu wybieramy się do JAstarni :) - uwielbiam to miejsce...półwyse helski jest cudny :) - Fokarium, plaza, rejs statkiem do trójmiasta a tam cudowne np zoo, port w Gdyni, oceanarium, park oliwski,
    plac zabaw www.krainazabawy.com.pl
    i pewnie wiele innych...
    a tu atrakcje dla dzieci http://www.atrakcjedladzieci.pl/
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMar 22nd 2010
     permalink
    my wybieramy się za dwa tygodnie na półkulę południową... 11 godzin lotu i 6 godzin różnicy czasowej w tył...
    sama jestem ciekawa, jak to wszystko razem zniesiemy :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 24th 2010
     permalink
    Skorpi, ależ macie się fajnie :D
    Mnie już tęskno za latem, japonkami i lodami toffie :P
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 12th 2010
     permalink
    A my właśnie wróciliśmy z ROWÓW:) Super było! U mnie namiar na noclegi - polecamy:)
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeAug 30th 2010
     permalink
    z moim dzieckiem nie da się nigdzie pojechać. W tym roku byliśmy w Krynicy i wróciłam bardziej wymęczona niż przed urlopem. Odradzam wypad nad morze z bardzo ruchliwym dzieckiem.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 31st 2010 zmieniony
     permalink
    katy nie zazdroszczę z mojego Kuby to mały podróżnik jest, niezależnie gdzie i jak długo zawsze jest Ok
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeMay 6th 2011
     permalink
    Wakacje, ferie, długie weekendy...
    Zróbmy listę sprawdzonych miejsc na odpoczynek z naszymi pociechami. Gdzie byłyście? gdzie było fajnie? co polecacie?
    Miejscowości, w których można zwiedzać i przyjemnie spędzić czas z maluchami zapewniając im masę atrakcji.
    Wpisujcie kwatery godne polecenia, z placem zabaw, bliskim dojściem do morza, z pięknymi górskimi widokami, etc.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 6th 2011
     permalink
    Świnoujście we wrześniu. Łatwo znaleźć niedrogie, prywatne kwatery blisko morza.
    --
    •  
      CommentAuthornulla
    • CommentTimeMay 6th 2011
     permalink
    A może możecie coś polecić w Górach Stołowych?
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeMay 6th 2011
     permalink
    Fiufiu: [/quote]
    a masz jakieś sprawdzone, konkretne miejsca? właśnie np z placem zabaw? ogrodzone?
    [quote=nulla]

    Nulla popatrz gdzie na mapie jest Radkowo - jeśli będzie Ci pasowała lokalizacja to poszukam namiaru (byliśmy tam co prawda ze 4 lata temu i bez Wiki jeszcze, ale teraz bym się tam z małą zdecydowała pojechać)
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMay 6th 2011
     permalink
    Kudowa Zdrój i hotel Adam & Spa.Bardzo blisko do dużego basenu z mnóstwem atrakcji.Wogóle blisko do centrum -my byliśmy z 8 letnim synem i było super nie nudzilismy się ani chwili:)
    Pozatym bardzo dobre warunki w hotelu za przystępną cenę.A na dole SPA:))))Rodzice mogą skorzystać:)Polecam
    --
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeMay 6th 2011
     permalink
    Ja polecam JAstarnie - bardzo urolkiwe miejsce, z jednej strony zatoka, z drugiej morze :)
    Jest sciezka rowerowa przez cały półwysep helski :) w dodatku jest kilka brdzo dobrze zachowanych umocnien z czasów wojny oraz ciekawe muzeum obrony wybrzeza - dla facetów większych i mniejszych super atrakcja :P
    Na Helu jest tez Fokarium, LAtarnia morska, skansen brobi morskiej ,wydmy, cudowna plaża, zabytkowe chaty kaszubskie oraz port, z którego mozna popłynąć na wycieczke statkiem lub tramwajem wodnym np. do Gdyni :)
    Mozna sie wybrac równiez na wycieczke do Trójmiasta a tam atrakcji co nie miara :D
    --
    •  
      CommentAuthormyszaasia
    • CommentTimeMay 6th 2011
     permalink
    iwrowe dobrze pisze mieszkam w okolicach Jastarni więc rownież polecam , ;D
  1.  permalink
    Ja też polecam,jest pięknie i fokarium bardzo fajne-)
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeMay 7th 2011
     permalink
    a mozecie polecić jakąś kwaterę z miłymi gospodarzami, z placem zabaw w Jastarni?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorslonced
    • CommentTimeMay 23rd 2011
     permalink
    A skoro temat morze, to bywalczynie niech podpowiedzą co się przyda na plażę i nie tylko podczas urlopu z pół rocznym szkrabem.
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeMay 23rd 2011
     permalink
    JA byłam z ALexem nad morzem jak miał 4 miesiące i jedyne co braliśmy na plażę tudzież dłuższe spacery to: woda w termosie do robienia mleka, mleko odmierzone już na porcję w pojemniczku, pieluchy na zmianę, kocyk na wypadek ochłodzenia, folię w razie deszczu, aparat do robienia zdjęć, fenistil od ukąszeń i tyle :) wszystko mieściło się do wózka i ręce były wolne. Dla siebie koc do opalania, parawan jeśli ma Ci kto go nieść, krem z filtrem, woda, parę złotych na loda.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJul 9th 2011
     permalink
    Polecam ośrodek "Krakus" w Stegnie, nad morzem.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    • CommentAuthorsonia33
    • CommentTimeJul 13th 2011 zmieniony
     permalink
    slonced - ja bym polecila Ci zastanowic sie nad jakims transporterem na plaze dla malucha w typie chusty albo nosidelka, my mielismy taką chuste w zeszlym roku i sie sprawdzilo, trzeba tylko pcowiczyc wczesniej wiazanie
    •  
      CommentAuthorAndżi
    • CommentTimeAug 31st 2011 zmieniony
     permalink
    Mam pytanie, czy znacie jakieś fajne miejsce w Karpaczu lub w okolicy gdzie można pojechać z 4 miesięcznym maluchem? Chodzi mi o to aby nie było to przy ulicy i żeby nie było tam raczej zabawowego towarzystwa.
    --
  2.  permalink
    odświeżamy temat :)
    czas planowac wakacje:)
    Gdzie jedziecie w tym roku?
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    palcem po mapie ;)
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    fajny temat, tym bardzie, ze jestem w trakcie "zastanawiania sie".
    biurac pod uwage, ze moja mala bedzie miala zaledwie pare miesiecy, mamy zamiar odpuscic sobie dluzsze podroze.
    myslelismy o sardynii (lot bezposrednio stad gdzie mieszkam wiec podroz bardzo krotka), ewentualnie 7-10 spokojnych dni w toskanii na lonie natury (to juz samochodem).
    jestem szczesliwa, ze w tym roku, bedac na macierzynskim, mam mozliwosc jechac na wakacje w czerwcu/lipcu, kiedy nie ma tlumow (i wysokich cen!), jakie sa zawsze w sierpniu... a ja niestety mam ZAWSZE urlop wlasnie w sierpniu
    :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    Ja też się cieszę, że jestem na zwolnieniu- wyjątkowa okazja, że będziemy mogli jechać na początku września:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    Nie zauważyłam, żeby lipiec i sierpień różniły się cenami. Zauważcie, że 99% kwater w cenniku podaje, że wysoki sezon trwa od połowy czerwca zazwyczaj do ok. 20 sierpnia.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    _sushi_: wyjątkowa okazja, że będziemy mogli jechać na początku września

    czerwiec i wrzesien to wspaniale miesiace na wakacje :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    bewe82: Zauważcie, że 99% kwater w cenniku podaje, że wysoki sezon trwa od połowy czerwca zazwyczaj do ok. 20 sierpnia.

    zalezy gdzie... ja widze, ze w wielu miejscach ceny sie roznia. a od sierpnia to juz leca w gore niemilosiernie... :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    Nie ma zasady - początek czerwca też bywa deszczowy :confused:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    aguncia: wielu miejscach ceny sie roznia

    :shocked: o Polsce mówisz?
    Od 2 tyg poszukuję kwater i w 99% 15.VI-20.VIII to te same ceny, bo wysoki sezon.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    bewe82: o Polsce mówisz?

    no wlasnie nie... zapomnialam zaznaczyc
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    :tongue: aaa
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    bewe82: aaa

    :tooth: :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    A mi się wydaje że w pierwszym poście Aguncia pisząc o Toskanii i Sardynii dała jasno do zrozumienia że nie chodzi jej o Polskę :D
  3.  permalink
  4.  permalink
    Moze chce ktoś mój dom wynająć? Tez wezmę tyle za dobę :) 208metrów, grill, ogródek :)
    •  
      CommentAuthorJULITA1610
    • CommentTimeJan 24th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja mam zagwozdkę na wakacje :confused: My z mężem do tej pory dużo wyjeżdżaliśmy w same wakacje jakieś dwa wypady, tylko do tej pory byliśmy sami, więc nie było problemu że np.: 20 godzin będziemy w podróży. W tym roku planujemy wakacje na przełom sierpnia/września ale już z naszym maluszkiem :smile: W tym czasie dziecko będzie miało jakieś 5 miesięcy, chciałam jechać nad nasz Bałtyk do Kuźnicy Helskiej ale od nas to jakieś 450-480 km, z 7 godzin jazdy samochodem (oby tylko) i mam obawy czy to nie za daleka trasa na takie małe dziecko. Może lepiej poszukać coś bliżej?
    Jeździłyście na takie "dalekie" wakacje z takim maluchem? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    Ja również Płw Helski chętnie nawiedzę ... Poszukuję pensjonatu z apartamentem 2-pokojowym. Kojarzycie / polecicie coś?
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    JULITA1610: z 7 godzin jazdy samochodem (oby tylko) i mam obawy czy to nie za daleka trasa na takie małe dziecko.


    My wsiadaliśmy w auto nocą i rano szkrab był wypoczęty i wyspany i już na wczasach :)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    A ja mam pytanie, czy ktoś leciał z maluchem ok 8-9 miesięczny samolotem. Długa trasa bo do USA, z przesiadką w Niemczech.... Jak sobie dałyście radę???
    Pytanie drugie, czy któraś przeżyła zmianę czasu z maluszkiem? 6 godzin więc całkiem sporo i trochę się tego boje....:confused:
    --
  5.  permalink
    My planujemy z Franiem jechać nad morze tak na przelomie czerwca/lipca, idelany czas dla kobiet w ciązy i rodzin z malutkimi dzieciaczkami przynjamniej ja to zaobserwowałam jak w sotatnie wakacje bylam z mężem w Juracie :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJan 25th 2012
     permalink
    kurcze, ja byłamz mężem w Ustce kilka lat temu.... Byliśmy 11 dni, przez 8 padało. Chyba nigdy więcej nie pojadę nad polskie morze, taka jestem wkurzona do tej pory!
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 25th 2012
     permalink
    Ja ze cztery lata temu byłam w Rewalu- przez tydzień stopy w morzu nie zmoczyłam nawet, bo- pomimo 35-stopniowych upałów-woda miała tylko 8 :confused:
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJan 25th 2012 zmieniony
     permalink
    myszerej: 6 godzin więc całkiem sporo i trochę się tego boje...

    dla mnie efekt jet lag (wlasnie 6h po powrocie z NY) byl masakryczny... dochodzilam do siebie jakis tydzien (najgorszy powrot - kiedy przestawic sie trzeba bylo 6h do przodu...)
    nie wiem, jak znosza zmiane czasu tak male dzieci ale co nieco znalezc mozesz tutaj
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJan 25th 2012
     permalink
    no właśnie chodzi o lot do NYC... ja już sobie radę daję bez problemu z jet lag'iem... no ale Tadek pewnie miałby problem...
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 25th 2012 zmieniony
     permalink
    _sushi_: pomimo 35-stopniowych upałów-woda miała tylko 8

    :shocked: trudno uwierzyć ... Jaka temp. była przed tymi upałami i jak długo się trzymała, że Bałtyk wystygł do 8 st C? Wow, w szoku jestem!

    A sam Rewal spoko, choć dość oblegany w sezonie.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJan 25th 2012
     permalink
    myszerej: no ale Tadek pewnie miałby problem...

    moze zapytaj pediatry?
    na stronie, ktora ci podalam, jest napisane, ze dzieci znosza jet lag troche lepiej niz dorosli.
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJan 25th 2012
     permalink
    aguncia: ze dzieci znosza jet lag troche lepiej niz dorosli.

    Czytałam, ale jakoś trudno mi to sobie wyobrazić:wink:
    --
  6.  permalink
    A ja byłam wlasnie w zeszlym roku w Juracie :)
    Upalów wiadomo nie bylo bo to był koniec czerwca, i dosyć wiało ale na połwyspie helskim to akurat żadna nowość :smile:
    A w morzu kilka osób sie już kapało, w tym mój mąż, bo on sobie kapieli w morzu nie odpuści :smile:
    Było wlasnie sporo kobiet w ciązy i rodziny z takimi malymi dzieciaczkami ktore z golymi tyłkami po plazy biegały i zabawy miały co nie miara więc temu na pierwze wakacje się zdecydujemy na nasze morze :smile:
    -- // //
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.