Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMay 5th 2012
     permalink
    My w tym roku nie jedziemy, a lecimy. Sami jechalibyśmy pociągiem, ale z małą nie wyobrażam sobie prawie dobowej podróży!
    Wyruszamy z Gdańska do Krakowa, po czym pociągiem do Zakopanego.

    We wrześniu, więc może ludzi tyle nie będzie ;-)

    Nocować będziemy tu
    --
  1.  permalink
    Szukam namiaru na tanie noclegi we Wrocławiu. Bez przygwizdów- jadę tylko z synem, wiec w pokoju siedzieć nie będziemy.
    Macie jakiś namiar?
  2.  permalink
    Ja też chcę się wybrać w tym roku z moją córeczką i mężem na wakacje tylko jeszcze nawet nie wiem gdzie czy góry czy może ... możecie powiedzieć gdzie lepiej z trzyletnim dzieckiem?
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeMay 23rd 2012
     permalink
    nataalaa opowiedz potem jak było. Pod kątem dziecka.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMay 23rd 2012
     permalink
    na pewno dam znać :) sama jestem ciekawa. ;)
    --
  3.  permalink
    aneczka115a: a też chcę się wybrać w tym roku z moją córeczką i mężem na wakacje tylko jeszcze nawet nie wiem gdzie czy góry czy może ... możecie powiedzieć gdzie lepiej z trzyletnim dzieckiem?

    Trzylatek to tak duże dziecko,że mozna z nim jechac praktycznie wszędzie. Trudno odpowiedzeć na to pytanie, bo i góry i morze mają swoje zalety.
    Jedżcie tam, gdzie Wy bedziecie się dobrze czuli i gdzie lubicie spędzać czas.
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMay 24th 2012
     permalink
    ja na majówce byłam nad morzem mała skończyła tam 2miesiące i było super:) tylko łóżeczko turystyczne i to co do życia z mała istotką potrzebne i wypoczynek gotowy:) a w trasie Milka spisała się na medal wyjechaliśmy o 4 2karmienia jedna kupka i prawie cała droga przespana:) w sierpniu znów pojedziemy nad morze Miluś będzie miała 5miesięcy to już będzie fajniej:)jakiś basenik czy coś:)
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMay 24th 2012
     permalink
    Dziewczyny, poszukuję namiarów na fajne kwatery w Zakopanem. Obrzeża odpadają;)
    --
    •  
      CommentAuthortojaczek
    • CommentTimeMay 24th 2012
     permalink
    Gorąco polecam kwatery u p. Grażyny Sitarz ul. Droga do Daniela 9a!!!
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJun 3rd 2012
     permalink
    U tej pani Sitarz nie ma placu dla dzieci. Jakie są atrakcje dla małych szkrabów?
    a w Bukowinie? Polecicie coś dla dzieci?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 29th 2012
     permalink
    czy ktoras z was moze polecic cos w Gizycku ?
  4.  permalink
    dziewczyny, zaczęły się wakacje
    pochwalcie się, gdzie jedzecie
    będziemy miały fajną bazę na przyszłośc
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJul 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja jadę tutaj
    Opinię przekażę po powrocie:wink:
    Miała być Chorwacja, ale plany się zmieniły.
    --
  5.  permalink
    wygląda bardzo ładnie, koniecznie daj znać po powrocie :)
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Domki fajne, ale to chyba nie powinno być okraszone dopiskiem "wysoki standard" :wink:

    My jedziemy do Karwi, pensjonat Kamena.
    Recenzję napiszę w II poł. sierpnia.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 4th 2012
     permalink
    jesli chodzi o zagranice, polecam Gran Canarie (Taurito) dla osob z dziecmi 4+, bylam tam z mezem i bylo mnostwo par z dziecmi, atrakcje hotelowe to jedno, a popoludniowe i wieczorne dla dzieci animacje, zabawy, uczenie piosenek, konkursy i nagrody naprawde bylo widac, ze im sie podobalo, codziennie cos innego, bylo nawet 2 polskich animatorow wiec mowili po polsku - dzieci mniej sie wstydzily. Jak ktos planuje wyjazd za granice to polecam wlasnie to "miasto" dzieci beda mialy frajde wieczorem- a po animacjach i zabawach jest czesc dla doroslych-ale dzieciaki tez siedzialy i patrzyly. Jest tam tez park wodny wiec mozna caly dzien sie kapac (minus to to ze jest woda morska) ale ogolnie polecam:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  6.  permalink
    Mónikha: Domki fajne, ale to chyba nie powinno być okraszone dopiskiem "wysoki standard"

    jak dla mnie jest wysoki
    biorę oczywiście pod uwagę standard wakacyjny- nie porównuję do domowego
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    EEE, z kotarą ceratową zamiast kabiny prysznicowej?:shocked: To co najwyżej standard średni.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    no porównując do tego gdzie Wy jedziecie Monikha to tamten faktycznie średni :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    A my chcieliśmy trochę odpocząć od cywilizacji i nasz wybór padł na Chatę Kurpiasy
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 6th 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: no porównując do tego gdzie Wy jedziecie Monikha to tamten faktycznie średni

    A nasz to niby jaki? :tongue: Nie wiem, czy ironizujesz Teo, ale jeśli nie :bigsmile:, to wyjaśniam, że nie szukam luksusów, niemniej skreślam z miejsca pensjonat / ośrodek, jeśli nadal jak na komuny ma w łazienkach ceratę, mnie to obrzydza. I z tego też powodu nie nazwę za chiny takiego miejsca jako posiadającego "wysoki standard". :devil:

    Treść doklejona: 06.07.12 10:17
    Jaheira: nasz wybór padł na Chatę Kurpiasy

    Fajna oferta, napisz koniecznie po powrocie. A ile pokoi / pomieszczeń tam jest?
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    Monika broń Boże nie ironizuję, no coś Ty :wink:
    po prostu nie rozumiałam czemu piszesz o domkach Sushi, że w średnim standardzie ale jak zobaczyłam fotki Waszego to już rozumiem
    u Was taka łazienka, że ja bym w domu taka mieć chciała :bigsmile: [zwłaszcza tą beżowo brązową]
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    TEORKA: [zwłaszcza tą beżowo brązową]

    Mam nadzieję, że to będzie nasza :tongue::cool:
    -- Mama M & N & W
  7.  permalink
    a ja to chyba nie mam aż takich wymagan :)
    Dla mnie wystarczy,że jest ładnie i czysto
    NIe oczekuję bógwico od pokoju, do którego przychodzę tylko spać.
    No ale zdarzało mi się spac i w hotelach 5* i w hostelach i nawet spędziłam dwutygodniowe wakacje w pociągu stojącym na bocznicy :)
    Wiec jezeli macie dziewczyny tez bardziej skromne namiary na noclegi to wrzucajcie, wrzucajcie!
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    szczypta_chilli: wakacje w pociągu stojącym na bocznicy :

    to były czasy :boogie:
    w dzieciństwie co roku tak wyjeżdżaliśmy w góry
    --
  8.  permalink
    :)
    ja juz byłam po ślubie, a młody miał z 5 lat
    Szkoda nam było kasy na pensjonaty, bo mieliśmy inne ważniejsze sprawy :) Ale wspominam rewelacyjnie
  9.  permalink
    Ja sobie w tym roku rozbijam namiot w ogrodzie, muszę tylko skombinować palmę w doniczce, bo mi się od dwóch lat marzą wczasy pod palmami :tooth:
    --
  10.  permalink
    Ceri- oby Ci tylko palma nie odbiła :D
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    szczypta_chilli: a ja to chyba nie mam aż takich wymagan :)

    Wiesz, jak jadę nad polskie morze, a nie gdzieś w tzw. ciepłe kraje, to zdecydowałam, że nie będę ciąć kosztów na kwaterze. Jedziemy żeby wypocząć, a nie myśleć, że jest mało przytulnie, czy łóżko się lekko rozwala ... Może wygodna jestem, ale czasy gdy co rok z rodzicami wakacjowałam pod namiotami w Świnoujściu dawno minęły - fajnie było, jest co wspominać, ale to już nie dla mnie, zestarzałam się chyba.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJul 6th 2012 zmieniony
     permalink
    2 lata temu w sztokholmie spalam na stateczku zakotwiczonym w kanale :tooth: troche kolysalo ale bylo super (i przede wszystkim spanie bylo w centrum, co dla nas bylo wazne wtedy).
    tanio (hostel), bardzo czysto, oryginalnie.
    gdyby ktos sie wybieral to polecam! :thumbup:
    --
  11.  permalink
    szczypta_chilli: Ceri- oby Ci tylko palma nie odbiła :D

    spoooooooooko. odbija na starość, a ja w końcu piękna i młoda jestem :tooth: ale muszę na męża uważać, bo on starszawy, rocznik '75 :tongue:
    --
  12.  permalink
    Pewnie Monika, rozumiem.
    Dla mnie taki moloch wakacyjny jest nie do przyjęcia- ja musze mieć mozliwość wyjścia na dwór .
    Wieczorem jak mała zaśnie lubię usiaść na dworze, wziąć zimne piwo, krzyzówkę, książkę....
    Ja naprawdę tylko śpię w pokoju
    A co do cięcia kosztów...
    Nas doba za 3 osoby w domku kosztuje 340zł ze sniadaniem i obiadokolacją, w Twoim ośrodku cena za pokój 3 osobowy ze sniadaniem to 250zł...
    Bardzo porównywalnie :)
    I ja na szczescie sie jeszcze nie zestarzałam :cool:
    __-
    Ale fajnie,ze wrzuciłaś namiar- napewno ktoś skorzysta :)
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    szczypta_chilli: Wieczorem jak mała zaśnie lubię usiaść na dworze, wziąć zimne piwo, krzyzówkę, książkę....

    A balkon Ci tego by nie zrekompensował? :smile: Tylko trawy brak, a reszta (zimne piwo, krzyżówka ...) też i na balkonie może być.
    Wg mnie 90 zł na dzień to już spora różnica :smile:
    -- Mama M & N & W
  13.  permalink
    No od biedy balkon moze być
    chociaz wiesz- ja mam balkon w domu z którego w ogóle nie korzystam....
    90zł więcej ale z obiadokolacją dla 2,5 osoby ;)
    No i dla mnie duże pensjonaty są troche jak bloki... No nie przepadam
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    dla mnie w ogole to jakies nieporozumienie ze 4osobowa rodzina musi wydac za tydzien wakacji patrzac tylko na nocleg z wyzywieniem wiecej niz miesieczna pensje
  14.  permalink
    ania- pewnie,ze tak
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    a juz na mazurach to poglupieli, ceny jak nad Baltykiem :/
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJul 6th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja też nie przepadam za dużymi pensjonatami - nie czuję frajdy, gdy mury zamieniam na jeszcze większe mury.
    Ale wiadomo- rzecz gustu:wink:
    Z ceratą też bym nie przesadzała- nie jest powiedziane, że będzie bardziej brudna niż kabina. Kwestia dbania o higienę przez właścicieli.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    A ja na wakacjach nie lubię tłumów...
    Nie znoszę nieustających kolejek np.żeby coś zjeść.
    Nad morzem w sezonie jak dla mnie porażka- ludzie wysmażający się z ustawionym minutnikiem by równo co pół godziny się odwrócić.Pety zakopane w piasku itd.
    No i może to zabrzmi dziwnie, ale nie przepadam też za puszczonym w samopas dziećmi, które potrafią wykrzykiwać swą radość od świtu do nocy.

    Dlatego właśnie szukałam jakiegoś za*upia. Mój mąż już jest przerażony bo ma w głowie obraz swej śmierci z nudów:devil:
    --
  15.  permalink
    Jahe- gdybym jechałą tylko z mężem to pewnie tez szukalibyśmy zadupia.
    Niestety- Hanna szuka towarzystwa- ona potrzebuje rówiesników, placu zabaw itp itd
    Wasz Wojtus jest jeszcze malutki, wiec wystarczacie mu tylko Wy
    Bardzo lubię spędzac czas z moimi dziećmi, jednak wszelkie miejscowości typu "Pierdziszewo Dolne" męczą mnie po 3 dniach, bo mam dość wymyslania atrakcji dla młodej.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    szczypta ja zapewne za 2-3 lata również będę sikała w majtki za pensjonatami:bigsmile:

    W tym roku za dużo się i za szybko się dzieje,żebym jeszcze chciała w kolejną kołomyję się pchać.
    --
  16.  permalink
    mysle,że wszytsko się da razem pogodzić jak się chce, wiec nie bój żaby :)
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    _sushi_: Ja też nie przepadam za dużymi pensjonatami

    Niemniej mają ten plus, że dzieci znajdą jakichś potencjalnych rówieśników do zabawy, gdyby tfu tfu pogoda nie dopisała, nie zapominając, że taki moloch zazwyczaj ma salę do zabaw i potrzebne gadżety.
    szczypta_chilli: 90zł więcej ale z obiadokolacją dla 2,5 osoby ;)

    Wolę te 90 zł wydać codziennie na jedzenie w innym lokalu niż być przywiązaną do stołówki ośrodka :tongue:
    -- Mama M & N & W
  17.  permalink
    rozumiem, rozumiem :)
    Mi się nie chce stać w porze obiadowej w kolejkach :)
    U nas jest rozsądnie- obiadokolacja między 14 a 17 wiec luz
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    Szczypta, a ty tak piszesz i piszesz o swej miejscówce... A może byś się nią pochwaliła?
    --
  18.  permalink
    przeciez wrzucałam w tym watku, na poprzedniej stronie....
    W styczniu albo w lutym, bo wtedy rezerwowaliśmy
    W tym roku jedzeimy nad morze, do Łeby

    Ideałem dla mnie jest jednak Nowa Kaletka, do której link podawałam na górze tej strony :)
    Aha- wybraliśmy domek
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    patrzac na wybrednosc moich dzieciakow (no dobra moja tez) to obawiam sie ze takie wykupione posil;ki moglyby byc porazka, ja sama stolowkowego jedzenia nie znosze
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    Szczypta nie działa ten drugi link :(
    --
  19.  permalink
    w ostatnim poscie był tylko jeden link :)
    ale domyslam sie,ze chodzi Ci oNową Kaletkę

    Treść doklejona: 06.07.12 23:04
    polecam
    filmik
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 13th 2012
     permalink
    Szczypta, a w Kaletce faktycznie takie fajne żarcie?
    -- Mama M & N & W
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.