Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorStefka_84
    • CommentTimeJan 2nd 2014
     permalink
    Witajcie :)
    na początek chciałam tylko napisać, że super, że taki wątek powstał, bo można znaleźć tutaj na prawdę wiele przydatnych informacji :bigsmile: a teraz do sedna :wink: wybieramy się na wakacje w tym roku w lipcu na około 10 dni - oczywiście z naszym maluchem. Wituś będzie miał już wtedy prawie roczek (11 miesięcy). Celujemy w mazury, bo tam chyba pogoda najpewniejsza :smile: moi rodzice jeździli do Ośrodka Helena w Kruklankach i tam też póki co chcemy się zatrzymać ale może mogłybyście polecić coś w tych rejonach? Najlepiej jeżeli można by wynająć domek 2 osobowy no i żeby można było zabrać ze sobą psiaka :tongue: oczywiście jeziorko i jakieś atrakcje typu rowery, rowery wodne itp. to standard. Byłabym wdzięczna za pomoc :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeJan 8th 2014
     permalink
    Witam a ja zapytam o Chorwację ,planujemy wybrać sie w tym roku ze znajomymi ,czyli 4 osoby dorosłe i 4 dzieci, moze ktoś poleciłby jakaś kwaterę ? Na początku chcieliśmy jechać w ciemno ,ale jednak w tyle osób ,to jednak ryzyko ,wiem na necie pełno ofert ,ale moze lepiej z polecenia i taniej
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 8th 2014
     permalink
    Agap ale ktora strona Chorwacji Ciebie interesuje?
    My bylismy we wrzesniu w tym hotelu http://www.holidaycheck.pl/ho/4fe11672-a006-355a-983d-65b61c6869c7/hotelonly i bylismy zadowoleni.Sniadania i kolacje pyszne i ful wypas.Plaza obok hotelu i cenowo spoko.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 9th 2014
     permalink
    Quelle, a plaża piaszczysta, czy kamienista? I zejście na plażę?
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 9th 2014
     permalink
    Frag kamienista jak cholera i bez butów ani rusz. Zejście lagodne plus kilka pomostow.Z dziecmi jest gdzie sie pobawic.Obok plazy jest takie przedszkole i plac zabaw gdzie mozna zostawic maluchy .W hotelu personel mily i pomocny.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 9th 2014
     permalink
    My plnujemy Ibize pod koniec maja. Mam nadzieje, ze dojdzie do skutku. Bo zawsze dlugo wybieram hotel, teraz tylko musze znalezc dobra cene.
    Czy ktoras z Was byla na Ibizie z rocznym dzieckiem? Chcemy leciec przed sezonem i miec hotel w polnocnej czesci wyspy (tej cichej, nie imprezowej).
    Na pocztaku myslalam o Fuertaventurze (bylismy tam z Mezem i bardzo fajne plaze sa), ale lot ponad 4 godzinny mnie przeraza. Karolkowi sie nudzilo ostatnio jak z Rzymu wracalismy - wtedy lecielismy 3 godziny.
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeJan 9th 2014
     permalink
    Quelle -jedziemy z dziećmi wiec ,nie chcemy aby podróż trwała długo ,ale nie mamy wybranego konkretnie regionu. My wlasnie nie chcielibyśmy rezerwować przez biuro podrozy ,tylko prywatnie ,bo napewno taniej . A interesuje nas wynajem jakiegoś domku na 8 osób i na 10 dni ,a przez biuro nie zawsze mozna na ta ilośc dni

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 09.01.14 10:28</span>
    A jechaliscie swoim autem ? Jak podróż ?
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 9th 2014
     permalink
    Agap domek fajna sprawa ,my taki urlop mielismy latem w Tirolu.Jesli chodzi o podroz autem to my z Austrii jechalismy bo tutaj mieszkalismy i mielismy okolo 500 km.
    Napisze Ci ze czasami przez biuro jestvtaniej niz prywatnie .My jak planujemy wypoczynek to dwa tygodnie przed kompem siedue zeby cos ciekawego i w przystepnej cenie znalezc.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJan 9th 2014
     permalink
    Ja szukałam w Gdańsku jakiegoś fajnego osrodka wypoczynkowego z basenem, spa i roznymi atrakcjami dla dzieci, ale nic nie mogę znaleźć. Moze ktoś zna takie miejsce?

    My myślimy nad Polskim morzem albo Francja. We Francji jest wlasnie to, czego szukam w Gdańsku. No i jeszcze myślimy nad Portugalia. Dwa lata temu bylismy na Teneryfie i jest tam pięknie, tylko za goraco dla Majki. Do 18 wylegiwaliśmy sie na leżakach, potem prysznic, drzemka i około 20 ruszaliśmy w miasto.
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeJan 9th 2014
     permalink
    Malisiek, a patrzyłaś na hotel Dwór Oliwski albo Hotel Haffner w Sopocie? Jeśli Sopot Cię interesuje, oczywiście.
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJan 9th 2014
     permalink
    Szukam czegoś tylko w Gdańsku, bo z Londynu mamy bezpośredni lot ;)

    Treść doklejona: 09.01.14 21:00
    We Francji takie cos mi sie podoba L'ocean camping village & spa, na images są zdjecia. Jest cos jak park wodny no i spa maja po prostu zarabiste.
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeJan 9th 2014 zmieniony
     permalink
    To Dwór Oliwski w Gdańsku jest :) albo Novotel Marina, a to tuż przy granicy z Sopotem, 2 minuty z buta i jesteś w Sopocie.

    Edit - a, to takich rzeczy raczej nie uświadczysz ;) jak basen, to hotel wielogwiazdkowy raczej. I baseny nie takie wypasione.
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJan 9th 2014
     permalink
    No tak tez mężowi mowilam, ze takiego czegoś w Gdańsku nie znajdziemy. Ale dzięki za tamte linki, jak siądę na komputer to sie lepiej przypatrzę. Nad Polskim morzem bylam z 10 lat temu i tęskno mi trochę.
    --
  1.  permalink
    Malisek to ze lotnisko jest w Gdansku nie znaczy ze do hotelu w Sopocie bedziesz miala dalej niz do Hotelu w Gdansku. Lotnisko jest za obwodnica w szczerym polu.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 10th 2014
     permalink
    DZIEWCZYNY szukamy miejscówki nad morzem.
    Interesuje nas nieduży domek letniskowy- ogrodzony. Nie wchodzą w grę domki letniskowe na ośrodkach.
    Głównie zachodnie wybrzeże , ewentualnie środkowe.

    Pomyślałam ,że zapytam, może ktoś coś podpowie, w internecie trzeba się przebić przez mnóstwo ofert, poczytać każdą jedną a przy ośmiomiesięczniaku czasu jak na lekarstwo.
    Będę wdzięczna za podpowiedzi.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeJan 10th 2014 zmieniony
     permalink
    To moze ja kogos zachece do zwiedzenia Maroka :)

    W zeszlym roku bylismy na kilka dni w Marrakechu, w tym jeden dzien spedzony w aqua parku Oasiria . Bylo cudnie ! Szalenstwo !
    Okolice przepiekne, gory Atlas.
    Pelno ofert noclegowych, w wiekszosci prowadzonych przez obcjokrajowcow rezydujacych w Maroku. Naprawde w przystepnej cenie.
    Tylko latem jest bardzo bardzo goraco, wiec z dziecmi to nie bardzo.
    Na dowod, zdjecie ponizej,po lewej godzina , po prawej stopnie ° ......
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeJan 10th 2014
     permalink
    eveke - my byliśmy 2 lata temu w Łazach koło Mielna i bardzo nam sie podobało ,a dzieciom najbardziej . Zawsze jak pytamy o wakacje ,to córka mówi ze nad polskim morzem było najfajniej ,teraz planujemy Chorwację . Podaje stronke www.holidaycamping.pl
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 10th 2014
     permalink
    Agap dzięki, ale tak jak pisałam, szukam domku ogrodzonego, nie interesują mnie te na ośrodkach, polach gdzie jest kilka/kilkanaście domków.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 12th 2014
     permalink
    Jednak zabookowalismy tydzien na Menorce pod koniec Maja . Dziewczyny, czy byla tam ktoras z Was na wakacjach z dziecmi?
    My nalezymy do tych co w miejscu nie usiedza, ale ze wzgledu na synka zabookowalismy all inclusive. Jednak chcialabym cos zwiedzic - jezeli bedzie okazja. Jezeli bylyscie na tej wyspie to mozecie cos polecic? (chodzi o zwiedzanie).
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJan 18th 2014
     permalink
    U nas jednak Francja odpadła, bo ośrodek, do którego chciałam jechać ma już wszystkie domki pozajmowane:shocked: No więc, możecie polecić jakieś fajne domki w Sopocie? :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 18th 2014
     permalink
    Dziewczyny, czy mozecie powiedziec co zabrac na wakacje (temp okolo 25st ma byc) dla 1,5 rocznego dziecka?
    Czy ubieralyscie swoje pociechy w takie kombinezony przeciwsloneczne? (anglicy tak robia). Czy wystarczy krem z wysokim filtrem? Jaki krem lepszy w sprayu czy taki w kremie?
    Prosze dajcie znac co zabrac ze soba dla dziecka. Mozemy wspolnie zrobic liste, co wy na to? Ja nie mam doswiadczenia, bo my jeszcze na wakacjach nie bylismy z Karolkiem. Co warto zabrac ze soba a co najlepiej kupic na miejscu?
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJan 19th 2014
     permalink
    Dziewczyny, a ja rozglądam się za domkiem na poj. wielkopolskim , ale tak jak Eveke- nie biorę pod uwagę domków w ośr. wypoczynkowych, tylko prywatny, ogrodzony. Znalazłam kilka fajnych min. w Przybrodzinie, ale same wielkie- na 8-10 osob, a my jedziemy tylko z dziećmi. Są może jakieś dziewczyny z tamtych okolic, albo może ktoś coś polecić?
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJan 19th 2014
     permalink
    Madziu, a ile płaciliście za ta Menorce i na jakiej stronie bookowaliście?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 19th 2014 zmieniony
     permalink
    Madziu, a ile płaciliście za ta Menorce i na jakiej stronie bookowaliście?
    --
    Napisze Ci na priv :)
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeJan 19th 2014
     permalink
    Madziauk, co dla 1.5-rocznego dziecka wziąć specyficznie to nie pomogę, bo myśmy byli z 5-miesięczną Hanią (temperatura 23-25 st.), no ale pewne rzeczy są uniwersalne, to napiszę co braliśmy, bo mam listę na przyszłość:
    - leki (ibum, paracetamrol, dentinox, maść majerankowa, wit. D)
    - patyczki do uszu
    - gaziki do oczu
    - sól fizjologiczna
    - sól morska i frida
    - płyn do kąpieli opakowanie podróżne (przelałam do małego)
    - oliwka/balsam po kąpieli mały
    - krem przeciw odparzeniom mały
    - chusteczki nawilżane małe opakowanie
    - waciki 1 op.
    - żel antybakteryjny do rąk
    - pieluchy tyle co na podróż (10 szt.)
    - pieluchy do pływania 2 szt.
    - termometr
    - krem z filtrem
    - podkłady do przewijania (2-3)
    - szczoteczka do zębów
    - szczotka do włosów
    - nożyczki do pazurków
    - prześcieradełko (ale chyba niepotrzebne się okazało)
    - dwa śpiworki

    Ale to w sumie takie rzeczy co w każdą podróż, a Wy chyba dużo jeździcie, to pewnie to wszystko wiesz ;) Reszta to już takie indywidualne których nie pisałam, bo każdy potrzebuje coś innego, myśmy brali np. butelkę z wodą do samolotu, jakby mała nie chciała cyca akurat przy starcie/lądowaniu.
    Na miejscu od razu zlokalizowaliśmy market i w dniu przyjazdu kupiliśmy duże opakowanie pieluch, chusteczki nawilżane, dużo wacików (używamy do mycia przy przewijaniu), duże opakowanie płynu do kąpieli - i to w sumie tyle.
    Mieliśmy też swoje zabawki, no ale tak małemu dziecku to niewiele trzeba, 1.5-roczniakowi to pewnie kupiłabym na miejscu coś. A o tych strojach przeciwsłonecznych to w ogóle nie słyszałam, normalnie kremem z filtrem Hanię smarowałam, i zasłaniałam ją od słońca dużymi kapelusikami albo budką - mieliśmy w wózku taką odczepianą, jakby słońce świeciło na wprost.
    Ja w każdym razie zadowolona byłam ze swojej listy, niczego nie przeoczyłam co okazałoby się przydatne. Ciuchy brałam raczej lekkie i tylko kilka sztuk grubszych, żeby w razie awarii ubierać Hanię na cebulkę.
    A o doświadczeniach mam w podróży ze starszymi dziećmi to chętnie też poczytam, bo również szykujemy się do wakacji :)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 19th 2014
     permalink
    Pepper ja bym mogła doradzić, ale nad morzem , bo po wieluuuuuuuuu godzinach grzebania znalazłam!
    W dobrej cenie, z małym ogródkiem przed domkiem i tarasem.
    Co prawda są obok siebie 4 domki , ale jest z przodu kawałek ogrodzonego ogródka na czym mi zależało aby swobodnie sobie wypoczywać z psem.
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeJan 19th 2014
     permalink
    Wszystko zależy, w jakie miejsce i jakie warunki się jedzie. Jeżeli jedziesz do małej dziury, albo hotel jest na pustkowiu, a do tego nie wynajmujesz samochodu już z góry, to liczenie na to, że kupisz pieluszki (i do tego - co dla niektórych istotne - konkretnego rodzaju i firmy) może być na wyrost. My lecieliśmy z Martą (15 miesięcy) na Teneryfę. Braliśmy sporo pieluch, słoiczki (bo nie chciałam liczyć na jedzenie hotelowe), kaszkę. Nie byłam pewna, czy w hotelu będzie dla Małej nakładka na WC - więc też braliśmy, bo już korzystała. Warto sprawdzić, czy w pokoju będziecie mieć czajnik - jeżeli nie to wziąć turystyczny. Na tym etapie Marta bała się chodzić po ciepłym piasku - dobrze mieć jakieś odpowiednie obuwie, jeżeli będziecie spędzać czas na plaży.
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJan 19th 2014
     permalink
    Eveke, dzięki, ale Bałtyk mnie jakoś specjalnie nie rajcuje. Za zimny jest. Może dlatego, że ja na stałe mieszkam nad morzem (Północnym)- i w wakacje potrzebuję odmiany...:wink::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 19th 2014 zmieniony
     permalink
    Dzięki Dziewczyny :)

    W pokoju czajnik będzie :) poprosimy w recepcji.
    Te buciki na plaże to super pomysł.

    A krem lepiej w sprayu dla takiego 1,5 roczniaka?

    My z wysp Kanaryjskich zrezygonowalismy, choć fuerte uwielbiamy :) tylko tam strasznie wieje. Koleżanka była z 1,5 roczna córka i ona bała się wychodzić na plaże ( wiało piaskiem ) + jednak tam słońce jest za mocne dla maluszka. My byliśmy tam i w kwietniu i w lipcu ( sami) i strasznie parzy.
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJan 20th 2014
     permalink
    Kupowała któraś z Was wakacje na grouponie? :wink:
    --
  2.  permalink
    ja
    tzn moze nie wakacje, ale jakies pakiety kilkudniowe
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJan 20th 2014
     permalink
    Ja też kilka razy kupowałam w grouponie, ale te krajowe - góry, morze :)

    Treść doklejona: 20.01.14 15:10
    madziauk: My z wysp Kanaryjskich zrezygonowalismy, choć fuerte uwielbiamy :) tylko tam strasznie wieje.
    Madzia, to chyba zależy od wyspy i miejsca, do którego się jedzie. My byliśmy przed urodzeniem się Lilki na Gran Canarii i np. w Las Palmas jest mało słońca i straszny wiatr, ale już na południu np. Puerto Rico czy Maspalomas pogoda jest zupełnie inna - słonecznie i zero wiatru. Byliśmy na początku lipca.

    Treść doklejona: 20.01.14 15:12
    A, jeszcze co do "wyprawki" wakacyjnej, to na pewno wzięłabym coś na oparzenia słoneczne, krem raczej w sprayu, cos przeciwko kleszczom i innym tego typu robalom oraz coś na biegunkę i przeciw odwodnieniu, typu orsalit.
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJan 20th 2014
     permalink
    Mi chodzi o taki wypad na 3 noce. I nie bardzo rozumiem, czy lot tam jest tylko w jedna stronę, a powrotny trzeba samemu zablokować?
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJan 20th 2014
     permalink
    No właśnie dlatego boję się tych wyjazdów zagranicznych w grouponie, bo kwestie logistyczne - dojazdów, powrotów itp. są kiepsko wyjaśnione :D
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 20th 2014 zmieniony
     permalink
    Migg - my na fuercie i lanzarote byliśmy w lipcu, w sumie 2 tyg i tu i tu wiało. Z nudów kilkakrotnie przyjechaliśmy fuerte wzdłuż i w szerz i wszędzie to samo. Na lanzarote byliśmy tylko 1 dzień i tam tez wiało, ze hej ;) no i słońce tak czy siak na razie dla naszego szkraba za mocne.

    Z ta wyprawka to zacznę sobie zapisywać co i jak ;) zeby pózniej przed wyjazdem nie robić zamieszania sobie. Tym bardziej, ze tydzień wcześniej lecimy do Pl na komunie chrzesnicy Męża.
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJan 20th 2014
     permalink
    Dobrze, że piszesz, będę wiedziała, żeby Fuertę i Lanzarotę omijać szerokim łukiem. To może południe GC ma tak specyficzny klimat (bo ona w sumie najbardziej na południe położona ze wszystkich wysp). Właśnie tak się zastanawiam nad Gran Canarią jeszcze raz z Lilą tym razem, w nadchodzące wakacje. No ale zobaczymy, jak nam się życie poukłada :)
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeJan 20th 2014 zmieniony
     permalink
    Madziauk ja tez robię sobie listę :wink:, wiec pózniej możemy sie wymienić i zweryfikować co jeszcze potrzeba.
    Zastanawiam sie nad kostiumem uv- spodenki bluzka, czy któraś z Was coś słyszała o nim ?
    Np. Taki
    http://www.activebabyshop.pl/pl/p/Koszulka-i-spodenki-UV-Rash-Splash-About-turkusowe/366

    My lecimy do Turcji 2-11 czerwca i bedzie tam wtedy około 30 stopni, dlatego myśle o tym kostiumie z filtrem 50.
    FIlipek bedzie miał wtedy 1 rok i 9 mcy i bardzo sie boje o lot samolotem i o słońce.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 20th 2014
     permalink
    Judka - nie ma sprawy. Wlasnie o taki kombinezonik mi chodzilo. Gdzie nie latamy z UK na wakacje to wszedzie male dzieciaki w takich chodza. W sumie pod koniec Maja na Menorce ma byc okolo 25st, wiec temp w sam raz. I sama nie wiem czy cos takiego kupic czy nie? Czy dziecku w tym nie bedzie goraco?

    Migg - nasi znajomy byli na Gran Canarii i stwierdzili, ze jak tam jechac to wlasnie okolice Maspalomas najlepsze. Nas zniechecaja plaze i wracalismy na Fuerte ;) No ale z dziekciem to inna sprawa. Wszyscy mi odradzaja Teneryfe, ponoc przeludniona i nic ciekawego nie ma + plaze nieciekawe. No ale my na razie skupiamy sie na blizszych okolicach, bynajmiej w tym roku. Co bedzie pozniej zobaczymy. Chcialabym poleciec do Cape Verde - na wyspy zielonego przyladka, ale tam jeszcze cieplej niz na Kanarach.
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeJan 20th 2014
     permalink
    Teneryfa w mojej ocenie jest piękna - mieliśmy wypożyczony samochód na cały pobyt, było super. Wspaniały wulkan w centrum wyspy, Loro Park jako atrakcja dla dzieci, można znaleźć miejsca zupełnie spokojne. Natomiast piasek rzeczywiście średni, fale b. mocne, choć wiatru w powietrzu dużo nie było.
    --
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeJan 21st 2014
     permalink
    madziauk, myśmy specjalnego kombinezonu nie kupowali, smarowaliśmy Młodego kremem z wysokim filtrem plus ubieraliśmy w przewiewne rzeczy (cienka koszulka z krótkim rękawkiem i cienkie spodenki za kolana). Do wody wpuszczaliśmy w samych kąpielówkach i było ok.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 21st 2014
     permalink
    Asi_s - dzieki, a jakie temp mieliscie?

    Dziewczyny, i jak to jest z pieluchami takimi na plaze/do wody? Mozecie jakies sprawdzone firmy polecic?
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJan 27th 2014
     permalink
    My dziś zarezerwowaliśmy domek nad morzem na środek lipca. Już się nie mogę doczekać lata :D Będziemy mieli 400 metrów do morza, 50m do aquaparku, 3km do centrum Sopotu i jeszcze w okolicy adventure park. Żeby tylko pogoda dopisała.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 27th 2014
     permalink
    Malisek - super, koniecznie daj znac po - jak tam Wam bylo :) itd. Fajnie miec takie miejsce w Polsce :) Oby tylko pogoda Wam dopisala jak piszesz. Ale lipiec to chyba nie powinno byc z nia problemow?
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJan 27th 2014
     permalink
    A z tą pogoda to nigdy nie wiadomo, ale mam nadzieje, ze będzie ladna. Smieje sie, ze jak cos to 10 dni spędzimy w Aquaparku ;p
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeJan 27th 2014
     permalink
    Eveke, a pokaż co znalazłaś? :smile:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 27th 2014
     permalink
    Kasia proszę tu są te domki

    a co jedziecie pod koniec czerwca z Anielcią i Morisem? :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeJan 28th 2014
     permalink
    madziauk, było tak ok. 25 stopni.
    Jeżeli chodzi o pieluchy, to używaliśmy tylko huggiesów do wody na basenie. Nad morzem czy nad jeziorem zakładaliśmy kąpielówki i tyle.
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 28th 2014
     permalink
    eveke: Kasia proszę tu są te domki

    Kurde, eveke, pasuje Wam taka duża odległość od morza?
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 28th 2014
     permalink
    Pasuje bo my nie z tych plazujacych pół dnia czy tam cały. Do tego jedziemy pod koniec czerwca wiec z pogoda moze byc różnie. Nastawiamy sie głównie na spacery. Do morza jest 15 min spacerkiem wiec dla nas bez teagedii. Warunki mieszkaniowe sa dla nad na 1 miejscu bo jedziemy z psem i zalezy nam na swobodzie.
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 28th 2014
     permalink
    Jasne, tak tylko pytam, bo byłam kiedyś w Rewalu i ta odległość wg mnie znaczna.
    -- Mama M & N & W
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.