Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    1,5 km do morza
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 1st 2008
     permalink
    IWA nie rób błędów bo Agę coś trafi hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    Lady jest znacznie wieksza liczba uzytkowniczek ktorym to przeszkadza tylko juz chyba nie maja sily zwracac uwagi

    eehhhh a to przeciez nic trudnego zainstalowac w firefox slownik ortograficzny (najechac na wyraz, kliknac prawym klawiszem, opcja jezyki -> DODAJ SŁOWNIKI!!)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    AniaM właśnie dlatego powinno się nie myśleć o tym bo nie zwalczymy tych wszystkich użytkowniczek a błędy każdemu się zdarzają!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    Ania poza tym osobiście znam tylko Agę :))
  2.  permalink
    A od kiedy ja użytkowniczki zwalczam?Pierwsze słyszę :)
    Zwracam uwagę na tak oczywiste błędy, bo aż oczy bolą...

    Poza tym nie wiedziałam Lady, że mnie znasz osobiście :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    oj Aga Aga :)) - poprawiam "osobiście" tutaj jako jedyną osobę co walczy z błędami ortograficznymi!
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Ja sie wybieram nad morze ale mam duzo obaw bo to nie samochodem tylko komunikacja normalną:)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    a co Wy na takie coś podczas wyjazdu na wakacje? Ja mam w planach zakup tego bo długo tego czegoś szukałam



    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Wydra Ja dużo podróżowałam pociągiem ze starszą córą jak była mała :)) wtedy jeszcze nie miałam prawa jazdy!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Lady a po co ci to cos?? czy uwazasz ze Julka bedzie na tyle dobrze chodzila zeby sobie z tym poradzic??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Ania nie z tym ale w tym ... idealne na takie wypady wraz z zabraniem wszystkich niezbędnych zabawek dla niej na plażę!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    niejednokrotnie to widziałam ale w innym wydaniu na plaży i zawsze mi się to podobało a teraz trafiłam na podobne!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    i sadzisz ze te male koleczka poradza sobie na piasku??? no coooz.. optymistka straszna z ciebie :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Ania do przewiezienia na piasku zabawek i innych rzeczy tak ... ale do pokonania drogi na plażę dziecko może sobie w tym siedzieć i nie musi iść samo czy też niesione przez rodziców...

    Kółka poradzą sobie!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    ja tam stawiam na wozek i duze kola :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    wózek i duże koła będą na spacerki dłuższe wieczorkami :)
  3.  permalink
    jeżeli chodzi o przewożenie tym dziecka - to nie wydaje mi się, żeby w tym pojeździe było wygodnie...
    My plazowe rzeczy wrzucimy do torby , a wiaderko i łopatkę damy Hani do niesienia w rączce:)
    Jakoś nie umiem sobie wyobrazic jak znosić pod jedną pachą dziecko po schodach ( a takowe są przy większości plaż) i poradzic sobie z takim pojazdem...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Tam gdzie Ja jadę są specjalne zjazdy na wózki i nie tylko....
    Wózek też po schodach trzeba byłoby znosić :)
    Poza tym widzę, że ty typujesz na pewne chodzenie Hani hmmm Ja na razie nie wiem jak będzie!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Lady ja swojego wozka nigdy nie znosze po schodach... po prostu nim zjezdzam :P
  4.  permalink
    NIe- nie sądzę,żeby Hania pewnie chodziła. Powiem inaczej- dam jej wiaderko do trzymania w rączce :)
  5.  permalink
    Lady- a może pochwalisz się gdzie jedziesz?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    co roku poza tym ostatnim kiedy byłam w ciąży spędzamy tutaj wakacje :

    MIęDZYWODZIE KWATERA

    to dom znajomych więc jest nam wygodnie do nich jechać no i zawsze spotykamy tam wielu znajomych!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Jestem ciekawa czy drugie dzieci uczą się szybciej jak pierwsze czy też będzie odwrotnie. Moja Adriana chodziła jak miała 10 miesięcy... Mając 11 już świetnie biegała! jak będzie z Julką - czas pokaże :) na razie raczkuje!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Lady - powiedz, czy możesz polecić tą miejscowość jako spokojną i dobrą na pirwsze wczasy z dzidką. Własnie jesteśmy na etapie wyboru i nie możemy się zdecydować co do miejscowości.
    A tak pozatym to ile kosztuje tam gdzie jedziecie pokój i czy jest stronka po polsku, bo niemieckiego to ja ni w ząb.:wink::wink::shamed::shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    IWA jak każda miejscowość wczasowa a przynajmniej jak większość w sezonie słynie z nadmiaru ludzi. W tej kwaterze jest 25 pokoi więc i osób też troszkę jest. Można sobie spacerować w kierunku zalewu albo idąc ulicą ( chodnikiem ) przechodząc przez centrum międzywodzia można dojść do morza. Około 500 metrów ... około :) Ciężko mi polecić bo nie znam Twoich wymagań. To co dla mnie będzie w miarę odpowiednie dla Ciebie będzie bleeee :) Najważniejsze jest dla mnie, że sam budynek chociaż jest położony obok innych domów wczasowych to nie znajduje się w samym centrum miasta.....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    IWA polska strona ale ciężko chodzi dlatego podesłałam niemiecką!

    MIęDZYWODZIE

    Ceny niestety nie jestem Ci w stanie podać bo nie znam.
    Nie ukrywam, że jesteśmy na innej taryfie...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Iwa tutaj jest CENNIK do tej kwatery w miedzywodziach... w sumie 45zl za osobe dorosla to nie jest malo ale tez i nie jakos tragicznie duzo. zalezy jeszcze na ile sie jedzie i jak zasobny ma sie portfel...
    tyle ze Oliwka bedzie juz nie niemowlakiem a dzieckiem powzyej roku wiec cena 25zl/doba... dla mnie to duzo - widzialam oferty gdzie za dzieci do lat 3 sie nie placilo lub kwote 10zl nie wiecej
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Ania dokładnie - jak dla mnie drogo bardzo. Tam gdzie my jedziemy za dziecko do 3 lat nie ponosi się kosztów [niezależnie czy z resortu MON czy cywile].
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    IWA nie sugeruj się tym cennikiem dla dziecka. Jeśli masz łóżeczko turystyczne to z pewnością właścicielka policzy Ci za dwie osoby i dostaniecie pokój dwuosobowy. Kwestia dogadania.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Droneczko kiedy masz zaplanowany wyjazd ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Izunia nie mam . My wyskoczymy w ostatniej chwili i pewnie nas upchnie gdzieś znajoma w tym domu. Ciężko planować jak się nie ma zaplecza finansowego na daną chwilę!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Tak zapytałam bo fajnie byłoby się spotkać nie tylko na śląskim terenie hehe :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    IWA moge wiedzieć dlaczego wybrałaś PRIORI a nie TOBI
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Lady sio na temat wyprawkowy z fotelikowymi plotkami :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    ja stwierdzilam ze nie chce byc nad morzem w sezonie.. zadna przyjemnosc jak jest ludz na ludziu uphcniety... wole jechac wczesniej i sie nacieszyc rodzina woda piaskiem...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    cieszyć się plażą, wodą i rodzinką będę popołudniami kiedy dużo ludzi schodzi z plaży i zaczynają być pustki.... poza tym wszystko tez zależy od pogody!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    ale wam fajnie :) tez bym obie chciała pojechac ... my chyba gdzies wybedziemy na weekend jak dobrze pojdzie ;) jeszcze gdybym miala ogrodeczek to zadne wczasy nie były by potrzebne :P no nic pozostaje mi sie cieszyc tym co mam czyli trawa pod blokiem i basenem ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    kfiatuszku a nie masz jakiejs rodziny na wsi?
    ja odkad urodzila sie Gabrysia docenilam uroki dzialki i czesto gesto juz rano maszerowalam i tam nawet obiad robilam i ile sie dalo siedzialam... hustawka w tym roku dla Krzysia bedzie, ciekawe czy basen sie bedzie jeszcze nadawal.. chyba trzeba sprawdzic bo jak cos to jeszcze teraz w miare tanio bedzie mozna chyba kupic
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    KFIATUSZKU JAK CO TO ZAPRASZAM DO MNIE dUSIA BEDZIE MIALA TOWARZYSTWO A I TY ODPOCZNIESZ :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    No właśnie Dronka wszystko zależy od pogody - nie chodzi już o upały ale nich choć świeci słonko i będzie wówczas przyjemnie :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    w zeszlym roku u nas pogoda byla duzo lepsza niz nad morzem i znajomi ktorzy wybrali sie tam na 3tygodnie po tygodniu sie spakowali i zrezygnowali... w tym roku jada do chorwacji (dzieci 8 i 5lat) bo stwierdzili ze tam przynajmniej pogoda dopisuje no i po przeliczeniu kosztow tutejszych i tych co beda tam ponosili wyszlo ze wyjdzie im za caly pobyt niewiele drozej...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    No tak Ania pogoda może i pewna, ale ja z rocznymi brzdącami nie mam zamiaru jechać poza granice naszego kraju. Będzie dobrze - grunt to to, że będziemy razem :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    Izunia no i to jest wlasnie najwazniejsze!!! ja sie ciesze jak glupia bo to beda pierwsze wakacje kiedy maz bez problemu bedzie mial urlop... najpierw tydzien na wyjazd nad morze a pozniej 2 tygodnie (wtedy mazury lub po prsotu razem w domu)... a co do wyjazdow za granice to wiadomo ze z takimi maluchami odpadaja ale ze starszymi dziecmi duzym autem to sie nie dziwie ze ludzie jezdza...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania mój M ma cały lipiec wolny więc po pobycie nad morzem będziemy miło spędzać czas u mojej babci na wsi [przypominają mi się cudowne wakacje u babci - takie beztroskie hmm ...] no i nie wykluczone, że pojedziemy może do Karpacza na weekend z dziadkami [moimi rodzicami] :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    Izunia ja kocham gory a Karpacz odwiedzalam kilka razy... polecam muzeum zabawek
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    Ania byłam hehehe :wink: [jeździliśmy z M jak jeszcze bąbelków nie było].
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 8th 2008 zmieniony
     permalink
    ja w gory sie wybiore jak juz Krzysko podrosnie. strasznie lubie po gorach smigac nawet jesli takich nizszych no ale to dopiero za jakies 3 lata taka wyprawa bo nie widzi mi sie dzwiganie go w plecaku :)

    no i to jednak od nas juz dosc daleko. bedzie ok 600km w jedna strone wiec jak jechac to na 2 tygodnie :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    Izunia nie zapomnę jak z Adrianą 10 miesięczną jechaliśmy do "pepików" i ona była chora. Musiała brać zastrzyki. Załatwialiśmy na miejscu pielęgniarkę, która biła jej 2 razy dziennie :) no i nawet nie było problemu z dogadaniem się.
    Adriana szybko się pozbierała i mogliśmy spokojnie spędzić resztę wakacji. Niestety jak wyjechaliśmy z chorym dzieckiem to wróciliśmy na pogrzeb ojca mojego wrr MOJ NAJGORSZY WYJAZD!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.