Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeJan 9th 2015 zmieniony
     permalink
    czerwinka, naprawdę te apartamenty robią wrażenie, ciekawe ile sobie liczą pod koniec marca dla 2 os dorosłych i dziecko 2 letnie... ?
    Muszę do nich napisać lub zadzwonić, skoro tak polecasz :smile:
    Bardzo szybko odpowiedzieli mi na moje zapytania i naprawdę cena w marcu robi wrażenie no i super, że garaż podziemny basen itd... są w cenie.
    chyba się zdecydujemy na ten apartament, ale reklamę zrobiłam :wink:
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Ja w Zakopanem znalazłam taka firmę która wynajmuje turystom domy mieszkania...to chyba tak zwany podnajem.
    Mam z ta babka kontakt i z tego co wiem nie tylko w Zakopanem ma te mieszkania.To super rozwiązanie dla rodzin porównując do mieszkania w hotelu te same pieniądze ale w mieszkaniu to wiadomo więcej miejsca dla dzieci kuchnia łazienka pralka est.
    Korzystalam juz dwa razy z jej oferty i jestem mega zadowolona:-)
    Jak ktoś chce kontakt to mogę podać na priv :-)
    --
  1.  permalink
    Witam.
    Byl ktos ostatnio na wakacjach na Mazurach?? Szukam fajnego osrodka/domku (jedziemy 4 doroslych, 2 dzieci), ale takiego gdzie nie duzy teren, plac zabaw w zasiegu wzroku i ogolnie bym mogla usiasc z kawa czy herbate bez latania za lodym non stop :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 10th 2015
     permalink
    Madzik to moja baza: )
    Stranda - http://stranda.pl/ - idealnie 6 gwiazdek ;)
    Hotel Helena - http://www.hotelhelena.pl/ - fajnie 4/5 gwiazdek
    Hotelik Prohibicja - http://www.prohibicjamikolajki.pl/ - tak na 3 … ale blisko centrum ;)
    Apartamenty Mikołajki - http://www.mikolajkiapartamenty.pl/index.php?page=apartamenty idealnie 6 gwiazdek
    Gawra - http://www.gawra-wikno.noclegiw.pl/ 5/6
    Zacisze - http://www.zacisze.mazury.pl/index1.htm 4/5
    Rusałka - http://www.oit.pl/rusalka/ 4/5
    Wikno - http://www.stajniawikno.republika.pl/ 4/5
    Wikno - https://www.facebook.com/ZajazdMysliwskiWikno/timeline 4/5
     
    --
  2.  permalink
    dziewczyny
    szukam jakiegoś sensownego hotelu na wakacje w Turcji/ Grecji
    Dacie namiar?
  3.  permalink
    Dzieki Czerwinka:)
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeJan 11th 2015
     permalink
    Szczypta my byliśmy w Grand Ontur w Cesme. Było rerwlacyjnie. Wtedy byliśmy bez dziecka jeszcze ale było masa animacji dla dzieci organizowane przez itakee. W tym roku chcemy lecieć z Adasiem do Grecji i tez juz czegoś szukam.alr myślę o itace oni określają jakoś miejsca gdzie są te całodniowe zajęcia z dziećmi ;)
    -- [/url]
  4.  permalink
    Asiula a z jakiego biura byliscie w Turcji?
    A Twój synek nie jest za mały na animacje?
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeJan 11th 2015
     permalink
    Itaka :) A no te animacje to były takie, np. zabawy w basenie - to jestem pewna, że byłby pierwszy, albo przy basenie w cieniu pod parasolami rysowanie, były dni włoskie, polskie, tureckie, angielskie (opowiadali o zabytkach, jakieś zdjęcia, rysunki), widzieliśmy że dzieci się super bawiły:)
    Adaś chodzi do złobka także myślę, że nie miał by żadnych problemów z zabawami z innymi dziećmi, rysowanie to u nas obecnie numer 1 także myślę, że by się choć trochę zabawił :)
    A wieczorem były animacje, ale to własnie dla starszych :)
    Bierzemy też pod uwagę Turcję i wpadł mi w oko ten hotel myślę, ze fajnie tam musi być :)
    -- [/url]
  5.  permalink
    A nie no, skoro jest taki towarzyski to pewnie :)
    Ja nie widziałam takich maluszków na animacjach, dlatego zapytałam .
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeJan 11th 2015
     permalink
    No rzecz jasna, że wyjdzie w praniu :P
    Ale jak dzieci będą rysować to on też :D strasznie kontaktowy nasz syn :P A będzie miał blisko 2 latka, także jeszcze skorzystalibyśmy, ze leci za darmo :P:P
    -- [/url]
  6.  permalink
    ten drugi pięknie połozony :) Ale wg mnie drogi, ja szukam jeszcze
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeJan 11th 2015
     permalink
    No drogi drogi racja, w Grand Onturze byliśmy za 2000 za osobę.. a też all exclusive extra i super atrkcje i położenie :)
    Ale myślę, że bliżej terminu będzie taniej :P Mam nadzieję taką :D
    Jak coś znajdziesz to podziel się informacją :)
    -- [/url]
  7.  permalink
    na razie zapisałam sobie ten, ale jeszcze myslimy
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeJan 14th 2015
     permalink
    Polecicie jakiś ośrodek w Bieszczadach?
    --
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeJan 14th 2015
     permalink
    No to my już zarezerwowaliśmy apartament.
    W Zakopanem to co polecała czerwinka Dzięki za namiary!!!:smile:
    http://www.nowotarska24.com/apartamenty/
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 14th 2015
     permalink
    Mam nadzieję że Wam się spodoba :)
    --
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeJan 14th 2015
     permalink
    Przekonamy się pod koniec Marca 😊
    Przez Tel właściciel bardzo sympatyczny i cena super, przekonamy się na miejscu, zdam relacje po powrocie 😊
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJan 15th 2015
     permalink
    Monika a byly takie apartamenty dla 2doroslych i dziecka? Bo na tej stronie znalazlam tylko ceny na 4 os. dorosle.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 15th 2015
     permalink
    Dzasti zadzwoń do Pawła albo Basi podpytaj się :)
    --
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeJan 15th 2015 zmieniony
     permalink
    Dżasti napisałam do Ciebie :smile:
    i tak jak piszę czerwinka najlepiej tam do nich zadzwonić lub napisać maila :smile:
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJan 16th 2015
     permalink
    Szczypta fajny ten hotel tez go sobie zapisze bo chyba tez w planach mamy jakieś wczasy nie w Polsce :-)
    --
  8.  permalink
    My zadecydujemy pewnie pod koniec lutego co robimy z wakacjami. Mamy dośc ograniczony wybór, bo chcemy jechac w 3 os dorosłe + Hania, a najwiecej ciekawych iofert to 2+1
  9.  permalink
    nibriana: Polecicie jakiś ośrodek w Bieszczadach?

    Znalazlam cos takiego
    http://domkisolina.com.pl/oferta,65920.html
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeFeb 17th 2015
     permalink
    Szukam dobrego hotelu z basenem oraz dostosowanego dla niemowlaków (wanienka, stołeczek do karmienia, dostęp do kuchenki czajnika ) oraz z miejscem na spacery z wózkiem. Gdzieś w jakiejś uzdrowiskowej miejscowości na południu polski.
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeApr 2nd 2015
     permalink
    Dziewczyny polecacie jakiś ośrodek lub hotel dostosowany maksymalnie dla dzieci, nad jeziorem lub morzem?
    Chce żeby było jak najwięcej atrakcji dla mego syna i najlepiej basen w pobliżu w razie niepogody.
    W tamtym roku moi rodzice zabrali go nad morze do domku i fajnie się bawili, my zabraliśmy Oskarka w góry do hotelu dla rodzin z dziećmi i była masakra, wszędzie bylo niebezpiecznie (kamienie, rowy, górki, ostre kanty). Jakie macie doświadczenia czy z takim dzieckiem lepiej wypoczywa się w domku?
    -- [url
    •  
      CommentAuthorizzie1983
    • CommentTimeApr 4th 2015
     permalink
    Cześć.

    Czy macie doświadczenia w podróżowaniu sypialnym z miejscami dla podróżnych z dziećmi do lat 6? Jak wygląda taki przedział?
  10.  permalink
    Powiem, ze i tak łatwiej znaleźć noclegi czy wyjazd dla 2+1czy 2+2 ale 2+3 to juz graniczy z cudem...nawet byliśmy w biurze gdzie powiedzieli nam że jedynie Turcja nam zostaje bo tam jakoś przejmują się dużymi rodzinami w innych państwach jest na zasadzie dwóch osobnych pokoi bo takich apartamentów to nie mają dwupokojowych...
    Może macie jakieś namiary na góry oprócz tego co Czerwinka podawała dla 5 osób?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 6th 2015 zmieniony
     permalink
    margaretka76: Może macie jakieś namiary na góry oprócz tego co Czerwinka podawała dla 5 osób?

    Moge polecic Menorce (Minorce) i ten hotel. Bylismy tam w prawdzie 2+1. Ale maja laczone pokoje/apartamenty dla wiekszych rodzin. Poza tym hotel, obsluga i jedzenie wysmienite. Dla dzieci sa super warunki :)
    --
    •  
      CommentAuthorMatylda1982
    • CommentTimeApr 6th 2015 zmieniony
     permalink
    Madzia
    Margaretka pytala o gory :) chyba ze na Minorce tez jakies sa :)

    Margaretka
    Ja kiedys przez przypadek nie majac jeszcze dzieci wyladowalam na Kanarach (Lanzarote)w Holliday Village i tam wlasnie domek skladal sie z dwoch pomieszczen (w jednym lozko malzenskie, w drugim rozkladana sofa). Wiem ze byly tez wieksze domki. Mysle ze jak dobrze poszukasz to cos znajdziesz, z tym ze rzeczywiscie wybor bedziesz miala okrojony.
    Z ciekawosci weszlam na wakacje.pl i wydaje sie ze oferty z pokojami 5 osobowymi istnieja. Z tym ze ja jako miejsce wylotu wybralam "dowolne". Grecja, Turcja, Egipt, Bulgaria, Hiszpania to pierwsze z brzegu.
    Powodzenia!!!

    Ja sie pochwale. Ten rok obfituje dla nas w wakacje jak nigdy. Juz sie doczekac nie moge bo za 3 tyg jedziemy z mezem na bardzo spozniony miesiac (tydzien) miodowy. W sierpniu zaplanowalismy 3 tyg w Pl w tym prawie tydzien w Polecanej Arenie Slonca :) :) :)
    --
    •  
      CommentAuthormargaretka76
    • CommentTimeApr 6th 2015 zmieniony
     permalink
    Tylko pokój 5 osobowy to raczej mnie nie rajcuje bo chłopaki tez już wolą spać w osobnym , a z młodą można się przemęczyć na łożu małżeńskim - chociaż na wakacje to nie o to chodzi :) - poszukam raczej dwupokojowych - no chyba że dzieci zostawimy ::P tylko nie wiem z kim - jak jeszcze do tej pory to wolą z nami jeździć :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMatylda1982
    • CommentTimeApr 6th 2015 zmieniony
     permalink
    No to mowie, ze sa takie jakby apartamenty. Sypialnia osobno i do tego salon z rozkladanymi sofami.
    Moze to sie nazywa "pokojem piecioosobowym".

    To np opis pokoju z oferty na wakacje.pl (Fuerta) nazwanego apartamentem

    Apartament rodzinny, trzypomieszczeniowy dla min 5 osób (dwie sypialnie, dwie łazienki, pokój dzienny z aneksem kuchennym), o powierzchni ok. 80m2, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, klimatyzacja indywidualnie sterowana, TV SAT (polski program), telefon, sejf (płatny ok. 20 EUR/tydzień), balkon lub taras

    A to na Krecie i ten nazwany byl zwyczajnie pokojem piecioosobowym

    Hotel dysponuje 341 pokojami z łazienką i toaletą oraz balkonem lub tarasem. Wszystkie pokoje wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację, Internet Wi-Fi, telewizję satelitarną, lodówkę, suszarkę do włosów. Odpłatnie: sejf (ok. 3 euro/dzień). Rodzaje pokoi: dwuosobowe z możliwością 2 dostawek, rodzinne z możliwością 3 dostawek (2 sypialnie oddzielone drzwiami).


    Mysle ze take bylyby dla Was super.
    --
  11.  permalink
    O coś takiego Matylda- nawet nie musiało by być takie duże gabarytowo
    --
  12.  permalink
    No to musisz chyba poswiecic jakis wieczor (albo i dwa:)) i szukac, szukac, szukac.
    Na wakacje.pl jest duzo ofert, mysle ze jak ustawisz swoje preferencje i budzet to szybko cos znajdziesz :)
    Opisy zakwaterowania sa w "szczegolach oferty".
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 6th 2015
     permalink
    Nie wiem jak z Polski, ale z UK jest sporo takich ofert gdzie jest mozliwosc wyjazdu wieksza rodzina (4-5 osob).

    Matylda - polecilam na Minorce ten hotel, bo widzialam powyzej wspomniana Turcje. Nie wiem czemu, ale Turcje nam tu zawsze odradzaja na wyjazd z dzieckiem. Egipt, to rozumiem ze wzgledu na warunki i to co sie tam dzieje. Ale Turcja ponoc fajna jest ;) Nigdy tam nie bylismy. U nas w tym roku znowu Kanary albo Portugalia. No chyba, ze cos innego nam wpadnie do glowy ;)
    --
  13.  permalink
    Ja w Turcji bylam raz w 2006, czyli wieki temu. Zaplacilam za 2 tyg cale 112 funtow (opcja B&B). Hotel byl kiepski, ale wtedy nie mialo to dla mnie najmniejszego znaczenia :D
    Fakt, standard turecki odbiega nieco od tego europejskiego, ale sa tez hotele na full wypas gdzie tydzien kosztuje 5-8tys zlotych za osobe. Mysle ze dla kazdego cos dobrego.

    My z mezem Mauritius :heartbounce: w tym roku. Podroz tak skaplikowana( z uwagi na odstawienie dzieci do Dziadkow do PL) ze chyba z lezaka przez pierwsze dni nie zejde wcale.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 6th 2015
     permalink
    Matylda1982: My z mezem Mauritius :heartbounce: w tym roku. Podroz tak skaplikowana( z uwagi na odstawienie dzieci do Dziadkow do PL) ze chyba z lezaka przez pierwsze dni nie zejde wcale.

    Super. Zdaj relacje. :))

    Ja na razie nie wyobrazam sobie wyjazdu bez syna ;) moze za kilka lat, albo kilkanascie ;) Moj Maz sie smieje ;) ale mysli podobnie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeApr 7th 2015
     permalink
    Margaretka a jakie gory Cie interesują i w jakim standardzie? Bo pokoi typu studio jest od groma . My od stycznia zaczęliśmy jeździć do studio, teraz byliśmy w karpaczu w pokojach o łącznej powierzchni 100m2;)
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeApr 7th 2015
     permalink
    My byliśmy w Turcji z 21 mcznym FIlipkiem. Hotel był drogi, ale idealny dla rodzin z dziecmi, wszystko było super. Wszystko zalezy od ceny, bo w Turcji sa naprawdę świetne hotele, no ale kosztują wiecej.
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeApr 7th 2015
     permalink
    Judka25, też lecę w maju z Małą do Turcji. I już się martwię co zabrać itd 😞 Najbardziej to mnie martwi jedzenie. Myslisz, ze w pięciogwiazdkowym hotelu dziecko może jeść hotelowe jedzenie? No nie wyobrażam sobie przestawić jej na słoik, ale boję się biegunki. Czy łóżeczka hotelowe to są zwykle drewniane łóżeczka czy takie turystyczne? Podobno lotem mam się nie martwic, bo dzieci przeważnie dobrze go znoszą. Za to przejazd autokarem bez fotelika to dla mnie kosmos 😕jejku też pierwsze dni na wakacjach będę musiała odreagowac. 😀 Jakoś wyjazd nad Polskie morze gdy Mała miała 4 mc nie sprawił mi problemu, ale teraz jestem przerażona jak to wszystko zorganizowac.
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeApr 7th 2015
     permalink
    W 5 gwiazdkowym hotelu o nic się nie bój, już na pewno nie o jedzenie. W Turcji 5 gwiazdkowe hotele są na wypasie, o wiele, wiele lepszy standard niż w europejskich hotelach. Ja dawałam zawsze Filipkowi tydzień przed i w trakcie pobytu (w Turcji i na Rodos) acidolac probiotyk, tak w razie "w", ale w Turcji nie ma obaw o wodę do picia, bo takie mity krążą. Filip jadł hotelowe jedzenie, wszystko było dobrze. U nas w hotelu były łożeczka turystyczne dla dzieci. To fakt - dojazd z lotniska do hotelu jest zazwyczaj autokarem albo busikiem i bez fotelika dla dziecka.
    Jeszcze odnośnie standardów. Na Rodos 4 gwiazdkowy hotel to jakaś mega porażka, więc w porównaniu do Turcji (my mieliśmy 4,5 gwiazdki), to w Turcji hotele 5 gwiazdkowe mają wysoki standard.
  14.  permalink
    Judka

    Ja mysle ze to zalezy wiele od Hotelu. Tureckie hotele w wiekszosci sa 4/5 gwiazdkowe. Wydaje mi sie ze te 5 gwiazdek nietrudno u nich zdobyc. Ceny tez o tym swiadcza. Na tydziem all in mozna do 5* hotelu pojechac za niecale 2tys zlotych i mozna wydac tez 8tys zl na osobe. To piec gwiazdek i to piec gwiazdek a roznica jest.
    Wiec tak jak piszesz, Wasz hotel byl drogi, ale pewnie dlatego byl na pewnym poziomie. Niestety obawiam sie ze sama ilosc gwiazdek w tym wypadku nie wystarczy, bo mkzna sie niemilo rozczarowac. Na szczescie mozna sobie kazdy hotel sprawdzic w sieci (wlacznie ze zdjeciami wrzucanymi przez bylych gosci).
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 9th 2015
     permalink
    odswiezam watek bo szukam czegos w grecji. piaszczysta plaza, max godz od lotniska, ktos cos?
    ---
    my w zeszlym roku bylismy w turcji w Grand Prestige Hotel. Polecam. 4 gwiazdki, zasluzenie, super obsluga, zarcie fantastyczne - wlasciwie non stop, 2 baseny, brodzik. Bylam z 3,5 letnim dzieckiem, nabralam srodkow na zoladek, nic nie bylo. ale tez widzialam jak ichni sanepid czy cus pobieral probki do badania wody w basenach, standard na wysokim poziomie, wg mnie oczywiscie. obsluga jak to w turcji - skacza kolo ciebie tak, ze masakra i zginaja sie do podlogi.
    Teraz szukam w Grecji czegos podobnego, za podobna cene, przegladam od tygodnia oferty ale albo plaza kijowa, albo opinie, nie wiadomo komu wierzyc. moze ktoras cos poleci?
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    Halo dziewczyny, kto ostatnio robil paszport dziecku i pamięta jak się wypelnia wniosek?
    Mam tu poltoramiesięcznego bobasa, ktoremu chcę wyrobić paszport, zeby poleciec gdzies we wrzesniu z dzieciakami. Co mam wpisac w rubryce wzrost i kolor oczu skoro to się do wrzesnia moze zmienić? Czy mogą się tego czepiać??? Jesli np. oczka zbrązowieją do tego czasu (teraz są niebieskie) to co wtedy?
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    Azja, nikt nie patrzy czy dziecko stojace obok ciebie (wiszace ci na ramieniu) jest akurat tym dzieckiem ktore jest w paszporcie. mojego piotrka widac nie bylo spod "budki" celnika.
    ja pamietam tylko jak u mnie babsztyl w biurze paszportowym mowi: pani nie wypelnila rurbryki poprzedni adres dziecka. gdzie dziecko mieszkalo poprzednio?
    a ja mysle na szybko: w brzuchu??? o co tej babie chodzi. cos tam zaczelam stekac, ze mieszkamy caly caly czas pod tym samym adresem. a ona do mnie: prosze wpisac: bez zmian. nosz kuzwa
    -- ;
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    Azja, jak dziecko bedzie nie do poznania z tym na zdjeciu, to wtedy jest aktualizacja w paszporcie. My starszej corce aktualizowalismy, jak miala chyba 4-5 lat dopiero, mlodsza ma caly czas ten sam. Wpisujesz aktualne dane z dnia wniosku.

    Treść doklejona: 12.05.15 13:37
    Jeny, przepraszam, wlasnie zdalam sobie sprawe, ze pisze o niemieckim paszporcie, sorry. Polskiego nawet nie wyrabialismy bo tu cyrki z konsulatem sa i paszporty wazne chyba tylko rok.
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    My wpisywaliśmy aktualne dane - w sensie wzrost w cm na dzień składania wniosku i oczy tez.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    ja wypelnialam tydzień temu.
    Wpisuje się stan faktyczny, aktualny (na wniosku masz odnośnik wyjaśniający do tego punktu).

    Treść doklejona: 12.05.15 15:59
    ypolly dziwne że tylko rok, bo przecież przepisy we wszystkich konsulatach są takie same jak w Pl.
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeMay 12th 2015 zmieniony
     permalink
    Dzięki za odpowiedzi:)
    Jak robiłyście zdjęcia bobasowi? Wiem ze jest fotograf w urzędzie ursynowskim, ciekawa jestem czy umialby zrobic zdjęcie paszportowe leżącemu dziecku...
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    ja miałam mojego na ramieniu (jak do odbicia) i podtrzymalam mu z tyłu główkę.
    Możesz też zrobić na leżąco na jasnym tle.
    Najgorzej u nas było złapać moment jak miał zamknięte usta.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.