Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeApr 7th 2016
     permalink
    To ja dodam tylko, zeby uważać na torebki (kieszenie) w tramwajach. Dużo tam jest kieszonkowców. Raz mieliśmy sytuacje, ze babka w ciąży chciała okraść osobę z naszej grupy. Tramwajarka zatrzymała pojazd, wezwała policję...akcja zrobiła sie na całego. Ostrzegała nas potem, ze torebki trzymać przed sobą i baaaardzo pilnować.

    A ogólne tez polecam, piękne miejsce! Az nabrałam ochoty znowu tam lecieć :smile:
    --
  1.  permalink
    Niestety kradzieże, te małe i te duże, na wakacjach to prawdziwa plaga i problem. Gdy ukradną laptopa bądź smartfon, strata jest, choć to można odkupić nawet na miejscu, ale gdy zwiną portfel z dokumentami, robi się bardzo nieprzyjemnie. Pilnujcie więc swoich rzeczy, szczególnie za granicą!
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 14th 2016
     permalink
    Dziewczyny będę leciała z D. do Londynu w sierpniu do męża. Pytanie co mi potrzebne czy wystarczy malemu paszport albo dowód? czy muszę mieć jeszcze jakąs zgodę o której piszą w necie?
    i czy do wyrobienia paszportu będzie mi potrzebny jakiś podpis męża?
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeApr 16th 2016
     permalink
    Wlasnie wyrabialam paszport dla syna i przy składaniu wniosku musieliśmy byc oboje i złożyć podpisy pod wnioskiem w obecności Pani urzędnik. Odebrać mogłam juz sama. Informacje ze strony urzędu:

    "UWAGA! Dziecko powyżej 5 roku życia musi być obecne przy składaniu dla niego wniosku o wydanie paszportu.

    UWAGA!: Składając wniosek o wydanie dokumentu paszportowego dla dziecka, oboje rodzice/opiekunowie -OSOBIŚCIE muszą wyrazić zgodę na wydanie paszportu dziecku składając:

    swoje podpisy na wniosku paszportowym w obecności urzędnika przyjmującego wniosek, przedkładając do wglądu ważne dowody osobiste lub paszporty;

    jeżeli dziecko urodziło się za granicą umiejscowiony w polskim Urzędzie Stanu Cywilnego odpis aktu urodzenia;

    w przypadku braku zgodności stanowisk rodziców lub niemożności uzyskania zgody jednego z nich, zgodę na wydanie paszportu zastępuje orzeczenie sądu rodzinnego.

    wniosek złożony przez jednego rodzica wraz z pisemną zgodą drugiego z nich, poświadczoną przez organ paszportowy lub notariusza, uznaje się za złożony wspólnie przez rodziców."
    --
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeApr 16th 2016
     permalink
    Dzięki za info :)
    Dziewczyny a ja mam pytanko nie wiem czy tutaj powinnam je zadać ale walizka podróżnika to chyba tu :D
    Poszukuję sprawdzonego nosidełka dziecko ma pow. 6m, co polecacie?
    Co warto też wg Was zabrać na plażę dla takiego malucha? (jak będziemy jechać będzie miała 8 miesięcy)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 19th 2016
     permalink
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeApr 19th 2016
     permalink
    My mamy ergobaby nosidło insobiebchwale. Ważne zeby byli szerokie siedzisko, żadne wisiadla typu chico czy jakieś tam inne. Ewentualnie tule ale tam paski do wiązania i mój M powiedział ze odpada. Woli klamry...
    Na plaże chodzimy miedzy drzemkami imponująco wiec ja tylko biorę picie. Do tego ze dwa ręczniki, jak jeden mokrymi Poerwszej kąpieli to zawsze jest drogi do owinięcia na potem. No i cały czas czapeczka i cienka bluzeczka jak w wodzie nie jest. Ale u nas to trudne bo jak widzi wodę to nie chce z niej wyjsc...:bigsmile:
    -- []
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeApr 19th 2016
     permalink
    Tula nie ma pasków do wiązania, to jest normalne nosidło ergonomiczne :)
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 19th 2016
     permalink
    Karolyn: Dziewczyny będę leciała z D. do Londynu w sierpniu do męża. Pytanie co mi potrzebne czy wystarczy malemu paszport albo dowód? czy muszę mieć jeszcze jakąs zgodę o której piszą w necie?
    i czy do wyrobienia paszportu będzie mi potrzebny jakiś podpis męża?

    Moze albo na dowodzie, albo na paszporcie. Jezeli dziecko ma takie nazwisko jak Ty. To nie bedzie problemu. Zaswiadczenie potrzebne jest gdy dziecko podrozuje np. z Babcia, albo innym czlonkiem rodziny.
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeApr 19th 2016
     permalink
    Mai tai chyba maja paski... Tak myślałam ze cos pokrece:shamed::smile:
    -- []
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 19th 2016
     permalink
    Dzieki za odpowiedzi:) juz wszystko wiem;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 19th 2016
     permalink
    Karolyn my wyrabialiśmy dziecku paszport i obydwoje musieliśmy być przy złożeniu dokumentów. Musisz się dopytać może się coś zmieniło.
    Nie wiem jak jest z dowodem, czy obydwoje rodzice są potrzebni.
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 19th 2016
     permalink
    Jesli chodzi o dowod to tylko jeden rodzic:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeApr 19th 2016
     permalink
    Potwierdzam, że przy składaniu wniosku na dowód,tylko jeden rodzic jest potrzebny.
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
    •  
      CommentAuthortejsha
    • CommentTimeApr 19th 2016
     permalink
    dziewczyny a co polecacie w górach . mamy prawie 3 latka,,, plany były jechać nad morze ..,, myślimy w drugiej połowie czerwca, ale ze wzglądu na mój stan , ciąża (zaczynam czuć się bardzo średnio) morze odpada... niestety i myślimy o górach bo to dość blisko ok 3 godziny drogi ,,, może dla porównani minimum 10. chcemy żeby nasz 3 latek miał jakąś frajdę ,,, myślałam o szczawnicy , karpaczu, moze 3 dni tutaj a kolejne 3 w zakopanym... możemy pokombinować ... wiadomo wysokie góry i długaśne spacery odpadają ... mąz może małego na termy wziąć , oprócz tego jakieś rozrywki,,, chcemy trochę pobyć razem, odpocząć ... polecacie coś ?
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeApr 19th 2016
     permalink
    Tejscha Karpacz na pewno tak. W okolicy jest cala masa atrakcji dla dzieci :)
    -- mama piątki :)
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeApr 19th 2016
     permalink
    Karpacz z trzylatkiem polecam. muzeum zabawek było dla Krysi trochę nudne, ale w Szklarskiej jest park dinozaurów, Krysia była zachwycona skocznia narciarską, mozna było pochodzić trochę pod górkę i z górki, przejechać się wyciągiem. Są baseny. Byliśmy 3 dni we wrześniu i było bardzo miło :)
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeApr 19th 2016
     permalink
    Jest miasteczko westernowe, jest dom na glowie. Baseny w golebiu (z piaskownica) czy w sandrze. Fajne place zabaw. Sanki na torach na kolorowej. Zajecia na tydzien sie znajda :) a i do Czech blisko :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthortejsha
    • CommentTimeApr 20th 2016 zmieniony
     permalink
    dzięki dziewczyny :)przekonałyście do tego Karpacza. Planujemy tydzień ... ale może zrobimy tak że pobędziemy w tym Karpaczu z 4 dni a na dwa gdzieś jeszcze się skusimy zatrzymać po drodze :wink: oby tylko mąż się przekonał ... chociaz jego ciągnie bardziej w stronę zakopanego, szczyrku itp ... no zobaczymy
    macie może jakieś bazy noclegowe warte polecenia?
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeApr 20th 2016
     permalink
    To zalezy jakie masz fundusze. Na pewno super jest w golebiu czy sandrze ale jest sporo pensjonatow. Ew jesli chcesz jeszcze taniej to mozesz pomyslec o Jeleniej Gorze i jestes w polowie drogi miedzy Karpaczem a Szklarska.
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeApr 20th 2016
     permalink
    Tejsha, ja polecam Pałac Wojanów - blisko w góry (to pod Jelenią), ale jednocześnie płasko, piękny park, kryty basen, obok pałac Łomnica gdzie można popatrzeć na zwierzaki.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeApr 20th 2016
     permalink
    Ja mogę polecić w Karpaczu hotel Belweder.
    Nam się podobało, warunki niezłe.
    Domowa atmosfera a i pani w kuchni mocno elastyczna. Jak się zgłosi wcześniej to i zgodnie z dietą gotuje i dla alergików i diabetyków.
    Tylko my płaciliśmy mniej, bo się załapaliśmy na groupon.
    I zaraz obok hotel Gołębiewski- korzystaliśmy z ichniejszego placu zabaw :)
    http://belweder.pl/?gclid=CND91NrgnMwCFbEW0wodgqwLXg
    --
    •  
      CommentAuthortejsha
    • CommentTimeApr 20th 2016
     permalink
    a ewentualnie coś w tym drugim kierunku ? zakopane szczyrk, szczawnica?
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeApr 24th 2016
     permalink
    Szukam fajnego hotelu na Mazurach. Takiego "pod dzieci" zeby byly baseny, sale zabaw, place zabaw. Nigdy nie bylam na Mazurach.
    Drugaa sprawa, byl ktos w Panoramie Morskiej w Jaroslawcu? Co prawda tam juz mamy wykupionewakacje, ale chetnie poczytam opinie, sugestie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorserratia
    • CommentTimeApr 24th 2016
     permalink
    Frances, najbardziej pod dzieci na Mazurach to hotel Gołębiewski z Tropikaną. Wokół dużo atrakcji np. park dzikich zwierząt, tarpany w Popielnie.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 24th 2016 zmieniony
     permalink
    My byliśmy rok temu w wakacje

    Zalesie mazury activ spa




    Trochę drogo ale Tosi bardzo się podobało. Myślimy czy w te wakacje też się tam nie wybrać.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeApr 24th 2016
     permalink
    No Gołębiewski jest bombowy pod katem kompleksu basenów, rowery, ich statek, konie. nawet lodowisko maja. My tam jeździmy na basen zawsze. Ale to jest taki moloch olbrzymi. I w cholerę drogo. Nawet teraz chcieliśmy pojechać tam z m. na jedna noc (taka poślubna nasza) i jednak sie nie zdecydowaliśmy. 700 zł za noc, bo tyle w tym czasie kosztuje to dużo jak dla nas. Ale same Mikołajki kocham po prostu. W sezonie jest mnóstwo atrakcji. Jeżeli ktoś chce Mazury to polecam na prawdę Mikołajki. Trochę tańszy jest Roberts port i jest fajnie dla dzieci przygotowany. 4 km od centrum. Do tropikany czyli basenów w hotelu golebiewski, mozna normalnie wejść z ulicy. Koszt - 30 zł za 1,5 godz. Fantastycznie wszystko przygotowane i dają ręczniki juz.
    Giżycko tez przyjemne. Ale to juz jest normalne miasto, wiec te atrakcje sa mniej turystyczne. My jedziemy teraz na 1 noc do st. brudno w Giżycku. Mąż mówił, ze jest fajnie. Ale nie wiem jak pod katem dzieci.
    -- ,
  2.  permalink
    Ja tylko czekam, aż żona wyzdrowieje i córka podrośnie i jedziemy na urlop... tak długi, jak tylko się da. Najlepiej w góry, bo jakiś czas temu byliśmy i się zakochaliśmy w tych widokach. Czy oprócz Zakopanego jest jeszcze jakieś godne uwagi miejsce w rozsądnej cenie no i przyjazne dla rodzin z małymi dziećmi? Może być poza granicami naszego kraju :)
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    dziewczyny, a macie może jakąś miejscówkę nad morzem? tak aby można było pojechać w maju z dzieckiem i labradorem na 2 tygodnie i nie zbankrutować? w sumie sporo ofert jest na rynku, ale jak już się che zabrać psa, to okazuje się, że pozostają tylko domki , a nie jestem pewna czy w domku dla Młodej nie będzie za zimno?
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    Iris, do jakiej ceny?
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    iris30: a nie jestem pewna czy w domku dla Młodej nie będzie za zimno?

    przeważnie dają jakiś piecyk musiała byś popytać
    ja szukałam na tej str
    http://www.dzieciochatki.pl/
    --
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeApr 27th 2016
     permalink
    Tak 200 za dobę. Więcej nie chcę wydawać. Na dzieciochatkach nie szukałam :) popatrzę :)
    Gdybysmy wybierali sie w gory to mam fajna przyjazna kwaterę za 80 zł za pokoj za dobę. A nad morzem domek za 150 ale martwię się o tą nieszczesna pogodę
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 29th 2016
     permalink
    dziewczyny szukam tanszego lokum w Kolobrzegu - pokoj 3 osobowy z lazienka i koniecznie lodowka, dobrze zeby byla dostepna kuchnia
    jade z dziecmi do sanatorium ale niestety pozostal nam tylko i wylacznie pobyt ambulatoryjny wiec pobyt dosc dlugi bo 3tygodnie
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 1st 2016
     permalink
    Był ktoś w Bajkowym Zakątku na Warmii? i ponowie pytanie o Panoramę Morską w Jarosławcu. Planujemy pojechać tam na koniec maja/początek czerwca. Wyglądają fajnie, ale nikt ze znajomych tam jeszcze nie był. Ktoś coś?
    --
  3.  permalink
    Ja również z chęcią się dowiem co nieco o tych miejscach tym bardziej, że planuję wakacje z żoną i córeczką (ma dopiero dwa miesiące) i chciałbym trafić gdzieś, gdzie będzie spokój i zero problemów jeśli chodzi o pobyt z małym dzieckiem.
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMay 4th 2016 zmieniony
     permalink
    W Mikołajkach polecam hotel Santa Monica.
    Duza sala zabaw dla dzieci ,animacje codziennie , dyskoteki dla maluchów,basen,plac zabaw.
    Dla dorosłych sauna ,jacuzzi ,siłownia,bilard.
    Hotel położony w super miejscu na uboczu a spacerkiem dziesięć minut jesteśmy w centrum.Cicho i spokojnie.
    W pokojach czysto przyjemnie każdy ma balkon.
    My byliśmy bardzo zadowoleni.
    Przemiła obsługa .
    Posiłki w formie szwedzkiego stołu udogodnienia także dla dzieci.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 4th 2016 zmieniony
     permalink
    Ja moge polecic w Gdyni na Redlowie, apartamet kolorowy (jest na parterze).

    Bylismy w kwietniu i bylo bardzo fajnie :)
    --
    •  
      CommentAuthormazda__
    • CommentTimeMay 5th 2016 zmieniony
     permalink
    Witam,
    podczytuję forum... a z tego względu, że na długi weekend majowy, ten z Bożym Ciałem i Dniem Matki w tle, planujemy z dzieciaczkami wyjazd w Bieszczady (po raz pierwszy) może ktoś poleciłby jakieś milutkie miejsce... Jakieś fajne trasy widokowe i generalnie atrakcje, które warto tam zobaczyć. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że tam wszystkie widoczki są piękne i wszędzie jest ślicznie... no ale jakieś lokum na te 3 noce by się przydało ;-)
  4.  permalink
    Bardzo dziękuję za porady - propozycja z Mikołajkami wydaje się bardzo ciekawa :)

    A za granicą jakieś propozycje? Być może nie dla malutkiego dziecka (do roku), bo z takim wyjazdem chyba poczekamy, ale z kilkuletnim szkrabem - czemu nie :)
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 9th 2016 zmieniony
     permalink
    Dla mnie osoobiscie z maalymi dziecmi fajnie leci sie na wyspy kanaryjskie. Pogoda murowana, ale nie za goraco, troche egzotycznie, ale tez nie za daleko. Polecam
    Chetnie sama bym w tym.roku pojechala, no ale ja strachliwa dusza jestem:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 9th 2016
     permalink
    Frances - macie jakies plany na wakacje?

    Kanary sa fajne dla dzieci jak napisala Frances, my z Karolem latamy. :) W ciazy tez bylam na kanarach. Pierwszy wyjazd jednak wybralismy bliza okolice - i spedzilismy wakacje na Menorce (Minorce). Bardzo udane wakacje :) Takze polecam. Nie wiem tylko jak tam teraz pod wzgledem bezpieczenstwa.

    My w tym roku dla odmiany wybralismy Portugalie. Troszke blizej niz wyspy kanaryjskie - my z Londynu latamy, wiec tylko 3h. A na kanary 4-4,5h.
    No i jeszcze w Portugali nie bylismy :) + na mapie bezpieczenstwa pod wzgledem atakow terrorystycznych jest na zolto, jako jedno z nielicznych miejsc w Europie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeMay 10th 2016
     permalink
    My na Kanary lecieliśmy 6 h w jedną stronę, w drugą 5,5 h. Trochę długo biorąc pod uwagę ruchliwą dwulatkę. Ale fakt - wyspy są super :)
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Węgry, Balaton - ktoś może był? Nigdy nie byłam na Węgrzech, a chętnie bym zobaczyła. Ktoś może coś powiedzieć, polecić?
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Madziuk, my po dluzszych rozmowach zdecydowalismy sie zostac w Pl. Wyzej linkowalam dwa hotele i tam jedziemy. Najpierw na Warmie potem nad morze. Wiesz jaka ja trzesidupa, a nie chce w trakcie wakaacji co chwile zza siebie sie ogladac:wink: wystaarczy, ze juz ze strachu zaczelam krav mage trenowac:wink: hehehe
    Hydro, ja bylam w Budapeszcie, ale dawno temu a z piec lat temu nad Balatonem. A co chcesz sie dowiedziec?
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    No właśnie o ten Balaton mi chodzi. Czy warto? Z dziećmi? Co tam można robić poza typowymi aktywnościami nad jeziorem? I jak z dogadywaniem się, po angielsku da radę? ;)
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Hydro, my byliśmy bez dzieci to i wymagania inne:wink: niemniej warto. Na Wegrzech tez z reguly w sezonie piekna pogoda. Balaton jest cudny....długo, długo baaaaardzo plytki...olbrzymi...jest pelno atrakcji wiec dla dzieci tez na pewno cos bedzie:wink: my braliśmy braliśmy rowery wodne, kajaki, narty wodne itp...wieczorami restauracje i knajpki (jedzenie wegierskie jest mega!). Balaton to dla Wegrow trochę tak jak dla nas Baltyk. Musisz wziąć pod uwagę, ze sa tlumy, ale i miejsca do kapieli pelno, bo długo plytko:wink: wkolo Balatonu masz campingi i można tam albo wynająć domek albo namiot rozbic. My braliśmy ze sobą namiot na wszelki wypadek jakby nie było miejsca w domku, ale znalazło się. Jedyne co to warto poczytać wcześniej o tych campingach i cos fajnego wybrać może wcześniej, kilka...bo ich standard jest baaardzo różny...my mielismy fajny, zalesiony, z dobra infrastruktura, bliskojakiegos miasteczka, ale sa tez slabe, skapne w sloncu, domek na domku "nasrane":wink: Na pewno warto Budapeszt przy okazji odwiedzić. Spokojnie dogadacie się po angielsku. Wegrzy wiedza, ze nikt ich jezyka nie rozumie:wink: Jakby cos to moja kumpela od wielu lat mieszka w Budapeszcie to mogę ja o cos konkretnie podpytac:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Frances: Najpierw na Warmie potem nad morze. Wiesz jaka ja trzesidupa, a nie chce w trakcie wakaacji co chwile zza siebie sie ogladac:wink: wystaarczy, ze juz ze strachu zaczelam krav mage trenowac:wink: hehehe

    Fajnie, dobrze, ze w Polsce jest bezpiecznie. My za niecaly miesiac lecimy, ale Portugalia jest na zolto na mapie zagrozen terrorystycznych, wiec jedna z najbezpieczniejszych opcji w Europie ;)
    Mi z czasem lek przeszedl, dzis bylismy z przedszkola na wycieczce pod Buckingham Palace - na zmianie gwardii, tlumy i miejsce typowo turystyczne, a ja leku nie czulam ;)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Milego wyjazdu madziuk! Mi tez obecnie leki przeszly, ale to pewnie zasluga ilosci slonca plus treningow:wink: no ale jakos poza granice PL mi nie spieszno teraz:wink: Wy w Londynie mieszkacie to i tak przyzwyczajona jestes do widokow tych pseudo uchodzcow, a u mnie w miasteczku to "egzotyka" hehe, wiec serio mogla bym sie na walacjach czucbardziej zagrozona i choc wiem, ze to troche nieracjonalne to jednak nie chcialam sie nawet nad tym zastanawiac na wakacjach (ze tu nie pojde, albo to moze byc terrorysta:wink:). No juz tak mam...co zrobie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeMay 13th 2016
     permalink
    hydro, my często nad Balaton jeździliśmy - co prawda tak jak Frances - bez dziecka jeszcze, ale w tym roku zastanawiamy się, czy nie wyskoczyć też na jakiś tydzień. My jeździliśmy do miejscowości Siofok albo Zamardi. Polecam wcześniej znaleźć miejscówkę, my ruszaliśmy w ciemno, zawsze udawało się coś znaleźć, ale z dziećmi to wiadomo... Przepyszne owoce, kuchnia węgierska średnio mi pasuje. Woda dla dzieciaków jest super, bo ciepła i płytka. Można iść dłuuugo, długooo, a woda nadal do kolan. Tylko plaża porośnięta trawą. No i plus taki, że w miarę blisko to jest. Polecam tez Budapeszt po drodze zwiedzić :)
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMay 13th 2016
     permalink
    Dzięki dziewczyny! A jednak w tym roku nie wybierzemy się na Węgry. Zarezerwowaliśmy właśnie noclegi na Suwalszczyźnie, już się cieszę, uwielbiam takie odludzia :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.