Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 6th 2008 zmieniony
     permalink
    Szukam właśnie kremów z filtrem co podała Aga - La Roche Posay ;D
    Lepiej może zakupić wcześniej.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Izunia właśnie dzisiaj u dermatologa rozmawiałam o kremach i lekarka poleciał mi tę firmę. Kiedyś kupowałam ich kosmetyki ale ostatnio jakoś zaniedbuję ze względu na kasiorkę! Z pewnością z filtrem z tej firmy kupię bo wiem, że są dobre...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    dostalam dla Krzysia krem z filtrem 30 w sztywcie. wyglada jak klej troche - fakt tylko 30stka wiec bede szukala jeszcze czegos 'mocniejszego' ale ten sztyft jest fajnym rozwiazaniem bo znacznie latwiej posmarowac dziecku nos czy uszy niz rozsmarowywac plyn

    gf
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia daj znac czy udalo ci sie ten LaRoche kupic - u nas w 3aptekach (fakt ze mniejszych) pytalam to nie mieli nigdy...
    jak sie ceny ksztaltuja?

    dla Gabrysi mialam w zelszym roku mleczko z nivea z filtrem 20 i bylo ok tyle ze ona ma ciut ciemniejsza karnacje


    oferta z kosmetykami dla maluchow jednej z aptek internetowych
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 12th 2008
     permalink
    La Roche są suuuper kosmetyki!
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    jak sprawdzalam na aptekach internetowych to to z la roche dla dzieci kosztuje od 50 do ponad 60zl za 125ml. Gdzies przeczytalam, że to dla dzieci powyzej 3 roku życia. ja kupiłam mleczko dla niemowląt z nivei 50+
    Mleczko ochronne na słońce ok 40 zł za 150 ml
    Zobaczymy jaks sie sprawdzi. Rozsmarowuje sie dobrze.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    No ja własnie też wczoraj w sklepie oglądałam tą 50+ z NIVEA, w domu mam 30+, ale tą 50+ chyba też zakupię - przyda się nad morzem!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    nad morze to Ja używam z filtrem 60 w pierwsze dni a i tak jestem przypieczona!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    no coś ty Lady????? :shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:

    Ja największy jaki używałam to 15 i to W Turcji, czy w Grecji w maju! I przestałam, bo bym biała przyjechała, a na UV 6 miałam oliwkową opaleniznę (mocnej nie lubię) :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2008
     permalink
    IWA jeśli siedzi się nad samą wodą, tuż przy samej wodzie 8 godzin w słońcu to nawet 60 nie pomoże! Nie chodzę też na solarium więc nawet nie mam zaprawy wcześniejszej przed słońcem więc 60 filtr jest dla mnie na te co najmniej dwa dni zbawienny!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    hmmm dla mnie filtr 15 to juz maximum mimo ze mam jasna karnacje i tez tak jak IWA uzywalam go w innej "strefie klimatycznej" spedzajac cale dnie nad oceanem...

    Lady poza tym chyba nie zamierzasz siedziec 8h w sloncu nad sama woda... udaru mozna dostac
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2008
     permalink
    Ania do tej pory siedziała i udaru nie dostałam... uwielbiam siedzenie na słońcu ale tylko i wyłącznie nad morzem i tylko i wyłącznie przy samej wodzie... W tym roku chyba nie będzie mi dane nad morzem siedzieć bo nawet jeśli pojadę to jest Julcia!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Dziewczyny - dzisiaj w radiu słyszałam, że gazety piszą o pogodzie wakacyjnej i załamana jestem, bo podobno w lipcu to będzie 8 stopni, a my nad morze do USTKI od 1 do 10 lipca jedziemy! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::sad::sad::sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    IWA i Ty im wierzysz ?? Nie ma co martwić się na zapas :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Izunia - no mam nadzieję, że to się nie sprawdzi. Z regułu nie wierzę w żadne długoterminowe prognozy pogody, ale jak słyszę o lipcu to trochę się denerwuję, bo upałów to nie musi być, ale żeby nie padało, bo co tam robić...!
    A do tego ja przeniosłam urlop z sierpnia na lipiec, więc jakby co to bedę miała do siebie pretensje!:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    IWA a ja słyszałam różne wersje pogodowe - jakoś staram się nie przejmować choć też się modlę o to, aby tylko nie padało czy lało non stop - bo to do obrzydzenia taka pogoda i to jeszcze nad morzem ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    IWA poczytaj :D

    Czerwiec z gorącym latem

    Będzie kontynuacją pogody z poprzedniego miesiąca. Przy bardzo wysokiej temperaturze, często przekraczającej w cieniu 30 stopni, będą się pojawiać burze i ulewne deszcze. Gwałtowne zjawiska mogą występować często, dlatego zagrożenie spustoszeniami przez nie powodowanymi będzie zwiększone. Obecne prognozy nic nie mówią o chłodach w tym miesiącu, więc nie musimy się ich obawiać.

    Lipiec z upałami i częstymi burzami

    Nadal możemy liczyć na wiele bardzo gorących dni. Średnia miesięczna temperatura nadal powyżej normy wieloletniej, a to oznacza, że będzie cieplej niż zazwyczaj w lipcu. Po niespokojnym czerwcu nowy miesiąc nie przyniesie większej zmiany w pogodzie. Nadal będzie bardzo burzowo, parno i duszno. Burze mogą być bardzo gwałtowne i powodować zniszczenia, podobnie jak latem 2007 roku. Zagrożenie mogą stanowić trąby powietrzne, ale będą to jak zwykle zjawiska jedynie lokalne.

    Sierpień gorący i bardzo suchy

    Ostatni miesiąc wakacji przyniesie wiele gorących dni, z kilkoma falami bardzo silnych upałów. Nie musimy się obawiać tak wielu burz jak w lipcu. Możemy liczyć na dużą ilość słonecznych i suchych dni z błękitnym niebem. Istnieje ryzyko suszy, która najbardziej może się dać we znaki mieszkańcom południowych i wschodnich dzielnic Polski.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    znalazlam w koncu LaROche i wymieklam... cena za 125ml 58zl :devil:
    zostane jednak przy rodzimych produktach - Soraya Nivea Lirene i DAX maja w ofercie filtr 29,30 i 50 w kosmetykach dla dzieci a cenowo do 25zl
    Skarb Matki tez wypuscil krem z filtrem ale jedynie 20
  1.  permalink
    58 zł- to i tak dosc atrakcyjne cena... Fakt- oni nie mają tanich kosmetyków ale wg mnie są naprawdę świetne.

    Mój Michał ma ciemną karnacje i bardzo wszybko się opala- jednak juz kilka razy był poparzony( przez siedzenie w wodzie całymi dniami). Przy tym uniknelismy okładania kiefirem i pomidorami :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    no nam ani naszym dzieciakom siedzenie w wodzie nie bedzie dane :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Kurcze a ja nie mogę znaleźć tych kremów - muszę zapytać w aptece ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Izunia chyba najszybciej w aptece dostaniesz!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Izunia u nas w aptekach osiedlowych i malych nie maja ale w aptece pod szyldami cefarm i dbam o zdrowie oraz w samoobslugowe byly, ceny ksztaltuja sie od 58 do 63zl za ten sam kosmetyk
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Iza przyjedziesz na śląsk do mamy to kupisz sobie bez problemu!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Lady jak taki drogi to może inny wybrać - sama nie wiem, najpierw muszę się rozejrzeć cenowo ... Kurcze, a czy takie kremy mogą uczulać ?? Jak to jest ?? Bo czas mnie już goni powolutku ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Izunia ciebie goni?? my jedziemy za 2 tygodnie :P
    ja wiem ze mam uczulenie na kolastyne i jeszcze jakies ale poznam po opakowaniu. Gabrysia nie ejst alergiczka wiec dax i nivea byly ok. kolezanka ktora pracuje w drogerii namawiala mnie na lirene bo ponoc panie bardzo sobie chwala i super sie sprzedaje - za 200ml cena 23zl

    ds
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Ania no to wczoraj widziałam nawet z wysokim filtrem jest :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Ania nic nie wiem - a co tak wcześnie wyjeżdżacie ?? Jakiś nieplanowany urlop ??
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia my od zeszlego roku planowalismy wyjazd na tydzien do Gdanska. musze odebrac w koncu moj dyplom wiec jedziemy na tydzien na urlop - planowany wyjazd 31maja nad ranem a powrot 8 czerwca.... musze sie wyrobic tak zeby dziekanat byl jeszcze czynny a zeby nie bylo jeszcze sesji - koniec czerwca poczatek lipca jest nawal roboty i dyplomow nie wydaja a pozniej pani ktora za to odpowiada idzie na miesiac na urlop

    2tygodniowe wakacje jak dobrze pojdzie sprawdzimy na mazurach u kuzynki :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Kolastyny też nie znoszę wrrr za to mojej mamie służy pod każdą postacią. Lirene od czasu do czasu stosuję i jest OK! Dla mnie w lato faworytem jest NIVEA - najlepiej się sprawdza a jeśli chcę się ładnie opalić to masło kakaowe dr Helena Queen - czy jakoś tak się to pisze!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    ja ostatnio maslo kakaowe przyfilowalam u kobiety w skzoyku jak bylam na zakupach w biedronce... co raz wiekszy asortyment biedronka widze wprawoadzA :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    teraz w niedzielę będą znajomi, którzy mnie molestują abym z nimi jechała nad morze... nie wiem jeszcze - wszystko się u mnie zmienia w błyskawicznym tempie i nie wiem co robić!

    Olek nie wie kiedy ma urlop więc co będzie z wakacjami tego i Ja nie wiem :(( Niewątpliwie mazury chcę zaliczyć ale jak będzie z wyjazdem nad morze... kto wie!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Łooo Ania no to będziesz się cieszyć morską bryzą wcześniej niż my - fajnie !! Tylko życzyć super pogody i rodzinnego wypoczynku na max'a ;D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    Ja tez stawiam na NIVEA, zawsze używałam i używam tych kosmetyków (różnych). Oliwka też takie ma i krem na słoneczko 30+ teraz używa, a zakupię jeszcze to mleczko 50+ i już gotowe na wakacje jesteśmy.
    Ni i nie mogę zapomnieć o mnie i o M, bo przecież my też nie możemy się przypalić...!?:wink::wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Prognoza temperatury i zachmurzenia dla Polski na 16 dni

    zostawiam linka zeby za tydzien nie szperac i zajrzec co prognozuja na nasz pobyt nad Baltykiem
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 17th 2008
     permalink
    Ania Ja tam nie wierzę w te prognozy bo ilekroć czytałam prognozy nigdy się nie sprawdziły! a jak poobserwujesz to nawet co chwilkę się to zmienia!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Kurcze zapomniałam wam napisać, że u mnie w aptekach te kosmetyki są na zamówienie - czy to możliwe ?? :shocked:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Aaaaaa za m-c będziemy już szykować się do podróży - jejku jak się cieszę :jumping:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Izunia a masz apteke dbam o zdrowie? bo jak tak to sobie przez neta zamow a w aptece zamow, bo u mnie tak wychodzi taniej, na tabletkach anty mam 8zl różnicy
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 20th 2008
     permalink
    Kurcze nie wiem Myszorka - tu jest w cholerę aptek muszę się rozeznać - no to faktycznie 8zł różnicy na opakowaniu :shocked:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 20th 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia poszukaj, tylko wczesniej musisz sie zarejstrowac
    http://www.doz.pl/apteki/
    tzn do kupowania jest potrzebna rejestracja
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Czy zaopatrujecie się na wyjazd z dzieciaczkami w opaskę identyfikacyjną ???

    INFOBAND









    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    albo w taki IMIENNIK do naprasowania na ciuszki!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Lady ja nie kupuje bo moje starsze dziecie nie ma tendencji oddalajacej sie a mlodsze jeszcze nie da rady tego zrobic o wlasnych silach ;)

    za tydzien o tej porze bede sie pakowala do Gdanska... co ciekawe widzialam 2 p[ogody dlugoterminowe i kazda inna ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Ania parę dni temu znajoma co ma kwaterę nad morzem przyjechała i powiem Ci, że aż jej zazdrosciłam opalenizny.... spacerowała tylko brzegiem morza no i proszę jak murzynek wyglądała :))

    Jakie rokowania pogodowe na Twój wyjazd są ???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Lady od 21 do 24 stopni i zachmurzenie umiarkowane

    my sie mzawek nie boimy i jesli tylko nie bedzie padac to nawet przy drobnym deszczu spacerowac po plazy zamierzamy :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    przegladajac stronke o 3miescie natknelam sie na info ze Molo jest platne :sad: chyba zacofana jestem bo nie weidzialam...

    cennik:
    Bilet normalny w soboty, niedziele i święta: 3,80 zł
    Bilet ulgowy: 2,00 zł
    Bilet normalny w dni powszednie: 3,00 zł
    Bilet ulgowy: 1,40 zł

    Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, studentom i inwalidom I grupy.Dzieci do 3 lat: wstęp wolny.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Ania tego nie wiedziałam bo molo w Międzyzdrojach jest bezpłatne!!! Może w tym roku czy też w zeszłym coś się zmieniło poza tym jest pięknie odnowione i wygląda świetnie!!! Jedynie za przejażdżkę promem się płaci....
  2.  permalink
    Sopocke molo niestety od dawna jest płatne... Mimo wszystko chyba jednak warto... Przynajmniej ja uwielbiam łazic po tych dechach :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Molo bedzie obowiazkowym punktem programu tak jak i TRAMWAJ WODNY i wyprawa na Hel :)

    ds

    kurcze tylko ze nam na karte wchodzi tylko 600fot :|
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.