Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Nam chyba nad morze pozostanie trzydniowy wypad.... Ja nadal nie mogę się zdecydować co do jazdy już teraz .... szkoda mi pływalnie opuszczać z Julcią!!! Może na wiosnę wybrnę na chwilkę tylko z małą na spacerki i taplanie stóp w ciepłej wodzie.... :)) Znajomi z tamtych stron mówią, że Bałtyk we wrześniu jest świetny bo nagrzany po lecie a do tego jest spoko na plaży :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Lady no to jak we wrzesniu to chyba jesienia :wink:
    nasi znajomi maja urlop wlasnie na poczatku wrzesnia i co roku jezdzili dopoki im dzieci do szkoly nie poszly.. mi tez zalezy na urlopie 'kameralnym' a nie z tlumami i niby moglibysmy jechac w poewniejsza pogode czyli koniec czerwca jeszcze ale dla mnie to bez sensu - tlok to nie jest to co lubie najbardizje :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Ania tłok mi tam nie przeszkadza,,,, rozbijam parawany i jestem sama dla siebie z rodzinką!!! Na plażę chodzimy zawsze około 10 bo jeszcze nie ma za wielu ludzi i jest możliwość rozbicia się tuż przy wodzie w pierwszym rzędzie... no a schodzimy około 17 :)) uwielbiam taki dzień cały spędzony na słoneczku :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    no tak de gustibus...
    ja wole spacery niz lezenie plackiem. zreszta przy malych dzieciach na tkie prazenie bym sie nie zdecydowala nawet z parawanami...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Wieczorkiem przy drinku tak podziwialiśmy zachód słońca i pilnowaliśmy młodzież Naszą bawiącą się na dyskotece :))

    tu też się bawili na samej plaży ... rano tylko piwko - dla dorosłych a wieczorem dyskoteka dla młodych


    plaża wąska ale lubię tam przebywać ))


    to ulica jedna z częściej odwiedzanych popołudniu :)


    po przeciwnej stronie morza jest zatoka KAMIEŃSKA






    po zachodzie spacerki są suuuper :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    morze morze... jak ja kocham morze... :) w przyszłym roku juz na 100 % jade ;) chocby sama z dzieciakami :P
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    kfiatuszek a może się obie wybierzemy hi hi hi będzie raźniej!!!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    hehe ;) zrobimy sobie wypad forumek nad morze :D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    dziewcyzny aj wiem ze to dziwne pytanie ale na czym siadacie na plazy? samemu to mozna sie na reczniku kokosic ale z 2 dzieci w razie czego taka recznikowa wersja odpada... macie jakies maty czy moze inny patent?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Ania z Julcią nie byłam więc nie wiem... osobiście jak bolą mnie plecy biorę sobie plażowy leżak za opłatą! a tak to na ręcznikach i na materacu koczujemy oraz w parawanie - półnamiocie!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    to chyba najlepszy wg mnie wynalazek jak do tej pory bo można sobie tam ciuszki pochować i wykładając to ręcznikiem można sobie poleżeć a jednocześnie chroni od słońca!!!! Na dodatek rozkładanie tego jest dziecinnie proste!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    znalazlam an allegro KOCE PIKNIKOWE ale jak jest fajny wizualnie to cena powala
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Ania ooo i to jest suuuper sprawa do siedzenia zamiast ręcznika!!!

    IDZIEMY NA PLAżę - POLECAM





    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    te koce w kratę grzeją w tyłek jak diabli ta folia termoizolacyjna. Może i jest OK ale nie na plażę!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Lady no w okresie jak my bedziemy nad morzem to grzanie moze sie przydac hehehe

    jaki jest koszt takiej maty co pokazalas? wrzuc mi linka jak mozesz
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Ania to jest suuuper MATA PLAżOWA Z DASZKIEM
    OK 20 ZłOTYCH

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Ania na ten link co zamieściłam IDZIEMY NA PLAżę- zerknij raz jeszcze zmieniłam --- suuuuper rzeczy i ceny ok wg mnie :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    thx...
    50zl za 1 szt to troche dorga zwlaszcza ze mi 3 sa potrzebne :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    Ania tam są i tańsze zobacz sobie!!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    jakos slomiane do mnie nie przemawiaja... chcialabym cos teraz nad morze i na pozniej nad jezioro.. pewnie skonczy sie na tym ze pepco zalicze... zreszta nie spodziewam sie mega super pogody i polegiwania na plazy poza tym - przy tych moich wiercidupkach dlugo czlowiek nie usiedzi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    poduszka nadmuchiwana z wbudowanym radiem fm
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    a to gra dla dorosłych gdy dzieci będą w pokoju!!!

    Szachy hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    dlatego te bawełniane składane w formie torby suuuper albo zwykłe ręczniki składane jak torba a po ich złożeniu masz torbę na rzeczy !!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 23rd 2008
     permalink
    dla mnie to za duzy wydatek jak do uzywania gora przez 2tyg w roku... jesli nie dorwe czegos w pepco to przy zwyklym reczniku zostane... pod wozek duzo mi do kosza rzeczy wlezie a i jeszcze plecak zawsze mozna zabrac :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    dziewczyny a co polecacie przeciwko komarom i pozniej juz po ugryzieniu???
    moja lista jest co raz dluzsza i jak tak dalej pojdzie to nasze auto bedzie wygladalo jak to z reklamy IKEA :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Fenistil po ukąszeniu nawet ten w kropelkach jest bardzo dobry !!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    no i wapno ... do tego ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    torba z lekami jest chyba najwieksza :|
    kupie ten fenistil awaryjnie, chociaz w dzieckowym sklepie panie zachwalaly jakis srodek z CHICCO
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Ania Ja niedawno stosowałam fenistil na noc dla Julci przy tym zapaleniu skóry i powiem, że byłam z niego zadowolona... a do tego wapno oczywiście w syropku!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    u mnie torba z lekami to maleńka kosmetyczka a czasami brak leków z czego się cieszę!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    no to Lady pozazdroscic... ja nawet antybiotyk dla Gabrychy musze ze soba zabrac...

    wpisalam wlasnie na liste folie p/deszczowa i moskitiere... moga okazac sie zbedne ale lepiej zabrac niz pozniej zalowac ze sie ich nie ma
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Ania widziałam ten środek z Chicco w Rosesmanie - sama się zastanawiam ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Kurcze - ja już też musze pomyśleć o pakowaniu się na wakacje!

    Zamierzam zakupić taki półnamiot - muszlę i jakąś matę tylko taka większą nie dla jednej osoby!
    Muszę coś poszukać!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    no ja chwilowo nic nie kupuje. ciekawe czy w ogole da sie posiedziec nad morzem ale wychodze z zalzoenia ze koc wystarczy. nad jeziorem caly ekwipunek jest juz na wyposazeniu wiec nie musze nic ciagnac
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Aniu my stosujemy BROS na komary i kleszcze, płyn w spayu odstraszający. Można go stosować nawet u dzieci poniżej 3 roku zycia. A na meszki działa olejek waniliowy z wiadomosci mojej babci :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    olejek vaniliowy i witamina B odstrasza...


    IWA jak znajdziesz coś ciekawego coś co nie piecze w dupsko jak koce piknikowe wrzuć tutaj...

    Te pojedyńcze maty mi się podobają plażowe a muszla to suuuper wynalazek od 3 lat z niej korzystam:)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Ania nie wiem w jakich sytuacjach podajesz antybiotyk ale u mnie tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu z lekarką podaję... no i staram się jak tylko mogę unikać leków...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Lady na pogotowiu nie ma laryngologa i jak Gaba dostaje temp wyzsza niz 39stopni i juz lzy w oczach z bolu ma to wiem ze bez antybitoyku sie nie obejdzie.. na wyjezdzie nawet nie wiem gdzie mialabym laryngologa szukac wiec wole nie ryzykowac i miec sprawdzony lek ze soba. zreszta taka byla sugestia naszej pediatry - ona doskonale wie ze dla mnie antybiotyk to juz ostatecznosc tyle ze w przypadku Mlodej niestety bywa konieczny :(

    a inne leki to po prostu cala torba moich na alergie plus Gabrysine kataro-uszne
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Ania powiedz mi dlaczego tylko w Wawie szukasz laryngologów... przecież inne miasta mają też dobrych o ile nie lepszych...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania poza tym jeszcze bym skonsultowała z innymi lekarzami.... dzisiaj nawet wspominałam problemy Ady i pamiętam, że coś mówiono o ślimaczku usznym, młoteczku .... i niby wizyty u profesorów a nie potrafili pomóc tylko antybiotyki przepisywali i kazali czekać czy się polepszy wrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Lady odpisalam na sercu zeby tutaj nie smiecic wrocmy do milszych tematow
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    to pakujcie się dalej na wakacje bo Ja nadal nie wiem gdzie i kiedy wyląduje!!! plany są, że troszkę na mazurach troszkę nad morzem ale czas pokaże ... poopalać bym się chciała :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Kurcze nawrzucałyście tu tyle rzeczy, że lista faktycznie robi się długa ... Co by kombika starczyło :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Iza Ty przy dwójce to przyczepkę sobie skołuj a jak nie to kup bagażnik na dach tzw trumnę :P
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Może zróbmy taką listę co wziąć na letnie wakacje, żeby wszystko było "w kupie"
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    stokrotko to byłaby orientacyjna lista bo wiadomo, że każda z nas jedzie w inne miejsca w polsce i poza nią więc i rzeczy jakie bierzemy będą różne ... nie zawsze to co np na mazurach przyda się nad morzem :)) albo w górach !!!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    To ja zacznę jak już wszystko spakujesz do samochodu to nie zapomnij zabrać męża a tym bardziej dziecka/dzieci.:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    myszorko mąż się znajdzie sam w samochodzie bo przecież auto to u większości facetów ich pierwsza prawdziwa miłość :)) a z dzieckiem oby nie było tak jak na reklamie TV :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008 zmieniony
     permalink
    100krotko na pierwszej stornie wklejalam rozne linki odnosnie wyjazdow wakacyjnych :)


    dzisiaj maz odbiera bagaznik. stelaz wozka bedzie przyczepiony na dachu... juz mi sie morda smieje jak sobie wyobraze nasze zapakowanie :) nie podobaja mi sie auta typu combi ale na wakacje sa jednak jak znalazl :P
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.