Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthordanap
    • CommentTimeMar 23rd 2008
     permalink
    Wiurzyca: (...) i głupiutkie takie;P


    jak niektórzy ludzie...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 23rd 2008
     permalink
    Nie, zwierzęta mają instynkt, który powstrzymuje je przed zrobieniem takich rzeczy, jakie tylko człowiek mógł wymyślić.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthordanap
    • CommentTimeMar 24th 2008
     permalink
    Jest jedno zwierze które zabija dla zabawy.
    To domowy kotek i bywa przy tym okrutny, ale i tak człowiek przewyzsza go w swoim okrucieństwie nieskończenie wiele razy
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 25th 2008
     permalink
    Mam wrażenie, że billborady "wulgarne" zniknęły, a zostały tylko "grzeczne". Czy tylko mi się tak wydaje?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 25th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja mam wrażenie odwrotne. W stolicy zostały chyba głównie wulgarne.
    W tym na wiacie przystanku najbliżej mojego domku znajduje się jeden i straszy.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 26th 2008
     permalink
    Na stronie głównej o2 billboard z wersją wulgarną i grzeczną.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    W Krakowie te wulgarne mają zamalowane usta czarną farbą :)
    --
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeMar 27th 2008
     permalink
    Wyprasszam soibe House robi ciuszki nie tylko dla nastolatków :updown: Kupowałam, ale już nie będę. Bylabym głupia, gdybym płąciła ludziom za to, ze mnie obrażają..
    --
    •  
      CommentAuthorPajacynka
    • CommentTimeMar 28th 2008 zmieniony
     permalink
    http://wiadomosci.onet.pl/1477816,2677,1,1,kioskart.html
    --
    • CommentAuthorviki2626
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    No właśnie ciekawe czy to chwyt marketingowy czy faktycznie ktoś kazał pozaklejać pewne elementy na tych reklamach. Też mieszkam w Krakowie.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Reklama na obrazę

    Myśl wyrachowana: Wyśmiewanie jest powodem do wstydu, ale dla tych, co wyśmiewają

    Handel reklamą stoi, ale różnie to wygląda. Kiedyś przez reklamowanie rozumiano sytuację, gdy człowiek przychodził do kasy i mówił nieśmiało: „Chciałem reklamować ten towar”. Wtedy dostawał pieniądze lub burę od sklepowej, że przecież jest napisane: „Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się”.
    Dzisiaj reklama wygląda inaczej. Klasyczna przedstawia produkt w taki sposób, żeby potencjalnemu klientowi ślinka ciekła nawet na widok wiertarki elektrycznej. Ale wiertarki już się przejadły. Teraz reklamy zaczynają odwoływać się do moralności, a właściwie do jej braku. Wiecie, takie tam łajdaczenie się, seks na prawo i lewo bez żadnych zobowiązań i konsekwencji. Ale i to już mało kogo rusza, więc trzeba dawać ludziom jeszcze mocniejszego kopa. Trzeba zaszokować „odwagą”, czyli zestawieniem świństwa z tym, co czyste, zgnojeniem świętości i uświęceniem gnoju.

    W wielu miejscach Polski pojawiły się reklamy z blondynką o oczach wzniesionych ku niebu i z różańcem w dłoni, a obok napis „Strzeż mnie Ojcze”. Ta sama dziewczyna w drugiej wersji nie ma różańca, wykonuje za to obsceniczny gest sugerujący, że ma ochotę na wyuzdany seks. Całość jest opatrzona zdaniem: „Znam 69 sposobów na zachowanie dziewictwa. A Ty?”. No cóż, ja znam tylko jeden sposób na zachowanie dziewictwa: przyzwoitość. To jest to, czego brakło reklamodawcom i autorom kampanii reklamowej sieci sklepów odzieżowych „House” – bo to są ci „odważni”. Tacy nie mają pojęcia, że prawdziwe dziewictwo jest skarbem nieocenionym, ale ono jest związane z wolą, a nie z anatomią. Nie wiedzą, że dziewictwa nie traci osoba zgwałcona, tylko gwałciciel. Dlatego gwałcą uczucia wierzących ochoczo i wesoło, oczekując ich oburzenia, które podkręci im wizyty w sklepach. Gwałcicielom klasycznym przyświecają pewne cele. Zwykle wieloosobowe, dzielone z innymi kryminalistami. Gwałcicielom ducha w praktyce żadne cele nie grożą, co najwyżej jakaś – cha, cha – Rada Etyki Mediów.

    Nikt jednak nie obrażałby uczuć wierzących, gdyby takie obrażanie nie napędzało klientów. U nas napędza, bo znaczna część odbiorców bluźnierczych reklam w gruncie rzeczy podziela zawarte w nich poglądy. Dziewictwo powszechnie jest przedmiotem ordynarnych żartów, a seks przed- i pozamałżeński staje się równie oczywisty i akceptowany jak fortuny postkomunistów. Różaniec w rękach prześmiewczego babiszona na plakacie to skandal, prawda. Należy to oprotestować, a sklepów „House” unikać. Ale gdy zniknie różaniec na szyderczym plakacie, musi pojawić się w rękach chrześcijan. Nie po to, żeby już nie było więcej bluźnierstw (bo będą), ale po to, żeby te bluźnierstwa nie miały mocy. Mam wrażenie, że chrześcijaństwo idzie drogą krzyżową, co rusz jakoś specjalnie przeżywając inną stację. Teraz chyba jesteśmy przy dziesiątej – Pan Jezus z szat obnażony. Ona mówi, że nie unikniemy wyśmiania za wierność moralności. Ale też i unikać nie potrzebujemy. Być wyśmianym w takim towarzystwie to zaszczyt.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Hmmm czy ta dziewczyna ma ochotę na wyuzdany seks, to ja nie wiem, ktoś tu widać dopisuje dalszy ciąg ;)
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Cóż, gest jednoznacznie kojarzy się z cunnilingtio, więc dla niektórych to może być już wyuzdany seks.
    --
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    szczerze to na tym plakacie mi się bardziej kojarzy z oblizywaniem paluchów po kurczaku (co średnio świadczy o tym zdjęciu).

    A o chęci tej modelki do czegokolwiek to może co najwyżej ona sama się wypowiedzieć, bo wygląda raczej na małoletnią dziewczynkę niż kogokolwiek wyuzdanego
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    To nie chodzi o to co ona sobie mysli naprawde. Moze byc nawet, ze ja w krzyzu boli. Chodzi o to na co ma wygladac, ze ona sobie mysli. I to jednoznacznie. I tak wlasnie jest to zrobione. Bez cienia watpliwosci.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 13th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Czasem go oglądam,choć zdarza się ,że nie dzierżę niektórych oddzywek i dowcipów. Nie, tego odcinka nie widziałam.
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Tak czy siak znieważanie jakiejkolawiek flagi uważam za niegodne i niskie.
    Lubi facet zwracać na siebie uwagę.
    Szkoda mi go.
    --
    • CommentAuthorviki2626
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Ja oglądałam. Facet był żałosny, jeszcze namówił gościa żeby też włożył flagę Polski do niby prawdziwej kupy. Widocznie popularność tego głupka spada że robi takie rzeczy. Ludzie, którzy nie szanują swego kraju są dla mnie zerem i szkoda im poświęcać uwagę.
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    A jednak to robimy ;) Osiągnął swój cel ;) Ale raczej nie takiej popularności ostatecznie potrzebuje.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Viki, zgadzam się z Twoim ostatnim zdaniem.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeApr 30th 2008
     permalink
    Jupi!!!!:cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    Gadżety z akcji reklamowej na sprzedaż:
    Zasłona
    Plakat
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeMay 6th 2008
     permalink
    No nieeee... Po co komu to.
    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeJun 2nd 2008
     permalink
    dzisiejsze wydanie metra (02.06.2008), strona 6:

    house się kaja
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 2nd 2008
     permalink
    Szkoda, że tak późno.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 2nd 2008
     permalink
    Skutek i tak osiągnęli.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    Ale część klientów napewno stracą. Np mnie :updown:
    --
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    Ja nie wchodzę do House, a wcześniej chodziłam od czasu do czasu
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    hehe to ja dla odmiany cos innego wrzuce, cos co wisi u nas w srodku miasta, co dla mnie dla odmiany jest bekowe:wink:
    escka rock
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeJun 11th 2008
     permalink
    Co to znaczy bekowe?
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    U nas we wrocku też wisi przy świdnickiej:P Tez polewałam:PPP
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Wisi w centrum Wawy i przy pl. bankowym.
    Nie poraża mnie to, ale przynajmniej nie obraża.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.