Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    w ogole nie mamy schodow zeby wejsc do domu, nawet jednego stopnia
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Nowa, my tez bez schodow w glownych drzwiach, z tylu schody, bo na polpietro. Schody z tylu w zimie byly pokryte lodem, ale to wyjscie uzywamy glownie latem, bo to jest do ogrodu.

    Dziewczyny, mam pytanie. Chce wylozyc pomieszczenie na strychu (taki pokoj z przeznaczeniem na regaly tylko, niemieszkalny) wykladzina dywanowa. Wykladzina ma byc najtansza, jaka dostane i tylko w celu ochrony plyt OSB. Chce ja tylko wylozyc, nie przyklejac, bo te plyty musza pod spodem "pracowac", dach jest tzw. "zimny", wiec musza byc rezerwy na rozszczelnianie sie drewna.

    Podloga to plyty polistyrenowe pokryte na zewnatrz plyta osb, ale cienka, tylko 8mm, do niezbyt czestego uzytku poddasza. Pokoj jest maly, bo 2,8 na 4,5, wiec planuje polozyc jeden kawalek, jak dywan na tych plytach, luzem. Czy nic nie bedzie mi sie z wykladzina dziac, jezeli jej nie przykleje?

    Wie ktos cos?
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Wrocilam z marketu budowlanego i chyba zdecyduje sie na sztuczna trawe :D (tzn w ciemnym kolorze bedzie ta sztuczna trawa) Wedlug sprzedawcy zwykla wykladzina nieprzyklejona by sie rolowala na podlodze, bo jest za malo stabilna a te stabilne kosztuja 10 razy tyle, ile chcialam wydac. Musze tylko dokladnie pomierzyc pokoj, bo mi przytna na wymiar.
    --
  1.  permalink
    Nowa, mam 3 schodki do wejścia. Płaskie bardzo
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 2nd 2015
     permalink
    musze kupic kanape mlodej, zalezy mi na czyms otwieranym z mozliwoscia schowania poscieli
    czy ktoras z was ma doswiadczenie z BRW? ja z meblami brw mam marne ale moze kanapy nie sa zle? do wyboru mam to lub noname
    ikea odpada ze wzgledu na odleglosc i koszt ewentualnego transportu, agata meble tez nie mamy w okolicy
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    MrsHyde, a macie Abrę? U nas w rodzinie już 3 kanapy z tej firmy i nikt nie narzeka. Na jednej nawet rok spaliśmy i jest bardzo wygodna (bo twarda, a powierzchnia spania 140cm).
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    Przyjaciółka ma i porażka...
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    My mamy kanapę, a właściwie sofę kupioną w BRW. Jesteśmy z niej bardzo niezadowoleni. Bardzo. Jest niewygodna, trudno się rozkłada. Jak się kółeczek z przodu nie zablokuje dywanem, to kiedy się siedzi na kanapie, to się rozjeżdża :/ Rzekomo miały sie bez problemu wszelkie plany zmywać tylko wodą, tymczasem dopiero odkurzacz piorący z dobrym detergentem daje radę. Ty płyty, z których jest zrobiona komora na pościel, odkształcają się. No ja nie polecam.
    A, i jeszcze czego bym w BRW nie zamawiała, to przychodzi z dużym opóźnieniem i zwykle uszkodzone a salon nie poczuwa się do winy.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    Kuzynkostwo ma meble i tez narzekają na jakość... dla mnie w łóżkach tylko ikea... nawet jeśli 150 płaci się więcej za transport to warto...
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    ja mam agate, poki co juz ponad pol roku, spimy codziennie i jestem zadowolona. a z BRW mam lozko dla malego, no ale same lozko ze stelazem, materac juz osobno. nie wiem jak kanapy, ale inne meble sa ok. na pewno trwalsze niz ikea;-P
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    IKEA odpada, Lady, ja mieszkam ponad 150km od najblizszej ikei - sam transport od kilometrowki to prawie 600zl!!!
    dla mnie to chore zeby tyle placic za transport bo za taka roznice moge juz kupic na miejscu DUZO lepsza kanape
    nie ukrywam ze chcialabym za cos ok tysiaca nie weicej bo zakup mocno nadprogramowy a niestety konieczny :/
    sofa "rozciagana" odpada, nie da rady ustawic a zreszta takiego rozsuwania nie wyobrazam sobie na codzien; rozkladanie bardziej w stylu jak dawniejsze wersalki
    moj maz mowi ze kanapa w starym mieszkaniu to wlasnie BRW bylo, bez zarzutu 8lat sie spisywala, dopiero przed sama przeprowadzka poszedl zawias ale zdaje mi ie ze mama ma kanape taka rozsuwana z brw i porazka


    Abre mamy, nigdy nie bylam w tym salonie, zerkne bo na stronie ceny zachecajace; dzieki Akirko

    Treść doklejona: 03.08.15 11:42
    znalazlam online ze mamy jeszcze meble BODZIO; znacie???
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    bodzia nie bierz, g..o jakich malo
    -- ;
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    Ja myślę, że nie ma co generalizować.
    Rozpiętość cenowa jak i jakościowa jest w każdej marce, czy to ikea, czy BRW czy ABRA.
    Moja koleżanka chwali sobie meble z abry, a ja mam w salonie i przy najbliższym przypływie gotówki chętnie się ich pozbędę.
    BRW ma tak samo, ja mam szafę do Dominika z tanśzych modułów za 450 zł, a moja mama dużo droższy moduł (dwie komody i mała szafa kosztowały 4000zł) i różnicę widać od razu. Jakościowo biją szafę DOminika, choć ja i tak z niej jestem zadowolona:)
    Rodzice poprzednio też mieli BRW i sprzedali w stanie idealnym.
    Co do kanap to wiem jedno....................na pewno nie JYSK:devil:
    My mamy z bog-fran, w użyciu cały czas, sporo przeszła, a nawet spoko wygląda:) jedynie wkurza mnie to, że nie mogę ściągnąć i wyprać poduszek :confused:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    Bardzo się zgadzam z Karoliną. Nie ma co generalizowac. Przecież dla brw, abry, agaty wykonują meble rozni producenci. Wszystko zależy od ceny i jakości wykonania. Możemy dyskutować o konkretnym modelu a nie o całej marce.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    MrsHyde: musze kupic kanape mlodej, zalezy mi na czyms otwieranym z mozliwoscia schowania poscieli
    czy ktoras z was ma doswiadczenie z BRW? ja z meblami brw mam marne ale moze kanapy nie sa zle? do wyboru mam to lub noname


    Odradzam, jakość raczej fatalna. Jeszcze 10 lat temu, kiedy szerzej weszli na rynek, ich meble były całkiem ok, dziś nie zaryzykowałabym tam ani złotówki.

    Może Agata Meble? Centrum Witek? Emilia Meble?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    Hyde a skąd Ty taki koszt transportu wytrzaslas? Mojej kuzyn ce zamawiałam z ikea i transport dużego łóżka z materacem i drobiazgami wyszedł niewiele ponad 150...


    Agaty tez nie polecam... moja mama ma i uważam, że 3500 za rogówke to nie mało a jakość daremna...


    Szukam firmy, która dostarczała zakupy z ikea... hmmm gdzieś posialam.


    KUPUJ WYGODNIE:angry:


    ARIBA

    Coś tego typu to byla firma... wyszukana w sieci...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    b_ewa: Może Agata Meble? Centrum Witek? Emilia Meble?

    nie mamy nic z tych rzeczy
    VoX, BRW, bodzio, abra

    Ladybird76: a skąd Ty taki koszt transportu wytrzaslas?

    interesowalam sie cena transportu jak meblowalismy dom i juz wtedy bylo drogo, zreszta przeciez na stronie jest napisane ze Poza strefą A dopłata wynosi 3,80 zł/km do ceny w strefie A.
    poza tym z ikea tez bywa roznie i rozne opinie sa, przynajmniej na forach internetowych
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    Hyde nie patrz na ikea bo są firmy z zewnątrz. Wchodzisz na stronę ikea, komponuje sz listę zakupów, wysyłasz to firmie do wyceny i wszystko na temat... Oni jak się decydujesz robią za ciebie zakupy i dostarczają pod drzwi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    Lady no ale dla mnie to bez sensu, musielibysmy najpierw do ikei podjechac zobaczyc kanapy, sprawdzic jak sie siedzi, lezy itp gdzie sens, gdzie logika??
    tam i z powrotem to 300km, doliczajac pozniej koszty przewozu (znalazlam najtansza opcje do mnie do miasta za 12% stawki przy zamowieniu powyzej tysiaca) to i tak przeplaccam
    akurat na ikee mnie nie namowisz, nie bede sie w takie kombinacje bawila
    zzreszta nie ma co gdybac - ikea nie ma rozkladanych tylko rozsuwane (rozkladane sa bez miejsca na przechowywanie poscieli)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    Hyde Ja wcale cie nie namawiam i nie mam zamiaru. Pisałaś, że drogi transport to skorygowalam, że to nie prawda.

    Dla skorygowania. Ikea ma rozkładane, mega wygodne kanapy a do tego duże i super do spania. Kanapy te mogą mieć skrzynie albo i nie jak sobie ktoś dobierze.

    Ikea dla mnie ma znaczenie wielkie ze względu na reklamacje. Nigdy nie miałam z nimi problemu.

    Każdy jednak wg uznania i własnego WIDZI-MI-SIA/Ę

    Treść doklejona: 03.08.15 13:55
    Przerabiałam juz to łóżko


    Jedna rogówke taka ma Ada w swoim pokoju, druga ma u partnera swojego z którym mieszka



    My mamy taki zestaw



    Mieliśmy i było super


    Plus od lat użytkuje my w sypialni i jedno ma Julka ale zdjęć nie dam bo to b.stare modele :)

    Julka ma podobne do tego


    a my do tego


    Żadne z łóżek nie stwarzał problemy pod kątem jakości wykonania
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    a widzisz tego beddinge ja nei wspominam dobrze, na wakacjach rok temu na tym spalam i nie powiem zeby bylo mi wygodnie
    u nas lozko odpada, mloda nie chce dluzej takiego ktore sie przykrywa a takie zeby posciel schowac
    niestety przy lozku nie jest fajnie gosci przyjmowac i jak do niej przyhcdza kolezanki to im nie wygodnie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    Hyde szczegół tkwi w materacu i tylko i wyłącznie :)

    Treść doklejona: 03.08.15 14:05
    Rogówke, która pokazałam jest dość fajna i szybka w obsłudze....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    Lady ale beddinge nie ma materaaca do dokupienia przeciez wiec jak moze w nim tkwic cokolwiek???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    Hyde a co ty za głupoty piszesz... ma dwa ze sobą połączone zamkiem materace, które tworzą calosc i masz do wybory albo gatunkowo lepszy albo gorszy i możesz sobie z konkretnym wybrać sobie...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    moze i glupoty ale na stronie nie ma o tym ZADNEJ informacji
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    Materac

    Treść doklejona: 03.08.15 14:18
    MATERACE
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    ja wiem ze to kwestia gustu, ale la mnie wizualnie ta kanapa wyglada okropnie. razem z tym obskurnym pokrowcem.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    Ewa miałam szary pokrowiec i wyglądała super. Potem i do teraz go już nie ma. Nie wiem jak ten nowy szary. Szkoda bo tamten wyglądał zupełnie inaczej niż obecne....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    Lady ale jakby nie bylo to co pokazujesz to nie jest integralna czescia zestawu beddinge ktory jest do kupienia i tak za ponad tysiac zl :devil:
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    To ja tylko uściśle, ze nasza sofa z BRW jest marki Puszman. Widziałam, ze i w innych salonach sprzedają Puszmana. Także ja przestrzegam przed tą marką.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    Hyde ale co z tego... masz możliwość doboru materaca lepszego czy gorszego i cala jakość tej sofy właśnie tkwi w tym... to tak dla wyjaśnienia tego co napisałaś, że spala na niej i nie byłaś zadowolona.

    Ikea znam dość dobrze bo mam ja 10 minut drogi od domu. Dużo się tam zaopatruje i zaopatrywalam, wiec jak juz cos pisze to nie wymyslam sobie czegoś :) Mnie mało ich rzeczy zawiodło jak na razie w porównaniu z innymi -innych firm.
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    chcialam jeszcze dodac, ze do beddinge mozna, oprocz materaca, dokupic skrzynie na posciel za bodajze 80zl. pokrowce mozna wymieniac jak na wktorpie, jest miejsce na poduszki bo ta kanapa ma spore siedzisko. i tak jak Lady pisze- mozna wybrac lepszy materac.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    Mam beringe od kilku lat nie zamieniła bym za nic jej na inną kanapo/sypialnie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    Ale jakby nie patrzeć skompletowanie takiej wygodnej sofy daje już konkretna kwotę,wcale nie mala a i do malego pokoiku nastolatki niekoniecznie się nadaje
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    marudzisz:devil::wink:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    Elfiko, nie marudze, dla mnie najzwyczajniej w swiecie 1,5tys za kanape do pokoju dziecka to stanowczo za duzo (niewiele wiecej zaplacilam za sofe do salonu) ppomijajac juz ze ta kanapa zupelnie sie mlodej nie podoba
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    My kupilismy niedawno sofe w brw i jest ok
    trzeba zwracac uwage na system rozkladania oraz na wypelnienie...

    niestety wg mnie i tak NIC nie zastapi porzadnego materaca

    hyde troche ciezko znalezc cos wizualnie fajnego by zadowolic córkę do tego wygodnego (co z reszta powinno byc podstawa bo to mlody kregoslup a i caly nasz dzien zależy od jakości snu)
    A do tego by było to tanie...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2015
     permalink
    no dla mnie tysiac zl to wcale nie tak tanio :/ z tego coogladalam na stronach internetowych to kanapy a'la wersalki zaczynaja sie od 600zl wiec mysle ze ok tysiaca to juz w miare przyzwoita cena; nasza kanapa do salonu droga nie byla a spi sie na niej rewelacyjnie; kto by u nas nie nocowal to pierwsze co to zwraca uwage na komfort spania, my ponad tydzien spalismy na niej po zakupie psa i musze przyznac ze zrozumialam dopiero co goscie mieli na mysli bo wstawalam wyspana

    do malej lozko z materacem odpada, pokoik ma za maly na takie rozwiazanie, no chyba ze tak jak teraz bylby 1osobowy a to tez nie bardzo bo jednak chce miec oparcie zeby bylo jak usiasc wygodnie a nie tylko ze do spania; G. teraz miala tapczan ale mimo ze nie byl tani to po kilku latach uzytkowania wyszla sprezyna i oberwal sie bok; gdyby nie ta spraezyna to jakos by przeszlo ael tak to sprezyne wyciagnelismy i ma dziure na ktorej musi jakos przespac
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeAug 4th 2015
     permalink
    Aniu mi się wydaje ze taka wersalka to średni pomysł w pokoju dziecka nawet tak dużego. Jednak porządny materac jest chyba zdrowszy. A co do siedzenia to fajna kapa i poduszki mogą załatwić sprawę. Plus może worek sako.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 4th 2015 zmieniony
     permalink
    Brom ale u malej sie NiE ZMiESCi dodatkowa kanapa. ona sama chce sofe a nie lozko bo mowj ze chce chowana posciel etc

    pokoik nie jest duzy bo ok 12m2 i lozko musi stac pod skosem wzdluz sciany. nawet nie kazda kanapa by sie nadawala zeby pokoiku nie zagracic; bierzemy pod uwage kupno maferaca na obecna rame i zrobienie poduch na scianach do opoerania sie tylko ze mloda oponuje bo jej sie ta opcja nie podoba
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 4th 2015
     permalink
    Hyde a dwa wygodne fotele i stolik?
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeAug 4th 2015
     permalink
    Hyde, ja nie pisałam o kanapie, tylko kapie:)
    ja sama kiedyś spałam na wersalce (tzn. kilka lat) i źle to wspominam
    komfort spania poznałam gdy zaczęłam używać łóżka z porządnym materacem

    a poza tym - wersja wersalkowa wydaje mi się mniej młodzieżowa ...
    ale wiadomo, decyduje ten, kto będzie używał;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 4th 2015
     permalink
    A mi się wydaje, że rogówki są super do pokoi dla młodych. .. i nie zajmują dużo miejsca oraz są duże do spania i siedzenia:)

    Treść doklejona: 04.08.15 18:00
    My właśnie uleglismy pokusie promocji i zakupiliśmy w końcu meble tarasowe metalowe :) aż się miło zrobiło na tarasie...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 4th 2015
     permalink
    nie chcemy nic rozsuwanego, wszyscy w rodzinie maja kiepskie doswiadczenia no i mowiac szczerze to mimo ze sofa na dole bardzo wygodna to codzienne rozsuwanie (unies, wyciagnij, rozloz tyl) to nie dla dzieciaka


    Brom, lozko mamy od 3lat, fakt spi sie wygodniej ale mysle ze glownie dlatego ze powierzchnia spania ze 125cm zwiekszyla sie do 160 :p

    brombap: wersja wersalkowa wydaje mi się mniej młodzieżowa ...

    no a moja mloda sobie wlasnie kanape upatrzyla taka calkiem nowoczesna ale sprawdzilismy ile zajmie miejsca po rozlozeniu i nidyrydy, zwlaszcza ze na codzien musialaby byc odsunieta od sciany :/
    jestem na etapie przekonywania mlodej ze jednak nowy materac i jakeis fajne poduchy na sciane awet doczepic, no i jak bedzie szafa w przedpokoju w koncu to uda nam sie oproznic cala skrzynie w obecnym lozku

    Ladybird76: Hyde a dwa wygodne fotele i stolik?

    tja... chyba ze na srodku pokoju :/ przeciez pisalam ze nie ma miejsca na dodatkowe fotele
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeAug 4th 2015
     permalink
    Hyde a może coś takiego Wam się spodoba?

    http://www.sypialniezpomyslem.pl/pl/p/Lozko-z-plyty-80262-MK-Foam-Kolo/1273

    http://www.sypialniezpomyslem.pl/pl/p/Lozko-Agat-sosnowe-lub-brzozwe-z-pojemnikiem-na-posciel/567

    http://www.sypialniezpomyslem.pl/pl/p/Lozko-MACIEK-II-z-pojemnikiem-sosnowe-Spar-Meble/1504

    Co prawda to cena bez materaca, ale możecie podpytać okolicznych stolarzy ile by chcieli za taką rzecz, a drewno zawsze można pomalować np.na modny obecnie biały kolor.
  2.  permalink
    Hyde, my będziemy kupowali dla Hani takie lożko
    wiem,ze nie chcesz Ikea, ale to fajne rozwiązanie- pewnie inne firmy tez mają coś takiego w ofercie
    I dwa w jednym- porzadny materac i szuflady do chowania poscieli
    w
    l
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 4th 2015
     permalink
    w tym obecnym lozku jest z zalozenia gdzie chowac posciel tylr ze dopoki nie mamy szafy w wiatrolapie to nie ma opcji zeby wypakowac to co tam przechowujemy
    no i to nie kwestia materaca nawet a mozliwosci wygodnego siedzenia i OPARCIA

    Treść doklejona: 04.08.15 22:10
    Bewa u nas niestety lozka na zamowienie to koszt ok 2tys. Mamy polowe wiec musze pomyslec nad innym rozwiazaniem na razie mloda przekonuje zeby na sciane dac plyte, do niej doczepic pikowany material i bedzie kal siedziec
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 4th 2015
     permalink
    Hyde ja w temacie kanapy dodam jeszcze ze to samiutenko przerabiala ostatnio kolezanka.

    corka lat 11 koniecznie chciala mlodziezowa kanape
    no i ok, fajnie wyglada w pokoju i to tyle

    a spac chodzi do brata do pokoju (zostawili jeszcze lozko pietrowe ktore ma porzadny materac).

    Treść doklejona: 04.08.15 22:14
    Szczypta ja jestem zakochana w tym lozku.
    teraz chcemy kupic Nince jakies ale to chyba za wysokie by bylo :(
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 4th 2015
     permalink
    Szczypta do tego łóżka kupcie wysoki i twardy materac bo przy niskim czuć ten rant... samo łóżko jest super:)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 5th 2015
     permalink
    Dziewczyny co mają rekuperację czy ona potrafi schłodzić Wam dom w w upały?
    Na dworze w słońcu mam 45 a w domu 25 masakra :(
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.