Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeAug 18th 2015
     permalink
    O!
    To ja się na czas robienia elektryki w domu, zamieniam z któraś z Was na męża :bigsmile:

    Umiejętności mojego kończą się na przykręceniu gniazdka :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 18th 2015
     permalink
    no dobra, mamy w kooooooncu szafe
    niestety nie ma opcji zeby zrobic lepsza calosciowa fote wiec wrzucam to co mam

    wczoraj z montazu
    asd


    i na gotowo (brakuje jeszcze poduch na siedzisko)
    dsa

    dsf

    das
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeAug 18th 2015
     permalink
    szafa spoko- widac, ze praktyczna, a to dla mnie najwazniejsze, ale kompletnie nie moje kolory. no i gryzie mi sie z szarymi scianami :wink:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 18th 2015
     permalink
    a no widzisz, w realu idealnie sie z szarosciami komponuje; foty mocno przeklamuja kolorystyke ale tak to jest jak nie ma sie w pomieszczeniu swiatla dziennego a zarowka przeswieca przez koraliki :P
    wersja pierwotna - wszystko jasne i tylko te 2 poprzeczne paski ciemne bylaby idealna ale wyszlo zamieszanie i wersja inna sie nam trafila i tez ja pokocham ;)
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeAug 18th 2015
     permalink
    wazne zeby wszystko pomiescila :tongue:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 18th 2015
     permalink
    My mamy szary przedpokoj i drzwi w kolorze frontow szafy Hyde.
    i w realu super to pasuje i każdy mowi ze ladnie wyglada.

    po prostu zdjecie tego nie odda
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 18th 2015
     permalink
    Dokładnie :) ja mam szary przedpokój, szafę podobna tzn fronty prawie takie same tylko bez ciemnych ram i wstawek, srebrne elementy i super to się komponuje. Szafa jak.dla mnie ma świetny układ w środku, bardzo przemyślana :) jedynie te ciemne wstawki i ramy mi się nie podobają :) ale to już kwestia co kto lubi :))))
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 18th 2015
     permalink
    paski w poprzek chcialam ale ramka i srodek mialy byc jasne. niestety zaszla pomylka i zeby juz dluzej nie czekac (wstepnie bylismy na 1tydz lipca umowieni) zgodzilam sie na te pomylkowa opcje z ciemna ramka i ciemnym srodkiem.
    pewnie gdyby kto inny mi ja robil to by eobil ja od nowa a taj polubi sie to co wyszlo
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeAug 18th 2015
     permalink
    Szafa bardzo fajna, widać, że praktyczna, i duży wiatrołap.
    Też nie moje kolory, ale moje są tylko biel i szarość, więc mną się nie można sugerować.
    Ja mam malutki wiatrołap i we wnęce jest szafa na buty tylko i pawlacz, szafę mąż robił sam ze szwagrem, fronty białe, otwierane standardowo, a w pawlaczu do góry na siłownikach, zamówiłam do niej gałki porcelanowe ręcznie malowane :).
    .
    I melduję, że mieszkamy już w domku :) co prawda jeszcze dużo do zrobienia, ale musieliśmy opuścić sprzedane mieszkanie. Elewacja się robi i jutro lub pojutrze panowie skończą, bo kolorek już jest, teraz tylko drewno nam kręcą. W czwartek przyjeżdżają schody. Czekamy na sofę do pokoju, krzesła, ale kuchnia już jest prawie gotowa. Muszę jeszcze męża uprosić o przywieszenie dwóch plakatów i lampek.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 18th 2015
     permalink
    madzinka83: Też nie moje kolory, ale moje są tylko biel i szarość, więc mną się nie można sugerować.

    to tak jak moje :) tyle ze w plytach egger nie ma bialych jako takich ani zdnych szarosci dlatego wybralismy mniejsze zlo i jest ten jasny z nalotem szarosci i szaro-czarny
    tak najbardziej to chcialam lakierowana ale to juz bylby wydatek ok 7tys wiec spasowalam

    Treść doklejona: 18.08.15 20:48
    madzinka83: duży wiatrołap.

    faktycznie jest troche powiekszony, dlugi na 3.3m a szeroka na bodajze 2.2 czy 2.3
    w koncu wszystkie klamoty pomiescimy!!!
    i huk ze nie jest do konca jak chcialam, najwazneisze ze po 3 latah pozbede sie zawalonych lozek
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 18th 2015
     permalink
    Pojemna szafa ale nie mój styl kolorystyczny....
    Hyde pfleiderer ma też duży wybór i dobre materiały :) :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 19th 2015
     permalink
    szafa baaardzo pojemna. pomiescily sie wszystkie buty i jeszcze moc miejsca zostala :) dzisiaj juz odwietrzona wiec zobacze jak bedzie gdy ogarne kurtki, bluzy i kurteczki.


    Lady u nas pfleiderer odpadl z 2powodow - pierwszy i najwazniejszy nie bylo opcji zobaczenia plyty tylko wybor z wzornika 10x10, a drugi to po prostu nie chcielismy zupelnie gladkiej plyty tylko matowa z lekka struktura. w sumie ze zwyklego lenistwa ale powiem szczerze w starym mieszkaniu mielismy jasna gladka i to byla tragedia ze sprzataniem.

    a jeszcze a propos kolorow, wpadla rano znajoma ktora gustuje w bezach i kolorach a'la drewnianych i skwitowala 'zes nawet szafe z szarym zrobic musiala' takze tego,jestem pewna ze ja dobrze widze a nie foty :wink:
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 19th 2015
     permalink
    Bardzo fajna szafa!
    Zazdraszczam takich możliwości w wiatrołapie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 19th 2015
     permalink
    nigdzie indziej juz takich mozliwosvi nie mam ;)
    a wiatfolap spacjalnie taki wiekszy projektowalismy zeby wlasnie z czasem go zabudowac
    planuje w tej szafie nawef kartony umiescic z dokumentami (szcz budowlanymi i dawne historie chorobb)

    kiedys z czasem chcialabym jeszcze zabudowac garderobe u mlodej ale to zobacze czy sie wyrobie bo jeszcze 6lat i z domu wyfrunie (na te szafe 3lata sie zbieralam)
    najpierw pokoik mlodego bedziemy musieli zrobic bo meble ma po corce i zaczynaja sie sypac (brw po 9latach i przeprowadzce)
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 19th 2015
     permalink
    MrsHyde: a drugi to po prostu nie chcielismy zupelnie gladkiej plyty tylko matowa z lekka struktura. w sumie ze zwyklego lenistwa ale powiem szczerze w starym mieszkaniu mielismy jasna gladka i to byla tragedia ze sprzataniem.


    Ja miałam podobnie:) i faktycznie meble na wysoki połysk w kuchni, dość często przecieram...nawet nie chodzi o to, że są białe.
    MrsHyde: a jeszcze a propos kolorow, wpadla rano znajoma ktora gustuje w bezach i kolorach a'la drewnianych i skwitowala 'zes nawet szafe z szarym zrobic musiala' takze tego,jestem pewna ze ja dobrze widze a nie foty


    No bo zdjęcia okłamują nieco:) ile ja zrobiłam fotek mojej szafy, bo chciałam Wam pokazać jakiego zdolnego męża mam;) i poddałam się w końcu, bo na żadnym efekt nie był zadowalający, baaa nawet na jednym żółć soczysta wyszła, więc ten...:D:D a wydaję mi się, że podobny trochę ten jasny do Waszego. On ma takie szare elementy gdzieniegdzie jak u nas? cięzko to zobaczyć na zdjęciach:)


    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 19th 2015
     permalink
    nasza jest jednak duzo jasniejsza
    probowalam nawet teraz zrobic zdjecie przy otwartych drzwiach wejsciowych i z tych 20 to tylko jedne wyszlo mi w miare zblizone
    cos takiego z tym ze te sloje w rzeczywistosci wpadaja w kolor szary a nie bezowy

    dsa
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeAug 19th 2015
     permalink
    Dziewczyny jakie macie kotły gazowe? Nasz jest jakiś trefny , firmy Dietrich. Myślę o wymianie.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 19th 2015
     permalink
    Lily Dietrich to b.dobra firma :) Chyba mam Vaillanta. Opinie jako takiej nie napisze bo od roku użytkowany.


    Hyde to chyba widziałaś okrojony próbnik kolorow :)

    Mi się z lacobelu marzy szafa mmm i może za kilka lat wymarzę:)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 19.08.15 22:20</span>
    Hyde a gdzie do tej szafy będziesz układała buty np codziennego użytku?
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeAug 19th 2015
     permalink
    Lady,mnie się wydaje, że miejsce na buty jest pod siedziskiem właśnie.
    MrsHyde, bardzo ładna szafa.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Ladybird76: Hyde a gdzie do tej szafy będziesz układała buty np codziennego użytku?

    tam gdzie jest siedzisko po lewej stronie przy samym wejsciu jest pojemna szafka na buty codziennego uzytku, weszlo spokojnie po 2 pary kazdego z nas i jeszcze luzy zostaly


    Ladybird76: to chyba widziałaś okrojony próbnik kolorow

    byl gruboscia porownywalny do eggera, tyle ze do tej plyty mam juz przekonanie n oi przede wszystkim podoba mi sie rodzaj uslojenia
    ja nie znosze sprzatac wiec wybieram opcje narobic sie jak najmniej ;)

    Ladybird76: Mi się z lacobelu marzy szafa mmm i może za kilka lat wymarzę:)

    kazdy lubi co innego, mi sie lacobel zupelnie nie podoba, ani w wersji szafa w calosci ani nawet stawki z lacobelu
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Caroline co to za pufka zeberka :D?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    Hyde, starczy wam po dwie pary butow? Czy macie gdzies indziej jeszcze pochowane? Ja szukam jakiejs fajnej stylowej szafki na buty wlasnie, miejsca minimum na 16 par i tak szukam juz rok prawie, bo nic mi sie nie podoba, albo za malo miejsca.

    Przy okazji sprzedam wam patent z neta (ktory sama tez wyprobowalam), jak trzymac buty w szafie by nie bylo tego specyficznego zapaszku. W stare skarpety piasek do kuwety dla kota (oczywiscie nowy) i te skarpetki zawiazac i powkladac do butow. Piasek wiaze zapach.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 20th 2015
     permalink
    YPolly: Hyde, starczy wam po dwie pary butow? Czy macie gdzies indziej jeszcze pochowane?

    no mysle ze na buty biezace 2 pary to akurat
    pozostale buty mamy schowane w tej czesci nad szufladami (na 1 foto tam jeszcze polek nie bylo)
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeAug 20th 2015 zmieniony
     permalink
    Hyde, powiem wprost, że szafa nie w moim stylu, ale cudownie pojemna, zazdraszczam mocno tej pojemności :)

    My będziemy mieć 2 szafy i zabudowę logotermy (takie coś jak piec gazowy, z tym że elektryczne) i musieliśmy naprawdę się nagłowić żeby ich układy były dla nas funkcjonalne i żeby udało się w nich pochować to, co planujemy. Dokładnie za tydzień mają być montowane, to będę się mogła pochwalić :) Kolor to beż w lakierze z połyskiem.


    YPolly: Przy okazji sprzedam wam patent z neta (ktory sama tez wyprobowalam), jak trzymac buty w szafie by nie bylo tego specyficznego zapaszku. W stare skarpety piasek do kuwety dla kota (oczywiscie nowy) i te skarpetki zawiazac i powkladac do butow. Piasek wiaze zapach.


    Chyba soda oczyszczona będzie działać podobnie


    sliwson: O!
    To ja się na czas robienia elektryki w domu, zamieniam z któraś z Was na męża :bigsmile:

    Umiejętności mojego kończą się na przykręceniu gniazdka :wink:


    Nie narzekaj na swojego męża tylko dopinguj żeby się uczył. Mój też był ostatnia noga z prac remontowych. Wyobraźcie sobie, że pierwszy raz wiercił dziurę pod karnisz w kuchni i idealnie trafił w kabel elektryczny :) To było w sobotę rano, więc mieliśmy perspektywę weekendu bez prądu, ciepłej herbaty etc. Ale zadzwoniliśmy po naszą ekipę co nam mieszkanie robiła i na szczęście przyjechali i naprawili awarię. Mężu przez chwilę miał traumę :) ale teraz sam wiele rzeczy robi, a jak czegoś nie wie, to szuka w necie, ogląda filmy na youtube, czasem podpyta mojego tatę i naprawdę czuję się z niego dumna. Ostatni jego wyczyn, to wiercenie dziur w gresie pod kinkiet i dwa wieszaki. Sam też ten kinkiet podłączył do sieci. W najbliższych planach mamy wieszanie szyny sufitowej w salonie pod firanki i zasłonki (nie da się powiesić normalnego karnisza).
    •  
      CommentAuthorWredi_
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    Cześć dziewczyny. Będę tu chyba częstym gościem, bo teraz remontujac mieszkanie wszystko chce mieć dopracowane w szczegółach. Nie tak po łebkach jak urządzanie domu.

    Mam pytanie więc. Zdecydowaliśmy się na białe drzwi wewnętrzne. I teraz się zastanawiam, na co zwrócić uwagę przy wyborze. Nie tak pytam o firmę, tylko czy ma to być lakierowana biel, czy matowa? Czy jeszcze jakaś inna. Dziewczyny będę bardzo wdzięczna za każdą sugestię!!
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    Na bieli matowej ze struktura drewna wg mnie najmniej brud widac ;)
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    My mamy białe matowe, są super do utrzymania w czystości. Jedyne, co bym teraz w nich zmieniła, to zmniejszyła szybki :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorWredi_
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    Czyli jednak matowe lepsze?
    A najlepiej matowe z strukturą drewna?
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    Nasze są bez. Ale ja ogólnie ani koloru ani struktury drewna nie lubić :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorWredi_
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    Kinga ta struktura to tak średnio mi się podoba, w poniedziałek jadę zobaczyć dokładnie probniki. Generalnie babka przez telefon mówiła mi ze lepsze lakierowane drzwi a mi właśnie tośrednioo się wydawało.


    A w ogóle to kiedy montowaliscie drzwi? W jakiej kolejności to wszystko idzie? Najpierw ściany, podłogi i i na końcu drzwi?
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    Tak, drzwi na końcu. Tzn. po podłogach, ale przed listwami przypodłogowymi.
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeAug 21st 2015
     permalink
    mamy biale asilo bezprzylgowe, są moim zdaniem piękne. Nie mają struktury drewna,ale póki co z czystością nie ma problemu, latwo się je myje.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorWredi_
    • CommentTimeAug 22nd 2015
     permalink
    A możecie dziewczyny wrzucić linka do drzwi jakie macie?


    Wczoraj zamontowali nam drzwi zewnętrzne. I trochę się zdziwiłam jak dostałam klucze, bo jeden klucz otwiera dwa zamki. Też tak macie? Ponoć taka "moda" teraz..?
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 22nd 2015
     permalink
    Wredi_: jeden klucz otwiera dwa zamki. Też tak macie?

    niestety tak :confused:

    drzwi
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 23rd 2015
     permalink
    Też tak mam ale dwóch zamków jeszcze nigdy nie zamykał am. ..
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeAug 24th 2015
     permalink
    Dziewczyny czy któraś z Was kupowała AGD na ole ole ?
    Macie jakieś doświadczenie ...

    i jeszcze jedno dobierałyscie kolor lodówki do koloru AGD - mam na myśli odcienie srebra
    Lodówka która nam odpowiada ni w ząb nie pasuje do naszego AGD ... I tak się zastanawiam, trzeba, nie trzeba ?
    --
  1.  permalink
    Heloł :) i my od soboty na swoim :D :D :D warunki spartańskie, mamy kuchnie i światło tam gdzie żarówkę na przedłużaczu przeciągnę ale w końcu u siebie!
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeAug 24th 2015
     permalink
    MaXiulka ja kupowałam małe AGD - odkurzacz pionowy i indukcję jestem zadowolona :)wcześniej TV i też ok bez większych problemów.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 24th 2015 zmieniony
     permalink
    Całe moje agd mam z oleole, a łącznie wyposażalam 3 kuchnie plus jedna pralka plus drobny sprzęt typu żelazko, deska, nóż .... to ta sama firma co rtv agd .
    Nie miałam żadnego problemu.
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeAug 24th 2015
     permalink
    Ja kupowałam okap z ole ole i fakt, naklejki z euro agd. Żadnych problemów i szybka dostawa.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeAug 24th 2015
     permalink
    Moim rodzicom też zamawiałam sprzęty kuchenne z ole ole - płytę, okap, piekarnik i zmywarkę. Wszystko przyjechało dostawczakiem z euro agd:)
    --
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeAug 24th 2015
     permalink
    Dzięki dziewczyny !

    to teraz pozostaje tylko kwestia koloru.

    My już mieszkamy od roku - ale w przeciągu miesiąca - kończymy kuchnię, malujemy cały salon. listwy przypodłogowe, lampy, bruk, ogrodzenie przód i tył, schody, łazienka na dole, spiżarka i pokój Marcelka .... Niech moc będzie ze mną....

    Jak już skończymy pochwalę się efektami :D
    --
  2.  permalink
    Dziewczyny, czy któraś z Was zamawiała w necie fototapetę? Potrzebny mi namiar na sprawdzony sklep
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 30th 2015
     permalink
    Szczypta tez szukam :(
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeAug 30th 2015
     permalink
    pixers
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeAug 31st 2015
     permalink
    maxiulka: Dziewczyny czy któraś z Was kupowała AGD na ole ole ?
    Macie jakieś doświadczenie ...

    i jeszcze jedno dobierałyscie kolor lodówki do koloru AGD - mam na myśli odcienie srebra
    Lodówka która nam odpowiada ni w ząb nie pasuje do naszego AGD ... I tak się zastanawiam, trzeba, nie trzeba ?


    Ole ole należy do sieci Euro RTV AGD - tak jak pisały dziewczyny wcześniej. Ja nie korzystałam z ich usług bo naczytałam się opinii o problemach z dostawą i dostawcami.
    Jeśli zaś chodzi o kolor lodówki, to dobierałam do reszty sprzętów, ale nie jest tak, że ten inox jest identyczny. Jeśli masz meble lakierowane to możesz spróbować ominąć dobieranie do agd, a dopasować właśnie do ogólnego wystroju kuchni.
  3.  permalink
    elfiko, kupowałas u nich czy słyszałas tylko opinie?
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeAug 31st 2015
     permalink
    szczypta_chilli: Dziewczyny, czy któraś z Was zamawiała w necie fototapetę?


    ja zamawiałam w twoje-fototapety, ale taką małą, jednoczęściową.
    --
  4.  permalink
    Akirko- zamawiałas lateksową? winylową? Kurcze- nie mam o tym pojęcia :/
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeAug 31st 2015
     permalink
    Lateksowa+laminat. Wybrałam opcję najtańszą, bo to tapeta do pokoju M, więc pewnie na krótko i ma wymiar 1,2x90. No i wisi na przeciw okna, więc wolałam matową.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.