Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeMay 1st 2014
     permalink
    MrsHyde: wlasnie wyciagnelismy na inauguracje sezonu i zonk, grill nam zardzewial i z zewnatrz i w srodku.
    w zeszla zime trzymalismy go w garazu i bylo ok, tej zimy zostal w drewutni i nie wiem czy to moze miec zwiazek.

    No mnie też dziś szlag trafił, tylko ja mam elektryczny Zelmera i stał całą zimę na balkonie. Jakis taki spleśniały czy jaki :confused: Wyszorowałam szczoteczką, zlałam wodą, a na wierzch wyłożyłam grubą folię aluminiową i na niej piekłam szaszłyki i boczek. Wszystkie "żeberka" grilla ładnie się wypaliły, a odkryłam, że szaszłyki pieczone na folii są o wiele lepsze, bo szybciej dochodzą (mięknie papryka, cebula), bo duszą się w tym sosie co puści z mięska.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 1st 2014
     permalink
    Hyde co dasz rade wyszoruj druciakiem a potem przepal go... niczym nie maluj!

    Treść doklejona: 01.05.14 21:25
    A mnie dzisiaj cholera o mały włos nie trafiła... Na budowie okazało się, że mam zrobiona nierówno dylatacje:( przestrzelona o 8 cm a przy kafelkach/gresach to dość wazne:( niestety na dylatacyjna wylądowały tylko 3 gresy a reszta niestety przestrzelona. Awaryjnie została położona siatka ale czy przed ewentualnym pęknięcie Uchroni? Ehhh

    Na pocieszenie zobaczyłam pół salonu w kerabenie future i musze przyznać, że jest piękny :)))) jestem mega zadowolona z tego wyboru, który do łatwych nie należał :)
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeMay 1st 2014
     permalink
    skarbnica wiedzy jestescie :)
    my ju u siebie.pakowanie 1dzien,przewoazenie 7h ;) jest git
    teraz ukladanie tego wszystkiego...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 2nd 2014
     permalink
    grill faktycnzie druciana szczota przetarlismy, wypalilismy najpierw rozpalajac same drzazgi a potem juz normalnie grillowalismy.
    mysle nad pomalowaniem grilla z zewnatrz zeby go rdza nie przezarla. musze poszukac w necie co sie nadawalo bedzie


    Ladybird76: Na budowie okazało się, że mam zrobiona nierówno dylatacje:( przestrzelona o 8 cm a przy kafelkach/gresach to dość wazne:(

    nie bardzo rozumiem o co chodzi, nie jest w linii prostej ?
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeMay 4th 2014
     permalink
    piękny Gres :)

    Dziewczyny co powiecie o zestawieniu
    - jasne podłogi podchodzące pod szarość z mazami venge (mam nadzieję, że sobie to wyobraziłyście ;) ) do tego jasno szary gres, białe listwy przypodłogowe, biała stolarka okienna, szary kominek, kuchnia biała na wysoki połysk plus vege

    i teraz zostaje pytanie do takiego zestawienia pasują bardziej

    BIAŁE DRZWI
    DRZWI VENGE I CIEMNA OŚCIEŻNICA
    DRZWI VENGE I BIAŁA OŚCIEŻNICA ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 5th 2014
     permalink
    a tych bialych okien jestes pewna? u mnie kuzynka na poczatku sie naparla a teraz zaluje bardzo
    z drzwiami bym nie kombinowala i oscieznice brala taka sama jak skrzydlo. jesli podlogi jasne i ogolnie calosc w jasnych tonacjacj to pewnie biel by ladniej wygladala ale ciemniejsze beda tez ok a o ilez praktyczniejsze. wychodze z zalozenia ze dom jest do mieszkania anie do woecznego sprzatania i mimo ze biale drzwi mi sie bardzo ppdobaja to bym sie na takie nie zdecydowala.
    • CommentAuthorvaniliova
    • CommentTimeMay 5th 2014
     permalink
    Dokładnie, ja też nie wyobrażam sobie białych drzwi. Chociaż może w domu będzie inaczej, bo ja mieszkam w bloku - sąsiedzi naprzeciwko mają białe drzwi i myją je praktycznie co drugi dzień :wink:
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMay 5th 2014 zmieniony
     permalink
    Ja mam białe drzwi w bloku i odkąd się wprowadziłam myłam je tylko raz czyli jakieś 4 miesiące temu, a nawet nie i nadal wyglądają czysto. Odniosłam się do wypowiedzi vaniliovej, bo pewnie drzwi wejściowe do domu to inna sprawa i faktycznie mogą być niepraktyczne. Białe okna dla mnie są standardem, choć najbardziej podobają mi się brązowe to jakoś wszyscy z rodziny mają białe i nikt nie narzeka...ja również.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeMay 5th 2014
     permalink
    Ja mam białe drzwi od 5 lat i teraz też kupię białe - myję je tak samo często, jak ciemne (kiedy wynajmowałam mieszkanie, mieliśmy drzwi w kolorze orzecha).
    Jeśli biała drzwi, to fajnie też wyglądają białe listwy przypodłogowe.

    Nie mieszałabym z kolorami Maxiulko - jeśli drzwi ciemne, to ościeżnice też.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 5th 2014
     permalink
    Dziewczyny nie przesadzajcie z białymi drzwiami i codziennym myciem czy tez co drugi dzień. To jakieś mity wg mnie. Niby co ma się tak często na Nich brudzić? zupełnie nie rozumie... Ciemne drzwi się nie Brudzą? nie znać na nich zadnych śladów i kurzu? Miałam 15 lat białe i nie było z nimi żadnego problemu czy też nie miałam obsesji aby myć co chwile choć uwielbiam mieć czysto. Obecnie tez bym takie chciała ale u mnie byłoby wtedy za biało wiec musze dać kontrast do podłóg i dla kompromisu z rodzinka bo im się ten kolor nie podoba.

    Treść doklejona: 05.05.14 10:21
    Znajoma na domku dala sobie biała podłogę co uważałam za głupotę. Zdanie zmieniłam po tym jak tam byłam, widziałam i widziałam jak znać na niej slady... ciesze się, że mój wybór tez padł na jasna podłogę a nie na tę co z początku się uparłam !
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeMay 5th 2014
     permalink
    Ja na bank chcę białe drzwi (wewnętrzne), żadne inne mi się nie podobają, do tego białe listwy przypodłogowe i takie też ościerznice. Okna bierzemy szare (taki średni odcień szarości, bazaltowy, ral 7012) do tego brama garażowa i drzwi wejściowe też w takim kolorze. Teraz mam w mieszkaniu beżowe kolory, drzwi orzech i już patrzeć na nie nie mogę ;). W domu będzie biało-szaro, z drewnianymi dodatkami. Tak sobie wymyśliłam i chociaż miałoby to być mega niepraktyczne to trudno.
    A co do podłóg, to moja koleżanka ma czarną podłogę i też narzeka strasznie, bo wszystko widać i trudno domyć ;).
    Dziewczyny, a ma któraś z Was płaską dachówkę? Bo właśnie na dniach musimy zamówić, prawie jesteśmy zdecydowani na Turmalin szary z ruppceramiki, ale może któraś ma coś innego płaskiego na dachu?
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeMay 5th 2014
     permalink
    Madziauk , obiecałam recenzję tej sofy rozkladanej z ikei.
    No i fajna jest. Łatwo się rozkłada, jest wygodna, nie jakoś super, wiadomo, ale kilka nocy jak najbardziej. Nic nie gniecie , uwiera . Szkoda tylko że nie ma miejsca na pościel bo trzeba gdzieś indziej trzymać. Ale za to sofa mała i zgrabniutka .
    Tylko dość wysoko się siedzi więc jak ktoś przyzwyczajony do niskiej sofy (jak np ja na) to na początku może być dziwnie wysoko.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMay 6th 2014
     permalink
    Madzinka płaską dachówkę ma też Creaton - Domino.
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeMay 6th 2014
     permalink
    akirka: Madzinka płaską dachówkę ma też Creaton - Domino.

    Akirko a masz ją u siebie?
    W sumie to ja wiem, jakie firmy produkują płaską, Nelskamp, Tondach Figaro, Meier Holsen, Creaton Domino, Koramic Actua, no i cementowe Braasa Tegalit i Teviva. Tylko problem mamy z wyborem :devil:. No ale decyzja chyba podjęta i będzie Turmalin. Podoba mi się, że nie jest ścięta na prosto ze wszystkich stron, tylko od dołu lekko zaokrąglona. No i kolor mi odpowiada.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 8th 2014 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny jutro kończy mi się praca nad 3 ostatnia łazienka. Dzisiaj była znajoma wziąć wymiary pod szafki do umywalek. Jestem ciekawa całości.... Jutro przyjdzie tez mój gres do ostatniej łazienki. Decyzja padła na Nowa Gala Stonewood sw03. Jak dla mnie to najładniejsza kafle drewnopodobna.... format będzie ten mniejszy...

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    Dzisiaj ostatni dzień u mnie jest mój wykonawca od wnętrza ehhh.... teraz będziemy zdani sami na siebie i na pracę własnymi rękami...
    Jeszcze tylko znajomy pomontuje nam mechanizmy gniazdek a my potem sami resztę.

    Dziewczyny macie jakieś wskazówki co do pierwszego malowania Ścian? Mój wykonawca powiedział, że na 10 litrów Śnieżki dać 2-3 litry unigruntu i tak malować.
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    Dzięki dziewczyny za wskazówki .. zdecydowaliśmy się na białe drzwi (porta concept), jasno szary gres na wysoki połysk, ciemniejsze szare panele i białe listyw przypodogowe ... kominek będzie jasno szary z fakturą. Z dodatków które mam nadzieję ożywią trochę wnętrze to obrazy, kolorowe poduszki :)
    Wydaje mi się, że taki styl będzie pasował zarówno do wnętrz tradycyjnych jak i nowoczesnych taki uniwersalny ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    Jestem bardzo ciekawa tego kominka. Licze na foty


    Lady my nje mielismy szpachlowanych scian tylko sam tynk i lecielismy najpierw unigruntem a potem od razu na kolor. Beckers i dulux dal rade 2 warstwami a dekoral fashion 3krotnie i kiepsko pokryl
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    A u nas już prace idą do przodu. Dachówka zamówiona. Rupp ceramica turmalin szary glazura.
    Zrobiłam na kartce projekt kuchni. Miałam problem, bo kuchni niby niemała 12 m2 ale dwa duże okna i nie wiedziałam jak rozmieścić wszystkie elementy.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorgracjanna
    • CommentTimeMay 13th 2014 zmieniony
     permalink
    my też nie robiliśmy gładzi, tylko na tynk był grunt śnieżki (strasznie chlapało) a potem Tikkurilla 2x (świetne pokrycie i nie chlapało wcale) a pod koniec piętra - Beckers i mimo zapewnień, że to to samo, co Tikkurilla, to było nieco gorzej (nie każda taśma chciała się trzymać, był jakiś taki bardziej tłusty i gorzej pokrywał...
    acha, i jeszcze smród: Śnieżka bardzo, Tikkurilla wcale, Beckers znośnie
    jednak po Tikkurilli nas swędziała skóra, a sąsiadka mówiła, że miała wysypkę - może przypadek, albo się zasugerowaliśmy ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 14th 2014
     permalink
    Nas lada chwila czeka malowanie.... ostatnia łazienka wczoraj została skończona. Będziemy malować Śnieżka w proporcji 10 litrów farby na 3 litry unigruntu. Takie zalecenia od Naszego wykonawcy. Jaki będzie tego efekt nie wiem. Nie kazał nam jednak malować samym unigruntem.
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMay 16th 2014
     permalink
    madzinka83: Akirko a masz ją u siebie?


    Nie mam. Bardzo mi się podobały płaskie, ale ze względu na cenę zrezygnowaliśmy z niej.
    --
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeMay 17th 2014
     permalink
    jasne zdjęcia dodam jak tylko coś powstanie ;) Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z terminem to kominek będzie już za tydzień !
    Oczywiście bez struktury .... Czyli nie tylko my nie dajemy gładzi - pocieszające bo byłam i jestem lekko przerażona ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 17th 2014
     permalink
    Jaki będziesz miała Kominek? Pokaż zdjęcie...
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 17th 2014
     permalink
    My kładliśmy na tynki gładzie, bo ponoć pod światło mój mąż widział jakieś nierówności...ale jest też możliwość, że to jego "widzimisie" :p

    U nas prace idą jak burza, gres w całym domu zafugowany, ściany pomalowane (prócz koloru w salonie), w pn wchodzą z kuchnią a druga ekipa z panelami w sypialniach i wykończeniem łazienek, jak pogoda pozwoli to również robią nam taras i schody
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 17th 2014
     permalink
    Sardynko to szybciutko idziecie... z budowa.... my czekamy na wycenę tarasu, jak pogoda dopisze to będzie kolejny pan w sprawie tarasu,potem kolejny pan od schodów.... w tygodniu ma się też pojawić pan od drzwi wewnętrznych i ma powierzyć wszystkie otwory... poza tym musimy pomalować dom a potem panele. Szafki do łazienek,garderoby i kuchnie projektują się.... może w poniedzialek stanie reszta ogrodzenia.
    •  
      CommentAuthorRuda_K
    • CommentTimeMay 17th 2014 zmieniony
     permalink
    Witam się z Wami na tym wątku. Po długim projektowaniu w końcu, miesiąc temu, zaczęliśmy budowę wymarzonego domu :swingin::swingin:
    Teraz stanęliśmy przed dylematem jakie szyby wybrać do największego okna/witryny. Okno nieotwieralne na dużej części ściany a w domu dziecko. Mamy dwie propozycje: witryna dzielona na dwie części z szybami 8mm oraz witryna dzielona na 3 części z szybami obustronnie foliowanymi 33.1/16/33.1. Wersja pierwsza jest tańsza i ma mniej dzieleń. Za to druga wydaje mi się bezpieczniejsza niż to grube szkło. Firma, która buduje nam dom twierdzi, że 8mm to grubaśna szyba i raczej nie do zbicia ale ja się chyba jednak boję. Czy któraś z Was wybierała bezpieczne szyby? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

    I zdjęcie ściany z witryną
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2014
     permalink
    Dziewczyny z jakiego materiału macie front kuchenne ale chodzi mi o te na Połysk? Jakieś opinie z użytkowania chętnie poczytam...
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 30th 2014
     permalink
    U nas w weekend przeprowadzka :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeMay 30th 2014
     permalink
    Sardynka zazdroszczę .... My pod koniec czerwca a stan deweloperski dopiero roszyl ... Tzn. Wykończenie ... :) trudno jakiś miesiąc bez kuchni damy radę :)))
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 30th 2014
     permalink
    No u nas trochę na wariackich papierach...ale i tak się cieszę :D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2014 zmieniony
     permalink
    Sardynko ale pognaliscie ja burza.... zaczęła budowe po mnie a już się wprowadzasz :) My jeszcze w polu wykończeniowym. Obecnie mamy 2 tydzień przestoju. Nasi chłopcy śpią u Nas w domu tzn wynajęliśmy go dla nich :)

    Projekty szaf, kuchni czy też szafek łazienkowych prawie ukończone, musze napisać kolory jakie mnie interesują i dostane wycenę i. ... może nie padnę z wrażenia :)

    Tarasy umówiliśmy na początek lipca a mniej więcej będą tak wyglądały:

    TARAS BOCZNY MNIEJSZY

    Mniej więcej cos takiego



    WEJŚCIE DO DOMU


    CAŁOŚĆ Z TARASEM DUZYM


    Tak mniej więcej będzie wyglądał duży taras






    Resztę płotu mamy juz skończone, caly betonowy i wygląda nawet przystępnie.

    Na weekend może uda nam się pomalować ściany i tu moje pytanie do Was. Czym malowalyscie pierwszy raz ściany?
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 30th 2014 zmieniony
     permalink
    Lady ja niestety w kwestii farby ani frontów nie pomogę, bo tym zajmował się P.

    Co do tempa to u nas właśnie większość rzeczy już dawno była zamówiona/ wybrana więc ostatnio jedynie ustalaliśmy terminy montażu...chociaż jeszcze dzisiaj w poniedziałek panowie będą pewne rzeczy wykańczać (w poniedziałek listwy, szafkę w dużej łazience itp.)

    Taras wyszedł nam fajny (ale widzę, że nie mam zdjęcia) - 32m2 - robiliśmy z kostki :)
    Póki co zrobiliśmy jedynie taras/ schody i opaskę wokół domu - przód działki rozgarniemy i wysypiemy kruszywem co by dało się jakoś żyć...a kostka pewnie dopiero w następnym roku, ogródek może uda się w miarę uporządkować jeszcze teraz
    Ogrodzenia całego też nie ma :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2014
     permalink
    Sardynko Ja chcę wejść na gotowe... nie chce nic robić w domu jak będę mieszkała... no może poza sprzątaniem :) Poza tym nic nas nie goni a my tez nie goni my. Zależy nam aby dom swoje dostał zanim się wprowadzimy. Elewacje będziemy robili dopiero na jesień tak więc wszystko ma swój czas u Nas. :)

    Treść doklejona: 30.05.14 08:40
    Zapomniałam, że nie mamy jeszcze paneli, drzwi i schodów :) Trochę roboty jeszcze przed nami a raczej przed ekipami :)
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 30th 2014
     permalink
    No u nas też był plan, żeby wejść na gotowe ale kilka rzeczy się obsunęło w czasie, a poza tym musimy w sumie oddać mieszkanie...tzn. właściwie wszystko już jest prawie gotowe, nie licząc rzeczy, które gotowe nie będą i tak min. przez najbliższe kilka miesięcy (min. lampy i rolety w salonie)...drzwi, panele, elewację itp. już mamy jakiś czas...dom też się w sumie odstał, bo tynki, wylewki mieliśmy robione w październiku, tynki zew na początku marca, a od kwietnia trwa jedynie wykończeniówka...

    W każdym bądź razie Wy macie trochę inną sytuację, bo dzieci większe no i żadnego w drodze? ;) ja muszę wykorzystać okres w którym czuję się jeszcze na tyle dobrze, że jestem w stanie cokolwiek robić, bo później będzie tylko gorzej heh
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 2nd 2014
     permalink
    Jaka kostkę brukowa polecacie jaka odradzacie?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 2nd 2014
     permalink
    My mamy kostke natrix od (prawie) lokalnego producenta bo miala wlasciwy odcien szarosci heheh
    odradzam polbruk.wszystko co przyszlo bylo uszkodzone i musieli zabrac 8palet
    wstawke z bialej kostki dawalismy taka chropowata nakrapiana (u nas na to mawiaja ciastko) z firmy semmelrock ale oni to juz sie niezle cenia (tak jak libet zreszta)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 3rd 2014
     permalink
    No właśnie Ja na razie mam upatrują kostkę z libetu akropol i picola ale mało o nich jest opinii wiec szukam cos awaryjnie zamiennego. W dalszym etapie nie wiem jaki pójdzie kolor wrrr i wszystko stoi pod znakiem zapytania.

    Obecnie powinniśmy malować dom ale też stoimy z tym tematem... górale jeszcze u mnie mieszkają na domku. Może niebawem będę miała garderobę zrobiona i szafki łazienkowe choć nie ukrywam, że do szarej zastanawiam się albo nad ciemna szara albo nad kolorem drewnopodobnym. Dużo jeszcze do zrobienia....
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJun 3rd 2014
     permalink
    My mamy właśnie libet akropol grafit (taras i schody) wygląda ok, a jak z użytkowaniem to się zobaczy...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 3rd 2014
     permalink
    Sardynko wstaw Proszę zdjecie
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJun 3rd 2014
     permalink
    Lady postaram się wieczorem/ jutro bo teraz nie mam dostępu do kompa :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 3rd 2014
     permalink
    Ok
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeJun 3rd 2014
     permalink
    Cześć dziewczyny - praca wre u Was:). U nas też dużo się dzieje - ociepliliśmy poddasze, robimy karton-gipsy. Kotłownia zrobiona - za moment zaczynamy wygrzewać wylewkę. Ogarniam temat wodno-ogrodowy i kończę rozmowy z wykonawcami od wykończeniówki, bo jednej ekipie po tygodniu podziękowałam:angry:
    Jutro będziemy mieli skończony kominek, także robi się coraz fajniej. Nie mogę się już doczekać, aż zaczniemy łazienki.

    Lady - u mnie też będzie Libet.
    --
    • CommentAuthorSmuga
    • CommentTimeJun 3rd 2014
     permalink
    U nas od jutra wchodzą tynkarze i mąż skoczył teraz na budowę zdjęcia kontaktów i instalacji robić by potem nie szukać na głupka..:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 3rd 2014
     permalink
    Aneta a jaka Kostka?
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJun 4th 2014
     permalink
    zdjęcie tarasu, zrobione przez brudne okno więc widoczność taka sobie ;)

    taras
    --
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeJun 4th 2014
     permalink
    Dziewczyny, ile mniej więcej płacicie za wykonanie tarasu + materiały?
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeJun 4th 2014
     permalink
    Sardynka gratuluję przeprowadzki i zazdroszczę ;) Wasz taras jest częściowo zadaszony, tak? wygląda świetnie:)
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeJun 4th 2014
     permalink
    Lady - nie wiem jeszcze, którą kostkę wybierzemy - jutro albo pojutrze jadę do firmy, która coś zaproponuje. Mam już ustalony termin montażu kostki ale nie mam projektu - ładnie, nie?;)
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJun 4th 2014
     permalink
    Marylove tak 2m są zadaszone a 4m już poza dachem, generalnie wyszło sporo tarasu :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.