Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 5th 2014
     permalink
    Oooo, bosko, dzięki! Muratora miesięcznik?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2014
     permalink
    miesiecznik swoja droga ale FORUM to skarbnica wierzy
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 5th 2014
     permalink
    Hydzia, dzięki ogromne!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 8th 2014 zmieniony
     permalink
    czy ktoras z was sie skusila moze na zakup regalu metalowego (takiego garazowo-spizarniowego) w biedronce? zastanawiam sie jak on sie sklada i czy musi byc jako 1 czy da rade bez skladania zrobic go na podwojny


    Ubrania mlodej przestaly sie juz miescic w garderobie i komodach(3szufladowe dwie komody malm w pokoju a w garderobie 2 spore wieszaki z ikei to nie bylo juz gdzie odkladac ciuchow!!!) wiec musielismy dokupic szafe garderobiana do garderoby bo na zabudowe nas na razie nie stac . Kupilismy u TEGO sprzedawcy, przesylka ekspresowa, i chociaz szalu jakosciowego nie ma to przy tej cenie w sumie niczego wiecej sie nie spodziwalam. Zeby przechowac bluzki,bluzeczki i kardigany sie nada. W prawdzie 2 troczki dolne do wiazania urwalam nim domocowalam material do stelaza, a polki sa kartonowe wiec duzego obciazenia nie udzwigna to wydaje mi sie ze lepsze takie rozwiazanie niz trzymanie ubran w kartonach.
    W ogole to zrobilismy manewr i montowalismy z przodu co druga poprzeczke wiec niby polek mniej ale bardziej "ustawne"

    dsa
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2014
     permalink
    Hyde przecież zrobienie regału do garderoby to nie jest wieki wydatek. Obecnie do mojej będę dorabiała jeszcze jeden bo chce mieć posegregowane pudełka na buty wiec 300 złotych musze wydać a zawsze lepsze to od tych tanich.

    Ada moja jako, że sama dobie finansuje meble do pokoju to drogą oszczędności kupiła taki regal z ikea


    Jest stabilny i solidnie wykonany. Na jej szczęście nie ma dużo ubrań jak na dziewczynę no i wszystko ma w pokoju bo dodatkowe pomieszczenie na razie służy jako "pustostan".

    Treść doklejona: 09.11.14 11:39
    W temacie mebli nie ma kupionego jeszcze stołu. ... albo cena masakra albo tandeta totalna:(
    Czekam tez na wykonanie komody i zamknięcie boku kominka ta sama płyta co komoda bo chowam tam deskę do prasowania i drabinkę. Jedyne z czego zrezygnowałam to z szafki pod umywalkę w kotłowni. Stwierdziliśmy, że raczej się nie przyda.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 11th 2014
     permalink
    Ladybird76: Hyde przecież zrobienie regału do garderoby to nie jest wieki wydatek.

    zrobienie szafek garderoby to minimum 500zl. nie mam tyle zbednej kasy a ten regal co kupilismy kosztowal 75zl wiec cena nieporowywalna. No i mi najbardziej zalezalo nie na wieszakowym rozwiazaniu jak w szafie ale na typpowych polkach


    Ladybird76: Ada moja jako, że sama dobie finansuje meble do pokoju to drogą oszczędności kupiła taki regal z ikea

    moja mloda tez sama urzadzala swo pokoik, kupila sobie biala serie malm (komody, biurrko, regal na ksiazki)


    Ladybird76: W temacie mebli nie ma kupionego jeszcze stołu. ... albo cena masakra albo tandeta totalna:(

    a ogladalas stoly u tego sprzedawcy z allegro co ci polecalam? u nas wszyscy ktorzy od niego kupili sa zadowoleni
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 11th 2014
     permalink
    Ja się napalilam na stół minimal z hazel wood. Widziałam też podobny na allegro z litego drewna.
    Hyde podaj jeszcze raz namiary na Twój stół.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 11th 2014
     permalink
    kupowalismy u uzytkownika SANDOW
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 11th 2014
     permalink
    Hyde z moim wybieramy się oglądać stoły sandow. Chce z jasnego drewna ale najczęściej jak stół fajny to krzesła masywne... Zależy nam aby wymiarem był ok 140x85 a po rozłożeniu nieistotne...

    Treść doklejona: 11.11.14 22:11
    W takim kolorze szukam stołu
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 13th 2014
     permalink
    Madzinka pokaż ten stół bo coś nie mogę znaleźć.

    Szukam też stołu z litego drewna dla nas rozkładanego, coś ala TEN
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 13th 2014
     permalink
    Manga wpisz sobie w googlacj hazel wood i tam stół minimal
    Jest ekstra według mnie. Natomiast chyba nie na moja kieszeń, można znaleźć podobny z tysiak tańszy.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 13th 2014
     permalink
    Fajny! Tylko dla mnie odpada bo nie widzę by był rozkładany.
    Planuję do stołu z drewna litego właśnie krzesła dsw.
    A ile u nich kosztuje ten minimal i jaki wymiar?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    az sobie te krzesla wygooglowalam, odlotowe :)

    Mangaa a moze taniej wyszloby zamowic taki stol u stolaza? nie masz jakiegos zaprzyjaznionego?
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 14th 2014 zmieniony
     permalink
    Nie mam dobrych doświadczeń ze stolarzami, po tych akcjach ze schodami i teraz buble w kuchni wychodzą... Że nie wiem czy bym się odważyła robić kimś z okolicy.
    Chociaż powiem Ci, że mam jednego w miarę zaufanego co nam robił barierkę, ale ten z kolei non-stop przedłuża terminy realizacji. Znając go bujalibyśmy się z tym pół roku jak nie dłużej.
    Ale zapytamy go jutro.
    Napiszę też do Hazel wood ale już widzę tę cenę... My chcemy 160/100 rozkładany do ~250/100.

    Treść doklejona: 14.11.14 09:59
    Hydzia krzesła są cudne.
    Ofkors kupimy inspirowane bo oryginalne z tego co wczoraj patrzyłam to nawet 400 funtów za sztukę. :confused:
    Trochę bardziej niż z hazel wood podoba mi się coś takiego, bo bardziej naturalny efekt
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Mam nadzieję, że mój stolarz nie nawali;) W przyszłym tygodnu przyjeżdża z garderobami - kuchnia będzie ostatnim "meblem" zajedzie w okol. 10 grudnia - wtedy to już chyba będziemy mieszkać.

    Ps. Jadę na budowę z odkurzaczem - zaczyna się sprzątanie.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Aneta powodzenia!
    A propos sprzątania - to my we wtorek (wiem wiem święto, ale każda okazja jest dobra, bo n co dzień nie ma z kim małej zostawić). Nie wiem czy pamiętacie tam gdzie siedzi mój M mniej więcej była ścianka działowa i garderoba. Musieliśmy tę ścianę wybić by miejsce na łożko uzyskać, no i teraz mamy całkiem dużą sypialnię.
    Sypialnia wysprzatana, jutro kolejne pomieszczenia na górze.
    Tylko trochę się martwię że sporo się i tak nasyfi bo w korytarzu będziemy mieli jeszcze szlifierkę gładzi zrobioną.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Mangaa a ze zapytam, macie duza jadalnie? bo ten stol wydaje sie nawet wizualnie ogromny no i w sumie tych krzesel tez szkoda by bylo wsuwac jakos mocniej. My mamy salon tylko 27m2 i teraz widze ze i z 10wiecej by wcale za duzo nie bylo zwlaszcza jak przychodzi do wiekszej ilosci gosci. Nasz stol ma 80x140 i przy 8 krzeslach mowiac szczerze na codzien to w zupelnosci wystarcza ale juz przy okazji swiat rozklada sie do 270 czy nawet 3m i wtedy akurat na 12osob jest ale w salonie juz trzeba kanape do sciany dopchnac i kombinowac z lekka zeby bylo jak sie przzemieszczac. No i blad podstawowy to lampa nad stolem - w naszym przypadku na co dzien jest idealnie bo nad stolem ale juz jak go przestawiamy na swieta, urodziny czy wiekszy zasiad to robi sie beznadziejnie bo lampa z boku a i glowa mozna w nia przywalic stol boczkiem wymijajac ;)


    a co do kurzenia sie to mozesz gore jakos ochronic sprobowac, nie myslalas zeby kupic takie specjalne foliowe drzwi do zaklejania wejsc do pokoi? koszt sztuki to ok 80zl ale u znajomych sie sprawdzilo w bloku przy remoncie
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Hyde my mamy 46m2 salon.
    Rozłożony stół w sumie będzie ok i jak postawimy równolegle i prostopadle do wykuszu. Co do oświetlenia to też własnie tego nie przewidziałam (jeśli stół będzie prostopadle) , ale mamy nad tym miejscem tez kilka punktów świetlnych wypuszczonych więc najgorzej nie powinno być, w końcu rozkładany będzie dosyć rzadko.

    M położył pod drzwi taką piankę, coś tam powinno pomóc. Z drugiej strony jestem świadoma, że jeszcze ten pył budowlany będziemy sprzątać miesiącami.. ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    no to roznica w metrazu kolosalna ale u was w ogole dom duzo wiekszy niz nasz (cale 122m mamy)
    a rozkladanie stolu faktycznie sporadyczne, u nas taki po calosci jest 3-4razy w roku rozstawiany i wtedy jest prostopadle do lampy "nadstolowej" a tak jak nawet 2 znajome pary przychodza to sie miesci spokojnie pod lampa
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Dzięki Manaago:) U nas też niestety sporo pyłu i kurzu - myślę że co najmniej kilka sprzątań przed nami.
    --
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Mangga jak Ty dajesz radę ? :)
    Mi też jeszcze została masa do sprzątania ale wystarczy że zrobię obiad i brzuch spina...
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 14th 2014 zmieniony
     permalink
    Maxi na szczęście mnie tego typu problemy omijają. Jestem normalnie aktywna póki co, a że mam małą rozrabiarę w domu to dziękuję Bogu za to codziennie.
    Oczywiście wszystko w miarę oszczędnie robię i powoli ale sprzątać mogę.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Manga nie będzie źle. ... odkurzacz budowlany jak znalazł na taki pył i systematyczne sprzątanie. ...

    Salon masz bosko duży. ... Mój taki jak u Hyde....
    U mnie stół tylko będzie przemieszczany na długości. Stoi w świetle wejscia do kuchni. Myślę jeszcze nad szklanymi drzwiami w kuchni abym mogła ja zamknąć.

    Jeśli chodzi o lampę to jeszcze nie mam ani jednej w salonie. Nie wiem na co się zdecydować. Niewątpliwie chciałabym plafon ale nie wiem czy nad stołem czy nad wypoczynkiem. Podoba mi się tez taka opcja
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Mangaa my też takie krzesła planujemy, bardzo mi się podobają. Wybieracie jakieś kolorowe? Ja chyba białe wezmę. Z oparciami czy bez?
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Lady, fajne te kule, masz gdzies zblizenie na nie albo nazwe?? moja kolezanka szuka wiekszej kuli - plafonu wlasnie
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Wybieramy białe i szare, bez podłokietników. :)

    Treść doklejona: 14.11.14 22:53
    Dziewczyny a znacie jakieś fajne sklepy z narożnikami?
    W Ikei nie ma nic co by nas zainteresowało.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Manga brw ma sporą ofertę narożników.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Manga będziesz krzesła zamawiała na internecie?
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    Ja teraz w mieszkaniu mam meble Agpol i do domu też chyba u nich zamówię. Co prawda narożnik i nie wejdzie, ale ten model stark bardzo mi się podoba. Ja chyba kanapę paris z hokerem zamówię, podobają mi się te przeszycia jak na odwrotnej stronie :).
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    ja ostatnio kupiłam krzesła i fotele Jadik - jesteśmy b. zadowoleni:)
    Mają też stoły, dość nietypowe, mi się takie podobają
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    Super narożniki ma Agata. Mamy jeden, Teściowie też i do domu też będziemy brali od nich.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 15th 2014 zmieniony
     permalink
    Madzinka nam by sie naroznik tez nie zmiescil wiek kupilismy kanape i zeby "oszukac" troche i miec cos ala naroznikowego dokupilismy kwadratowa pufe ;)
    no i tak sobie pomyslalam ze przy nieduzym salonie jaki mamy naroznik jest jednak bardziej klopotliwy bo juz nie pokombinujesz z ustawnoscia np przy jakiejs imprezie wiekszej no a taka kanape to zawsze jakos ewakuowac mozna ;) No i u nas priorytetem bylo rozkladanie i przyzwoita powierzchnia spania bo nie mamy pokoju goscinnego a czasami ktos na noc zostaje

    tak u nas to wyglada
    sda
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    Hyde ilu Was tam usiądzie? Bardzo malutka ta kanapa i jak dobrze widzę nachodzi na okno?

    Jednak ustawienie salonu ma znaczenie tj czy na długości czy na szerokości. U Ciebie pewnie dużo przestrzeni od strony stołu co dla mnie jest zaś ograniczeniem.


    Manga kurcze ładne te krzesła dsw. Chciałabym je na żywo zobaczyć ale... ale nie mogę nigdzie znaleźć buuu

    Treść doklejona: 15.11.14 18:40
    Ogólnie zyskałam jeden pokój dla gości. .. moja starsza Cora się wyprowadziła wiec chwilowo mam kolejne pomieszczenie wolne....

    Człowiek buduje dom z myślą o dzieciach a dzieci z domu idą :( dobrze, że mam jeszcze jena...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    tak, nachodzi na jedna z witryn ale nam to w niczym nie przeszkadza bo i tak sie jej nie uzywa a drzwi bez problemu otwieraja sie na cala szerokosc
    a kanapa chyba standardowa 2metrowa; spokojnie siadamy cala rodzina, jak przychodza znajomi na mecz to po prostu zdejmuje sie ta boczna poduche i siedzi wygodnie 4 doroslych i najmlodszy kibic. Za to powierzchnia spania to 1,5m wiec ajk nocowala kuzynka z 2 dzieciakow to we trojke mogli spac


    Ladybird76: Ogólnie zyskałam jeden pokój dla gości. .. moja starsza Cora się wyprowadziła wiec chwilowo mam kolejne pomieszczenie wolne....

    no zobacz, dopiero go urzadzala a tu myk zrobila; sluby i wnuczki tez w planach?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 15th 2014 zmieniony
     permalink
    Wnuki nie w planach... Obecnie niańczą psa😆 Ślub tym bardziej.... weszła drugi raz do tej samej wody. Może wytrwa?

    W temacie urządzania wnętrz. Mój mąż pojechał do IKEA po stół. Wymiarami miał być 140x85. Przyjechał, zabraliśmy się za składanie i jak staną w pionie przeraziłam się. Stół miał 174x90 - masakra. Pomylił się i do tego jeszcze mnie opierniczył wrrrr. Zadzwoniłam do ikea, zapytałam czy poskładany stół mogę rozłożyć i oddać? - nie ma problemu dowiedziałam się a więc oddelegowalam męża.
    Ciekawe co teraz mi dostarczy?
    Niestety ten wielki boski ale nie dla Nas bo mamy na niego za mało miejsca na wejściu do kuchni i za bardzo musielibyśmy go obchodzić.

    Poza tym dzisiaj "przeswietlalismy" drzewa, piła poszła w ruch i takim oto sposobem mamy ładna ilość drewna, które jak wyschnie do kominka będzie jak znalazł :) Wszyscy się śmieją, że z piła i siekierą jestem w żywiole 😁
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    a jakie to drewno macie? bo nie kazde sie do kominka jednak nadaje
    mam nadzieje ze dobry stol mezu dowiezie, pochwal sie jak postawicie, w ogole mialas dac babo zdjecia i sie ociagasz
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 15th 2014 zmieniony
     permalink
    Hyde u walić się nie ma czym jeśli idzie o wnętrza. Proste bez uniesień a stół ikea (jak większość moich mebli) w jasnym kolorze. Brakuje nam jeszcze krzeseł. Świetne są te co manga pokazała i chętnie je zobaczę na żywo bo hmmm do mojego stołu idealnie by pasowały.

    Nowy stół będzie jutro. Dzisiaj zabrakło Hahahahah

    Drewno do kominka to lipa i brzoza i liściaste samosieja oraz akcja. Mam nadzieje, ze mogą być takie?:angry:

    Treść doklejona: 15.11.14 22:56
    Z tego co wiem to idealna jest akacja. Jutro idę za plot ciąć ja na mniejsze kawałki bo dzisiaj sił zabraklo. Mam sporo przygotowanych konarów do pociecia nie wspominając ile do wycięcia.... bardzo dużo lipy się u zbierał przy przeżedzaniu jej a w najbliższym czasie dojdzie z jedna lub dwie brzozy:) no i jak się okazuje miejsca mało na jednej palecie na której zaczęłam składowąć to wszystko.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    zawsze jest sie czym chwalic, kazda ma inny gust ale ja bardzo ale to bardzo lubie ogladac nowe wnetrza! dawaj chociaz fote schodow i kuchni KONIECZNIE


    akacja jest z tego wszystkiego najlepsza, duzo jej masz? bo ogolnie na meble ogrodowe baaaardzo jest polecana (sama z akacji bralam wlasnie)
    teraz tylko musicie dobrze poukladac do suszenia i do kominka bedzie jak znalazl (chociaz nie wiem czy juz w te zime); ktos mi kiedys powiedzial ze brzoze trzeba obrac z kory i wtedy nie kopci szkla, no ale my tak nie robimy bo w sumie brzozy uzywamy tylko do rozpalenia a palimy grabem (chociaz palimy to szumnie powiedziane bo kupilismy 5m3 jak sie wprowadzalismy w 2012 i ponad polowe jeszcze mamy)
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 15th 2014 zmieniony
     permalink
    Ja takie eamsowate (bo też te krzesła tak się nazywa - eamsy) widziałam w Agacie w Katowicach, nawet sobie wypróbowałam, czy wygodne. A niedawno katalog chyba z praktikera mąż przywiózł i też były.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    Hyde akacji mam bardziej dużo do tzw prześwietlenia. Nie znoszę jej wrrr ale będziemy zbierać, obrabiać i składowac.

    Jeśli chodzi o wnętrza to już kiedyś pokazywałaś tutaj. Łazienki wszyscy widzieli, kuchnie tak samo. Szału nie ma. Ma nam służyć. Brakuje jeszcze np lamp, stołu, krzeseł. ... stolika pod tv, który wykonuje nam znajoma i zamknięcia kominka na bocznej wnęce to co u Ciebie z lewej strony.

    Hyde Ty wrzuć zdjęcie części Jadalnianej. Tej strony nigdy nie pokazywałaś :)

    Treść doklejona: 15.11.14 23:04
    Madzinka a to były takie a'la emasy?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 15th 2014 zmieniony
     permalink
    nawet nie weim czy mam takie zdjecie, no poza takimi roodzinnymi zrobionymi przy okazji jakiegos "zasiadu"
    na szybko to mam tylko samego stolu i witryby bo pokazywalam dziewczynom po zakupie

    vds
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    Madzinka a to były takie a'la eamasy?

    Hyde stół świetny i krzesła tez. Jaki on długi?
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    Lady ja ich na razie nie kupuję, są w planach myślę na tak za 2 miesiące.
    Ale też nie kupię dopóki na nich nie usiądę. :wink:
    A skoro Madzinka pisze, że są w Agacie w Katosach to się tam wybiorę.

    Narożniki kurde ciężka akcja bo ja szukam prostego bardzo a teraz wszystkie tak ubzdyczone, że żaden ale to żaden mi nie podchodzi.
    Patrzyłam wczoraj na stronie BRW i wielu wielu innych nic mi nie podchodzi. A salon mamy duży, ale prostokątny, nie kwadratowy więc interesuje mnie jak już eLka.
    No nic Agata pozostała zatem, będę czegoś szukać.

    Treść doklejona: 15.11.14 23:35
    madzinka83: Ja chyba kanapę paris z hokerem zamówię, podobają mi się te przeszycia jak na odwrotnej stronie :).

    Hokerem? W sensie fotelem, si?
    No też opcja przez nas rozważana.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    Ladybird76: Hyde stół świetny i krzesła tez. Jaki on długi?

    thx, tak jak pisalam - 140x80 normalnie , rozklada sie do 2,7m czy 3m (juz nawet nie pamietam)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    Ja rozważałam narożnik i długo za nim jeździłam. Agate w Katowicach 4 razy odwiedziłam jak nie więcej. Mama sobie kupiła rogowke PISA NEW ale zmieniliśmy kolory. My Ostatecznie zdecydowaliśmy się na sofę z fotelem z ikea i to był dobry wybór. Popieram tez to co Hyde napisała, że sofę można szybciej przestawić niż rogówke. U mnie dodatkowo fotel służy jako podnóżek :)

    Rogowki Agaty wydaja mi się kiepskie jakościowo... ta od mamy juz jest po reklamacji... Starsza Cora ma rogówke z ikea i jest jakaś taka lepiej wykonana.

    Parę dni temu byłam w Agacie za krzesłami ehhh

    Treść doklejona: 16.11.14 00:00
    Hyde na zdjęciu wygląda na dużo dłuższy.... i fajnie, że ci krzesła 3 pod niego wchodzą. Mocno ci wychodzi na pokój? a pytam ze względu na krzesła pod ścianą. ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 15th 2014 zmieniony
     permalink
    nasza kanapa tania nie byla a po 2 latach wiem jedno - drugi raz bym jej nei kupila, poduchy sie odksztalcily i te w oparciu i te lezace (mlody uwielbia je 'ujezdzac' czyli na nich siada czy to na kanapie czy zrzucajac na podloge); w kazdym badz razie nikomu nie polece emka meble


    Lady tak na codzien jest w miare dosuniety do sciany, jak przychodza goscie to wtedy przesuwamy zeby bylo wygodnie siedziec; jak nie zapomne to jutro postaram sie zrobic sensowna fotke zeby wam pokazac
    przy nierozsunietym stole 3 krzesla spelniaja swoja role i spokojnie 3 osoby siedza przy tym boku, jak rozstawimy to jest na 12 krzesel na luzie
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    Hyde fajny ten stół, w moim stylu. :D
    W sensie solidny się wydaje.

    Mówisz Lady, że kiepsko wyglądają? No coś czuję, że to będzie temat na którym się zawieszę na dłużej... Po prostu nic mi nie siadło jeszcze konkretnego.

    Treść doklejona: 16.11.14 00:12
    Lady daj foty jakieś :D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    Manga ale to co dla mnie bleee dla Ciebie może być ok. Jak widzisz Ja wybrałam tandetna dla wielu ikea ale uwielbiam ją za prostotę i co najważniejsze za podejście do reklamacji.

    Zdjęć ostatnio nie robie bo nie ma co. Czekam na kilka wykończeń wtedy fotki pstrykne.
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    Ja tez w Ikea lubię prostotę. Ale nic nie podchodzi mi teraz. Może dlatego, że patrzyłam w necie.
    Trza po prostu rundkę zrobić w Katowicach i obadać temat.
    --
    •  
      CommentAuthorlewka
    • CommentTimeNov 16th 2014
     permalink
    podczytuję wątek, a teraz czuję, że muszę się odezwać :-)
    mangaa:
    Narożniki kurde ciężka akcja bo ja szukam prostego bardzo a teraz wszystkie tak ubzdyczone, że żaden ale to żaden mi nie podchodzi.
    miałam ten sam problem rok temu, wszystkie sklepy objechałam, brw, agatagata, nawet Ikea. W końcu znalazłam prosty i świetny duży narożnik w VOXie Lars nawet na taką tkaninę odporną na plamy, zniósł najpierw sporo ulewania, a teraz rozgniecionego jedzenia i wylanego picia
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.