Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeMay 29th 2011 zmieniony
     permalink
    nie depiluję się :) minęły 2 lata, mam pojedyncze włoski (3 pod jedna pachą i 5 pod drugą) które bym usunęła ale postanowiliśmy zacząć się starać o dzidziusia :) a te kilka włosów golę maszynką kiedy mi sie przypomni, czasem to jest nawet miesiąc :)
    --
  1.  permalink
    to skoro tak, to chyba nie zmienię zdania i ufam, ze będe tak zadowolona jak Ty :)
  2.  permalink
    i jestem po pierwszym zabiegu, nie było tak strasznie jak myslałam :) teraz trzeba poczekać na wypadnięcie włosów..... :cool:
    • CommentAuthorkate25
    • CommentTimeApr 19th 2014 zmieniony
     permalink
    Hej, uzywa ktoras z was elle macpherson maszyne do usuwania laserowego wloskow? Planuje kupic jakas i ta "wyglada" na taka lepsza ale nigdzie nie moge znalezc opinii na internecie:confused: nie chce tu nic reklamowac zeby nie bylo a nie chce wydac niepotrzebnie pieniedzy. A jesli nie ta to ktora maszynke polecacie?
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 13th 2014
     permalink
    Dziewczyny, a czy któraś z Was próbowała zabiegu Venus Legacy? Działa, nie działa? Nie spodziewam się aż tak spektakularnych efektów jak na zdjęciach w necie, ale jakiś drobnych - tak. Wcześniej miałam robioną endermologię i byłam całkiem zadowolona. Po 10 zabiegach skóra była bardziej "zwarta"...
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeAug 13th 2014
     permalink
    Czy Ktos slyszal o usuwaniu zbędnego owłosienia kauczukiem?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.