Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeApr 28th 2013
     permalink
    Z Dyrekcyjna mam złe wspomnienia. Zreszta przed chwila miałam tel od mojego byłego gin i powiedział ze tam jest lekarz który specjalizuje sie w prowadzeniu ciąży mnogich.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeApr 28th 2013
     permalink
    U, fajnego masz gina, że w niedzielę nawet do Ciebie dzwoni :)
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeApr 28th 2013
     permalink
    Koniecznie niech gin na usg określi ilo owodniowa i ilo kosmówkowa jest ciąża. Czasami już w 12tc ciężko to zobaczyć, wtedy zawsze pytają o pierwsze usg.
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeApr 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Ok będę pamiętać. Do mojego gin mam nawet tel prywatny wyraźnie w dopóki nie znajdę prowadzącego mam z nim stały kontakt

    Treść doklejona: 29.04.13 13:22
    Czy któraś z was zna dr. Markuszewskiego???
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 29th 2013
     permalink
    Polecam Panią dr. Gizelę Jakubowicz,oraz Pana prof.Pałczyńskiego
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Polecam doktora Marcina zborowskiego przyjmuje w szpitalu na Borowskiej oraz w przychodni MedFemina ul kukuczki ...Bardzo Bardzo goraco polecam
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Miałam mieć trojaczki ale niestety jedno zmarło i bedą bliźniaki. I właśnie dlatego nie chcą lekarze podjąć sie prowadzenia tej ciazy bo jest zagrożona, bo tylko dwójka żyje a trzecie w każdej chwili może spowodować poronienie!!!!!! O ile sie pecherzyk nie wchlonie razem z tym zmarłym maleństwem. Nie jest mi łatwo w takiej sytuacji. Zreszta lekarze nie maja doświadczenia w takich przypadkach i sprzętu by nawet stwierdzić jebana kosmowkowosc. Azja 4 przeczytaj wcześniejszy post to będziesz wiedziała co to za mecz. :devil:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Hecate, dla mnie dziwne jest, że nikt, żaden lekarz nie chce prowadzić Twojej ciąży. Przecież leczysz się w dużym, bardzo dużym mieście :) I dziewczyny Ci podawały namiary na lekarzy. Ale nieee, każdy odmawia.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    azja_4: moze stad nie chca jej prowadzic ciazy?

    No bez jaj, od kiedy to lekarze, żaden ale to żaden nie chce prowadzić ciąży ? Chyba ktoś musi, czy ja się mylę...
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    penny 40 kg przy wzroscie 165 - myslalam, ze przy takiej niedowadze, to zanikaja miesiaczki, a dziewczyna zaszla w ciaze z trojaczkami, szok, nie?
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Skierowano mnie na patologie ciazy by w szpitalach mnie prowadzili bo jeden lekarz mówi mi jedno a drugi drugie. Mieszkam może one dużym mieście ale pracują w przychodniach sami lekarze bez specjalizacji a ja potrzebuje kogoś kto sie zna na takich przypadkach.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Jak coś to mój lekarz w Łodzi prowadził niejedną mnogą ciążę, w tym również trojaczki ;) Coś nie wierzę, że we Wrocławiu nikt nie chce prowadzić ciąży bliźniaczej ;)
    Zresztą mnie już Hecate rozwaliłaś od samego początku, pisząc w każdym możliwym temacie, że będziesz mieć trojaczki, chociaż pod kartą pisałaś, że na usg były dwa echa zarodków i jeden pusty pęcherzyk...zatem chyba lekarz Cię uświadomił, że w takim przypadku szansa na to, że w trzecim pęcherzyku pojawi się zarodek jest dużo mniejsza...
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Hmmm a ją gdzieś już czytałam że pęcherzyk się wchłonął i nie ma po nim śladu...

    Dokładniej rzecz biorąc, napisała to dwa dni temu pod swoją kartą :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Obdzwonilam wszystkich lekarzy każdy liczy na kasę ja nie mogę czekać na wizytę do lipca muszę być co najmniej ci 2 tyg u gin na katroli. Dlatego jutro (mimo ze byłam w piątek ) znów idę do gin a w środę jadę do szpitala zarejestrować sie do programu badań rządowych. Na patologi ciazy. Zreszta nie powinno was to obchodzić. Ale są takie czasy ze lekarze liczą na kasę w takich przypadkach bo wiedza ze sporo zarobią. :sad:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Hecate ale to chyba jest tak że lekarz nie może Ci odmówić usługi czyli w tym wypadku prowadzenia ciąży... czy się mylę?
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Może o ile nie jest w stanie jej prowadzić. Dzwonilam obdzwonilam wszystkich lekarzy którzy przyjmują na fundusz. Zobaczymy może w szpitalu na patologi ciazy znajdzie sie lekarz który poprowadzi ciążę i zleci mi w końcu toksmoplazmoze, różyczke itp.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    To żaden lekarz nie dał Ci skierowania nawet na te badania!? :shocked:

    A dzwoniłaś do dr. Bielasika z Feminy? No kurczę, piszesz, że kupisz kocyk z imieniem dzieci za prawie 150, a nie wolisz tego wydać na tak ważną wizytę? Serio, ja bym to dwa razy przemyślała...
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Tak kupię z becikowego a nie teraz zaraz natychmiast. Niech dzieci maja pamiątkę.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Hecate, to zapytam się trzeci raz - a Femina? Masz na fundusz, lekarz polecony, od patologii. On też nie chce prowadzić?
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Tak do niego tez dzwonilam. Jutro idę do Markuszewskiego zobaczymy co powie.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Tak kupię z becikowego a nie teraz zaraz natychmiast. Niech dzieci maja pamiątkę.


    Zrobisz jak uważasz. Mnie się też nie przelewa i pieniądze z becikowego przydały się na cos innego, praktycznego i to przy jednym dziecku, przy dwójce takich rzeczy będzie podwójnie więcej.

    Synek nie ma pamiątki w formie kocyka z imieniem, ale mam dla niego pudełeczko z jego pierwszymi maleńkimi rzeczami: skarpetusie, mała buteleczka ze szpitala, jego pierwsze ubranko... itp... plus oczywiście zdjęcia. Myślę, że takie z pozoru nieistotne rzeczy będą miały dla naszych pociech bardziej sentymentalne znaczenie niż kocyk z imieniem... Nie chcę się wtrącać i bron Boże nie pouczam, ale przemyśl jeszcze sprawę.
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Oczywiście ze takie pamiatki tez zostawiam. Julia ma opaski ze szpitala, czapeczke nic która mnie szyki i nawet identyfikator odwiedzajacego ojca bo wtedy były jeszcze :)skarpeteczki i ubranka. Teraz lale w większości chodzą :)
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Hecate26: Może o ile nie jest w stanie jej prowadzić. Dzwonilam obdzwonilam wszystkich lekarzy którzy przyjmują na fundusz. Zobaczymy może w szpitalu na patologi ciazy znajdzie sie lekarz który poprowadzi ciążę i zleci mi w końcu toksmoplazmoze, różyczke itp.


    Hecate, mam przyjaciółkę, która całą ciążę chodziła do lekarza na NFZ i nie było z tym żadnych problemów. Na brochowie jest przychodnia w szpitalu. Nie trzeba się rejestrować- przychodzisz, zajmujesz kolejkę, czekasz.

    Ponadto, ponieważ sama całą ciążę miałam zagrożoną ilekroć istniała taka potrzeba (często nawet co 3-4 dni), ilekroć coś mnie niepokoiło, jechałam na najbliższą IP (w moim przypadku był to Akademicki Szpital Kliniczny) i tam również świetnie się mną za każdym razem zajmowali.

    Ponadto świetnie wyspecjalizowanym szpitalem zajmującym się trudnymi ciążami we Wrocławiu jest szpital przy ul. Borowskiej i jestem niemalże pewna, że tam również funkcjonuje przyszpitalna przychodnia.

    Co do modelu wychowania się nie wypowiadam, bo jestem po uszy zakochana w rodzicielstwie bliskości. Chociaż Twoje podejście mnie tak na prawdę już nie dziwi, bo mam je na codzień w swojej rodzinie ilekroć zawiążę syna do chusty, bądź dam mu mokrego buziaka.
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    A wy myślicie ze nie byłam na Borowskiej??? Otóż byłam w kwietniu i Umówili mnie dopiero na 7 czerwca bo wprowadzili rejestrację. W tym czasie musiałam choć chodzić na USG więc rejestruje sie gdzie sie da co jakiś czas. I szukam lkarza który łaskawie sie mną zajmie. Moja koleżanka tez nie miała problemu i chodziła z blizniakami na J. Narodowej ja tam byłam i odesłano mnie z kwitkiem. Ze jak coś to tylko prywatnie inaczej mam nie przychodzić. Jest mi smutno z tego powodu bo nie mam pojęcia co jest ze mną nie tak skoro mam takie kłopoty z lekarzami. Szkoda ze ten co prowadził mnie z córka jest na emeryturze :devil:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Zadzwoń do przychodni Eskulap (na Bulwarze Ikara). Nie wiem czy w ciążach mnogich się specjalizują ale mają tam porządny sprzęt do usg, i lekarze w porządku. Nie wiem niestety jak z terminami obecnie.
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Dzwonilam tylko prywatnie.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Hecate, a jaki powod Ci podaja jak nie chca prowadzic ciazy?
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Duże zagrożenie i trudna ciąża. Tyle. Ostatni mi powiedział ze dopiero robi specjalizacje i nie może wręcz prowadzić takiej ciazy. Zobaczę dziś idę do gin na 11:15 może on sie zgodzi ponoć prowadził juz trudne przypadki.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Hecate, kurka, ale to tylko ciaza blizniacza! W szoku jestem, ze zaden lekarz nie chce sie tego podjac. Chyba, ze masz jakies choroby/dolegliwosci, ktore powoduja, ze ciaza jest powaznym zagrozeniem. A tak w ogole to lekarz moze odmowic prowadzenia ciazy?
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Nie wiem czy może czy nie. Jak sie nie zna to chyba tak ale moim zdaniem nie powinien wogule w takim przypadku przyjmować. Nic mi nie jest, czuje sie dobrze, nie krwawie ani nic z tych żeczy. Nie wiem dlaczego ale tak niestety jest ze odmawiają. Może przez to że ważę jak kurczak. Nie wiem. :sad:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Hecate26: Może przez to że ważę jak kurczak.

    A oni w tych wszystkich przychodniach, które obdzwoniłaś, mają chyba telefony z kamerami, skoro mogli ocenić, że jesteś chuda, tak? :tongue: No chyba, że próbując umówić się na wizytę, podawałaś swoją wagę :tooth: Zdaje się, że trzeba raczej podać swoje dane, czasem pesel, ale wagę?
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Nie mówię o tych przychodniach gdzie byłam osobiście bo jak nam coś pod nosem to idę a nie wydzwaniam i ideał sie ode mnie w końcu trollu.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Hecate26: ideał sie ode mnie w końcu

    Ale że co?
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Hecate26: A wy myślicie ze nie byłam na Brochowie??? Otóż byłam w kwietniu i Umówili mnie dopiero na 7 czerwca bo wprowadzili rejestrację.

    Wiesz co Hecate, wybacz, ale myślę, że nie byłaś na Brochowie. Żeby nie wyjść na gołosłowną pozwoliłam sobie na brochów zadzwonić. Rejestracja do poradni ginekologiczno- położniczej NIE obowiązuje, wystarczy przyjść od poniedziałku do piątku w godzinach 8-13, mieć przy sobie dowód osobisty, zająć miejsce w kolejce i cierpliwie czekać aż cię lekarz przyjmie.

    Podobna info informacja widnieje na stronie szpitala tutaj, a pod numerem 71 342 86 31 wew. 225 miła pani poinformuje, że rejestracja nie obowiązuje, że trzeba po prostu przyjść.
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    annie - już na innym wątku Hecate została zdemaskowana jako troll. Tak więc naprawdę, nie nabijamy się z Bogu ducha winnej kobiety, tylko z kogoś, kto przywłaszczył sobie czyjąś historię albo zmyślił ją na potrzeby tutejszej bytności. Takie byty trzeba tępić.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Jak dzwonilam to mnie zarejestrowano. Zreszta wtedy babeczka powiedziała mi ze ogólnie do przychodni tez trzeba sie rejestrować. Nie wiem kto odbierał tel bo wróżka nie jestem ale jak mówisz ze nie trzeba rejestracji wcale to dziś tam podjade osobiście i zobaczę co i jak bo i tak jadę na Powstanców więc daleko nie będzie i sie dowiem dokładnie. Dziękuje za info.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Hecate - rozróżniaj "Eeee" od "Zgłoś do moderacji".
    Nie musisz przy każdej mojej wypowiedzi wcisnać to drugie :tongue:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Dzwoniłam na Borowską w tej chwili i połączono mnie bezpośrednio z lekarzem, po usłyszeniu że w kwietniu taką info dostałam. Lekarka powiedziała ze nie trzeba sie rejestrować i nie wie która z pań pracujących wprowadziła mnie w błąd.Jako nagły szybki wypadek zarejestrowała mnie na piątek na 9:30.Dziękuje że wyprowadziłyście mnie z błędu ale taką info dostałam w szpitalu a osoba z którą rozmawiałam w kwietniu poniesie konsekwencje.


    [wymoderowano]
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Ale chrzanisz jak potłuczona. Borowska i Brochów to dwa różne szpitale. Piszesz:
    Hecate26: Lekarka powiedziała ze nie trzeba sie rejestrować
    a następnie, że:
    Hecate26: Jako nagły szybki wypadek zarejestrowała mnie na piątek na 9:30.


    Gubisz się już?
    I odpowiadam Ci tylko dlatego, że wpieniają mnie takie ewidentne ściemy.

    Mónikha: annie - już na innym wątku Hecate została zdemaskowana jako troll. Tak więc naprawdę, nie nabijamy się z Bogu ducha winnej kobiety, tylko z kogoś, kto przywłaszczył sobie czyjąś historię albo zmyślił ją na potrzeby tutejszej bytności. Takie byty trzeba tępić.


    Masz rację. Przym ja się nie nabijam, a jedynie prostuję fałszywe informacje odnośnie wrocławskich szpitali. Zaraz wyjdzie, że Wrocław to jakiś trzeci świat pod względem opieki nad ciężarną.
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Hecate26: osoba z którą rozmawiałam w kwietniu poniesie konsekwencje.

    Już to widzę! Niesamowitą moc stwórczą masz :cool:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Nie gubię sie bo ta informacja że nie trzeba się rejstrować mną trzepnęła więc zadzwoniłam nie mogę dziś tam jechać bo mam wizytę u innego gin i 7 letnie dziecko po przyjściu ze szkoły obiadu sobie nie zrobi. Po prostu Pani doktor umówiła się ze mną na konkretną godzinę bo kolejki sa nieziemskie a jutro i pojutrze jest tam ktoś inny nie ona.Więc zarejestrowała mnie do siebie i tyle.

    Treść doklejona: 21.05.13 09:48
    Mónikha
    wystarczy wiedzieć kiedy sie dzwoniło i czy rano czy po południu. To proste puźniej w grafiku sprawdzić kto w przychodni siedział przy telefonie. [wymoderowano] .:devil:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Hecate26: Nie gubię sie

    Jak nie, jak tak!
    Annie, podała Ci namiary na Brochów, a Ty mówisz, że skorzystałaś i dodzwoniłaś się na Borowską. Średnio rozgarnięty człowiek nawet, gdy kłamie, próbuje jakoś logicznie argumentować.
    -- Mama M & N & W
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Hecate pilnuj słownictwa, to ostatnie ostrzeżenie nim dostaniesz bana na korzystanie z forum.
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Mónikha: Hecate26: ideał sie ode mnie w końcu

    Ale że co?


    Mónikha Hecate chodziło o miłe słowo "odwal się"... Dla mnie ta cała historia to jakaś bajka. Już pisałam, że Wrocław to moje rodzinne miasto. 28 lat życia i nigdy nie słyszałam by ciężarnej w ciąży pojedyńczej, bliźniaczej czy jakiejkolwiek odmiawiano wizyty. Przecież jeśli jest ciąża zagrożona to TYM bardziej na cito pacjentka jest przyjmowana. Im większe zagrożenie tym szybciej.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Moderatorze, czy nie ma jakiś procedur które pozwalają na zbanowanie ewidentnego trolla na zawsze?

    Treść doklejona: 21.05.13 09:55
    PENNY: Już pisałam, że Wrocław to moje rodzinne miasto.

    Ja też z tych rejonów :bigsmile:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Hecate26: łazi za mną od wątku do wątku

    Przepraszam, ale mnie to rozbawiło :tooth: Tu większość tak łazi, to małe forum :rolling: Ja nie wiem czy Ty do końca jesteś prawdziwa czy nie, ale po prostu Twoje wypowiedzi są niespójne, często mieszasz. A dodatkowo "łazisz od wątku do wątku" i wsadzasz kij w mrowisko. Przynajmniej takie jest moje odczucie.

    Mónikha może jak kiedyś będę we Wrocławiu to się zobaczymy :wink:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Dziewczyny, nie robcie w kolejnym wątku polowania na trolla...

    Wiemy wszyscy, ze Hecate to troll? Wiemy!
    Pozwolmy mu umrzec na brak zainteresowania z naszej strony...
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Wiecie co moja żona ma racje co do tego forum i żałuje że zapłaciłem jej za rok użytkowania.Moim zdaniem nie ona jest trollem w tych dyskusjach tylko te co za nią łażą i oskarżają bezpodstawnie. Postawiłyście sie kiedyś w sytuacji kiedy żaden lekarz nie chce prowadzić waszej ciąży bo nie macie kasy na wizytę???Ciekawe co byście czuły.Ja osobiście rozmawiałem z paroma lekarzami i odmówiono prowadzenia żony.Widzę że moja pisze bez składu czasem i się gubi ale zrozumcie że to nerwy nią trzepią i tyle. Pozdrawiam i życzę więcej wyrozumiałości dla dziewczyn z prawdziwymi problemami a nie błahymi np.jaką pościel do łóżeczka kupić niebieska czy brązową.:bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Jaheira: Pozwolmy mu umrzec na brak zainteresowania z naszej strony...

    Masz rację, Jahe.
    Ja jednak liczę, że może są jakieś mechanizmy, które pozwalają na ukrócenie takich sztucznych bytów, zamiast czekania aż same "umrą".
    -- Mama M & N & W
    • CommentAuthorsusinka1
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Ja już chyba gdzieś pisałam na forum, że wystarczy znaleźć przychodnie gdzie lekarze ginekolodzy przyjmują na NFZ i prywatnie. Jeśli termin oczekiwania na NFZ jest długi umawiasz się na pierwszą wizytę prywatnie, mówisz jaka jest sytuacja, dostajesz od lekarza karteczkę i rejestrujesz się na przyszły tydzień np. już na NFZ. Takie osoby mają pierwszeństwo w rejestracji, jak również osoby prowadzone przez danego lekarza. Dlatego dla pacjentów idących na pierwszą wizytę są tak długie kolejki. Ja tak zrobiłam. Z kasą też było u mnie krucho w ciąży ale 120 zł można chyba zainwestować. Jak trzeba to i spod ziemi się wyciągnie, zwłaszcza jeśli chodzi o dobro maluszków.

    Treść doklejona: 21.05.13 10:24
    [quote=Hecate26][/quote] zwłaszcza, że masz kasę na korzystanie z forum przez rok a na wizytę u gina nie.... dziwne to dla mnie...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.