Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Znalazłam lekarza prowadzącego dość specyficzny gość ale podjął sie prowadzenia ciazy. Jest do Dr. Markuszewski z Krynickiej. Zarejestrował mnie rownież na badania prenatalne. :bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Hecate26: Zarejestrował mnie rownież na badania penetralne.

    :tooth:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorMsKoko
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Hecate26 jeżeli nie chcesz stać w kolejkach zadzwoń na infolinię NFZ i się wszystkiego dowiesz... do kogo gdzie jakie kolejki etc

    Treść doklejona: 21.05.13 19:56
    P.S. ja z Wrocławia cenię sobie prof. Woytonia z Hirsztelda ;)
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Ja te badania mam u niego w przychodni. Przyjeżdża 6 czerwca położna i lekarz robiący takie badania i bez problemów nie stoję juz w kolejkach. Mam na 16:30 także nie mam problemu. :bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
  1.  permalink
    Hecate26: badania penetralne. :bigsmile:

    nosz to zdanie mnie rozłozyło na łopatki:shocked::bigsmile:
    -- ,
  2.  permalink
    Hecate, a co to za badania? Na czym polegają?
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Najpierw miedzy 11a 13 tyg robią dokładne USG i pobierają krew do badania biochemicznego. Jeśli trzeba pobiera sie płyn owodniowy do badania w późniejszej ciąży. Są one robione by wykluczyć wady wrodzona i genetyczne.
    leneczka8484
    Nie rozumiem co Cię tak rozbawilo?? Ja po 2 pustych jajach zostałam zakwalifikowana do tych badań w ramach NFZ. Nie widzę w tym nic śmiesznego
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorMsKoko
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Hecate26 to są badania penetralne czy badania prenatalne ?
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Prenatalne dokladnie

    Treść doklejona: 21.05.13 20:52
    Z tel pisze laski i niestety słownik mi zmienia czasem słownictwo tak że sama jak czytam to polewke mam.

    Treść doklejona: 21.05.13 20:53
    A któraś z was zna dr.?? Bo mam pytanie czy On zawsze taki dziwny jest???
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    • CommentAuthorbella82
    • CommentTimeAug 9th 2013
     permalink
    czesc dziewczyny,
    ja chodze do dr banacha z Dolnoslaskiego Centrum Ginekologii. Bylam pare razy i zawsze wysluchal i wytlumaczyl. A teminy sa nawet w tym samym tygodniu. Na NFZ.
    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorGaggataB
    • CommentTimeAug 10th 2013
     permalink
    Jeśli chodzi o nazwiska które tu padły: Szewczuk ok dopóki nie masz problemów. Koleżance zaproponował łapówkę za operacje, która nie była jak sie okazało pózniej potrzebna. Fusch - bardzo dobry przy patologiami ciazy i gdy nie mozesz zajść. Pajtasz przemiła ale nie wszystkim pasuje. Woyton to tez renoma. Ja sama chodzę do Corfamedu do Kotkowskiej. Prowadziła mi jedna ciążę teraz bedzie prowadzić druga. Gdy powiedziałam jej ze chce sie starać o dziecko kazała mi współżyć co 2 dni i dała listę badań. Nie zdążyłam jej zrobic bo miesiac pózniej byłam w ciazy. Bez napinki co 2 dni:)) takze najlepiej jak pasuje gin trzymać sie jednego i pamiętać ze to tez ludzie i nie bedą doskonali. Jeszcze w centrum Mama i Ja jest Wickiewicz - tez bardzo fajna mojej siostrze prowadziła 2 ciążę.
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeSep 12th 2013
     permalink
    Dziewczyny a ja tak z innej beczki . Ma któraś z was listę co trzeba zabrać ze sobą w tronie do porodu na Borowską??
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorduszkaga
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    A ja ma pytanie odnosnie dr Bloka. Bylam u niego na jednej wizycie w prywatnym gabinecie, chcialabym dalej chodzic :) ale :) troche sie zrazilam do Pani polożnej, ktora znajduje sie rowniez z nami w gabinecie - ona tak zawsze jest?? jakos tak sie troche krepuje jej obecnoscia :/
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeNov 1st 2013
     permalink
    dziewczyny polecam dr.Pałczyńskiego oraz Gizele Jakubowską,dr.Pałczyński mnie operował a Pani doktor jest rewelacyjna bardzo miła kobitka taka życiowa
    •  
      CommentAuthorLove_line
    • CommentTimeNov 15th 2013
     permalink
    hej dziewczyny! szukam dobrego ginekologa w Kątach Wrocławskich, Środzie Śląskiej lub okolicach. w poprzedniej ciąży chodziłąm do dr Kubisiaka do Smolca, który od koniec ciąży nie chciał mi przedłużyć zwolnienia bo twierdził,że ma potem problemy z zusem. nie bardzo chcę do niego wracać, więc proszę, polećcie mi kogoś sprawdzonego z tych okolic!
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    sucharek83

    Pani dr. Jakubowska robiła mi brania prenatalne. Bardzo miła i sympatyczna kobieta :bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorLove_line
    • CommentTimeDec 4th 2013
     permalink
    a ten dr Banach robi usg na miejscu?
    •  
      CommentAuthorduszkaga
    • CommentTimeOct 30th 2014
     permalink
    Polecam dr Radoslawa Bloka - przyjmuje na nfz, prywatnie oraz pracuje na Chalbińskiego - ginekolog poloznik i onkologia.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMay 27th 2015
     permalink
    Dziewczyny, koleżanka jest na początku ciąży i w tym tygodniu przeprowadza się do Wrocławia. Czy możecie polecić dobrego ginekologa? Oprócz tych wymienionych tutaj.
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeMay 27th 2015
     permalink
    Polecam doktor Alicje Halbersztadt z Medfeminy. Pracuje tez w szpitalu na Borowskiej.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMay 27th 2015
     permalink
    Dziękuję za odpowiedź.
    Lapa, mamy ten sam termin porodu; )
    --
    • CommentAuthorgosia223
    • CommentTimeOct 31st 2016
     permalink
    Ja teraz chodzę do Michalika we Wrocławiu na Jedności Narodowej, mogę polecić tego lekarza, miałam różne - i lepsze i gorsze doświadczenia z ginekologami, do tego chodzę już od roku regularnie i jest bardzo w porządku. Dla mnie było ważne to, żeby lekarz jednak się interesował, zlecał szczegółowe badania - kiedy są potrzebne. Doktor Michalik pod tym względem jest akurat bardzo rzetelny, no i co również ważne, bardzo miły, więc wizyty są praktycznie bezstresowe. Dodatkowo plusem jest to, że można rejestrować się przez internet pod tym adresem http://ginekolog-michalik.pl/
    •  
      CommentAuthorkasiawarka
    • CommentTimeApr 5th 2017
     permalink
    Dzięki! Ja również skorzystam!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.