Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 28th 2015
     permalink
    Tosia, ja próbowałam, bo o ile moje super cienkie nie są, to chciałabym mieć ich więcej, ale odrastały pojedyncze włoski w tych samych miejscach (czyli nie na całej linii). Sama ciekawa jestem, czy ktoś ma jakiś "przepis"...
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeJun 28th 2015
     permalink
    Makijaż permanentny :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeJun 28th 2015
     permalink
    Niby tak... Ale to kosztowne i trzeba by od razu machnąć komplet.
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJun 28th 2015
     permalink
    Livia: Makijaż permanentny

    Metodą microblading... Chyba kiedyś sama się skuszę :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJun 28th 2015
     permalink
    ja miałam permamenty brwi, byłam zadowolona, zrobiłam raz, nie poprawiłam po roku jak sugerowała kosmetyczka i teraz już prawie nie mam. Ale powiem szczerze, że i tak mimo makijażu na hennę musiałam przychodzić, rzadziej, ale jednak, bo włoski jaśniały na słońcu i musiałam je malować.
    A co do odrastania brwi, to nie wiem czy makijaż permamentny zda egzamin, przecież maluję się go pod brwiami, można zrobić nad nimi i pod zarys by było ładnie, ale jak ktoś ma wąsko wyskubane brwi a zrobi grubszą kreskę permamentnym, to będzie to widoczne i potem się będzie wyglądało jak te babcie co sobie bez brwi krechy malują i wyglądają na wiecznie zdziwione :bigsmile::bigsmile:
    --
    • CommentAuthorEdyta_P
    • CommentTimeSep 11th 2015
     permalink
    Wydaje mi się, że po zaprzestaniu wyrywania powinny odrosnąć. Oczywiście, potrzeba trochę cierpliwości, bo w tydzień nie dadzą rady :)
    • CommentAuthorRominne
    • CommentTimeMay 7th 2019
     permalink
    Edyta_P: Wydaje mi się, że po zaprzestaniu wyrywania powinny odrosnąć. Oczywiście, potrzeba trochę cierpliwości, bo w tydzień nie dadzą rady :)


    Dokłądnie, na pewno zaczną wyrastac. Tak naprawdę wyrywanie nie niszczy cebulek ale je osłabia.

    Co do usuwania laserowego to zdecydowałam się na zabieg jesienią. Jak na razie nic nie odrasta, nie mogę się już doczekać wakacji bo miałam badzo duze owłosienie na nogach i golenie powodowało i tak czarne kropki. Aktualnie już nie mam żadnych włosów na ciele co jest niesamowicie wygodne.
    Ponoć wystarczy potem wykonywac jedynie jeden zabieg depilacji rocznie ( przypominający).
    • CommentAuthorAnesta
    • CommentTimeDec 22nd 2020 zmieniony
     permalink
    Sama mam pytanie dotyczące depilacji laserowej. czy depilacja laserowa jest bolesna? Czy jest to porównywalne do depilacji depilatorem? Bo o ile jestem w stanie wydepilować sobie standardowym depilatorem nogi to raczej nie wyobrażam sobie depilacji okolic bikini a właśnie okolice bikini najbardziej mnie interesują :)
    Bardzo proszę o odpowiedź bo jeśli wybierałabym się na depilację bikini to już od stycznia.
    <a href="https://dydaktykamedycynakonferencje.pl/nowoczesne-metody-depilacji-vs-tradycyjne/">https://dydaktykamedycynakonferencje.pl/nowoczesne-metody-depilacji-vs-tradycyjne/</a>
    •  
      CommentAuthoralfaromeo
    • CommentTimeDec 22nd 2020
     permalink
    Mnie bolało bardzo, bardzo, bardzo.
    Nie usunęłam całego owłosienia.
    Nie byłam w stanie mimo stosowania żelu znieczulającego.
    Bez to w ogóle był kosmos.
    Zrezygnowałam po kilku razach.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 22nd 2020 zmieniony
     permalink
    Zależy od progu bólu.
    Mnie np totalnie nie bolało.
    Bez znieczulenia robiłam, bo nie potrzebowałam.

    Trzeba iść, zrobić próbę na małym kawałku. Najlepiej w części ciała najbardziej bolesnej
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.