Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Czy są tu nauczyciele metod, którzy chcieliby podzielić się swoją wiedzą (jako przyjaciółki) z innymi użytkowniczkami?
    --
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Ja mogę podzielić się wiedzą dotyczącą metody niemieckiej (NFP Duseldorf). Dyplomowanym nauczycielem wprawdzie nie jestem, ale nie bardzo mam jak, bo w Polsce nie działa żadna organizacja promująca ją... Jestem też szcześliwą posiadaczką "białego kruka" -PWN/Springer :)
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthorpetomasz
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Bladykocie,
    Jest w "28dniach" kilkoro nauczycieli i instruktorów różnych metod NPR. To eksperci i "byli eksperci". O jakim "dzieleniu się wiedzą" myślisz? Są materiały różnego rodzaju (np. "ABC..."), możesz pytać ekspertów. Jeśli natomiast chodzi o regularnym szkoleniu - to trudno je robić pod wykresami (tu raczej odpowiada się na konkretne pytania lub poprawia błędy.
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    chodziło o np pomoc w interpretacji wykresu. aktualnie jest tylko jedna ekspertka i czasami może ona po prostu fizycznie nie móc pomóc wszystkim, którzy tego potrzebują. wiele osob od początki istnienie 28dni porobiło kursy nauczycielskie. użytkowniczek przybywa, a nie wszystkie zdążyły poznać np byłych ekspertów.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Bladykot, wspominałaś o swojej potrzebie Damazemu? Inne użytkowniczki też cierpią z powodu braku ekspertów.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 7th 2008
     permalink
    Ama nie wspominalam.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.