Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 30th 2009
     permalink
    tak zeby innych watkow nie zasmiecac zakladam nowy temat. mozemy sie wymieniac spostrzezeniami i oczywiscie pomyslami na jadlospis. mam nadzieje ze nie zabraknie tez naszych radosci duzych i malych w zwiazku z gubieniem kolejnych kilogramow :)))

    jestem na protalu od 1lutego rowno 6miesiecy, do tej pory zgubilam 27kg i ciagle jestem na fazie naprzemiennej. jak do tej pory dieta mi sie nie znudzila. wyniki mam wzorowe i pierwszy raz od 9lat nie mam anemii ani wahan poziomu cukru :) w razie potrzeby sluze poradami co do jadlospisu i roznymi plikami w wordzie
  1.  permalink
    Ja jestem na diecie protal 9 ty dzien!
    czuje sie bardzo dobrze,schudłam 2,5 kg narazie
    Aniu prosze Ci eo przepisa na te placuszki Dukanowskie z otrębami
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 30th 2009
     permalink
    PLACUSZKI OTREBOWE
    - 1 całe jajko
    - 2 łyżki otrąb owsianych
    - 1 łyżka otrąb pszennych
    - 1 łyżka 0% serka homogenizowanego lub jogurtu
    Zmieszać i smażyć na teflonowej patelni (doprawić lekko solą) w formie placuszkó.w



    i jeszcze CHLEB DUKANOWSKI
    Proporcje na 1 osobę na 1 dzien:
    1 łyżka do zupy otrąb zbożowych
    2 łyżki do zupy otrąb owsianych
    1 łyżka do zupy serka homogenizowanego 0%
    1/3 płaskiej łyżeczki do kawy proszku do pieczenia
    1 całe jajko
    kilka kropli dowolnego aromatu lub cynamon lub kminek a nawet przyprawa do pizzy :D

    Otręby miksować przez 1 minutę, aby otrzymać rodzaj mąki. Zmielone otręby przesypać do pojemnika i dorzucić wszystkie pozostałe składniki. Zagnieść ciasto (nie ma potrzeby, aby ciasto stało do wyrośnięcia). Przełożyć ciasto do dowolnej formy. Piec w mikrofalówce przez 4 minuty. Po wyjęciu zostawić do ostygnięcia. Chleb można pokroić w kromki, które następnie wkładamy do tostera, aby chlebek był bardziej chrupki. Nie ma potrzeby solenia
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 30th 2009 zmieniony
     permalink
    i cos na slodko bo widzialam Ciacho ze Ci cos teskno bylo ostatnio :wink:


    Śniadaniowy omlet na słodko
    2 jajka
    3 łyżki serka homogenizowanego
    słodzik (odrobina)
    cynamon

    Żółtka oddzielić od białek i utrzeć z 2 łyżeczkami słodziku do pieczenia.
    Białka ubić na sztywną pianę. Delikatnie wymieszać żółtka z pianą i wylać na rozgrzana patelnie teflonową posmarowaną kropla oliwy. Przykryć.
    W międzyczasie utrzeć serek ze słodzikiem i cynamonem.
    Po ok. 3 min delikatnie odwrócić omlet na druga stronę, chwilke smażyć, zdjąć na talerz, posmarować przygotowanym serkiem.



    CIASTO NALEŚNIKOWE DUKANA (na 10 naleśników ale dziennie mozna tylko 2!!!!!)
    250 gr mąki kukurydzianej
    4 jaja
    1/2 litra odtłuszczonego mleka
    1/2 łyżeczki zapachu waniliowego
    1/2 łyżeczki zapachu rumowego
    szczypta soli

    Robimy, jak normalne naleśniki. Smażymy na rozgrzanej patelni z odrobiną oleju roztartego ręczniczkiem papierowym.
    Dodatki zgodne z aktualnie dozwolonymi produktami w okreslonej fazie diety.
    UWAGA!!! Można zjeść wyłącznie 2 naleśniki dziennie, ale wówczas nie można już zjeść ciasteczek (placuszków) owsianych
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    I ja się melduję:))

    fakt do diety się dopiero przymierzam:) ale za kilka dni ruszam pełną parą;))

    tylko owoców będzie mi w niej meeeega brakowało :cry:

    Aniu, myślę że wątek się sprawdzi:) zwłaszcza przepisy:wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    No proszę juz nawet własny watek załozyły hehehehehehe
    I bardzo fajnie - wszystko w jednym miejscu - super.
    Kto wie może i ja kiedyś skorzytam ;))))
    Narazie bedę wam kibicowac!
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    Ja również wierna protalowiczka dołanczam się do was.
    Na diecie Dukana od 23 czerwca. Cel jak widać osiągnełam w ponad miesiąc, a teraz stabilizuję się na III fazie :bigsmile:
    Na tym etapie spadło mi jeszcze 1,6 kg, także z tego bardzo się cieszę, bo nie spodziewałam się spadków, stablizizacji owszem. Bałam sie wzrostu wagi, ale jak narazie widać nieźle mi idzie.
    Wczoraj był proto czwartek, spodzielwałam się spadku wagi, ale nadeszła @ i narazie niewiele się rusza.
    Beata
    idzie się przyzwyczaić. Nawet teraz nie chce mi się owoców, choć mogę. A zaznaczam że nie wyobrażałam sobie bez nich życia.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    ja na owoce znalazlam sposob jak sie pojawily truskawki maliny i jagody, po prostu nie jedlam jogobelli light tylko bralam pare owocow delektowalam sie nimi i zapijalam danon naturalny bez cukru. toc to samo zdrowie w porownaniu z tym co jest w kupnych owocowych jogurtach :wink: aha waga przy tych manewrach nie idzie do gory. tak samo jak jadam ketchup przez caly czas ;-)
    jedynie wzrost wagi a pozniej zastoj obserwuje po wszelkich alkoholizajcahch. czy to czysta czy martini, czy kieliszek czy 5 waga idzie 1.5kg do gory a pozniej minimum przez tydzien nie chce wrocic do stanu porzpedniego
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJul 31st 2009 zmieniony
     permalink
    ANIA
    Z tymi owocami to i u mnie się sprawdzało. Jak miałam ochotę na jagody (pomagają przy zaparciach róznież) to dodawałam do jogurtu naturalnego. Nie zauważyłam wzrostu wagi, nie miało to żadnego wpływu.
    Co do alkoholu to ja na diecie pozwalałam sobie na różowe wino. Na protalu przeszłam już 2 wesela z poprawinami. Po każdym byłam chudsza (raz o 1 kg, a drugi raz o 300 gr), piłam tam wino i jadłam proteinowe przysmaki. Wbrew wszytskiemu, wesele jest okazją żeby zjeść wiele potraw, dostosowanych do naszej diety.:bigsmile:
    Za tydzień czeka mnie wyzwanie, URLOP!:bigsmile:

    Zapomniałam dodać. Odchudzanie wspomagają najlepiej: ryby (dużo!!!), czerwona lub zielona herbata (ok 5 szklanek, ja piję czerwoną, bo spala tłuszcz) i zimne prysznice (zminiejszają celullit, wygładzają skórę, ujędrniają, a nasz organizm musi się porządnie napracować żeby temp ciała wróciła do normy, co sprawia że wykorzystuje dużo energii i spala kalorie).

    Zmieniłam rozmiar z L/XL na S/M (najwięcej ubyło mi w pasie i piersiach)
    Wygląda jakbym wciągała brzuch, ale to wklęśnięcie pod żebrami zawsze mi się robi jak chudnę
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 31st 2009 zmieniony
     permalink
    to wtakim razie olać owoce;))) hihi..wrazie co zrobię tak jak Ania M dorzucę do jogurtu i wsio;))))

    jak Mada mówisz ze da radę bez owoców;))) to zaryzykuję;)))

    MAda, Ania, wasze spadki wagi są imponujące;))) dlatego tak kusi ta dieta:))))))))))))

    no ja właśnie czekam na powrót rodzinki i zacznę;))) mam za daleko do rybnego, żeby drałować z małą..a tak mama po pracy zrobi mi zakupy:))) muszę też przywieźć garnek na parę i patelnię-grill..
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJul 31st 2009 zmieniony
     permalink
    Beata
    mam nadzieję że znasz choćby podstawy diety albo książkę przeczytałaś.
    Ja zrobiłam błąd, bo moja uderzeniówka nie wyglądała jak wyglądać powinna i wcale tak dużo nie zrzuciłam. Popełniłam kilka karygodnych błędów.
    Trzeba się porządnie przygotować, żeby efekty były jak najbardziej widoczne.
    A co do spadków to życzę ci takich, jakie ci się tylko zamarzą.:bigsmile:
    Ja muszę (nie do pomyślenia że muszę się zmuszać) dzisiaj zjeść pomarańcza albo grejpfruta ale jakoś nie mam ochoty. SZOK>
    Będziemy laseczki. Ja szczerze wam powiem że super się teraz czuję. Chętniej się rozbieram, łażę w bieliźnie po domu, częsciej mnie bierze ochota na sex.
    Mój mąz wczoraj do mnie mówi :"chodź tu do mnie chudzinko". Gorzej jak patrzy na moje cycuszki, przeraża go że tak się zmniejszyły i mieszczą się w dłoni hehe.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    hehe..dobre mada z tymi "cycuszkami"

    mam, ze tak powiem "materiały" od Aniu M;))) także w wolnej chwili poczytuje;))) jeszcze kilka dni mam to przejrzę wsystko dokładnie:)))))
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    To supcio, będę kibicować wam dziewczyny. Mi zostało 39 dni utrwalania, ale jak wiadomo to dieta na "całe życie".
    Napewno nie powrócę do starych nawyków, teraz dopiero to widzę jakie błędy popełniałam.:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    już widzę, jaki będzie zadowolny mój M jak udałoby mi się wrócić do mojej wagi:)))
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    Beata
    a ile planujesz schudnąć? Z jakiej wagi startujesz, jeśli to nie jest tajemnica?
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    To ja bym poprosiła o materiały na maila bo chciałabym sobie zgubić to co chce a jakos teraz mi nie idzie a ta dietka moze mi bardziej podejdzie bo czasami czytam co tam podjadaja wieczorkiem i sama smakiem sie obchodzę
    --
  2.  permalink
    MOże i ja dojrzeję do tej diety :)
    •  
      CommentAuthorPoli
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    Wiecie co, mnie też się podoba wersja gubienia kilogramów. Możecie napisać na czym polega dokładnie dieta i skąd wziąć materiały jak stosować?
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    Najlepiej kupić i przeczytać książkę "Nie potrafię schudnąć" P. Dukana
    Ja wiem wszytsko z forum dieta.pl, tam są wszytskie informacje i przepisy.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    Ptysiu sa 2 ksiazki dukana

    NIE POTRAFIĘ SCHUDNĄĆ - cena ok 18zl
    FD

    Nie Potrafię Schudnąć. 350 Nowych Przepisów - cena ok 29zl tyle ze nie jest ta ksiazka koneicznoscia mozna sobie darowac
    DS
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    Kiedys jakies 10 lat temu byłam na diecie Kwaśniewskiego ale ta opierała sie nie tyle co na białku co na tłuszczu też a tu choc dopiero poczytałam to co pisały dziewczyny na forum i liznęłam materiały od Ani widzę że będzie mi pasować dieta, tylko zanim "udeżę" musze dokładnie poczytać i myślę że najdalej od poniedziałku ruszam z wami :D
    --
  3.  permalink
    no jak tam dziewczyny przyłaczacie sie? ja dzisiaj mam jakis zastój ale okres cos mi sie rozkrecic nie moze a sama czuje sie dzisiaj jakbym miała conajmniej 80 kg.
    Aniu dziekuje Ci za przepis ,dzisiaj juz otreby jadłam wiec jutro zrobie sobi ete placuszki tylko nie mam pszennych mam tylko owsiane wiec chyba tylko z takich spróbuje zrobic:)

    dzisiaj wykupiłam wszystkie jogobelle light ze sklepu jakies 20 sztuk-zapasy:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    najtansza jogobella light u nas jest w kauflandzie, tak samo jak serek wiejski i lekki piatnicy.

    ja dzisiaj zaczynam 5dni warzyw i dopiero przy obiedzie sobie przypomnialam wiec zamiast jajca zezarlam fure fasolki szparagowej, dzisiaj juz nic do geby nie biore bo chyba pekne ale tak to byc przepadziwcem :devil:
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    ciasteczko
    no ja już dostaję od 4 dni tą @ i plamię i przechodzi i tak w kółko. Nie chce się rozkręcić. Po porodzie już takie dziwne te okresy mam.:confused:
    I tez przez to zastój się robi:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    Ciacho ja właśnie czytam książkę a jutro pewnie po zakupy wybędę a jak wsio przeczytam to pewnie będę mieć kilka pytań do tych z was co już troszkę z tym miały do czynienia jak np nasza Ania
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    a ja dzisaij poplynelam. stresior mnie zzarl i jak nakladalam lody dzieciom to 2 lyzki wrabalam, w sumie troche nieswiadomie to zrobilam ale sie cala telepalam z nerwow wiec sobie wybaczam. bardzo rzadko zdarza mi sie lamac diete i nawet we wlasne imieniny bylam silna wiec rozgrzeszam sie z cala swiadomoscia... ot i pareset gram bede dluzej gubic o kilka dni
  4.  permalink
    Aniu- a na tej diecie to można jesc sushi?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2009
     permalink
    Agi no niestety ryzu nie mozna, ale owoce morza ryby i wodorosty jak najbardziej :P
    aha sosu sojowego tez nie mozna
  5.  permalink
    Uuu :(
    To może zaczne ja mi przejdzie jazda na sushi. Na rzie nie jestem w stanie odmówic sobie :)
  6.  permalink
    Ja wczoraj musialam wmuszac w siebie jedzenie ,brzuch mnie bolał i nie miałam ochoty,ale nieswiadomie zupełnie zjadłam małemu ze 4 chrupki kukurydziane i dopiero trzasnełam sie w głowe"dziewczyno co ty robisz"
    od dzisiaj mam znów warzywa przez 3 dni nareszcie zrobie sobie jakis super obiad z nich
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeAug 1st 2009
     permalink
    Witajcie
    ciężki dzień, ciężko się zaczął. O 4:40 pobudka :shocked: Hania już sie wyspała. Do tego cholerna @ nie chce sie rozkręcić. W dodatku staję na wadze o mam o 0,4 kg więcej:cry: Wiedziałam że tak będzie. Za dużo owoców zjadłam i 3 kawałki ciasta:shamed: Zawsze jak się zbliża okres mam takie ciągotki.
    No nic trzeba się będzie dzisiaj bardziej przyłożyć, choć i tak już zjadłam naleśniki (a miałam w planie ograniczyć tolerowane).:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 1st 2009
     permalink
    Ciacho pilnuj jedzenia tzn nie mozesz jesc za malo, na protalu jest wazne zeby wlasnie jesz bo jak jesz to chudniesz, smieszne co?? w sumie dobrze co pare dni przeliczyc kcal zeby wyszlo tak z 1500kcal dziennie. w razie czego dopchaj sie ryba :P

    u mnie dzisiaj 3dzien @ i mimo ze wczoraj poplynelam lodowo to na wadze spadek 1.4kg w stosunku do wczoraj, fajnie bo to wlasnie 28 stracony kilogram. do planu minimum tylko 2kg, do planu pelnia szczescia i satysfakcji jeszcze 7

    fd
  7.  permalink
    Aniu mimo tego ze nie zjadłam za wiele-a wiem ze powinnam jesc duzo-to dzisiaj na wadze mniej i tak oto dzisiaj zobaczyłam 64,1 .Moze do wesela uda mi sie miec te 60 kg bardzo bym chciała dlatego wstrzymuje sie z kupowaniem kiecki
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeAug 1st 2009
     permalink
    ciasteczko
    już jak wróci mąż to będziesz chudzinka hehehe.
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeAug 1st 2009
     permalink
    to i ja się przyłączę do wątku.
    Na protalu jestem od 9 marca. W dwa miesiące zgubiłam 8 kg, na dzień dzisiejszy 10, ale było już 11 i trochę pogrzeszyłam. Oststnio jakoś mega ciężko idzie mi odchudzanie :)))

    Magda swietny brzuszek :) też taki chcę!! :))
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeAug 1st 2009
     permalink
    Cześć Jowita!
    Cieszę się że przyłączyłaś do nas protalowych fanek. Nie grzesz więcej, to szybciej dojdziesz do celu, a jak nie to bacikiem potraktujemy:tooth:
    Dziękuję za komplement:rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeAug 1st 2009
     permalink
    ehhh ja to potrzebuję czasem terapii wstrząsowej.... jak sobie używalam, a to ciasteczek, a to lodzików itp a waga wahała sie między 58 a 59 to jakoś tak czułam sie bezkarnie, a jak dziś zobaczyłam na wadze ponad 59 to zadziałało to na mnie jak kubeł zimnej wody... więc już siadam na dupie i nie grzebię w lodówce...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 1st 2009
     permalink
    wiecie jestem po zakupach i morda mi sie smieje bo rozmiar 42 (dol) robi sie luzny, gora juz od dawna 40 ale dupsko spadac nie chcialo a teraz mimo paru grzechow jednak cos drgnelo... wszystkie grzeszki ida w kat i wraca mi zapal do diety :D
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeAug 1st 2009
     permalink
    a Ty ania tylko dieta czy cwiczysz tez?
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 1st 2009
     permalink
    Dobra poczytałam wstępne zakupy zrobiłam, teraz muszę tylko poczytac jakies przepisy i mogem ruszać z tym koksem, jutro rano się zważę i zobaczymy. Jak czegos nie będę wiedziec to będę pytała:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 2nd 2009
     permalink
    Vicky byl moment ze cwiczylam systematycznie po 45min dziennie ale z roznych przyczyn, w tym z lenistwa, zaprzestalam. codziennie ok 4godz maszeruje z dzieciakami z czego 2godz to dosc szybkie lazenie a pozostale 2 ganianie po osiedlu :P protal jest o tyle fajny ze nie ma zwisow - znajoma starsza ode mnie o ladnych 15lat schudla ok 20kg a cialo jej nie wisi :)


    Hogus to kiedy UDERZASZ :)))
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 2nd 2009
     permalink
    Ania dzis uderzam :D waga startowa 59,5 chciałabym 54 :D i nauczona tym moim starym nawykiem jeśc jak wróbelek ledwo wcisnęłam porcję śniadaniową :D
    mam pytanie a propo wody mineralnej , z racji że np wolno coca cole ligh to moge równiez wodę mineralną gazowaną?
    Najlepszy mój połówek jak wczoraj zakupy robiliśmy a on a te wszelkie nabiały to jakieś ciacho nowe będzie , rybki wędzonej sobie wzięłam ze 3 rodzaje, mięsiwo kupiłam, podroby. Teraz od wczoraj mi sie już cycki z kurczaka panierują potem tylko upiekę
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 2nd 2009
     permalink
    gazowana mineralna jak najbardziej, a jesli bys dala rade pic taka prosto z lodowy to juz w ogole dobrze bo organizm musi zuzyc sporo kcal zeby te wode ogrzac :)

    co do ryb wedzonych to najlepsa jest makrela, waga lepiej wtedy spada :)
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeAug 2nd 2009
     permalink
    Witajcie Protalki :)
    Ja sama nie stosuję tej diety, ale bardzo mnie zainteresowała.
    Znalazłam fajne przepisy, myślę, że przydadzą się Wam :) Smacznego
    Przepisy protal
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 2nd 2009
     permalink
    ja korzystam z listy przepisow na innym forum PRZEPISY W DIECIE DUKANA
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 2nd 2009
     permalink
    zaraz sobie poprzeglądam przepisy
    Ania no to super że można a ja uwielbiam zimną szczególnie teraz jak sie człowiekowi wiecznie chce pić a ja normalnie wypijam około 2 litrów wody dziennie.
    --
  8.  permalink
    czesc dziewczyny ! jak tam dietka?
    ja dzisiaj przyznaje bez bicia-za mało zjadłam bo
    1 jogobelle z otrebami , 2 kawałki chudego miesa przyrzadzone na patelni beztłuszczowej z pomidorem i ogórkiem
    sałatke z dwóch jajek chudej szynki i serka wiejskiego light
    2 serki homo niskotłuszczowe


    zadnej ryby dzisiaj nie miałam a moim zdaniem na rybie waga najładniej leci
    no nic -zobaczymy jutro na wadze co bedzie ,byłam zmłodym nad jeziorem dlatego nie miałam szanssy zjesc wiecej
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2009
     permalink
    ja wczoraj zezarlam tez za malo ale duzo pilam w kazdym badz razie dzisiaj waga w gore o 200g - norma przy obsuwie z jedzeniem.
    a zezarlam co nastepuje
    2jajka na pomidorze
    1 udko - palka z kuraka
    kubek zsiadlego mleka + kilka borowek amerykanskich
    5plasterkow szynki indyczej z lidla

    tez nie mialam ryby bo zapomnialam kupic w piatek a u nas rybne w soboty nieczynne. dzisiaj lece po makrele
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeAug 3rd 2009
     permalink
    Ja też mało wczoraj zjadłam, @ w końcu się wczoraj rozkręciła. Mam 0,8 kg w górę przez 3 dni. Znowu ważę 61 kg, ale zwalam to wlasnie na okres. Zobaczymy jak zejdzie to troszkę ze mnie, bo narazie czuję się napompowana jak balon.:cry:
    --
  9.  permalink
    mada tez tak miałam a juz jestem prawie po @ wiec waga poszła w dół.dzisiaj na wadze to samo co w sobote(wczoraj sie nie zwazyłam rano) czyli 64,1 ,moze byłoby mniej tylko ze juz byłam po sniadaniu no i znów od 2 dni nie byłam w wc na dłuzej...
    dzisiaj juz tez mam makrele i mam zamiar zjesc dwie a co! :smile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.