Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2010
     permalink
    pierwszy raz bylismy z mezem egoistami i sami wyjechalismy na kilka dni. wlasciwie to on zorganizowal caly wyjazd, dowiedzialam sie kilka dni wczesniej gdzie jedziemy i przyznaje ze tego bylo nam trzeba. na nowo pojawila sie tezetwu "swiezosc" a ja czulam sie nie jak matka dzieciom lecz malolata ktora urwala sie z chlopakiem spod oka rodzicow :wink:
    polecam!!!
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeSep 29th 2010
     permalink
    Tutaj artykuł o początkach życia we trójkę.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 18th 2010
     permalink
    podbijam wątek. tak dla równowagi psychicznej w kontrze dla "kryzysy problemy rozstania" bo jak tam czytam to się dołuje.
    jak to zrobić żeby stworzyć szczęśliwy związek na długie lata jakie sa Wasze recepty?
    jak stworzyć związek po związku? a może na to drugie osobny wątek?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 18th 2010
     permalink
    ja kròtko,miec wlasna prace i zainteresowania a z M ,widywac sie tylko wieczorami,heee...u mnie dziala... 8 lat ...i dbac o siebie...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2010
     permalink
    dla mnie widywanie sie tylko wieczorami to jednak stanowczo za malo... ja z tych co to musza byc dopieszczone nie tylko noca i nie tylko doslownie..
  1.  permalink
    Oprócz miłości:
    - dbałośc o małe przyjemności w codziennym życiu- miłe gesty, drobiazgi,niespodzianki
    - poszanowanie prywatniości
    - rozwijanie zainteresowan- zarówno tych wspólnych jak i osobistych
    - bycie atrakcyjną dla kolegów( wiem , wiem- banalne- ale działa):) I wcale nie mówię tylko o atrakcyjności fizycznej- bo to pojęcie względne. Lubię ludzi, którzy mają coś do powiedzenia nie tylko na temat seriali :)
    - dbanie o relacje sexualne
    Chetnie posłucham dobrych rad, bo mój związek równiez nie jest idealny :P
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeNov 22nd 2010
     permalink
    A tu porady Osho dotyczące związków :-)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 3rd 2011
     permalink
    Randka sposobem na nude w malzenstwie - fragmen Dzien Dobry TVN
    •  
      CommentAuthorGaggataB
    • CommentTimeMar 9th 2011
     permalink
    Hej Dziewczyny, ja tak wlasnie o dbanie o relacje - 10 kwietnia bedziemy obchodzic rocznice slubu... czy ktoras moze podpowiedziec mi co mozna ciekawego zrobic? Bede wdzieczna za podpowiedzi... jakos praca zabija u mnie kreatywnosc ostatnio, dzieki
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 9th 2011
     permalink
    trudno tak doradzic zupelnie Was nie znajac
    nie wiem jakie juz pomysly wyprobowalas, co lubi maz etc... na mojego dziala dobre jedzenie, jakies wyjscie bez dzieci, fajne lozkowe wdzianko i takie tam ;)
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeMay 8th 2011
     permalink
    Nie wiem czy jest tu jakiś bardziej odpowiedni wątek na ten artykuł, wrzucam, bo ciekawy.
    Tajemnica prawdziwej miłości
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJun 9th 2011
     permalink
    zobaczcie jaki slodki jest ten spot wloskiej poczty "Because I Like You" ... (co prawda tekst jest czytany po wlosku, ale sa napisy po angielsku)
    ehhhh... az sie wzruszylam!
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    2 seminaria z o. Fabianem Błaszkiewiczem w Gdańsku i Wrocławiu dla kobiet i dla mężczyzn.

    Kim jest wykładowca? Można się dowiedzieć m.in. z tej rozmowy.
    --
  2.  permalink
    MrsHyde: na mojego dziala dobre jedzenie, jakies wyjscie bez dzieci, fajne lozkowe wdzianko i takie tam ;)
    --


    A najlepiej wszystko jedno po drugim ;-) Zwłaszcza to "i takie tam" brzmi obiecująco, hehe :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.